Autor Wątek: Xbox One  (Przeczytany 110012 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
Odp: Xbox One
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 16, 2015, 14:55:22 »
Podobnie, pusta skrzynka.

Offline twardybidon

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 16, 2015, 15:06:04 »
Będzie w końcu nowy dashboard na jesień :)

http://www.youtube.com/watch?v=JQNIyJhdIbk#ws

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 16, 2015, 15:35:08 »
No każdy kto ma wersję preview dashboard, dostanie kody :)

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 16, 2015, 19:46:36 »
Farmaras, dostales 4 kody bo beta to 2 kody - jeden na sciagniecie bety, a drugi na jej aktywacje.

Jakby ktos mial kod do bety Gears of War: Ultimate Edition na oddanie, a raczej pakiet dwoch kodow (beta+aktywacja) to z checia przyjme. Zapisalem sie wczoraj w trakcie konferencji i nadal nic nie dostalem :x

Offline Farmaras

• Aktywny forumowicz
  • Some say...
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 17, 2015, 08:10:55 »
Tak podejrzewałem. Tak czy kwak przy pozostałych dwóch kodach mam info, że zostały już wykorzystane więc nie mam się za bardzo czym podzielić

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 17, 2015, 08:35:24 »
Wczoraj odpaliłem gierki ze wstecznej kompatybilności i wygląda to super, tj. nie ma żadnych lagów. Wiadomo, że te gry co wrzucili to nie są jakieś mocne. Toy Soldiers: Cold War chodziło bardzo dobrze i o ile gra wspiera save'y w chmurze to wszystko gra. Gorzej z takim SMB gdzie trzeba grać od zera. Co zauważalne to gry zajmują znacznie więcej miejsca. SMB 100MB -> 700MB, TS 700MB -> bodajże 2GB. Dziś może sprawdze Vive Pinate, bo to chyba nieliczna gra AAA ;) która jest dla Preview (ME nie mam).

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • With hearts toward none
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 17, 2015, 09:05:47 »
Ja właśnie chcę ME przetestować. Tyle tylko że zaproszenie do programu Preview coś długo idzie, przedwczoraj wysłane i dalej nie ma.

Offline Farmaras

• Aktywny forumowicz
  • Some say...
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 17, 2015, 09:37:03 »
canto, to emulowanie tytułów z 360 też za pierwszym razem u Ciebie tak mozolnie się uruchamia? Sprawdziłem w końcu Perfect Dark, ale od momentu kliknięcia w kafelek do faktycznego uruchomienia gry musiała minąć ponad minuta.

Offline freekEza

• Badass
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 17, 2015, 09:42:14 »
Ja właśnie chcę ME przetestować. Tyle tylko że zaproszenie do programu Preview coś długo idzie, przedwczoraj wysłane i dalej nie ma.
U mnie dzisiaj rano przyszło, weź pod uwagę że musi iść przez całe 3City :P

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 17, 2015, 09:45:15 »
U mnie mulilo przy odpalaniu, mam nadzieję że tylko za pierwszym razem. Cold war zaczelo strasznie klatkować jak na ekranie zaczęło się dużo dziać.
A płytowy Perfect Dark Zero w ogóle nie działa mimo ze jest na liście. Zachowuje się jak gra nieobslugiwana. "Mały cud"  ;)

Offline Vramin

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 17, 2015, 09:56:20 »
U mnie dzisiaj rano przyszło, weź pod uwagę że musi iść przez całe 3City :P

No to tak po pracy powinno być u mnie :)

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 17, 2015, 10:51:30 »
canto, to emulowanie tytułów z 360 też za pierwszym razem u Ciebie tak mozolnie się uruchamia? Sprawdziłem w końcu Perfect Dark, ale od momentu kliknięcia w kafelek do faktycznego uruchomienia gry musiała minąć ponad minuta.

Ja odpalałem SMB za pierwszym razem i rzeczywiście trochę zajęło czasu zanim się w końcu odpaliło. Następne uruchamiania działały sprawnie, jak również pierwsze uruchomienie TS.

Offline Iron_medic

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 17, 2015, 10:57:41 »
Farmaras, dostales 4 kody bo beta to 2 kody - jeden na sciagniecie bety, a drugi na jej aktywacje.

Jakby ktos mial kod do bety Gears of War: Ultimate Edition na oddanie, a raczej pakiet dwoch kodow (beta+aktywacja) to z checia przyjme. Zapisalem sie wczoraj w trakcie konferencji i nadal nic nie dostalem :x
po pracy Ci wyślę

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 17, 2015, 11:02:10 »
Cold war zaczelo strasznie klatkować jak na ekranie zaczęło się dużo dziać.

Ciekawe jak było w oryginale. Digital Foundry mogłoby jakieś testy zrobić.
Poniżej filmik z emulacji.

! No longer available

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 17, 2015, 13:13:27 »
Jak będę chciał to zagrać to kupię na pieca zamiast się bawić emulacją. Gierka jest dość przyjemna, fajna parodia rambo tam jest.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 17, 2015, 13:36:42 »
U mnie też zaczynał framerate spadać w Cold War, gdy dużo się działo, ale jak przez mgłę pamiętam, że tamta gra też chyba nie trzymała klatek. Reszty rzeczy nie mam albo nie mam ze sobą.

Pierwsze uruchamianie trwało bardzo długo, ale to tylko raz - pewnie jakiś profil tworzy czy coś innego.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 17, 2015, 13:40:43 »
Wiem że to zabrzmi jak bluźnierstwo, ale wolę remastery działajace natywnie na konsoli w lepszej rozdzielczości i framerate, niż emulowane w 720p z problemami ("framerate degradation"). Prędzej zagram w jakiegoś starocia po odpicowaniu (1080p, 60fps) niż w jego oryginalnej formie (720p, 30fps ze spadkami).

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 17, 2015, 13:42:23 »
A mi kaze grac w Deusa z 2000 roku.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 17, 2015, 13:44:51 »
Bo na pc sobie ustawisz 1080p60 o którym wspominałem, i dodatkowo jakbyś kliknął w te linki które ci podesłałem, a je zlałeś, to byś zobaczył, że podlinkowałem ulepszony renderer DX10 oraz mod dużo poprawiający grafikę (Deus Ex New Vision)
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=144316078
http://www.pcgamer.com/how-to-run-deus-ex-on-windows-78/

Może tym razem przeczytasz zanim się wypowiesz.

A pozatym deus to deus, tam gameplay wynagradza slaba grafike.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2015, 13:47:55 wysłana przez Simplex »

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 17, 2015, 13:49:05 »
Tru. Zrobie tak i zagram. Ale w 720p!
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 17, 2015, 13:50:08 »
Nawet na twoim szrociku pójdzie w 1080p. No chyba że masz taką małą rozdzielczość matrycy.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 17, 2015, 13:51:30 »
Masz 720p

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 17, 2015, 13:53:06 »
To sobie antyaliasing właczysz, albo DSR jak masz karte nvidii. Albo podłączysz do TV/monitora zamiast grać jak zwierzę na małym ekraniku laptoka.

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 17, 2015, 13:56:24 »
Dla mnie wsteczna kompatybilność to ważny 'ficzer' gdyż cyfrowo mam ok. 150 gier, w tym 30-40 nieruszonych.

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 17, 2015, 14:01:48 »

po pracy Ci wyślę

Dzieki, juz nie trzeba, dostalem:)

Dla mnie wsteczna kompatybilność to ważny 'ficzer' gdyż cyfrowo mam ok. 150 gier, w tym 30-40 nieruszonych.

Mam podobnie, kupka wstydu na x360 ma kilkadziesiat tytulow, czesc cyfrowo i czesc pudelkowo. Jak wiekszosc bedzie wspierana to x360 moge wreszcie do szafy schowac :D

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 17, 2015, 14:06:19 »
Nie przejmuj się, im dłużej czekasz tym bardziej prawdopodobieństwo że zagrasz dąży do zera.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 17, 2015, 14:08:44 »
No ja tez mam trochę tych tytułów. Szczególnie że ostatnio w GwG wyszło parę nie ogranych.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 17, 2015, 14:10:40 »
Ja mam w cholerę gier na PS3 i od roku konsoli nie uruchamiałem, więc nawet się nie oszukuję, że kiedyś zagram.

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 17, 2015, 14:11:14 »
Nie przejmuj się, im dłużej czekasz tym bardziej prawdopodobieństwo że zagrasz dąży do zera.

A to już inna bajka ;) Ale fajnie jak ma się opcję zagrania niż jak jej nie ma. Coś jak ze zbieraniem ikonek na Steamie.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 17, 2015, 14:11:50 »
A ja mam zamiar przejść raz jeszcze pierwszego Mass Effecta i pograć w multi trzeciego. Nadrobić Force Unleashed 2, które ponoć nie urywa, ale jestem fanem i zagrałbym. Sprawdzić Enslaved i kilka innych tytułów które mi umknęły.

Podoba mi się ta funkcja, ale z fanfarami poczekam do przyszłego roku aż wyjdzie z fazy testów i będzie udostępniona wszystkim w wersji finalnej.

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 17, 2015, 14:15:18 »
Jeśli to wypali, to czuję, że kolejna konsola będzie miała BC X1 i X360. Takie gdybanie z dupy.

Offline Farmaras

• Aktywny forumowicz
  • Some say...
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 17, 2015, 14:31:00 »
Ciekawe w ogóle jak ogarnęli temat emulacji. Z tego co mi wiadomo to nawet dolphin na mocnym PC ma problemy, żeby ogarnąć marne podzespoły z Wii (PowerPC 729MHz), a lista gier działających bezproblemowo za długa nie jest (kilkadziesiąt sztuk). Jak obejdzie się bez gigantycznych spadków animacji i glitchy (tabletowe podzespoły łoniaka mają emulować 3x3,2GHz PPC), to będzie można mówić o sukcesie.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 17, 2015, 14:32:38 »
Mają taka przewagę nad dolphinem, że nie muszą reverse engineerowac własnego sprzetu, znają go od podszewki.

Zabawnie by było jakby zamiast emulować wersje z 360 przeportowali wersje pecetowe  ;D

Jeśli to wypali, to czuję, że kolejna konsola będzie miała BC X1 i X360. Takie gdybanie z dupy.
A czasem PS3 na premierze nie miało BC z PS2 i PSX?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2015, 14:36:30 wysłana przez Simplex »

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 17, 2015, 14:58:30 »
Ja się zgadzam, że wsteczna to nie dla mnie i mam ją w nosie, ale mimo wszystko ok, że to to dodali, bo może skończy się sranie pseudo remasterami naokoło, które serio nie wyglądają zwykle dużo lepiej. Rak toczący tę branżę pozostanie u Sony i tam radośnie będziesz mógł kolejny raz zapłacić za to samo. No i tak, każdy będzie miał wybór, co jest najlepsze w branży.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline freekEza

• Badass
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 17, 2015, 15:31:17 »
Rak toczący tę branżę pozostanie u Sony i tam radośnie będziesz mógł kolejny raz zapłacić za to samo.
Wśród tych wszystkich radosnych krzyków fanboy-ów Sony, ja widzę jak powoli PS4 zmienia się w konsolę Nintendo czyli zapłaćcie nam jeszcze raz za to samo, obiecanki macanki wykopywaniem dinozaurów i piecowe indyki.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 17, 2015, 15:50:33 »
Xbox One dzielnie goni PS4 jesli chodzi o piecowe indyki (czego nie uważam za wadę) - a nawet przegonił w kategorii Early Access.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 17, 2015, 15:58:04 »
Simplex masz kanał Xboxa w subskrybcji na YT???  Wiesz ile oni tam zapowiedzi indyków wywalają?  Sam ostatnio się zdziwiłem, że aż tyle i to praktycznie cały czas coś nowego jest :)

Lipa jest tylko taka, że ciężko się doczłapać do zakładki ID@Box. Mam nadziej, że z nowym dashem będzie lepiej

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 17, 2015, 16:00:01 »
Idą tam gdzie kasa. Sony to pierwsze zrozumiało :)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 17, 2015, 16:01:53 »
Wiesz dopóki mam wybór, niech walą tego ile wlezie :) Niektóre indyki naprawdę są ciekawe i dobrze czasem odskoczyć od tytułów AAA

Ja ogólnie chce sprawdzić Elite Dangerous. Mocno kibicuje, aby ten tytuł dobrze wypadł na XO :)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 17, 2015, 16:21:22 »
Ja się zgadzam, że wsteczna to nie dla mnie i mam ją w nosie, ale mimo wszystko ok, że to to dodali, bo może skończy się sranie pseudo remasterami naokoło, które serio nie wyglądają zwykle dużo lepiej. Rak toczący tę branżę pozostanie u Sony i tam radośnie będziesz mógł kolejny raz zapłacić za to samo. No i tak, każdy będzie miał wybór, co jest najlepsze w branży.
I myslisz, ze wydawca bedzie chcial, zebys kupil rimejka na ps4, czy zagral w stara wersje na x1?
Rimejki i tak beda.