Autor Wątek: Xbox 360 łączy się z siecią domową?  (Przeczytany 644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jonnyjobin

• Nowy Forumowicz
  • *
Xbox 360 łączy się z siecią domową?
« dnia: Wrzesień 16, 2019, 17:21:27 »
Próbuję podłączyć Xbox 360 do mojej sieci domowej, ale nie mogę. Status mojego połączenia jest następujący:

Sieć: nieudany Internet: zablokowany Xbox Live: zablokowany

Nie mam oryginalnego Xbox 360 (biały korpus), mam jeden z najnowszych modeli z wbudowanym sprzętem do rozpoznawania Wi-Fi. Co działa, mój xbox 360 faktycznie wykrywa moją sieć domową, ale nie pozwala mi się z nią połączyć. Kolejny fakt, że moja sieć domowa jest wspólna dla innych w moim domu (kilka innych urządzeń). Moim jedynym wnioskiem z tego jest to, że spowoduje to wolniejszą prędkość Wi-Fi, ale nie nieudane połączenie. Zastanawiałem się, czy w moim problemie brakuje kabla Ethernet, ale nie jestem pewien.

Offline MsbS

• I Am Robot
Odp: Xbox 360 łączy się z siecią domową?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2019, 18:32:02 »
Raczej tak.

Offline jake20

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2019, 06:54:25 »
Raczej tak...!

Offline jonnyjobin

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 18, 2019, 16:05:58 »
Próbuję podłączyć Xbox 360 do mojej sieci domowej, ale nie mogę. Status mojego połączenia jest następujący:

Sieć: nieudany Internet: zablokowany Xbox Live: zablokowanyreverse phone lookupnba reddit pcpartpicker

Nie mam oryginalnego Xbox 360 (biały korpus), mam jeden z najnowszych modeli z wbudowanym sprzętem do rozpoznawania Wi-Fi. Co działa, mój xbox 360 faktycznie wykrywa moją sieć domową, ale nie pozwala mi się z nią połączyć. Kolejny fakt, że moja sieć domowa jest wspólna dla innych w moim domu (kilka innych urządzeń). Moim jedynym wnioskiem z tego jest to, że spowoduje to wolniejszą prędkość Wi-Fi, ale nie nieudane połączenie. Zastanawiałem się, czy w moim problemie brakuje kabla Ethernet, ale nie jestem pewien.

issues solved!!!

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 18, 2019, 16:56:25 »
Brawo johnny