Forum Polygamia.pl

Sprzęt => Xbox One => : francisgangotri August 12, 2018, 12:35:15

: Odłączanie Wi-Fi po wyłączeniu Xboksa
: francisgangotri August 12, 2018, 12:35:15
Mam tylko One One S przez około 3 dni, jestem podłączony do internetu bezprzewodowo. Ilekroć wyłączam moją konsolę i włączam ją. Mówi, że jestem podłączony do sieci, ale nie ma połączenia z internetem. Jeśli przejdę do trybu offline, a następnie spróbuję ponownie nawiązać połączenie, wszystkie dostępne połączenia nie są już widoczne, tak jak nie odświeża się w poszukiwaniu dostępnych sieci automatycznie, a Idk, jak to zrobić ręcznie.

Jedynym znalezionym przeze mnie Fixem był w zasadzie twardy reset (wydaje się automatycznie wyszukiwać sieci podczas uruchamiania w ten sposób), a następnie po ponownym włączeniu; Mogę zobaczyć dostępne sieci i połączyć się z nimi ponownie. Czy ktoś napotkał ten problem? Po prostu irytujące, że muszę robić to dziwne resetowanie za każdym razem, gdy wyłączam konsolę i włączam ją ponownie, zwłaszcza gdy jest ona zupełnie nowa.

Tl; Dr: Po włączeniu konsoli z powrotem po wyłączeniu zasilania, połączenie z siecią jest utrzymywane, ale nie jest już połączone z Internetem. Podczas próby rozłączenia i ponownego połączenia wszystkie dostępne sieci nie są już wymienione i nie są odświeżane. Znaleziono tylko trudny reset za każdym razem, gdy się to zdarzyło, prawie zmuszając go do ponownego szukania sieci.
: Odp: Odłączanie Wi-Fi po wyłączeniu Xboksa
: freekEza August 13, 2018, 10:19:50
Miałem to samo i niestety pomogło dopiero cofnięcie konsoli do ustawień fabrycznych :(
U mnie chyba w systemie namieszały apdejty z programu Insider.
: Odp: Odłączanie Wi-Fi po wyłączeniu Xboksa
: kislawa August 13, 2018, 14:50:35
Ja jak xox jest w trybie standby to też się tak często (raz na powiedzmy 10-12 włączeń konsoli) dzieje że nagle nie widzi żadnej sieci wifi, musze wtedy wybrać uruchom konsole ponownie i pomaga. Jak ktoś ma rozwiazanie będę wdzięczny.