Autor Wątek: Obrazki, filmiki - Xbox One Edition  (Przeczytany 49715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tytacz

• I Am Robot
Odp: Obrazki, filmiki - Xbox One Edition
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 09, 2015, 08:51:12 »
Kilka shotów z weekendowego wyjazdu na Storm Island. Nie jest to może Driveclub, ale daleki byłbym od nazywania gry brzydką :). Super, że pogoda podobnie jak pora dnia zmieniają się w trakcie jeżdżenia po samej wyspie, więc można natrafić na naprawdę klimatyczne sytuacje, chociażby gdy akurat wjeżdżamy w las, panuje poranna mgła, a z pomiędzy drzew docierają do nas pierwsze promyki słońca.
(kliknij)

Dziwne. Przecież Xbox 360 nie robi fotek?

;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2015, 08:52:54 wysłana przez tytacz »

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • With hearts toward none
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 09, 2015, 09:13:45 »
Dziwne. Przecież Xbox 360 nie robi fotek?

;)

Ten Emiela robi, ale on jest #branza więc wiesz ;D

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 09, 2015, 11:07:57 »
Już miałem napisać, że chętnie bym w to zagrał, ale później zobaczyłem latające samochody i mi przeszło.

Online Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 09, 2015, 11:22:37 »
Wiadomo - gra jest kompletnie zepsuta, bo nie ma wszędzie barierek i są nawet wzgórza. Zupełnie nierealistyczne!
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline freekEza

• Badass
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 09, 2015, 12:12:04 »
Nie zapominaj o ludziach, ich też nie ma :P leży i kwiczy.
OT: Mam nadzieję, że niedługo ogarną te srające auto filmikami ficzery w niektórych "yntelygentnych" gach. Bo za chwilę się pojawią gry, które będą tak samo spamowały, tyle że screenami.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 09, 2015, 12:30:49 »
Wiadomo - gra jest kompletnie zepsuta, bo nie ma wszędzie barierek i są nawet wzgórza. Zupełnie nierealistyczne!

Wzgórza? Tutaj wygląda jakby samochody zostały wystrzelone z armaty!
W GTA jest większy realizm ::)

Online Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 09, 2015, 12:48:09 »
Ty chyba w GTA nie grałeś ;D.
No i dlatego strzeliłem fotę, bo w ostatnim wyścigu właśnie jest takie wysokie wzgórze, gdzie śmiesznie to wygląda. W ruchu zupełnie inaczej byś na to patrzył. Szczególnie, że fotka mocno przekłamuje, ale ja Cię nie muszę przekonywać. Ty i tak nie zagrasz, a ja się bawiłem dobrze, więc win-win.
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 09, 2015, 13:02:03 »
Skąd wiesz, że nie zagram? Akurat do Forzy mnie ciągnie.
Chętnie bym zobaczył to w ruchu. Podaj nazwę wyścigu, to sobie wyguglam.

Online Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 09, 2015, 15:33:48 »
To jest ten wyścig poniżej. Weź pod uwagę, że wyspa z dodatku jest cała zaprojektowana, żeby była większa różnorodność wysokości terenu. W ostatnim wyścigu możesz wybrać czym jedziesz, więc równie dobrze to może być krowa pokroju tej z wątku zakupowego ;).

Forza Horizon 2 Storm Island Finale Race : Storm Island Easy 1,000,000 Credits!

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 10, 2015, 01:00:54 »
Hmmm, tam są jakieś efekty rozmazania dla podkreślenia prędkości?
Dynamizm tych zdjęć jest... żaden. Równie dobrze auta mogłyby stać w miejscu, nie widziałbym różnicy.

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 10, 2015, 01:20:10 »
Są, przecież widać na niektórych obrazkach, np. tu - http://www.forzamotorsport.net/Handlers/GetPhoto.ashx?game=fh2&id=3484394&full=true

Intensywność się ustawia w trakcie robienia fotki.

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 10, 2015, 01:47:29 »
Zwalam na zmęczenie ;)
Faktycznie, jak przeszedłem raz jeszcze to na kilku widać efekt dokładnie.

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 10, 2015, 08:12:14 »
To jest ten wyścig poniżej. Weź pod uwagę, że wyspa z dodatku jest cała zaprojektowana, żeby była większa różnorodność wysokości terenu. W ostatnim wyścigu możesz wybrać czym jedziesz, więc równie dobrze to może być krowa pokroju tej z wątku zakupowego ;).

Nadal z chęcią bym zagrał, ale te skoki wyglądają fatalnie. No i te ścinanie zakrętów przez krzaki, małe drzewka i pole kapusty. Ścinanie może być, ale nie widać żeby przejechanie przez te przeszkody miały jakikolwiek wpływ na prędkość i prowadzenie się auta. Ponadto typ w filmiku narzeka, że skoki są spieprzone w The Crew, bo po wylądowaniu można stracić panowanie nad samochodem ::) Rozumiem, że lądowania w FH2 zawsze są bezproblemowe?

Online Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 10, 2015, 10:59:36 »
Zwalam na zmęczenie ;)
Faktycznie, jak przeszedłem raz jeszcze to na kilku widać efekt dokładnie.
Miałem wczoraj odpisać, ale stwierdziłem, że albo na nie patrzyłeś albo trollujesz, więc odpuściłem :P.
Jak pisał JBzP intensywność można ustawić dużo większą, ale ja nie przepadam za tym, bo po prostu gra ma zwykle ładne otoczenie i dużo detali. Jak sobie jeżdżę i jaram się widokami to nie jadę z prędkością 300 km/h, bo albo zaliczę dzwona albo nie zdążę zobaczyć czy coś ładnie wygląda ;).
Kilka z tych shotów jest faktycznie, gdy auta praktycznie stoją, ale to jest wtedy zabieg celowy :).

Nadal z chęcią bym zagrał, ale te skoki wyglądają fatalnie. No i te ścinanie zakrętów przez krzaki, małe drzewka i pole kapusty. Ścinanie może być, ale nie widać żeby przejechanie przez te przeszkody miały jakikolwiek wpływ na prędkość i prowadzenie się auta. Ponadto typ w filmiku narzeka, że skoki są spieprzone w The Crew, bo po wylądowaniu można stracić panowanie nad samochodem ::) Rozumiem, że lądowania w FH2 zawsze są bezproblemowe?
Horizon to nie jest przecież czysta symulacja, ma świetny model jazdy, ale tutaj chodzi o zabawę samochodami, a nie trzymanie się najlepszej linii przejazdu. Jeśli chodzi o przeszkody to zwykłe pola kapusty nie ma za dużego wpływu, bo to by nie miało sensu - nie da się ich uniknąć, wszyscy przez to przejeżdżają, więc koniec końców im szybciej z nich wyjedziesz tym szybciej będziesz mógł się skupić na normalnym wyścigu :). To jest trudna sztuka designu pomiędzy funem, a realizmem - mi by się średnio podobało, gdyby nagle 8 aut stało w błocie i tylko kręciło kołami ;). Natomiast większe drzewa mają konkretny impact :D.

Filmiku nie oglądałem z dźwiękiem, więc nie wiem co tam koleś gada, nie odniosę się. Moim zdaniem oczekujesz od tej gry innych rzeczy niż ta gra dostarcza albo tak wynika z Twoich wypowiedzi. Także polecam Motorsport, jeśli wolisz klasyczne przynudzanie na zamkniętych torach.

Offline Farmaras

• Aktywny forumowicz
  • Some say...
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 10, 2015, 11:12:07 »
Rozumiem, że lądowania w FH2 zawsze są bezproblemowe?

Nie, ale od czego jest przycisk 'rewind'  ;) Można naturalnie pobawić się suwakami - sterowanie z trybu normal na symulację, tryb TCS, STM, ABS wyłączasz, przycisku z cofaniem czasu nie używasz, ale to zależy od upodobań. Przy FM5 tak jeżdżę + kamera z kokpitu, przy FH2 się to nie sprawdza, bo po wjechaniu w krzaczory nic nie widzę, zaczynam kręcić bączki, etc.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 10, 2015, 11:26:52 »
@Emiel
Za dużo realizmu by tylko zaszkodziło tej grze, ale come on! :) nie wymagam symulacji błota na poziomie Spintires, ale niech kierujący poczuje te pola kapusty i krzaki.
Nie oczekuję doznań jak w FM, bo to dwie zupełnie inne gry, ale ścigamy się samochodami, czy kartonikami? ;)

EOT z mojej strony. Gra wygląda ładnie (jak na open-world), ma fajne samochody (mimo że z plastiku) i chętnie w nią zagram (kiedyś).

Online Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 10, 2015, 15:49:51 »
No, ale kierujący czuje te pola kapusty. Pisanie, że ścigamy się kartonami uważam za próby zarobienia kilku punktów u fanów PlayStation ;).

Nadal obstawiam, że nie zagrasz, ale wyprowadź mnie z błędu :P.

Teraz jest EOT z mojej strony, a grę polecam wszystkim fanom samochodów, nie kartonów :).

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 10, 2015, 16:00:21 »
Ja sądzę, że takiego Szczwanego to bym w każdym sim racerze objechał (bądź przynajmniej dotrzymywał mu kroku), bo jestem fanem tego typu symulacji od dawien dawna  8) i z całym przekonaniem stwierdzam, że Horizon ma wybitny model jazdy i fizykę (pomijając te skoki, bo to i w poprzednim Horizon zawodziło w dodatku Rally), jak na taką pół-arcade'ową produkcję.

I jest dokładnie odwrotnie, niż piszesz Szczwany (oceniając grę po filmiku na jutub  ::)) - czuć masę (co brzmi paradoksalnie, jak się zafixujesz na te tandetne skoki, ale to już ustalone, że ona są z czapy) auta, wrzucanie pojazdu w drift jest bliskie ideałowi (tj. doznaniom, jakie mam z prowadzania >300PS RWD)- całkowite przeciwieństwo spieprzonego po tym względem DC, a samo prowadzenie aut powoduje masę frajdy u prawdziwych petrolheadów. Tę grę w twoich oczach skrzywdził jedynie fakt, że nie wyszła na PS3 i to najlepiej- za darmo, w plusie.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 10, 2015, 18:10:29 »
Nie ukrywam, że wybierając platformę zawsze faworyzowałem konsolę Sony. Ale w przypadku tej generacji najpierw zaopatrzę się w XONE. Ogram exy, sprzedam i kupię PS4.

Przy kartonikach dałem ;), bo nie pisałem tego z pełną powagą, bo jak mógłbym być poważny oceniając grę po paru screenach i filmiku na YT? Te nieszczęsne skoki wyglądają jakby skakały kartoniki: wysokość, odległość i idealne lądowanie, mimo obracania w locie. Modelu jazdy ocenić nie mogę, no bo jak?

Czy oprócz wibrującego pada i ograniczonej widoczności, przejazd przez krzaki/pole kapusty, odczuwa się coś więcej?

@draak
Ta jasne, objechałbyś ;P Ale z tym plusem i zarzutem fanbojstwa to pojechałeś :(
Pierwszy raz kupiłem plusa (bo Yakuza), a wcześniej korzystałem z niego tylko wtedy, gdy dostałem darmowy kod. Nigdy jakoś nie szukałem, nie kombinowałem żeby zdobyć.

Pierwszy raz piszę cokolwiek o Forzy, bo po raz pierwszy jestem nią zainteresowany.
No i chcę najpierw zagrać w FH2 zanim zagram w Drivecluba.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 10, 2015, 18:50:54 »
No trochę po bandzie, wybacz, za wcześnie piąteczek zacząłem. A czy objechalbym to nie wiem, bo trenujesz intensywnie w GT6 ztcp  ;)

Online Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 12, 2015, 00:53:32 »

oraz mały easter egg w postaci ukrytej rury kanalizacyjnej?

Jak się Romkowi Ori nie podoba to znaczy, że nie ma serca!

PS Gra w ruchu wygląda oczywiście kilkukrotnie lepiej, bo wszystko faluje, przelatują liście, wieje wiatr, ale to trzeba by tylko nagrywać filmiki, a nie grać.
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2015, 01:02:21 wysłana przez Emiel »

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 12, 2015, 01:55:13 »

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 12, 2015, 08:21:04 »
Nie mogę wzroku oderwać.

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 12, 2015, 11:11:48 »
Jak się Romkowi Ori nie podoba to znaczy, że nie ma serca!

Nie ma futra? Nie zaliczam!
Podziwiaj moje trofea. Zobacz, ile osiągnąłem!

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 14, 2015, 12:48:23 »
https://account.xbox.com/en-us/gameclip/e093fa2e-7ee7-4477-a248-61f138473d0f?gamerTag=THU31&scid=03a80100-9ff3-46ea-be76-e00e7fe465df

Chyba by mi zabrali licencję po takiej akcji. :)

Grając w Forzę lubię słuchać podcastów/streamów w tle, ale nieraz negatywnie to wpływa na koncentrację, a ta przynajmniej w FM jest potrzebna.

Online Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 14, 2015, 17:26:35 »
Utrzymałeś pozycję, to się liczy ;).

Online Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 15, 2015, 20:39:50 »
Małe wideło:

Colors of Ori and the Blind Forest

Tak naprawdę chciałem przetestować, jakie opcje oferuje Upload Studio czy jak to się tam zwie. Wyszło nawet, nawet. Faili dużo, ale jak grałem to zawsze zapominałem nagrać filmik z fajnych akcji, bo trzeba było się skupić, więc to złożone jest tylko z tego, co Xbox nagrał sam. Jak pisałem wcześniej - obrazki nie oddają tego, jak gra prezentuje się w ruchu.

Uśmiechnięty Kraken
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2015, 01:52:35 wysłana przez Emiel »

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 18, 2015, 03:36:48 »
Magicy Butterfielda ;)

« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2015, 04:07:57 wysłana przez qbar »

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 18, 2015, 12:32:52 »
Nie ma to jak kupić Moda do BF4 :D

Offline freekEza

• Badass
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 18, 2015, 12:37:02 »
chyba do BF2, na tym pickupie nie ma w ogóle "kul po dziurach" :o

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 18, 2015, 12:38:26 »
Zaraz zaraz, to tam jest w ogóle penetracja obiektów? Czy walisz w ścianę, a za nią po prostu ktoś umiera?

Na PC też nie ma dziur?

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 18, 2015, 12:46:13 »
Ale ten koleś nie zginął tylko zniknął, a tak na serio to wszedł centralnie w tego pickupa :)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 18, 2015, 12:46:51 »
Ja najbardziej się śmieje z bajeczek od EA/Dice, że ich silnik jest tak skomplikowany, że nie da się robić modów.

Jak widać po BF:H Da się  8)

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 18, 2015, 12:48:43 »
Ale ten koleś nie zginął tylko zniknął, a tak na serio to wszedł centralnie w tego pickupa :)
No buty widać. Tylko buty. :)

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 20, 2015, 00:46:49 »

Nawet jest parę fajnych widoczków w tej grze. Grafika może nie powala, ale przynajmniej tak wszystko dobrali, że jest idealne 1080p30. Sporo devów by się mogło uczyć, z Ubisoftem na czele.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 20, 2015, 01:47:10 »
Też mam z Destiny:

Dobrze że są eksy, bo to dzięki temu mogą być idealnie dopracowane i dopieszczone, a błędy wyeliminowane ;)

https://onedrive.live.com/redir?resid=18A5D873D8AD277%21491

EDIT: Widzę, że wrzuciłeś obrazek na imgura, emilowi ostatnio nie szło wklejanie bezpośrednich linków do zrzutów z one, mnie się chyba udało:

PROTIP od eksperta z 5 platynami - żeby bezpośredni link działał jak powyżej, trzeba się naklikać.
1) Klikamy na zrzut na onedrive
2) Klikamy "Share"
3) Klikamy "Get a link"
4) Wybieramy "Public"
5) Klikamy Create link
6) Kopiujemy link do schowka
7) Wklejamy do przeglądarki
8 ) Klikamy "View original"
9) Dostajemy linka który można wkleić na forum

NEXTGEN!

A pozatym karny kutas za niemożność wrzucenia wszystkiego hurtem na OneDrive, albo na PenDrive - pod tym względem PS4 górą (i chyba nawet można wysłać video bezposrednio na YouTube, na co MS się nigdy nie zgodzi, bo to serwis Google).

EDIT2:
Filmiki trzeba ściągać na dysk, bo inaczej są strasznie przekompresowane:

Odtwarzanie z poziomu Drive - tragedia, nic nie widać:
http://1drv.ms/1H8lrWR

Link bezpośredni:
https://cdgqvg.dm2303.livefilestore.com/y2mnGD-zG4OCK48qQR8_X5EAtzyYVQTg7Rd-VWFxu6ZBf_gPVNOkaxNqbdsn9vUJ1BxiihYauCg9liMCmt2gPVgNHIcyI11lXTSX62fofdHiO6jS99fCKdHOT_HQ2n-8HIv/Upload%20Studio%205.mp4
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2015, 02:30:01 wysłana przez Simplex »

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 20, 2015, 03:52:25 »

Faktycznie działa bezpośrednio z OneDrive. Co do wrzucania hurtem to pełna zgoda. Mogłaby też być opcja automatycznego wrzucania na OneDrive.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 20, 2015, 09:12:21 »
No proszę, odkryłem coś przydatnego :)

Brak hurtowego wrzucania jest strasznie słaby, ale może kiedyś to poprawią.

Grzebiąc po One Drive znalazłem pokaz możlwości nextgena jaki nagrałem jak pierwszy raz miałem konsolę :)
https://qlrpaw.dm2303.livefilestore.com/y2mHCh03_mABtDPTEip_35IahyJvefaQgyVwIG7aEfq-8Ns5ubYpXQ8Ux6r6d1_h-ltCEKue1vsag2qHRvR2sgQpgFouGcBAdUCh2OtVXr6kzkIZJNcWwinGoVYLTzligfO/Upload%20Studio.mp4

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 20, 2015, 18:17:45 »
Z tego co widzę wyłączenie nagrywania filmików automagiczne wyłącza też robienie screenów. #NEXTGEN

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 24, 2015, 01:11:34 »
Kilka zrzutów z Butterfielda ;)