Autor Wątek: Xbox One X - Project Scorpio  (Przeczytany 205069 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bronar

• Mieszkaniec tego forum
Odp: Xbox One X - Project Scorpio
« Odpowiedź #1960 dnia: Listopad 05, 2017, 12:17:12 »
Jakby komuś zależało to mam wolny jeden preorder na edycję Scorpio za 2099.

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #1961 dnia: Listopad 06, 2017, 11:39:09 »
Dokładnie, jakby ktoś był zainteresowany mam preorder na Scorpio, który ma być dostarczony do odbioru osobistego w Szczecinie na Boh. Warszawy (x-kom). Jako, że mam też preorder w Saturnie, do którego mam bliżej, tam pewnie go odbiorę, więc mogę komuś oddać możliwość odbioru (i zapłaty! ;) ) w x-komie w Szczecinie.

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1962 dnia: Listopad 06, 2017, 11:58:48 »
No proszę, a to ci dopiero ciekawostka ;)
http://worldofxbox.pl/kupuj-gry-punktami-gamescore/

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #1963 dnia: Listopad 06, 2017, 12:18:41 »
Widzę, że te wersje PS to poszły bo ludzie po w 2, 3 sklepach składali zamówienia. Z jednej strony nic nowego ale z drugiej ktoś nie kupił bo już nie było, a jednak na magazynie zostaną nieodebrane.

Offline Magiq

• Aktywny forumowicz
  • PSN ID : Magiq_
« Odpowiedź #1964 dnia: Listopad 06, 2017, 16:04:03 »
Przygarnę jeden kod na XOX PS z realizacją na Śląsku, lub wysyłkowo.

Offline Funkorama

• Super Badass
  • Czasem lubię sobie zalać Chivasa oranżadą Hellena
« Odpowiedź #1965 dnia: Listopad 06, 2017, 19:22:31 »
Fajne pudelka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

...był podpis, ale ktoś mi go zaj*&%ł :(

Offline muminek

• Super Badass
  • PS4: fisiek_ck
« Odpowiedź #1966 dnia: Listopad 06, 2017, 21:22:10 »
A co w nich fajnego?

Offline blazej

• I Am Robot
Xbox One X - Project Scorpio
« Odpowiedź #1967 dnia: Listopad 06, 2017, 21:40:39 »
Nie wiem czy fajnie, ale w dość oczywisty sposób nawiązują do pierwszego Xboxa.

Edit. Dzień przed premierą to jeszcze swoją analizę zdążę przedstawić. Zdziwię się jeżeli ta konsola odniesie sukces sprzedażowy. Xbox One S nie miał gier, ale chociaż był tani i cichy. Tu nie ma gier i jest drogo ( w sensie drożej od Ps4 pro).
Jak się pomylę to oddam legitymację analityka.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2017, 21:52:50 wysłana przez blazej »

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #1968 dnia: Listopad 06, 2017, 22:51:40 »
One był droższy od PS4 (dikmów!) i słabszy. Teraz konsola jest relatywnie tania (telefony ludzie kupują droższe, a sam PC i tak wyjdzie więcej, niż Pro i XoX razem wzięte, a przecież eksy od Sony to eksy, a cała reszta znośnie pójdzie na XoX, więc po co komu ten PC ;) ), mocna, więc jeżeli ktoś chce mocy to kupi sobie XoX i będzie miał moc (jeżeli multiplatformy będą na tym lepiej wyglądać to jeszcze lepiej dla konsumenta). Przecież nic nie stoi na przeszkodzie (jeżeli ktoś ma środki i nie cierpi na porażenie umysłowe), aby mieć w domu Pro i XoX (oraz mocnego PC czy szachy złote), aby grać w to co sobie chce.

Rzecz najważniejsza, mi jest obojętne czy to odniesienie sukces czy nie. Ja sięgam po portfel i daję szansę. Jeżeli nie to sprzedam ze stratą i pies ich lizał, jeżeli ruszy to tym lepiej dla mnie. Płakać nie będę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2017, 22:54:28 wysłana przez Rolek »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1969 dnia: Listopad 06, 2017, 23:08:13 »
Jest drożej niż PS4/Xbox one na premierę i dużo drożej od prosiaka, ale skoro teraz ludzie kupują droższe telefony to już ok? :D Ciekawy styl rozumowania ;).

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #1970 dnia: Listopad 06, 2017, 23:26:23 »
To jest gadżet zwykły, a nie chleb. Przesuwa się granica kwot, jakie ludzie są w stanie zapłacić za coś, co ma im sprawiać jedynie przyjemność. Nikogo aktualnie nie szokuje cena telefonu na 2 tysiące czy chociażby odkurzacza za 1300 (który parametrami gorszy jest od tego za 300, ale odkurza sam). Dodajmy, iż to jest tani chińczyk, a nie wiodąca marka w tym segmencie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2017, 23:29:56 wysłana przez Rolek »

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #1971 dnia: Listopad 06, 2017, 23:29:50 »
Cena jednak wydaje sie bardzo rozsadna w przeliczeniu na mozliwosci, inaczej mowiac to podstawowe wersje konsol sa aktuialnie za drogie jak na swoje mozliwosci.
Kazdy na tym forum wie, ze Project Scorpio do mnie nie trafi (exy MS mi nie imponuja, a nie kupie konsoli dla multiplatform bo mam PC). Nie zmienia to jednak faktu, ze zamieszanie jest dobre a konkurencja jeszcze lepsza.
Kibicuje!

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1972 dnia: Listopad 07, 2017, 00:08:08 »
Jest drożej niż PS4/Xbox one na premierę i dużo drożej od prosiaka, ale skoro teraz ludzie kupują droższe telefony to już ok? :D Ciekawy styl rozumowania ;).
Xbox One na premierę przecież kosztował tyle samo? A czy jest dużo drożej od prosiaka to jest kwestia dyskusyjna, jeśli się weźmie pod uwagę moc sprzętu.

Zgadzam się z Irreversible, że zasadniczo Scorpio jest w miarę dobrze wycenione. Oczywiście od Microsoftu i deweloperów będzie zależało czy ta dodatkowa opłata będzie warta uiszczenia.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline blazej

• I Am Robot
« Odpowiedź #1973 dnia: Listopad 07, 2017, 00:24:35 »
Cena jest jak najbardziej ok i zgadzam się z Rolkiem, że w przypadku zabawek/gadżetów nie liczymy złotówek. Jak ktoś jest fanem Halo, Gears, Forza i chce w to grać to 300zł w jedną, albo w drugą stronę nie robi żadnej różnicy, to są zatwardziali fani konsoli MS i oni i tak to kupią. Tylko kto jest pozostałą grupą docelową, do której ma trafić ta konsola? Maniacy klatek i tekstur wysokiej rozdzielczości, którzy jednocześnie gardzą PC i wolą grać na konsoli? To raczej mały odsetek graczy. Rolek pisze, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby mieć XOX, PS4 Pro, PC i coś tam jeszcze, ale to znowu mniejszość. Brakuje mocnych eksów i spektakularnych pokazów mocy (nie piszę o wpatrywaniu się w tekstury na zestawionych obrazkach).

Czy kibicuję konsoli? Chyba nie bardzo, wolałbym żeby twórcy konsol zrozumieli, że najważniejsze są exy i mocne wewnętrzne studia niż wyścig na rozdzielczości.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2017, 00:29:18 wysłana przez blazej »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1974 dnia: Listopad 07, 2017, 00:32:01 »
Cena jednak wydaje sie bardzo rozsadna w przeliczeniu na mozliwosci, inaczej mowiac to podstawowe wersje konsol sa aktuialnie za drogie jak na swoje mozliwosci.
Serio? One S w zestawie z 2ma nowymi grami za 900zł, albo z 5cioma troche starszymi(ale cod nowy był) za troche ponad 1100(dzisiaj jakaś taka oferta była, nie znajde już), to nie jest rozsądna cena za możliwości? ;) Czyli one za ~500zeta tak naprawdę.

XoX jest tani jak na to co oferuje w stosunku do części PC, tu się zgodzę. Na PC żeby mieć podobną wydajność będzie trzeba mieć 1070 GTX, czyli masz praktycznie konsole w cenie karty. W stosunku do tego jest BARDZO tanio.

Xbox One na premierę przecież kosztował tyle samo? A czy jest dużo drożej od prosiaka to jest kwestia dyskusyjna, jeśli się weźmie pod uwagę moc sprzętu.
2200 z tym kinkietem kosztował? Już nie pamiętam.

Googiel zwrócił:
"Xbox One z Kinect + gry FIFA 15 i Dance Central Spotlight ? ok. 1999 zł
Xbox One + gry FIFA 15 i Forza Motorsport 5 ? ok. 1699 zł"
Ale to było na PL premierę, jak już nawet kinkiet nie był  wymagany. Ofc patrze na złotówki, wiadomo że dolec poszedł do góry.

Czy kibicuję konsoli? Chyba nie bardzo, wolałbym żeby twórcy konsol zrozumieli, że najważniejsze są exy i mocne wewnętrzne studia niż wyścig na rozdzielczości.
:D Fajne zważywszy że pod koniec zeszłej generacji ludzie na exy narzekali, a teraz jak faktycznie jedna brygada exy olała, to chcą :). Ofc nie uderzam centralnie do Ciebie, ale tak po prostu jest, że gracze jako grupa musieli zobaczyć jak to faktycznie jest bez exów żeby faktycznie nabrały wartości ;).
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2017, 00:34:58 wysłana przez Blue__ »

Offline blazej

• I Am Robot
« Odpowiedź #1975 dnia: Listopad 07, 2017, 00:41:49 »
Ja tam gram praktycznie tylko w exy

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1976 dnia: Listopad 07, 2017, 00:45:15 »
ja pewnie 50/50, wiec tez exy maja duzo do gadania.

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1977 dnia: Listopad 07, 2017, 00:49:57 »
"Nie ma gier, są exy" -  gdzie ja to cytowałem .....  ;)
subtelnie zastawiam pułapki :)

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #1978 dnia: Listopad 07, 2017, 01:11:53 »
Serio? One S w zestawie z 2ma nowymi grami za 900zł, albo z 5cioma troche starszymi(ale cod nowy był) za troche ponad 1100(dzisiaj jakaś taka oferta była, nie znajde już), to nie jest rozsądna cena za możliwości? ;) Czyli one za ~500zeta tak naprawdę.
Blue, ja wiem ze popadamy w skrajnosci...
Ale omawiajac cene sprzetu patrzmy jednak na cene rekomendowana/rzeczywista, dobrze? Jednodniowe promocje ze Szwajcarskiego sklepu, dla przecietnego Kowalskiego maja jeszcze mniejsze znaczenie niz dostawa kielbasy do sklepy w PRL. Bo za czasow PRLu przynajmniej wiedzial, ze taka kielbasa tam byla. Taki viral obecnego swiata. Kiedys na haslo kielbase rzucili, kazdy biegl po pracy sprawdzic czy jeszcze jest, teraz wrzuty z promocjami o ktorej piszesz wypelniaja te braki. Czesto klikajac w linka z dzialu promocje na naszym forum widzisz juz brak towaru. Sklep przynajmniej liczy, ze moze jednak wezmiesz cos innego do koszyczka. Typowa zagrywka. Patrzac jednak na rynek konsol i przytoczonego Kowalskiego, jego swiadomosc ogranicza sie do wiedzy ze w markecie kupi pudelko - istotnie, lezy na polce ale nie za 900 tylko za 1500 PLN. Konsola jest dobrze wyceniona. Period.

Przepraszam, ale popularnosc DFow i innych tworow wypatrza punkt spojrzenia konsumenta.
Bryndzlowanie sie pikselami jest jak kobiety na okladkach kolorowych pisemek. W oczach coraz wiekszej rzeszy graczy, to wlasnie staje sie key feature. Do mnie srednio to trafia, ale tak niestety jest. DF zauwazy spadek z 30 na 26 w jednej sekwencji gry, a swiat zalewaja twitty o zenujacej jakosci produktu ;)

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1979 dnia: Listopad 07, 2017, 07:38:58 »
Zapominacie jeszcze o jednej kwestii, czyli kulturze pracy xox, gdzie konkurencja od Sony leży i kwiczy (dosłownie). Dla mnie to bardzo ważna kwestia, dlatego dam xox szansę, zobaczę jak mi się będzie grało - to nie chleb, można sprzedać nawet po miesiącu ;)

Też uważam, że konsola jest dobrze wyceniona w stosunku do możliwości, tylko mam nadzieję że poza SoW czy TR zobaczymy więcej jakichś wyraźnych różnic - ciekawe jak z Anthem będzie ;)

Aha no i taki bonus tez, że xox wspiera output do QHD, więc dla posiadaczy takich monitorów to też istotny argument.
Ogólnie poza exami to chyba wszystko jest na plus w xox, a czy się przyjmie to zobaczymy ;)

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1980 dnia: Listopad 07, 2017, 07:48:33 »
Irre i serii standardowy kowalski oglada digital foundry? Przesadzasz w druga strone.

No i df nie jest nieomylne. Oni musza wypuscic materiał szybko, a robia pp day1 patchu, bo wczesniej nie ma sensu-robota do kosza. Jak pierwsze 2-3h gry sa ok, to jest spora szasa ze dalej nie zobaczą. Patrz prey i jedna tragiczna lokacja, afair nie bylo o niej mowy w materialach df.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2017, 07:51:26 wysłana przez Blue__ »

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #1981 dnia: Listopad 07, 2017, 08:17:42 »
Wiadomo, ze te przepychanki to taki forumowy folklor (o i ile nie przybiera to karykaturalnych form w rodzaju atakowania w niemal każdej wypowiedzi jednego, czy drugiego "obozu", a jest tutaj kilku takich malosprytnych, którzy w ten sposób się zachowują) i dlatego wydaje mi się, ze Rolek podal prosty przepis na czerpanie frajdy z tej formy rozrywki: pro do exow Sony, xox/mocny pecet do reszty.

Jeśli kogos nie stać na powyższe - kupuje pro, od bieda slima.

Jak ktoś się "brzydzi" konsolami (w podobny sposób, jak ja gra na pc obecnie) - kupuje mocnego peceta.

Ja ide w combo opisane w pierwszym akapicie i ciesze się, ze mam wybor - cichsza, szybsza konsola do multiplatform (o roznicy pad elite v ds4 pisać nie będę) oraz exy Sony ogrywane z wszelkimi wizualnymi "bonusami".

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #1982 dnia: Listopad 07, 2017, 08:27:16 »
Kogoś nie stać na xox za 2100 a stać na pro za 1600, faktycznie będzie jadł suchy chleb przez pół roku. To nie kupno mieszkania, że kogoś nie stać dołożyć kilka stówek do konsoli tylko bardziej kwestia preferencji.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1983 dnia: Listopad 07, 2017, 08:34:33 »
2200 z tym kinkietem kosztował? Już nie pamiętam.

Googiel zwrócił:
"Xbox One z Kinect + gry FIFA 15 i Dance Central Spotlight ? ok. 1999 zł
Xbox One + gry FIFA 15 i Forza Motorsport 5 ? ok. 1699 zł"
Ale to było na PL premierę, jak już nawet kinkiet nie był  wymagany. Ofc patrze na złotówki, wiadomo że dolec poszedł do góry.
Tylko, że Polska premiera była później, wtedy już była konsola bez Kinecta możliwa do kupienia, ale podczas tej prawdziwej premiery na zachodzie to było $500/500 Euro czyli dokładnie to samo, a różnica w złotówkach wynika niestety jedynie z kursu dolara (2099 zamiast 1999).

Wiadomo, ze te przepychanki to taki forumowy folklor (o i ile nie przybiera to karykaturalnych form w rodzaju atakowania w niemal każdej wypowiedzi jednego, czy drugiego "obozu", a jest tutaj kilku takich malosprytnych, którzy w ten sposób się zachowują) i dlatego wydaje mi się, ze Rolek podal prosty przepis na czerpanie frajdy z tej formy rozrywki: pro do exow Sony, xox/mocny pecet do reszty.

Jeśli kogos nie stać na powyższe - kupuje pro, od bieda slima.

Jak ktoś się "brzydzi" konsolami (w podobny sposób, jak ja gra na pc obecnie) - kupuje mocnego peceta.

Ja ide w combo opisane w pierwszym akapicie i ciesze się, ze mam wybor - cichsza, szybsza konsola do multiplatform (o roznicy pad elite v ds4 pisać nie będę) oraz exy Sony ogrywane z wszelkimi wizualnymi "bonusami".
Pełna zgoda.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1984 dnia: Listopad 07, 2017, 08:35:26 »
Kogoś nie stać na xox za 2100 a stać na pro za 1600, faktycznie będzie jadł suchy chleb przez pół roku. To nie kupno mieszkania, że kogoś nie stać dołożyć kilka stówek do konsoli tylko bardziej kwestia preferencji.
Przecież draak pisał, że jak kogoś nie stać na powyższe, czyli PS4 (Pro) + PC/XoX kombo to wtedy niech bierze samo PS4.
Czyli nie 1600 vs 2100 tylko 1600 vs 4-5 tys.
Też się zgadzam z Rolkiem i draakiem - dobrze prawią ;)

Ps. draak - a mnie właśnie ciekawi wersja Elite, bo nigdy nie miałem... Warto? Działa może ciszej niż zwykły? (buttony nad triggerami czy krzyżak to tragedia)

Offline muminek

• Super Badass
  • PS4: fisiek_ck
« Odpowiedź #1985 dnia: Listopad 07, 2017, 08:36:19 »
X i pro są skazane na porażkę. Przynajmniej u nas ludzie nie kupują tvuhd bo  nie ma czego oglądać w uhd. Kablowki nawet jeszcze nie myślą o uhd a nc+ swoj pierwszy kanał ma stremować!(!) z netu :) Jak kupowałem 360tkę już było sporo kanałów w hd. Te konsole nie odniosą sukcesu na miarę poprzedniczek hd. Na dzień dzisiejszy uhd nie jest taką rewolucją jak było hd.
Ja mam pro, ale i tak nie kupię uhd bo mam małe mieszkanie i niewiele ponad 2m do tv. Musiałbym kupić min. 50 cali (teraz mam 40) i ten tv na mój pokój byłby za duży. Moja decyzja zakupu pro była nie przemyślana. Xa kupią tylko osoby naprawdę zainteresowane grą w uhd a przeciętny gracz ją oleje. Fajnie że jest takie cudo ale niewielu graczy stać na zmianę tv tylko dla gierek.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #1986 dnia: Listopad 07, 2017, 08:40:01 »
Przecież draak pisał, że jak kogoś nie stać na powyższe, czyli PS4 (Pro) + PC/XoX kombo to wtedy niech bierze samo PS4.

Ps. draak - a mnie właśnie ciekawi wersja Elite, bo nigdy nie miałem... Warto? Działa może ciszej niż zwykły? (buttony nad triggerami czy krzyżak to tragedia)

Nie 4-5 tylko 3,7K. ;>
Dalej to jest ułamek jaki trzeba zapłacić za sensowny pc do grania więc każdego stać na taki wydatek. Porównując świat gamingu to właśnie konsole są dla biedaków, bo są tanie no i gry używki. ;)
Elity strasznie się sypały, na forum sporo osób miało z nimi problemy, ciekawe czy coś się poprawiło w tej kwestii czy dalej robią z odpadów po zwykłych padach od x.  ;D

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #1987 dnia: Listopad 07, 2017, 08:57:02 »
Elity strasznie się sypały, na forum sporo osób miało z nimi problemy, ciekawe czy coś się poprawiło w tej kwestii czy dalej robią z odpadów po zwykłych padach od x.  ;D
To moze ja, bo mam dwa Elite. Z pierwszego calkowicie zeszla mi guma z chwytakow na dlonie (znajoma z poligrafii stwierdzila, ze kleili to chyba na klej biurowy), zjebal sie prawy bumper (musialem sam naprawic chinskimi zamiennikami, bo MS pokazal mi palec) i lewa galka przestala wracac na pozycje.

W drugim zjebal sie lewy trigger (tym razem mi wymienili) i poki co na razie jest ok. Podejrzewam, ze guma z czasem i tak sie odklei jak w poprzednim. Moze byc tez tak, ze mam wielkie, niedzwiedzie, gorace lapska.

Ale tak ogolnie to nie ma lepszego pada.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1988 dnia: Listopad 07, 2017, 08:59:10 »
Ja mam Elite od premiery i nic się odpukać nie zepsuło. Na życzenie mogę przesłać listę ukończonych na nim gier

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #1989 dnia: Listopad 07, 2017, 09:04:53 »

Nie zrozumiales, choc jakos mnie to nie dziwi.

To kiedy kupujesz to pro, bo przeciez nie musisz jesc suchego chleba przez pol roku i zarabiasz tak grube hajsy, o ktorych nam maluczkim sie nie snilo?

@Aludan - tez mam drugiego elite, jednak dlatego, ze jeden spadl z pierwszego pietra na parter, zona znosila za duzo rzeczy na raz po schodach i najwygodniej bylo jej rzucic padem ;) Obluzowal sie w wyniku powyzszego bumper i/lub jedna z galek (nie pamietam juz, ale pisalem o tym na forum swego czasu), zero sladow na padzie jako takim - MS przyslal nowego w ramach gwarancji. Nowy dziala, jak marzenie i jest ogromna przepasc in plus w stosunku do standardowego pada. Byc moze pierwsze wypusty przy premierze byly skladane tymi samymi chinski raczkami, co pady od PS4, ale pozniej wyraznie poprawili kontrole jakosc. Wg mnie mozesz spokojnie kupowac elite na ten moment.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1990 dnia: Listopad 07, 2017, 09:08:24 »
...
Nie bierzesz pod uwagę jednego. Ludzie zmieniają TV z różnych względów. Bo padł, bo chcą mieć smartTV z netflixem wbudowanym, bo rozdzielczość(a siedzą jeszcze na hdready), bo prezent, bo za mały, bo mają kaprys. Idą do sklepu i telewizorów FHD prawie nie ma. Jasne, brak kanałów UHD to może być problem, ale nie dla każdego. Rynek TV UHD się będzie powiększał, może faktycznie nie tak szybko jak przy tv HDready+FHD jak wchodziły, co nie znaczy że można sobie tę działkę olać.

Druga sprawa, to Ci graczej którym zależy na Simplexingach i teksturkach.

Nie 4-5 tylko 3,7K. ;>
Dalej to jest ułamek jaki trzeba zapłacić za sensowny pc do grania więc każdego stać na taki wydatek.
I pisze to jedna z największych żył na forum :D. Tak, każdego stać na pewno! Każdego! I każdy widzi sens w wydawaniu takiej kwoty żeby sobie pograć w kilkanaście gier w roku, za które jeszcze trzeba dodatkowo zapłacić :P.

Wg mnie mozesz spokojnie kupowac elite na ten moment.
Poprosze taką gwarancję od draaka dla siebie, biorąc pod uwagę że ja załatwiłem 5 padów od X360 grając naprawdę mało(każdy łapał dryfowanie po 2-4 tygodniach od nowości) i mam też niesprawnego od Xbonera(też dryfowanie) ;].
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2017, 09:11:42 wysłana przez Blue__ »

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #1991 dnia: Listopad 07, 2017, 09:18:08 »
Ja mam Elite od premiery i nic się odpukać nie zepsuło. Na życzenie mogę przesłać listę ukończonych na nim gier

Lista:

(kliknij)

Nie zrozumiales, choc jakos mnie to nie dziwi.

To kiedy kupujesz to pro, bo przeciez nie musisz jesc suchego chleba przez pol roku i zarabiasz tak grube hajsy, o ktorych nam maluczkim sie nie snilo?

Czyli dalej twierdzisz, że dla normalnego człowieka wydatek pro + xox to jakaś zaporowa kwota?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1992 dnia: Listopad 07, 2017, 09:26:03 »
A dla ciebie? ;D

Miszcz hakier zdobył dostęp do mojej tajnej listy!

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1993 dnia: Listopad 07, 2017, 09:26:58 »
@knur - no oczywiście, że tak - w przeciwnym wypadku nie było by takich dyskusji, tylko każdy brał by XoX + Pro i nie ma tematu.

Nie 4-5 tylko 3,7K. ;>
Draak dokładnie napisał tak:
Rolek podal prosty przepis na czerpanie frajdy z tej formy rozrywki: pro do exow Sony, xox/mocny pecet do reszty
A więc 3,7k to min jeżeli PS4 Pro + XoX, ale "załamał" na mocny pecet, dlatego ja podałem 4-5k ;)

@Marcin Szymański, draak, Simplex - dzięki za opinie o Elite :)
(te żony to jednak są ... sprytne ;])

@Blue__ - no dziwne, ja mam pada od x'a (jeszcze ten bez BT, ale z gniazdem mini jack) od ponad roku, używałem go sporo no i jak do tej pory nie ma żadnych dolegliwości ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2017, 10:17:43 wysłana przez Aludan »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1994 dnia: Listopad 07, 2017, 09:30:10 »
@Blue__ - no dziwne, ja mam pada od x'a (jeszcze ten bez BT, ale z gniazdem mini jack) od ponad roku, używałem go sporo no i jak do tej pory nie ma żadnych dolegliwości ;)
Spoko, zanim kupiłem X360 grałem dużo więcej na PS3, pewnie suma czasu na konsolce sony była od groma większa. I co? tam nie załatwiłem żadnego pada dłuuugo. Dopiero pod koniec życia zaczął mi padać taki który miałem jeszcze od czasów fata (czyli sixaxis bez dualshocka) - miał prawo.
Ja generalnie od nich bez jakiejs sensownej gwarancji na miejscu już nic nie biorę. Na szczęście te pady od 360 mi zmieniali na gwarancji bez problemu.

Czyli dalej twierdzisz, że dla normalnego człowieka wydatek pro + xox to jakaś zaporowa kwota?
Dla "normalnego" człowieka w PL, to ~2 wypłaty. Ta jak na gierki i to w zasadzie jeszcze bez gierek, to jest zaporowa cena :P.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2017, 09:32:24 wysłana przez Blue__ »

Offline GregoryMc

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1995 dnia: Listopad 07, 2017, 09:33:03 »
Właśnie dostałem wiadomość z MM że mam wersję Scorpio do odbioru. Ale jednak odpuszczam, idę odebrać Nintendo Switch które też czeka na odbiór :)

Chce ktoś kupić mój preorder? Bo w przeciwnym wypadku tylko się zmarnuje.
.

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1996 dnia: Listopad 07, 2017, 09:33:22 »
X360 nie mialem, mówiłem o padzie od xone :)

A z kolei mój DS4 od slimki rocznej (kupiona w grudniu 2016 na święta) mi trzeszczy w dłoniach bo coś się wyrobiło, a krzyżak czasem lekko skrzypi :)

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #1997 dnia: Listopad 07, 2017, 09:34:23 »
A dla ciebie? ;D

Miszcz hakier zdobył dostęp do mojej tajnej listy!

Ludzie siedzący na socjalu mają konsolę więc zastanawianie się czyt kogoś stać czy nie stać na dwie konsole tym bardziej, że jesteśmy na forum dla graczy to pytanie nie na miejscu.  ;)

@knur - no oczywiście, że tak - w przeciwnym wypadku nie było by takich dyskusji, tylko każdy brał by XoX + Pro i nie ma tematu.

Wiesz doskonale, że ja nie chcę się już rozdrabniać na więcej urządzeń i chociażby z tego względu nie chcę się w to bawić. Mam dosyć po pc i dziesiątkach klientów do gier - origin, uplay, bnet, steam itp. Może gdyby na prawdę jakieś grube exy wjechały to bym zmienił zdanie.

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1998 dnia: Listopad 07, 2017, 09:37:56 »
Wiesz doskonale, że ja nie chcę się już rozdrabniać na więcej urządzeń i chociażby z tego względu nie chcę się w to bawić. Mam dosyć po pc i dziesiątkach klientów do gier - origin, uplay, bnet, steam itp. Może gdyby na prawdę jakieś grube exy wjechały to bym zmienił zdanie.

Przecież nie pisałem o tobie tylko o "normalnym człowieku" bo sam tak zacząłeś ;)

No i jeszcze to :)
A dla ciebie? ;D

"nie chcę się już rozdrabniać na więcej urządzeń", to czemu nie kupisz PS4 Pro ? ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2017, 09:40:42 wysłana przez Aludan »

Offline xpogox

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1999 dnia: Listopad 07, 2017, 09:40:30 »
Moje Scorpio też w drodze, dzisiaj będziemy testowali. AC Origins juz czeka na półce. Jedyny zonk taki, że nadal TV 4K nie mam :D Ale w przeciągu najbliższych 2-3 miesięcy zamierzam to zmienić. Swoją drogą największym "ficzerem" nowego sprzętu nie jest dla mnie 4K, tylko HDR. Moim zdaniem HDR robi większą robotę jeżeli chodzi o wrażenia z grania, nie 4K.