Autor Wątek: Xbox One X - Project Scorpio  (Przeczytany 127744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mmgl

• Badass
Odp: Xbox One X - Project Scorpio
« Odpowiedź #1080 dnia: Czerwiec 16, 2017, 11:54:48 »
To tym bardziej XOX bedzie celowal w rozdzielczosc, a nie we framerate. Wmowia ludziom, ze 4K to jest to czego potrzebuja, bo jak inaczej mieliby sprzet sprzedac?

Nkit nic nikomu nie wciska. Nie chcesz 4K to masz Xboxa One za śmieszną kasę. Po to go zostawiają. Gdzie ktoś powiedział że potrzebujesz OneX i 4K?
Chcesz mieć 4K to kupujesz OneX a nie na odwrót.

Jedyna nadzieja w tym, ze MS jako zajmujacy obecnie slabsza pozycje zacznie w koncu sluchac spolecznosci, a nie wmawiac tylko ze ich sluchaja.

Ty tak serio to piszesz czy trollujesz?
MS wywalił kinecta, dodał BC, jest otwarty na takie usługi jak EA Acces i na rozgrywkę między platformami, dał Xbox Game Pass ...
Jak płakano ze One jest za słaby to im teraz zrobił 6TF konsole, nie zabierając starszej.
Wrzucił swoje gry na PC o co prosiły społeczności taboreciarzy.
A ty piszesz "wmawiac tylko ze ich sluchaja" - to po prostu śmieszne.

subtelnie zastawiam pułapki :)

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1081 dnia: Czerwiec 16, 2017, 12:00:29 »
To prawda - nie chce tutaj jakiegoś console wars, ale akurat MS jest znacznie lepszy w słuchaniu graczy (i developerów) odnośnie swoich produktów - fajne są te stronki gdzie się głosuje nad pomysłami :)
PC (Ryzen 5 1600@3.77 1.28v SMT ON, MSI GTX 1080 GX8G, 16 GB DDR4 2800) / PS4 Pro (7116B) / Xbox One X Project Scorpio Edition

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1082 dnia: Czerwiec 16, 2017, 12:00:55 »
MS wygrywa na każdym froncie. Tylko otumanione lemingi nie chcą tego zrozumieć.

Offline mmgl

• Badass
« Odpowiedź #1083 dnia: Czerwiec 16, 2017, 12:03:34 »
To prawda - nie chce tutaj jakiegoś console wars, ale akurat MS jest znacznie lepszy w słuchaniu graczy (i developerów) odnośnie swoich produktów - fajne są te stronki gdzie się głosuje nad pomysłami :)

Wystarczy zobaczyć listę z BC - gdzie można głosować. Gro gier z samego topu poszło już do BC.

@Simplex - jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2017, 12:07:55 wysłana przez mmgl »

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1084 dnia: Czerwiec 16, 2017, 12:09:34 »
W którym miejscu Phil tak twierdzi?
To nie dokładnie ten artykuł (nie mogę go odnaleźć), ale sens jest zachowany ;)
http://comicbook.com/gaming/2017/06/14/can-sony-deals-hold-game-performance-back-on-xbox-one-x/#1

W tym wywiadzie nie mówi wprost, że na bobrze poszło by na 60 fps (w innym kojarzę takie słowa), ale tak czy siak w przypadku D2 sam Phil uważa, że chodzi o kasę i układy :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2017, 12:12:01 wysłana przez Aludan »
PC (Ryzen 5 1600@3.77 1.28v SMT ON, MSI GTX 1080 GX8G, 16 GB DDR4 2800) / PS4 Pro (7116B) / Xbox One X Project Scorpio Edition

Offline hadxmen

• Badass
  • Fire walk with me.
    • YOUTUBE
« Odpowiedź #1085 dnia: Czerwiec 16, 2017, 12:13:52 »
Gdyby na Xboxie były exy, które są na PS4 konsola Sony po premierze Scorpio wyleciałaby u mnie spod TV.

MS wprowadza coraz chętniej cross multi z PC gdzie na ma locka na FPS, więc jak można mówić o próbie ograniczania framerate ze względu na multi?

Ciągle liczę, że zrobią coś więcej ze wsteczną kompatybilnością, chciałbym zagrać w wyższej jakości w gry z X360.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #1086 dnia: Czerwiec 16, 2017, 12:34:53 »
W jakimś wywiadzie było, że MS nie chce popełnić błędu jak przy Scalebound. Gra została zapowiedziana za wcześnie, za duży hype, projekt nie sprostał, musieli anulować. Podobno mają umowy na triple A, ale jest zdecydowanie za wcześnie aby te gry pokazywać, bo one nie istnieją. Pojawią się w ciągu 2-3 lat. IMHO to się chwali, jednak powinno to wziąć pod uwagę znacznie wcześniej i na start One X dorzucić do pieca. Z ręką w nocniku.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1087 dnia: Czerwiec 16, 2017, 12:38:49 »
Pełna zgoda, akurat to jest ten moment, gdzie powinni nasrać renderów i ja wiem, że to nie jest fajne, ale tak się wygrywa ludzi, emocje i E3. Potem mogą mieć sumienie, gdy już sprzedadzą konsole. Sony nie przeszkadzało zapowiedzieć gier, które nie istnieją, a tu nagle Microsoft chce być ten prawy rycerz na rumaku. Idiotyzm.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Qu84

• Super Badass
« Odpowiedź #1088 dnia: Czerwiec 16, 2017, 12:42:04 »
http://comicbook.com/gaming/2017/06/14/can-sony-deals-hold-game-performance-back-on-xbox-one-x/#1

W tym wywiadzie nie mówi wprost, że na bobrze poszło by na 60 fps (w innym kojarzę takie słowa), ale tak czy siak w przypadku D2 sam Phil uważa, że chodzi o kasę i układy :)

Coś zmyślasz o tym innym, a i w wywiadzie dla Eurogamera nie widzę żadnego "zachowanego sensu"...
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #1089 dnia: Czerwiec 16, 2017, 12:50:31 »
Nigdzie Phil nic takiego nie twierdzil, na pewno nie w kwestii Destiny, bez jaj. Jedyne co bylo poruszane to fakt, ze Sony nie godzi sie na cross-play w Rocket League i Minecrafcie z wydumanych powodow.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #1090 dnia: Czerwiec 16, 2017, 12:53:03 »

Coś zmyślasz o tym innym, a i w wywiadzie dla Eurogamera nie widzę żadnego "zachowanego sensu"...

+1, komus chyba z angielskim nie po drodze i lubi sobie dopowiadać.

Offline mmgl

• Badass
« Odpowiedź #1091 dnia: Czerwiec 16, 2017, 13:38:50 »
Pełna zgoda, akurat to jest ten moment, gdzie powinni nasrać renderów i ja wiem, że to nie jest fajne, ale tak się wygrywa ludzi, emocje i E3. Potem mogą mieć sumienie, gdy już sprzedadzą konsole. Sony nie przeszkadzało zapowiedzieć gier, które nie istnieją, a tu nagle Microsoft chce być ten prawy rycerz na rumaku. Idiotyzm.

Tu zgoda. Jest jednak sposób by to naprawić, zrobić coś jak PlayStation Experience na krótko przed premierą sklepową oneX i pokazać nad czym pracują.
Oczywiście to myślenie życzeniowe.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1092 dnia: Czerwiec 16, 2017, 13:52:43 »
Powinni brać przykład z nintendo:

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #1093 dnia: Czerwiec 16, 2017, 14:25:23 »

Dokładnie tak. Dać soc o następnym Halo, Gearsach i jakieś innych szykowanych grach. Wyszłyby za dwa lata, ale ludzie wcześniej kupią konsolę i będą na to czekać kupując inne gry.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1094 dnia: Czerwiec 16, 2017, 14:27:13 »
Sony tak robi i jak widać sie to sprawdza.

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1095 dnia: Czerwiec 16, 2017, 14:55:12 »
Nigdzie Phil nic takiego nie twierdzil, na pewno nie w kwestii Destiny, bez jaj. Jedyne co bylo poruszane to fakt, ze Sony nie godzi sie na cross-play w Rocket League i Minecrafcie z wydumanych powodow.
Macie rację, nigdzie nie widzę potwierdzenia moich "rewelacji", jedynie ten artykuł co podałem, ale tam nie ma nic o D2 w 60fps tylko o obawach :)
Być może były to dyskusje w komentarzach, co przesłoniło mi obraz faktów i tak zapamiętałem (czytałem w pociągu)

Natomiast co do cross-play to też czytałem - ciekawe czy się w końcu przełamią... w sumie tak to działa - sam też kupiłem PS4, żeby pograć ze znajomymi, co mnie wkurzało, ale innego wyjścia nie było i nie ma.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1096 dnia: Czerwiec 16, 2017, 15:19:15 »

Albo Sony:

Smutne, ale to tak działa na wyobraźnię ludzi, więc nie ma co być ponad marketing i gadać głupot, gdy jeszcze toczy się walka o coś.

Tu zgoda. Jest jednak sposób by to naprawić, zrobić coś jak PlayStation Experience na krótko przed premierą sklepową oneX i pokazać nad czym pracują.
Oczywiście to myślenie życzeniowe.

Jakoś nie wierzę, że się z tym ogarną. Microsoft jest za wolno myślący, żeby coś takiego przygotować. Musieliby mieć to w planie pewnie z rok temu, a biorąc pod uwagę, że zostali z gołym tyłkiem na premierę konsoli to nie ma nawet co myśleć życzeniowo.
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1097 dnia: Czerwiec 16, 2017, 15:25:14 »
Kiedyś na jakimś E3 pokazali 10 sekundowe CGI z mistrzem szefem i świat oszalał. Nieważne ze potem tej sceny nie bylo w grze a mistrza szefa też było tyle co kot napłakał, za co potem 343 przepraszalo.
Nie wiem czemu nie mogli zrobić tego drugi raz, przecież wiadomo ze nowe Halo powstaje.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #1098 dnia: Czerwiec 16, 2017, 15:35:27 »

Our first party is a critical part of that equation. Yesterday, I know people want to see what we?re investing in new.

We are investing in new things, we signed things just recently that I thought, ?Hey, from a PR standpoint it would be really easy for me to put a trailer on screen?, but then I know the game is not coming for another two and half or three years, so I didn?t want to do that.

I understand some people would say, ?Hey, that would give me confidence in the future of Xbox??

This is a cheesy line, but I?ll just say, trust that this is important to us as a platform. From the top CEO of the company down, if you talked to Satya [Nadella, Microsoft?s CEO] he would say ?I understand, we need to invest in content in the gaming space?.

That is important and we are going to invest. We have Sea of Thieves, Crackdown 3, State of Decay 2, Lucky?s Tale, Ori and the Will of the Wisps?But I know what you?re asking about. Big, triple A console games, I hear that and I?m committed to that. Today I wanted to talk about things that if you?re going to buy the console you will be able to play, but I?ll continue to work to deliver games. We did on hardware, we did on platform and [backward] compatibility and we will do this on first-party as well. It is critically important.

jeżeli ja mam czekać 3 lata na kupno tej konsoli to dzięki, wtedy zapewne wyhaczy sie taniej, zuch chopak ;D

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1099 dnia: Czerwiec 16, 2017, 15:41:57 »
A potem wyskoczy PS4.75 i przykryje już całkiem Microsoft ;D. Coś trudno uwierzyć w te jego ideały ;). Może mu po prostu budżet przycięli albo R&D One Xa za dużo kosztowało.

Offline psxfan

• Super Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #1100 dnia: Czerwiec 16, 2017, 15:54:52 »
gdzieś kiedys słyszałem teorię ze w branży filmowej czy w serialach lepiej aby twórcy mieli bardzo określony budżet i musieli z tego zrobić coś fantastycznego niż nieograniczony aby robic coś fantastycznego
Inaczej mówiąc ludzie czesto lepiej pracują jak mają ograniczenia niż ich brak

MS moze pewnie sypnąć extra kasa dział xbox-a ale nie wiem czy to by przyniosło zmianę na lepsze

Online Sałata

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1101 dnia: Czerwiec 16, 2017, 16:55:25 »
Z tym niesluchaniem, to sie troche rzeczywiscie zapedzilem, ale na moja obrone podam, ze spolecznosc xboxowa chce wiecej gier na wylacznosc, wiecej tytulow AAA. Poza tym czego ciagle nie ma i jest od lat zglaszan to implementacja wishlisty (nie pisze juz o powiadomienaich o promocjach). Dodatkowo wgranie wlasnej muzyki na konsole i mozliwosc jej odsluchu z poziomu dashboarda i gier, szczegolnie jak spotify nie ma. Czesto decyzja jest wybitnie biznesowa i pewnie musza to jakos wytlumaczyc.

Sony ma zdecydowanie wiecej za uszami, ale strategie maketingowa od poczatku mieli lepsza, a bledy MS i wielce w tym pomogly (pomysl ograniczenie odsprzedawalnosci gier). Chcieli pojsc w strone developerow a to klienci wyrazili swoje zdanie zamawiajac sprzet konkurencji. Ile w tym zaslugi bylo owczesnge dyrektora zarzadzajacego MS, a ile szefa dzialu xboxa, a ile ksiegowych mozna tylko spekulowac. Nimniej jednak tej starty na poczatku do tej pory nie odrobili.

Spencer wydaje sie wlasciwa osoba na czele dzialu z punktu widzenia konsumenta, co swiadczy ze biznesowo moze juz nie byc odpowiedni. Takie niestety jest zycie i decyzje najbardziej oplacalne dla firmy (czestokroc krotkowzroczne) podejmuja osby przez klientow delikatnie mowiac nielubiane. Super, ze daja wsteczna kompatybilnosc, ale odnosze wrazenie, ze to ze wzgledu na braki w tytulach AAA i nowych IP. Zycze MS jak najlepiej i prawde mowiac najbardziej mi sie podoba jego postawa, gdy pozycja lidera jest zajeta przez inna firme.
Saludos
Saláta

Offline psxfan

• Super Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #1102 dnia: Czerwiec 16, 2017, 17:01:46 »

Ile by ich to pracy kosztowało, przygotowanie loga, muzyki i sklecenie z tego filmiku na 30 sekund
Takie coś z napisem Halo 6 zmieniło by kompletnie odbiór tej konferencji, mogą sobie pluć w brodę teraz

Spencer wydaje sie wlasciwa osoba na czele dzialu z punktu widzenia konsumenta, co swiadczy ze biznesowo moze juz nie byc odpowiedni. Takie niestety jest zycie i decyzje najbardziej oplacalne dla firmy (czestokroc krotkowzroczne) podejmuja osby przez klientow delikatnie mowiac nielubiane. Super, ze daja wsteczna kompatybilnosc, ale odnosze wrazenie, ze to ze wzgledu na braki w tytulach AAA i nowych IP. Zycze MS jak najlepiej i prawde mowiac najbardziej mi sie podoba jego postawa, gdy pozycja lidera jest zajeta przez inna firme.
mam podobne nastawienie do Ms, Phil to jest jedyna gadająca głowa z tego całego biznesu która jest dla mnie wiarygodna,
Nie ma co płakać jak im z One X nie wyjdzie bo nie zbankrutują ale przydał by im sie taka premiera jak miał swicz aby daje kontynuować ten kierunek, czyli BC, bezawaryjne konsole, dużo różnych gier od małych po duże, gorzej z ex-ami AAA ale to jest do poprawienia
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2017, 17:07:08 wysłana przez psxfan »

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #1103 dnia: Czerwiec 16, 2017, 17:31:08 »
Przecież Phil na tegorocznym E3 udowodnił ze jest debilem. Cytaty były tutaj wklejane nie raz.

Offline freekEza

• Badass
« Odpowiedź #1104 dnia: Czerwiec 16, 2017, 18:00:48 »
Kiedyś na jakimś E3 pokazali 10 sekundowe CGI z mistrzem szefem i świat oszalał. Nieważne ze potem tej sceny nie bylo w grze a mistrza szefa też było tyle co kot napłakał, za co potem 343 przepraszalo. Nie wiem czemu nie mogli zrobić tego drugi raz, przecież wiadomo ze nowe Halo powstaje.
Bo Microsoft i cały team Xboxa jest głupi - nie wiedzą, że najlepiej sprzedaje się marzenia. Jakże inaczej by to E3 wyglądało jakby na koniec puścili teasery bez dat premier : HALO: ODST II (od 343), Ninja Gaiden (od Team Ninja), PGR 5 (od Playground), Alan Wake II (od Remedy, albo wykupienie marki przez MS). I to byłaby bateria gier, które znacznie bardziej by nagoniły klientów na XBOX X niż te wszystkie gówniane 40 gier które pokazali. Następna ich klęska to "zapomnienie" o swoich kultowych markach który mogłyby przyciągnąć nowych fanów. Kto by nie przygarnął nowych Battletoads, Fable, MechWarriora, Lost Oddysey?

Mam nadzieję że "Philu" rzeczywiście ogarnął jakieś nowe umowy 1P, bo inaczej będzie marnie. Jak multiplatformy będą równać do PS4PRO to są w el dupie totalnie.

Offline psxfan

• Super Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #1105 dnia: Czerwiec 16, 2017, 18:05:12 »
o Microsoft i cały team Xboxa jest głupi - nie wiedzą, że najlepiej sprzedaje się marzenia. Jakże inaczej by to E3 wyglądało jakby na koniec puścili teasery bez dat premier : HALO: ODST II (od 343), Ninja Gaiden (od Team Ninja), PGR 5 (od Playground), Alan Wake II (od Remedy, albo wykupienie marki przez MS). I to byłaby bateria gier, które znacznie bardziej by nagoniły klientów na XBOX X niż te wszystkie gówniane 40 gier które pokazali.
Brawo, polać temu panu
Ale MS moze wciąż z tego wybrnąć, zrobić to co piszesz na jakieś konfie na wzór PSX-a sony przed premiera Xbox one X

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1106 dnia: Czerwiec 16, 2017, 18:51:37 »
Przecież Phil na tegorocznym E3 udowodnił ze jest debilem. Cytaty były tutaj wklejane nie raz.
Być może na jakiś temat się wypowiedział nie tak, jak sobie wyobrażasz, ale na pewno nie jest debilem, a pisanie takich rzeczy jest po prostu słabe.

Tym, którzy chcą posłuchać wywiadu z nim polecam Giant Bomb:

Offline psxfan

• Super Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #1107 dnia: Czerwiec 16, 2017, 19:30:10 »
Mi on sprzedał konsole, moze tylko ja odbieram że on jest spoko koleś

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #1108 dnia: Czerwiec 16, 2017, 19:33:25 »
Być może na jakiś temat się wypowiedział nie tak, jak sobie wyobrażasz, ale na pewno nie jest debilem, a pisanie takich rzeczy jest po prostu słabe.

Słabe i momentami śmieszne to są jego odpowiedzi w wywiadach i kompletnie nie chodzi o to co ja sobie wyobrażam.

Offline SimonX

• Ultimate Badass
  • #nikogo
« Odpowiedź #1109 dnia: Czerwiec 16, 2017, 19:39:02 »
Mnie się podoba, że MS idzie w kierunku łączenia Windows 10 z xboxem. Nie muszę kupować ich konsoli i zagram sobie we wszystko co najlepsze mają. Szanuję też podejście z pokazywaniem bliskich premier i nie teasowanie gier, które pojawią się za 2-3 lata dopiero. Sama ich konsola bardzo mi się podoba, w ps4 bardzo mnie drażni kultura pracy. Gry od sony były bardzo fajne, ale sprzęt posysa. MS ma trochę odwrotnie :) Gdyby połączyć te konsole, mielibyśmy konsolę marzeń (albo wyjącą biedakonsolę ledwo-4k ze słabym padem i bez gier :D )

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1110 dnia: Czerwiec 16, 2017, 19:50:08 »
Słabe i momentami śmieszne to są jego odpowiedzi w wywiadach i kompletnie nie chodzi o to co ja sobie wyobrażam.
Zdecydowanie powód, żeby nazywać go debilem. Duma musi rozpierać.

Mnie się podoba, że MS idzie w kierunku łączenia Windows 10 z xboxem. Nie muszę kupować ich konsoli i zagram sobie we wszystko co najlepsze mają. Szanuję też podejście z pokazywaniem bliskich premier i nie teasowanie gier, które pojawią się za 2-3 lata dopiero. Sama ich konsola bardzo mi się podoba, w ps4 bardzo mnie drażni kultura pracy. Gry od sony były bardzo fajne, ale sprzęt posysa. MS ma trochę odwrotnie :) Gdyby połączyć te konsole, mielibyśmy konsolę marzeń (albo wyjącą biedakonsolę ledwo-4k ze słabym padem i bez gier :D )
Na 1000% dostalibyśmy ouyę 2 ;D.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #1111 dnia: Czerwiec 16, 2017, 23:36:19 »
Naprawdę ktoś tu wierzy w bajeczki marketingowca o tym, że oni mają jakieś duże tytuły, ale o nich nie powiedzą, ponieważ kochają graczy i nie chcą nic obiecywać? Przed premierą konsoli za 500$? :D

Naiwnie to giereczkowo, każdy kit przyjmują i jeszcze są wdzięczni, że taki spoko ziomeczek uczciwy i w ogóle. On by te konsole każdemu za darmo, od duszy rozdał. Nie kupujcie, zaczekajcie trzy lata na giereczki. Czil!

Ręce opadają.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2017, 23:41:37 wysłana przez Rolek »

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1112 dnia: Czerwiec 17, 2017, 11:34:23 »
Ale dlaczego mają nie wierzyć, skoro nic nie pokazali to nic nie mają i najwcześniej będą mieli za 3 lata, bo tyle zajmuje zrobienie gry. Nikt tu nie leci po konsolę do sklepu, wszyscy mówią, że poczekają i się zobaczy, bo na razie nie dali powodów do zakupu, więc nie wiem co nazywasz naiwnością. To raczej dość normalne zachowanie konsumenta. Kupowanie Pro bez żadnego dowodu, że ulepszy gry to była naiwność, a byłeś w pierwszym rzędzie chętnych. No, ale wiadomo teraz można pisać z wysokiego konia. Ręce opadają.

Rendery mogą pokazać zawsze, Sony tak robiło dobre kilka lat, pamiętamy dobrze premierę PS3 - to dopiero było. KZ2 i Motorstorm, które nigdy nie powstały sprzedawały moc Cella za $600, a potem był Giant Enemy Crab zamiast tego.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #1113 dnia: Czerwiec 17, 2017, 11:45:53 »
Problem w tym, iż ja miałem telewizor z HDR i 4K więc kupowanie Pro było całkowicie normalnym krokiem (posiadacze One również po XOX polecą do sklepu, ale tu nie chodzi o tych co już mają, a takich, którzy nie mają, a mieć powinni). Zresztą Sony przynajmniej pokazuje co dostanę w przyszłości, a MS mówi, że nic nie mają i robią z tego marketing "dla dobra klienta".

Ja chcę kupić XOX, a MS mówi, abym nie kupował.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1114 dnia: Czerwiec 20, 2017, 15:11:35 »
Nie umiecie się bawić to trudno. Na tę chwilę zamykam, bo dyskusja już dawno przerodziła się w drugie System Wars i zamiast mieć jakikolwiek sens to jest tylko zbiorowiskiem trolli z obu obozów obrzucających się epitetami. Pojawią się nowe fakty i sensowne informacje to się otworzy, niektórzy wyraźnie muszą ochłonąć. Skorzystajcie z ładnej pogody, wyjdźcie na dwór, a nie siedźcie na forum.

W temacie przepychanek w wątku:

mmgl został nagrodzony 100% ostrzeżeniem, żeby lekko ochłonął.
draak i Simplex dostali ostrzeżenia za wchodzenie w dyskusję. Ja wiem, że zgłosiliście również posty do moderacji, ale to nie usprawiedliwia przepychanek.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2017, 15:49:42 wysłana przez Emiel »

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1115 dnia: Czerwiec 21, 2017, 21:01:50 »
Wątek o scorpio zamknięty, to wrzucę tu. Mamy drugą grę 4K60 na One X!

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-super-luckys-tale-4k-60-indie-gaming-on-xbox-one-x

Offline freekEza

• Badass
« Odpowiedź #1116 dnia: Czerwiec 22, 2017, 09:45:33 »
XOX to dla mnie zakup day one, ale boję się tego "4K60" tzn. imho czuję że to będzie w nielicznych tytułach. Tak jak teraz jest z 1080p60. Jak faktycznie największe hity AAA multiplatformowe zrównają do PSPRO, to nie wiem czym się obroni Pan Szczęka.

Offline mmgl

• Badass
« Odpowiedź #1117 dnia: Czerwiec 22, 2017, 09:53:29 »
Wątek o scorpio zamknięty, to wrzucę tu. Mamy drugą grę 4K60 na One X!

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-super-luckys-tale-4k-60-indie-gaming-on-xbox-one-x

Druga, a do premiery sklepowej konsoli jeszcze trochę. Ori też powinien być w 4k/60.
Ja nie wiem czy dla mnie day one głownie dlatego że odwlekam w nieskończoność kupno TV 4k, bo ciągle piszą żeby czekać  :)

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1118 dnia: Czerwiec 22, 2017, 09:57:00 »
XOX to dla mnie zakup day one, ale boję się tego "4K60" tzn. imho czuję że to będzie w nielicznych tytułach. Tak jak teraz jest z 1080p60. Jak faktycznie największe hity AAA multiplatformowe zrównają do PSPRO, to nie wiem czym się obroni Pan Szczęka.
Na podstawie szacowanej mocy obliczeniowej prognozuję że w większości gier będzie "4K" (dynamiczna rozdzielczość, checkerboarding, upscaling z 1800p, w miejmy nadzieje stałych 30 klatkach.

Offline canto

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1119 dnia: Czerwiec 22, 2017, 10:38:36 »
Cytat: Stephen Viljoen, the game director at Slightly Mad Studios
Yes, Project CARS 2 wants to run 4K / 60 natively on Xbox One X. [...] We are not ready to define the exact resolution on PlayStation 4 Pro yet.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2017, 11:18:34 wysłana przez canto »