Autor Wątek: Xbox One X - Project Scorpio  (Przeczytany 262544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
Odp: Xbox One X - Project Scorpio
« Odpowiedź #2080 dnia: Listopad 07, 2017, 22:51:14 »
Tak, zależy od ustawień - jak masz instant on, to konsola ciągle działa w trybie uśpienia (tak jak PS4 w rest mode), a jak zmienisz power-safe to będzie się wyłączać całkowicie
Fakt, dzięki. Będę musiał z tego zrezygnować bo mnie irytuje ;)

Acrid, nie, na płycie, ale sprawdzałem głośność w trakcie wyścigu, gdy konsola niczego nie doczytuje. Płytka to chyba jedynie kręci na starcie, w trakcie grania nie bardzo, masz w końcu te blisko 100GB na dysku zainstalowane.
Przy Assassin's Creed napęd chodzi praktycznie cały czas, zdarzają się momenty, że jest to bardziej słyszalne.

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2081 dnia: Listopad 07, 2017, 22:53:48 »
Przy Assassin's Creed napęd chodzi praktycznie cały czas, zdarzają się momenty, że jest to bardziej słyszalne.
O to mnie zmartwiłeś ... ciekawe bo np. w Destiny 1 tylko zamieliło na początku i już w ogóle się nie rozkręca, nawet jak odpalam ponownie grę (widać konsola pamięta, że ma ową płytkę w napędzie, a PS4 za każdym razem rozkręca co jest irytujące). Niestety to jedyna gra na płycie jaką obecnie mam na X, więc ciekawe czy takie zachowanie w AC to jakiś błąd, czy to będzie norma w nowych grach?

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #2082 dnia: Listopad 07, 2017, 23:21:41 »
@Acrid ale gra Ci się już w pełni zainstalowała, bo zasadniczo to ja grałem w ACO z płyty i czytnik nie chodził raczej. Ogólnie gry na Xie się instalują raczej na dysku i nie mielą napędem, który rzeczywiście jest głośniejszy, ale po instalacji prawie nie chodzi. Dlatego podejrzewam, że Ci się może jeszcze instalowala? Instalacje na Xie są dużo dłuższe niż na PS4 zwykle. Teraz jestem z dala od konsoli, ale przez 30 minut raczej na bank bym usłyszał.

@Simplex: komentarz DF wydaje się trochę z czapki, bo idtech jest znane właśnie z tragicznych tekstur, ale na to nic moc One X nie pomoże skoro na S i PS4 jest to samo, że czasem się po prostu doczytują, a czasem nie. Oczywiście być tego nie powinno, ale ten silnik tak właśnie biednie ma.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2017, 23:33:00 wysłana przez Emiel »
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2083 dnia: Listopad 07, 2017, 23:24:31 »
Nie widziałem żadnej informacji, że gra się jeszcze instaluję? Plus to było x godzin, więc wątpię. Jutro odpale ponownie to dam znać.

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2084 dnia: Listopad 07, 2017, 23:27:16 »
Pokatowałęm ją w TR - faktycznie bezszelestna, z 3 metrów kompletnie nic nie słyszę, a jak podejdę blisko posłuchać to coś tam słychać, ale nawet nie jestem pewien czy to ona czy dysk zewnętrzny :D Jest baaardzo cicha - faktycznie jak xone s czy podstawowy xone :)

Btw wiecie może jak przyciemnić główny przycisk na padzie? Kiedyś dało się to zrobić, a teraz nie widzę takiej opcji nigdzie...

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #2085 dnia: Listopad 07, 2017, 23:34:05 »
Sprawdź w aplikacjach powinna być apka do pada i tam chyba jest ta opcja, choć szczerze mówiąc to wydaje mi się, że nigdy tego nie było. Jesli natomiast jest taka opcja to tam właśnie będzie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2017, 23:37:21 wysłana przez Emiel »
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #2086 dnia: Listopad 07, 2017, 23:48:51 »
Cos takiego jest w padzie elite, w zwykłym nie przypominam sobie.

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2087 dnia: Listopad 08, 2017, 00:06:29 »
@draak - na PC na pewno masz rację, ale na Xbox'ie kojarzę, że coś takiego ustawiałem, a nigdy elite nie miałem...
@Emiel - nie ma ;/

Być może mi się coś pomerdało - już sam w sumie nie jestem pewien czy na pewno to było :)

Tak jeszcze co do wrażeń - minęła pierwsza ekscytacja, wróciły mi też trochę negatywne odczucia w stosunku do systemu konsoli. Jak widzę wiele się nie zmieniło np. nie ma opcji zdecydowania w prosty sposób w menu po przytrzymaniu głównego przycisku na padzie czy chcemy konsolę wyłączyć konsolę definytywnie, czy tylko uśpić. Do tego jakoś interfejs podobnie przycina się jak w Xone czy Xone S jak po nim w miarę prężnie nawigujemy, co mnie irytuje, bo na PS4 wszystko działa super płynnie. Trzeba też dodać (choć to sprawa subiektywna), że PS4 ma ogólnie przyjemniejszy i ładniejszy system.

A co do gier to odpaliłem też np. ReCore i grafika nie zachwyca, nie ma antyaliasingu - wygląda to słabo, niewiele lepiej niż na zwykłym X.
Tak wiem, gra nie ma patcha, nie jest Enchanted, ale też patrząc po TR to pewnie wiele się nie zmieni.
Podsumowując, moim zdaniem na FHD monitorze czy TV zakup XoX nie ma wielkiego sensu - trzeba też zainwestować w 4k :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2088 dnia: Listopad 08, 2017, 07:25:06 »
@Simplex: komentarz DF wydaje się trochę z czapki, bo idtech jest znane właśnie z tragicznych tekstur, ale na to nic moc One X nie pomoże skoro na S i PS4 jest to samo, że czasem się po prostu doczytują, a czasem nie. Oczywiście być tego nie powinno, ale ten silnik tak właśnie biednie ma.
To ArsTechnica.

A w Titanfallu 2 na Najpotężniejszej Konsoli Świata nie ma Ambient Occlusion, to nadal ekskluziw dla PC ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2017, 07:30:25 wysłana przez Simplex »

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #2089 dnia: Listopad 08, 2017, 07:32:44 »

Tak jeszcze co do wrażeń - minęła pierwsza ekscytacja, wróciły mi też trochę negatywne odczucia w stosunku do systemu konsoli. Jak widzę wiele się nie zmieniło np. nie ma opcji zdecydowania w prosty sposób w menu po przytrzymaniu głównego przycisku na padzie czy chcemy konsolę wyłączyć konsolę definytywnie, czy tylko uśpić. Do tego jakoś interfejs podobnie przycina się jak w Xone czy Xone S jak po nim w miarę prężnie nawigujemy, co mnie irytuje, bo na PS4 wszystko działa super płynnie. Trzeba też dodać (choć to sprawa subiektywna), że PS4 ma ogólnie przyjemniejszy i ładniejszy system.

+1. Interfejs to kompletna tragedia. Całkowicie nieintuicyjny. Powolny. Ogormna ilość niepotrzebnych zakładek.

Najśmieszniejsze, że mi konsola proponuje zakup XboxOneX w momencie posiadania owej konsoli. Na szczęście można zakładkę wywalić.

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #2090 dnia: Listopad 08, 2017, 07:41:52 »
Gupiś, teraz masz jedną najpotężniejszą konsolę, a tak byś miał dwie. 2>1. Fakt.

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2091 dnia: Listopad 08, 2017, 08:07:04 »
Pomęczyłem wczoraj x'a do późna no i ciekawostka, bo w TF2 dopiero chyba użył pełni mocy. Nagle w kompletnej ciszy (rodzinka już spała), jak zrobiło się cicho w grze, przez słuchawki przebił mi się szum i zdziwiony zdjąłem je i ... yep, to scorpio ;)

Ciekawe że dopiero TF2 ją tak skatował ;)
Szum może nie tak duży jak w PS4 Pro, no ale jest i do tego szybko zmienny (co nawet 1 sek skoki natężenia) - nagrałem nawet telefonem, w ciągu dnia wrzucę, a póki co odpalcie sobie TF2, ja użyłem triala (misja testowa, w miejscu gdzie było dużo mgły tak xox szumiał).

Możliwe też że to przez pozycję w pionie - wieczorem zobaczę w poziomie. Wadliwy egzemplarz raczej wykluczam, bo jak tylko wyłączyłem TF2 to po 2 sek uciszyła się kompletnie, a z tyłu bucha gorące powietrze, więc chłodzenie działa efektywnie ;)

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #2092 dnia: Listopad 08, 2017, 08:08:13 »
Czy konsola dostała HDMI-CEC?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2093 dnia: Listopad 08, 2017, 08:24:21 »
W tf2 jest dynamiczna rozdzielczość powyżej 4K, w teorii gra wykorzystuje pełną moc konsoli cały czas.

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #2094 dnia: Listopad 08, 2017, 08:41:25 »
Konsola nawet po wyłączeniu chodzi? tzn jest słyszalne, że coś się tam dzieje? czy to kwestia jakiś ustawień i coś sobie właśnie pobiera? Choć przy mojej jednej grze to byłoby dziwne.

Od dłuższego czasu jest tak, że po wyłączeniu, konsola potrafi sobie chodzić jeszcze w tle i wyłączyć się całkowicie np. po 5-10 minutach. Jak w tym czasie włączysz ją ponownie to odpala się od kopa, czyli coś tam jeszcze mieli.

No i jak na razie pierwsze wrażenie pozytywne, w szczególności kultura pracy. Konsola bardzo cicha jak magnetowid.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #2095 dnia: Listopad 08, 2017, 08:48:42 »
Czy konsola dostała HDMI-CEC?

Internety mówią, że nie ma.

PS4 grubas też był cichy do póki nie odpaliłem uncharted 4.  ;D
Na pewno tytuły, które wyciskają ostatnie soki będą powodowały większy hałas, chłodzenie jest dobre ale to nie jest magia, gdzieś to ciepło trzeba wydmuchać.  ;)

Offline xpogox

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2096 dnia: Listopad 08, 2017, 08:51:25 »
Sprzęt pierwsza klasa. Kultura pracy, prędkość działania. Wczoraj jak się przesiadłem z Evil Within 2 ze starego "VHS" na One X to byłem w sporym szoku. Loadingi miałem wrażenie że 1/3 tego co wcześniej albo lepiej.

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2097 dnia: Listopad 08, 2017, 09:05:05 »
W tf2 jest dynamiczna rozdzielczość powyżej 4K, w teorii gra wykorzystuje pełną moc konsoli cały czas.
Czytałem o tym i oglądałem chyba na DF, ale nie byłem pewien czy w 1080p trybie też będzie renderował powyżej 4k - jak widać jednak tak robi ;)

Od dłuższego czasu jest tak, że po wyłączeniu, konsola potrafi sobie chodzić jeszcze w tle i wyłączyć się całkowicie np. po 5-10 minutach. Jak w tym czasie włączysz ją ponownie to odpala się od kopa, czyli coś tam jeszcze mieli.
No pisałem o tym na poprzedniej stronie, że tak jest od czasów xone magnetowidu od dawna, jeśli masz włączony tryb instant-on, czyli taki rest modę znany z PS4 ;) Wystarczy zmienić na power-safe czy jakoś tak i już tak nie będzie robić, ale oczywiście dłużej będzie się uruchamiać.

No i jak na razie pierwsze wrażenie pozytywne, w szczególności kultura pracy. Konsola bardzo cicha jak magnetowid.
Sprzęt pierwsza klasa. Kultura pracy, prędkość działania. Wczoraj jak się przesiadłem z Evil Within 2 ze starego "VHS" na One X to byłem w sporym szoku. Loadingi miałem wrażenie że 1/3 tego co wcześniej albo lepiej.

Co do głośności to też byłem w bardzo pozytywnym szoku, aż odpaliłem TF2 - zobacz sobie triala ;)
Tym niemniej nawet w TF2 i tak jest jest zdecydowanie ciszej niż Pro, więc raczej nie ma co narzekać - sprzętowo też potwierdzam, że pierwsza klasa ;)
A przesiadka z magnetowidu na XoX no to na pewno wielki szok pozytywny ;)

A teraz pytanie ode mnie ... jak wam się gra? Ja zauważyłem w końcu faktycznie większe deadzone na gałkach niż na PS4 w DS4, do tego wqrwia mnie wpisywanie jakiegokolwiek tekstu na X (na PS4 jest fajnie dzięki poruszaniu całym padem) no i denerwuje mnie głośne klikanie LB / RB czy krzyżaka ...
Bolą mnie też łapy - można powiedzieć kwestia przyzwyczajenia, ale pamiętam, że po przesiadce z xone s na PS4 doznałem ulgi w wygodzie pada, a teraz ponownie czuję różnicę na korzyść DS4 i to sporą ... więc to chyba nie przyzwyczajenie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2017, 09:18:45 wysłana przez Aludan »

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #2098 dnia: Listopad 08, 2017, 09:11:25 »
Myślałem, że tylko mnie bolą paluchy i dłonie od Xboxowego pada.
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2099 dnia: Listopad 08, 2017, 09:14:59 »

Czytałem o tym i oglądałem chyba na DF, ale nie byłem pewien czy w 1080p trybie też będzie renderował powyżej 4k - jak widać jednak tak robi ;)
To nie PS4 Pro ;) MS dawno zapowiedział że tak będzie w każdej grze. Juz po rym jak Spencer powiedzial że jak masz tv 1080p to nie ma sensu kupować Scorpo m

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2100 dnia: Listopad 08, 2017, 09:21:38 »
Myślałem, że tylko mnie bolą paluchy i dłonie od Xboxowego pada.
Początek z X360 miałem taki że mnie nawalał kciuk jak powalony, generalnie strasznie był pad dla mnie niewygodny. Zmieniłem po jakimś czasie nawyki, zacząłem go inaczej trzymać i inaczej obsługiwać gałkę. Pady się zaczęły psuć jeden po drugim(raczej nie przez to, tak po prostu przy okazji ;) ), ale było wygodnie ;).

Nie łapałem co ludziom się w bumperach do One nie podoba, bo ja jakoś tym razem naturalnie je chwyciłem tak, że działały ok - w padzie od PS4 można spokojnie rozkładać 4 paluchy na spustach i bumperach, tutaj to jest niewygodne i trzeba obsługiwać spust i bumper 1 paluchem, no i bumper się nie wciska opuszkiem palca, a środkową częścią palca - inny projekt.

Na DeadZone nic sie nie poradzi, nawet z takim masakrycznym DZ zaczynają dryfować.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2017, 09:28:43 wysłana przez Blue__ »

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2101 dnia: Listopad 08, 2017, 09:58:25 »
Nie łapałem co ludziom się w bumperach do One nie podoba, bo ja jakoś tym razem naturalnie je chwyciłem tak, że działały ok - w padzie od PS4 można spokojnie rozkładać 4 paluchy na spustach i bumperach, tutaj to jest niewygodne i trzeba obsługiwać spust i bumper 1 paluchem, no i bumper się nie wciska opuszkiem palca, a środkową częścią palca - inny projekt.
Mi kształt nie przeszkadza - wciskam je naturalnie i trzymam tylko palce wskazujące między triggerami, a bumperami - jedynie denerwuje mnie ich głośne klikanie tak jak i krzyżaka ;)

Na DeadZone nic sie nie poradzi, nawet z takim masakrycznym DZ zaczynają dryfować.
No w zwykłym padzie nie, w Elite chyba można to zmieniać o ile się nie mylę?

To nie PS4 Pro ;) MS dawno zapowiedział że tak będzie w każdej grze. Juz po rym jak Spencer powiedzial że jak masz tv 1080p to nie ma sensu kupować Scorpo
No tak, pamiętam, ale nie byłem pewien czy zrealizowali to co zapowiadali - teraz potwierdzam, że tak jest ;)

A właśnie ... czy ktoś, kto ma 4k TV uważa, że XoX ma tutaj wyraźną przewagę nad PS4 Pro?
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2017, 10:39:59 wysłana przez Aludan »

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #2102 dnia: Listopad 08, 2017, 10:49:40 »
Teoretycznie mogę sprawdzić, ponieważ mam 4K, Pro i XoX. Ale mi się nie chce kupować gier tych samych

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2103 dnia: Listopad 08, 2017, 10:55:00 »
To ściągnij jakieś triale / dema co są na obu ;)

Offline Farmaras

• Stały bywalec
  • Some say...
« Odpowiedź #2104 dnia: Listopad 08, 2017, 10:55:52 »
Przerzuciłem się z premierowego magnetowida i jestem zadowolony. Począwszy od takiej pierdoły jaką jest pudło z konsolą - wszystko ładnie poukładane, bez niechlujnie poupychanych elementów - po samą konsolę. Świetnie spasowana obudowa z, póki co, wzorową kulturą pracy (nie sprawdzałem jeszcze TF2). "Bobera" podpiąłem do niezniszczalnej plazmy Panasa FHD i sprawdziłem na szybko BF1 i H5. Co rzuca się w oczy, to brak rozmytego podłoża (AFx16?), szybsze loadingi i ostrzejszy obraz.

W działaniu dasha ciężko mi się doszukać jakichś większych zmian, zwłaszcza że na podstawowym łoniaku działał poprawnie - pomijam tutaj kwestie samego dasha. Nie zauważyłem też zakładaki promującej kupno XoX, zamiast tego miałem zakładkę z ustawieniami/wprowadzeniem do XoX. Ogólnie wrażenia pozytywne, podejdę jeszcze dzisiaj do brata rzucić okiem jaką robotę robi 4K w GoW4 i jak ma się to do mojego bieda FHD.

Offline Starh

• Badass
« Odpowiedź #2105 dnia: Listopad 08, 2017, 10:56:55 »
Mi kształt nie przeszkadza - wciskam je naturalnie i trzymam tylko palce wskazujące między triggerami, a bumperami - jedynie denerwuje mnie ich głośne klikanie tak jak i krzyżaka ;)

No w zwykłym padzie nie, w Elite chyba można to zmieniać o ile się nie mylę?

To nie PS4 Pro ;) MS dawno zapowiedział że tak będzie w każdej grze. Juz po rym jak Spencer powiedzial że jak masz tv 1080p to nie ma sensu kupować Scorpo
No tak, pamiętam, ale nie byłem pewien czy zrealizowali to co zapowiadali - teraz potwierdzam, że tak jest ;)

A właśnie ... czy ktoś, kto ma 4k TV uważa, że XoX ma tutaj wyraźną przewagę nad PS4 Pro?
Wyaznej przewagi nie ma. Gry wyglądają trochę lepiej + konsola pracuje ciszej. Imo jak ktoś na PRO to nie ma większego sensu kupować XoX.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #2106 dnia: Listopad 08, 2017, 12:34:17 »
Odpalal ktos juz na tym Forze Horizon 3? Dostalo to jakiegos patcha pod X?

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2107 dnia: Listopad 08, 2017, 12:36:19 »
Dopiero dostanie (podobno w styczniu? czy jakoś tak). Było już na forum w jakimś tam temacie.

Offline freekEza

• Super Badass
« Odpowiedź #2108 dnia: Listopad 08, 2017, 12:46:33 »
To jak w końcu wyje czy nie wyje? :P Ktoś już katował XOX-a na wymagających grach?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2109 dnia: Listopad 08, 2017, 12:48:05 »
Przeczytaj posty w wątku a się dowiesz.

Offline Funkorama

• Super Badass
  • Czasem lubię sobie zalać Chivasa oranżadą Hellena
« Odpowiedź #2110 dnia: Listopad 08, 2017, 12:48:57 »
To jak w końcu wyje czy nie wyje? :P Ktoś już katował XOX-a na wymagających grach?

W AC:O Czesem się wiatrak załączy tak, że słychać ale to przez chwilkę, słychać konsole ale to nie jest buczenie po poprostu jesteś pewny, że włączyłeś konsole :> Do Prosiaka nie ma porównania ten wyje jak pojebany, konsola pracuje kulturalnie, można grać przy niemowlaku :)

...był podpis, ale ktoś mi go zaj*&%ł :(

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #2111 dnia: Listopad 08, 2017, 12:49:13 »
U mnie w FM7 konsoli nie słyszę, ale gram z włączonym dźwiękiem.

Przypominam, że mam do oddania preorder na Scorpio do odbioru w Szczecinie jakby ktoś się łamał.

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline xpogox

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2112 dnia: Listopad 08, 2017, 13:42:58 »
Zależy tez pewnie kto jak użytkuje konsole. Czy stoi na zewnątrz, czy jest włożona we wnęce lub na półce. Jaka cyrkulacja powietrza jest, jak blisko innych źródeł ciepła.
U mnie przy dosyć małej, zamkniętej z 3 stron przestrzeni grając w Evil Within były pojedyncze moment gdzie mogłem usłyszeć konsolę. Ale to takie chwilowe na 2-3 sek. Generalnie dużo ciszej niż stare PS4 lub stary XONE.

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2113 dnia: Listopad 08, 2017, 14:00:59 »
Generalnie dużo ciszej niż stare PS4 lub stary XONE.
? Stary Xone to masz na myśli "magnetowid"?
Jeżeli tak to bym nie powiedział, bo on był mega cichy i nigdy w życiu nie usłyszałem w nim wentylatora (tylko delikatny szum z kilku cm słyszalny).

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #2114 dnia: Listopad 08, 2017, 14:19:53 »
Próbował ktoś rejestrować konsolę? Na jak długo dają gwarancję?

Offline Funkorama

• Super Badass
  • Czasem lubię sobie zalać Chivasa oranżadą Hellena
« Odpowiedź #2115 dnia: Listopad 08, 2017, 14:28:47 »
Dzięki, że przypomniałeś :D Musze zarejestrować

...był podpis, ale ktoś mi go zaj*&%ł :(

Offline freekEza

• Super Badass
« Odpowiedź #2116 dnia: Listopad 08, 2017, 14:33:14 »
Przeczytaj posty w wątku a się dowiesz.
Ten wątek to głównie pierdolety i co chwila wydzielanie do System Wars. Funko pisał o AC:O i Aludan o TF2 i to tyle w tej kwestii. Wiem że to nie będzie taki dramat jak odkurzaczowe PS4, niemniej jednak waniliowy XONE był bezgłośny.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #2117 dnia: Listopad 08, 2017, 14:36:57 »
Ja pisalem o FM7 enhanced.

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2118 dnia: Listopad 08, 2017, 14:37:40 »
Pisałem też o TR, że tam było cicho mimo 4k supersampling. Sprawdzałem też kilka innych gier jak ReCore (ale tam nie ma patcha na 4k także się nie liczy) i poza TF2 to nigdzie konsoli nie usłyszałem - działała w innych tytułach bezgłośnie.

I dokładnie jeszcze draak pisał o FM7 :)

Diablo 3 Enhanced na XoX
https://www.youtube.com/watch?v=jvdhecCav6w
! No longer available
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2017, 14:51:53 wysłana przez Aludan »

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #2119 dnia: Listopad 08, 2017, 15:28:30 »
Nie moge sie doczekac porownania pierwszego Watch Dogs! Skoro wyciagamy suche crapy, to na calego!