Autor Wątek: Zakupy za funciochy z konta  (Przeczytany 3178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gamer360

• Stały bywalec
Zakupy za funciochy z konta
« dnia: Wrzesień 01, 2013, 12:34:33 »
Czy wraz ze zniknięciem MSP, zniknęła możliwość zakupu gier i dodatków na stronie www.xbox.com ?
Dokładnie chodzi mi o kupowanie za punkty teraz już za funciory przypisane do konta.
Wychodzi mi tylko Credit Card w opcjach płatności. Nie mogę znaleźć innej opcji nawet PayPal :(

Jak to jest na kontach z innych krajów ?

Ja Być z Polska

• Gość
Odp: Zakupy za funciochy z konta
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2013, 13:03:13 »
Możliwość kupna przez www powróci za jakiś czas, już było mówione tutaj w paru miejsach. Póki co z naładowanych środków tylko z poziomu konsoli.

Offline gamer360

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2013, 13:25:56 »
Możliwość kupna przez www powróci za jakiś czas, już było mówione tutaj w paru miejsach. Póki co z naładowanych środków tylko z poziomu konsoli.

To za późno będzie. Chciałem pobrać DR2:Case Zero GRATIS, ale debile kartę kredytową wołają z której muszą koniecznie ściągnąć 0 funtów i 0 pensów. Widać że debilizm związany z XONE przechodzi już na X360.
Z poziomu konsoli mam blokadę regionalną, a nie mam innych kont z Goldem jak GB więc tylko przez stronę z chmury mogłem pobrać. Nie bawie się w VPN. Co ciekawe podstawka jest bez blokady :P

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 01, 2013, 13:41:32 »
Nie kupisz Case Zero przez www. Próbowałem od razu jak dodali i się nie da, też sprawdzają IP. A jak kupisz przez proxy czy coś to potem nie ściągniesz, chyba że przez VPN.

Offline gamer360

• Stały bywalec
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 01, 2013, 13:58:16 »
Nie kupisz Case Zero przez www. Próbowałem od razu jak dodali i się nie da, też sprawdzają IP. A jak kupisz przez proxy czy coś to potem nie ściągniesz, chyba że przez VPN.

Przez chmurę się dawało bo komp fizycznie w UK, a do nas tylko obraz docierał, ale do tej pory kupować można było za punkty. :(