Autor Wątek: Xbox Live Polska  (Przeczytany 1088 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Porkite

• Junior
  • *
Xbox Live Polska
« dnia: Marzec 23, 2011, 19:31:23 »
Zamierzam założyć sobie konto polskie w live i mam kilka pytań. Nigdy nie miałem jeszcze żadnego konta i zastanawiam się czy polska jest dobry wyborem. Chciałbym sobie pograć w gry z arcade ale słyszałem że z tym jest słabo. Planuje też kupić nowego Mortala i jak myślicie, będzie można ściągnąć DLC ? Czy się opłaca ?

Offline izi

• Super Badass
Odp: Xbox Live Polska
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2011, 20:42:08 »
Zamierzam założyć sobie konto polskie w live i mam kilka pytań. Nigdy nie miałem jeszcze żadnego konta i zastanawiam się czy polska jest dobry wyborem. Chciałbym sobie pograć w gry z arcade ale słyszałem że z tym jest słabo. Planuje też kupić nowego Mortala i jak myślicie, będzie można ściągnąć DLC ? Czy się opłaca ?

Taka rada- wejdź na stronę Xboxa na początku PL później UK i zobacz, czy jest coś na UK co chciałbyś bardzo na PL (jeżeli chodzi o Arcade). Bo jest trochę tytułów, których u nas nie ma, a są na UK... Co do DLC, to jest coraz to lepiej, ale to różnie jeszcze bywa. Trudno teraz powiedzieć, czy u nas nie będzie żadnych problemów z DLC do Mortala. Chociaż Cenega w tym temacie chyba nie zawodzi.

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2011, 20:58:25 »

Temat do usunięcia. Na tym forum jest już pokaźnie rozwinięty temat, poświęcony polskiej wersji Xbox Live. Zapewniam Cię, że po przeczytaniu ostatnich stron, uzyskasz odpowiedź na twoje pytanie.

Offline Porkite

• Junior
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2011, 21:19:52 »
ok, dzięki, a mam jeszcze takie szybkie jedno pytanie, jak pojawiają się dema to są one zawsze dostępne na pl czy trzeba mieć jakieś konto uk żeby wszystko ogarniać?
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 21:24:47 wysłana przez Porkite »

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2011, 21:55:51 »
Są zawsze

Offline Porkite

• Junior
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2011, 22:27:52 »
no to teraz definitywnie ostatnie pytanie: jeżeli założę drugie konto, obok pl, np uk i kupię na nim grę która nie jest do kupienia w pl, to kiedy się przeloguję na pl będę mógł grać w nią z achivmentami ? jak tak to pewnie wszyscy tak robią co mają tylko konta pl, zgadza się ?

Offline aZiss

• Badass
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2011, 23:31:59 »
Będziesz mógł na koncie PL "grać z acziwmentami" w zawartość zakupioną na innym, np. brytyjskim. Nawet jeśli ta zawartość jest niedostępna na naszym XBL.
(kliknij)