Ankieta

Migrujesz w dzień premiery?

Tak
31 (29.5%)
Nie
74 (70.5%)

Głosów w sumie: 97

Autor Wątek: Xbox Live Polska - Tak? Nie  (Przeczytany 142655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
Odp: Xbox Live Polska - Tak? Nie
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 07, 2010, 02:55:30 »
Można już (od paru dni) zrobić konto na Polskę na xbox.com i zobaczyć jak działa.

Faktycznie działa jak się rejestrujesz z poziomu strony. Z poziomu konsoli jeszcze nie ale za to przy rejestracji pisze ze dostanie się jakiś podarunek na skrzynkę po rejestracji, może jakiś kod ;)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 07, 2010, 08:39:13 »
nie

blokada była tylko z tego powodu, że nasze ip brano za niemców a oni mają ograniczenia co do brutalności w grach.

Oczywiście dotyczy to tylko blokad na dema i gry arcade.

Blokady związane z licencjami (filmy, zune, tv broadcast etc) wciąż będą aktywne.

Nie masz racji. Jezeli nie przeniesiesz konta na PL to mimo uruchomienia od 10.11 polskiego LIVE nadal nie sciagniesz contentu ktory mial blokade regionalna. Nie wystarczy ze sciagna blokade regionalna na polskie IP. Musi sie zgadzac para: konto PL <-> polskie IP

Nie masz racji, jeśli tak by było łączenie przez VPN by nic nie dało. Blokady nie będzie jeśli chodzi o DLC etc na oficjalnym forum xboxa Hubert H. to potwierdził i nie raz tu na forum było to pisane. NA Zune już dawno blokad nie ma. Last FM póki co u nas nie będzie
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2010, 08:43:38 wysłana przez biomedic »

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 07, 2010, 11:02:32 »
A to nie jest tak, że jeśli ściągnę rzeczy z XBLA na konsolę zanim przełączę się na polskiego Live'a, to one będą działały? I następne pytanie - jeśli będą działały, to czy będę mógł je skasować i ponownie ściągnąć?

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 07, 2010, 11:05:17 »
Będą działały, ale nie będziesz mógł skasować i ponownie ściągnąć. No chyba, że zapłacisz ponownie.

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 07, 2010, 11:12:43 »
Poważny argument przeciwko polskiemu Live. Czy to samo dotyczy DLC? Muszę mieć ściągnięte, żeby zadziałały, inaczej nie będę mógł ich ponownie ściągnąć mimo że je kupiłem?

Właśnie, jak to będzie - załóżmy, że w Polsce wychodzi polski Fallout 3. Gdy pojawi się anglojęzyczne DLC, to będzie ono dostępne na polskim Live'ie? Wbrew pozorom to CHOLERNIE ważne pytanie, bo nie mam zamiaru czekać aż się któryś z dystrybutorów zastanowi i łaskawie spolszczy DLC do swojej gry...

Offline Arti

• Badass
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 07, 2010, 12:00:04 »
Poważny argument przeciwko polskiemu Live. Czy to samo dotyczy DLC? Muszę mieć ściągnięte, żeby zadziałały, inaczej nie będę mógł ich ponownie ściągnąć mimo że je kupiłem?
dokładnie, dlatego ja migruje, w chwili gdy bez problemu będę mógł pobrać kupiony wcześniej stuff.
xbox live - Arti 0777

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 07, 2010, 16:48:04 »
Będą działały, ale nie będziesz mógł skasować i ponownie ściągnąć. No chyba, że zapłacisz ponownie.

Źle. Będzie mógł ponownie ściągnąć po migracji ale  jak pojawi się na rynku czyli jak będzie widoczny w Game Marketplace, a z tego co widzę szybko uzupełniają listę tytułów na Live PL a nie powinno długo trwać uzupełnianie bazy gier

Offline david80

• Junior
  • *
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 07, 2010, 18:17:17 »

Źle. Będzie mógł ponownie ściągnąć po migracji ale  jak pojawi się na rynku czyli jak będzie widoczny w Game Marketplace, a z tego co widzę szybko uzupełniają listę tytułów na Live PL a nie powinno długo trwać uzupełnianie bazy gier

Wypisujesz takie bzdury ze masakra.
Ponizej FAQ z xbox.com

P: Czy po przeniesieniu konta będzie możliwe ponowne pobranie zakupionych materiałów, np. gier, filmów wideo, muzyki i aplikacji?

O: Naszym celem jest umożliwienie użytkownikom ponownego pobrania wszystkich zakupionych materiałów po przeniesieniu konta i usilnie nad tym pracujemy. Jednak w tej chwili nie ma możliwości ponownego pobrania zakupionych materiałów po przeniesieniu konta. Użytkownicy powinni przed przeniesieniem konta ponownie pobrać zakupione materiały i zapisać je na dysku twardym lub na przenośnej pamięci USB.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 07, 2010, 18:35:49 »

Wypisujesz takie bzdury ze masakra.
Ponizej FAQ z xbox.com

P: Czy po przeniesieniu konta będzie możliwe ponowne pobranie zakupionych materiałów, np. gier, filmów wideo, muzyki i aplikacji?

O: Naszym celem jest umożliwienie użytkownikom ponownego pobrania wszystkich zakupionych materiałów po przeniesieniu konta i usilnie nad tym pracujemy. Jednak w tej chwili nie ma możliwości ponownego pobrania zakupionych materiałów po przeniesieniu konta. Użytkownicy powinni przed przeniesieniem konta ponownie pobrać zakupione materiały i zapisać je na dysku twardym lub na przenośnej pamięci USB.

To się właśnie odnosi do rzeczy których na tą chwile nie ma w Polskim Live. Jak chcesz je pobrać jak ich nie będzie u nas, ale to nie znaczy że nie będzie można. Masz o  tym w pierwszym zdaniu.Podejrzewam Jak taki tytuł do którego posiadasz już DLC pojawi się na Game Marketplace z całą swoją zawartością będziesz mógł spokojnie ponownie ściągnąć co cię interesuję. Wklejasz mi teksty których sam nie rozumiesz.

PS. czytałem cały FAQ :)

Offline david80

• Junior
  • *
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 07, 2010, 18:54:25 »

To się właśnie odnosi do rzeczy których na tą chwile nie ma w Polskim Live. Jak chcesz je pobrać jak ich nie będzie u nas, ale to nie znaczy że nie będzie można. Masz o  tym w pierwszym zdaniu.Podejrzewam Jak taki tytuł do którego posiadasz już DLC pojawi się na Game Marketplace z całą swoją zawartością będziesz mógł spokojnie ponownie ściągnąć co cię interesuję. Wklejasz mi teksty których sam nie rozumiesz.

Niestety kolego ale opowiadasz bzdury.
Jezeli majac obecnie konto na UK pobrales DLC np do Bioshock 2 to po przeniesieniu konta na PL by ponownie je pobrac bedziesz musial znow zaplacic w MicrosoftPoints. Dotyczy to rowniez Arcade - jezeli kiedys kupiles sobie Shadow Complex i po ograniu skasowales - po przejsciu na polski Live znow bedziesz musial zaplacic w Microsoft Points.
Po prostu przy procesie przenoszenia konta inny kraj <-> PL nie beda dziedziczone prawa do sciagnietej zawartosci.
Inna sprawa ze MS podobno pracuje nad tym i nie wykluczone ze za jakis czas ten problem przestanie istniec.

Offline aZiss

• Badass
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 07, 2010, 18:59:45 »
Są tu różne dywagacje w temacie DLC. Może ktoś z Polygamii zapyta i umieści wpis.

Czy jeśli mam na USB, HDD zbackupowane DLC, gry arcade itp. zakupiony content, to jedynym mankamentem polskiego live'a pozostanie to, że tego ponownie nie ściągnę, ale na nowej konsoli kiedy będę zalogowany do sieci to będą to nadal pełne wersje ?? Czyli zachowuję prawa do zakupionych rzeczy. Niektórzy z Was sugerują, że po zmianie konsoli utracę kompletnie te prawa. Chciałbym, aby to ktoś wyjaśnił.

Druga ważna dla mnie sprawa to przypisane do mnie kody z pudełkowych wersji tj. np. kod VIP z BC2, czy nadal będzie ważny po migracji ??

Microsoft pracuje nad prawami, ale jeśli zmigruję konto to będzie już podejrzewam z ich naprawą po sprawie, więc jak długo będzie trzeba na to realnie poczekać ?? Cytat "MS podobno pracuje nad tym i nie wykluczone ze za jakiś czas ten problem przestanie istnieć" wiedzy tej mi nie dostarcza.
(kliknij)

Offline Fiołek

• Aktywny forumowicz
  • Nic tak nie cieszy jak seria z PePeSzy
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 07, 2010, 19:14:31 »
Kod vip z BC2 jet chyba przypisany do konta EA, a nie XBL

Offline aZiss

• Badass
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 07, 2010, 20:06:06 »
Sugeruję się tym, że kod VIP kupuje się na marketplace. Z kolei konto xbl jest spięte z kontem EA.
(kliknij)

Offline xymox

• Stały bywalec
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 07, 2010, 20:23:49 »
W dzień premiery na pewno nie - jeśli Microsoft nie zrobi patentu z ponownym pobraniem gier/DLC na przeniesionym koncie to pewnie nigdy. Wolę być ostrożny już raz  mi padł dysk w xboxie, a trochę szkoda by było stracić ponad 25tys. MSPoints za zakupione wcześniej rzeczy. Natomiast na pewno jako drugie konto będzie fajnie sobie czasami zobaczyć co się tam na rodzimym rynku dzieje. 

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 07, 2010, 22:32:33 »
Tell you what, założę sobie nowe konto na XBL, kupię coś (niedrogiego ;), czego nie będzie na XBL PL, zmigruję konto i napiszę co się stało. Deal? :)

KURDE, muszę zdrapkę jakąś tanią kupić :D

Offline aZiss

• Badass
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 08, 2010, 08:31:38 »
@Cubituss

Musiałbyś jeszcze podejść z tym zakupem na USB do znajomego na inną konsolę i próbować to odpalić, i zobaczyć, czy będzie pełną wersją.
Czytałem tutaj, że zakup jest przypisany do konta i konsoli. Po migracji rzekomo tracisz dane o zakupie na koncie, a po ewentualnej zmianie konsoli stracisz też to przypisanie do sprzętu i wtedy Ci nawet zgranie na pendrive/HDD nie pomoże.
Sprawa moim zdaniem dotyczy jedynie historii pobrań i ewentualnej dostępności na polskim live.
(kliknij)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 08, 2010, 09:39:24 »

Jezeli majac obecnie konto na UK pobrales DLC np do Bioshock 2 to po przeniesieniu konta na PL by ponownie je pobrac bedziesz musial znow zaplacic w MicrosoftPoints. Dotyczy to rowniez Arcade - jezeli kiedys kupiles sobie Shadow Complex i po ograniu skasowales - po przejsciu na polski Live znow bedziesz musial zaplacic w Microsoft Points.
Po prostu przy procesie przenoszenia konta inny kraj <-> PL nie beda dziedziczone prawa do sciagnietej zawartosci.
Inna sprawa ze MS podobno pracuje nad tym i nie wykluczone ze za jakis czas ten problem przestanie istniec.

Fajnie bo napisałeś wszystko to samo co ja wyżej :] Po 2 gdzie ty to wyczytałeś że tracisz prawa wcześniejszych zakupów? Jest prosto napisane: nie ściągniesz ponownie czegoś czego  na rynku PL Live nie ma, ale to nie znaczy że nie będzie można jeśli taki tytuł się pokaże w końcu. Chodzi o tymczasowy brak tytułu na rynku a co za tym idzie brak możliwości ściągania zawartości .

Za dużo jest spekulacji na szczęście już tylko parę dni do oficjalnej premiery, od 2 dni mam konto na PL LIVE jeśli chodzi o DLC to żadnych  praktycznie nie ma, tylko do Assassin 2 i Alan Wake
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 09:54:33 wysłana przez biomedic »

Offline david80

• Junior
  • *
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 08, 2010, 10:26:38 »

Fajnie bo napisałeś wszystko to samo co ja wyżej :] Po 2 gdzie ty to wyczytałeś że tracisz prawa wcześniejszych zakupów? Jest prosto napisane: nie ściągniesz ponownie czegoś czego  na rynku PL Live nie ma, ale to nie znaczy że nie będzie można jeśli taki tytuł się pokaże w końcu. Chodzi o tymczasowy brak tytułu na rynku a co za tym idzie brak możliwości ściągania zawartości .

Za dużo jest spekulacji na szczęście już tylko parę dni do oficjalnej premiery, od 2 dni mam konto na PL LIVE jeśli chodzi o DLC to żadnych  praktycznie nie ma, tylko do Assassin 2 i Alan Wake

W ktorym miejscu w FAQ jest  napisane ze nie sciagnie sie ponownie tego czego nie ma a sciagnie sie wtedy gdy sie pojawi. Poprosze DOKLADNY cytat :)

Offline xymox

• Stały bywalec
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 08, 2010, 11:08:00 »
http://polskilive.pl/poradniki/jak-przeniesc-gry-na-pendrivea   
"Jako, że już za parę dni dostaniemy możliwość przeniesienia swoich kont na Polski Xbox Live, przypominamy, że wszystkie gry i dodatki pobrane wcześniej na kontach USA/UK lub z innych krajów przestaną być związane z kontem po przeniesieniu ..... "

Offline xymox

• Stały bywalec
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 08, 2010, 11:11:10 »
Jak widać nie będzie możliwości ponownego ściągnięcia zakupionych rzeczy, obojętnie czy będą dostępne w polskim marketplece czy nie - więc raczej nie ma co liczyć na to że kiedykolwiek będzie taka możliwość.

Offline aZiss

• Badass
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 08, 2010, 12:26:27 »
http://polskilive.pl/poradniki/jak-przeniesc-gry-na-pendrivea   
"Jako, że już za parę dni dostaniemy możliwość przeniesienia swoich kont na Polski Xbox Live, przypominamy, że wszystkie gry i dodatki pobrane wcześniej na kontach USA/UK lub z innych krajów przestaną być związane z kontem po przeniesieniu ..... "

Jak widać jest to jedynie jakiś tam poradnik. Pokaż mi takie zdanie w oficjalnym/mizernym FAQ na stronie polskiego oddziału Microsoft.

Z tego samego poradnika:

Jednak raz zakupione, nadal będą działac na naszych kontach, wiec możemy ich używać jak tylko chcemy, byle ich nie usunąć bez zachowania ich wcześniej na dysku lub pendrive.
(kliknij)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 08, 2010, 12:43:45 »

W ktorym miejscu w FAQ jest  napisane ze nie sciagnie sie ponownie tego czego nie ma a sciagnie sie wtedy gdy sie pojawi. Poprosze DOKLADNY cytat :)

Pytanie użytkownika i Odpowiedź Pana Huberta H. z MS na oficjalnym forum:

puras86 wrote:
Czy jest szansa na to, ze po migracji kont, chociazby po jakims czasie, będzie mozliwość pobrania zakupionych wcześniej materiałów? Czy jest to juz sprawa przesądzona?
Hoobertoo PL Odpowiedź:
Jeśli chcesz zachować pobraną wcześniej zawartość musisz ją przed migracją zapisać na dysku konsoli lub pamięci USB. Materiały zakupione już na polskim koncie będziesz mógł później pobrać w dowolnej chwili po raz kolejny już bez opłat, nie ma jednak możliwości ponownego pobrania zawartości ze starego konta już na nowym koncie. Zespół odpowiedzialny za Xbox LIVE pracuje nad przywróceniem historii pobierania migrowanych kont, jednak w tej chwili nie możemy niczego potwierdzić.

Jak widać nigdzie nie piszą że nigdy nie będzie już mógł pobrać zawartości. Na tą chwile nie można ale nei jest napisane że tak już zostanie zresztą pisałem o tym we wcześniejszych postach

Wysłałem zapytanie bardziej rozwinięte zobaczymy co napisze
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 12:45:29 wysłana przez biomedic »

Offline xymox

• Stały bywalec
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 08, 2010, 12:46:08 »
Czas pokaże, nie wiem tylko jeśli zarchiwizujemy wszystkie ściągnięte rzeczy na penie to czy będą one działały z nową konsolą.

Offline aZiss

• Badass
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 08, 2010, 12:48:39 »
@biomedic
No i z tego co zacytowałeś znów wynika jedynie fakt wyczyszczenia historii pobierania a nie uprawnień. Dlatego trzeba mieć kupione rzeczy na jakimś nośniku. Nikt nigdzie nie podał, że tracę prawa do zakupionych na starym koncie rzeczy.

@xymox
O to właśnie chciałbym, aby ktoś spytał i dostał odpowiedź bez marketingowego bełkotu typu "Zespół odpowiedzialny za Xbox LIVE pracuje ...".
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 12:51:53 wysłana przez aZiss »
(kliknij)

Offline david80

• Junior
  • *
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 08, 2010, 12:51:58 »
Ludzie - czy Wy naprawde nie rozumiecie o co chodzi - czy tylko udajecie by byl temat do ciagniecia rozmowy ??

Sprawa wyglada tak:
1. Na obecnym zagranicznym koncie sciagneliscie sobie jakas tam gre arcade badz DLC. Macie ja na dysku mozecie grac. W sytuacji gdy przeniesiecie konto na PL nadal ta gra badz DLC z dysku bedzie dzialac bez zadnych problemow.

2. Na obecnym zagranicznym koncie sciagneliscie sobie jakas tam gre arcade badz DLC. Gdy skasujecie ja z dysku to przy ponownym pobraniu wybieracie "Pobierz ponownie" i szafa gra. W sytuacji gdy przeniesiecie konto na PL a gry juz nie macie na dysku nie bedzie juz opcji "Pobierz ponownie" tylko "KUP" za iles tam MS Points. Dlatego tez MS w swoim FAQ mowi o zgrywaniu tej zawartosci kupionej na zagranicznych kontach na USB/dysk itp.

Kto jeszcze nie rozumie jak to bedzie dzialac ?

Offline helus

• Padawan
  • **
    • Gramofon
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 08, 2010, 18:44:23 »
Nie przenoszę, nie od razu, ponieważ
ktoś musi sprawdzić czy konta VIP z gier od EA będą aktywne po przeniesieniu na polski profil;)

@Biomedic
~jeżeli było by tak jak mówisz to jeszcze pół biedy. Można to będzie zresztą sprawdzić w prosty sposób. Na XBL PL jest już na pewno Braid. Wystarczy tylko skasować grę z dysku, przenieść konto i sprawdzić czy uda się pobrać ponownie. Obstawiam że nie, ale oni nad tym pracują...

Offline aZiss

• Badass
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 08, 2010, 19:48:57 »
Nie przenoszę, nie od razu, ponieważ
ktoś musi sprawdzić czy konta VIP z gier od EA będą aktywne po przeniesieniu na polski profil;)

Pytanie z oficjalnego forum:

No to ja mam pytanko odnośnie migracji konta. Aktualnie do swojego konta mam 'przypisany' kod VIP z Battlefield: BC2. Czy jeśli 'przeniosę' konto do Polski to czy to też stracę i będę musiał kupić za punkty kod VIP (1200MSP) ?

1. W tej sprawie powinieneś się skontaktować z wydawcą gry czyli Electronic Arts. O ile wiem kod jest przypisany do danego konta i możesz go pobrać na swój dysk twardy ? tak jak normalne DLC.

Czyli jak zwykle ... mydlenie i mydlenie. Odpowiedź wymijająca.

Powinni dawać punkty i opcję zakupu pełnych gier i dodatków z historii, aby każdy sobie odkupił na polskim koncie za co uczciwie już raz zapłacił ;)
(kliknij)

Offline amsnake

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 09, 2010, 09:29:16 »
A ja przechodze od razu :)

Wraz z nowym x360 musialem utworzyc nowy profil - proba odtworzenia starego zakonczyla sie niepowodzeniem (profil 'uszkodzony').

Zadnych rzeczy nie kupowałem - wiec nic nie trace.

A ceny? Hmm.... roznica jest skromna, a moze w koncu uda mi sie karte kredytowa podłączyć. Przy koncie UK jest to niemozliwe, mimo ze ta sama karta swietnie wspolpracuje z PSN :)

Reasumując - ja nie widze zadnych przeciw :)

Offline Fiołek

• Aktywny forumowicz
  • Nic tak nie cieszy jak seria z PePeSzy
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 09, 2010, 10:07:11 »
Ludzie - czy Wy naprawde nie rozumiecie o co chodzi - czy tylko udajecie by byl temat do ciagniecia rozmowy ??

Sprawa wyglada tak:
1. Na obecnym zagranicznym koncie sciagneliscie sobie jakas tam gre arcade badz DLC. Macie ja na dysku mozecie grac. W sytuacji gdy przeniesiecie konto na PL nadal ta gra badz DLC z dysku bedzie dzialac bez zadnych problemow.

2. Na obecnym zagranicznym koncie sciagneliscie sobie jakas tam gre arcade badz DLC. Gdy skasujecie ja z dysku to przy ponownym pobraniu wybieracie "Pobierz ponownie" i szafa gra. W sytuacji gdy przeniesiecie konto na PL a gry juz nie macie na dysku nie bedzie juz opcji "Pobierz ponownie" tylko "KUP" za iles tam MS Points. Dlatego tez MS w swoim FAQ mowi o zgrywaniu tej zawartosci kupionej na zagranicznych kontach na USB/dysk itp.

Kto jeszcze nie rozumie jak to bedzie dzialac ?

Błehehe, uśmiałem się. Każdy o tym wie wodzu, rozmowy są na inny temat.

Offline Ariakan

• Stały bywalec
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 10, 2010, 09:19:39 »
https://live.xbox.com/en-US/BillingMigration/SelectRegion

Można już migrować. Ktoś chętny na pierwszy ogień? :)

Offline Abdel

• Mieszkaniec tego forum
    • dubscore.pl - Nie "dzwonimy" po windę
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 10, 2010, 09:24:15 »
Jak tylko wstałem to przeniosłem. Szału ni ma. Ceny wysokie.

http://dubscore.pl - Nie "dzwonimy" po windę

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 10, 2010, 09:25:13 »
Wczoraj sprawdzałem sobie konto które parę dni temu zrobiłem na Polskim regionie. dodali Angielskie Inside Xbox przynajmniej jakieś newsy i programy będą. Dodatki do gier też już są można ściągać dosyć sporo dorzucili tego w poniedziałek, W games on Demand pojawiło się też parę gier, jak w takim tempie będzie się rozwijać nasz Live to dosyć szybko zrobię migrację

Jak tylko wstałem to przeniosłem. Szału ni ma. Ceny wysokie.

Problemu nie było? Dodatki gry wszystkie masz?

Offline Abdel

• Mieszkaniec tego forum
    • dubscore.pl - Nie "dzwonimy" po windę
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 10, 2010, 09:42:30 »

Nie mam, bo nigdy nic na XBLM nie kupiłem ;) To co trzeba kupuje mój współlokator. Problemów żadnych. Kilka kliknięć, to wszystko.

http://dubscore.pl - Nie "dzwonimy" po windę

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 10, 2010, 09:48:54 »

Nie mam, bo nigdy nic na XBLM nie kupiłem ;) To co trzeba kupuje mój współlokator. Problemów żadnych. Kilka kliknięć, to wszystko.

Tyle dobrze :)

Offline KriegPL

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 10, 2010, 10:12:26 »
Oczywiście, że przechodzę na pl live, dlaczegóż miałbym tego nie zrobić? Oczywistym był fakt, iż początki nie będą łatwe, że zawartość usługi będzie ograniczona a ceny wzrosną. Szkoda byłoby mi pracy wszystkich ludzi, którzy przyczynili się do tego, że wreszcie możemy cieszyć się flagową usługą 360. Sądzę, że z czasem ceny spadną, rynek się unormuje, będziemy mogli liczyć na promocje i specjalne oferty tak jak ma to miejsce w innych krajach. Moim zdaniem, M$ sonduje polski rynek dlatego też ceny wywindowane są maksymalnie w górę, by sprawdzić faktyczny potencjał naszych portfeli. Wszystkim mogę życzyć tylko trochę cierpliwości. Będzie lepiej.
Czytając niektóre posty dochodzę do smutnego wniosku, iż działa tu zasada typowego jęczącego na wszystko Polaka, któremu nic się nie podoba, wiecznie jest niezadowolony i obrażony na świat, typowa postawa roszczeniowa. Najlepiej aby M$ dał goldy za darmo, gry arcade za dwa złote i oficjalnie napisał, że piractwo jest fajne. Niestety granie to dość drogie hobby, każdy kto kupował konsole chyba miał na tyle rozsądku by zdawać sobie z tego faktu sprawę.

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • DoDechy Podcast
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 10, 2010, 10:30:02 »
W sumie pod względem cen to się nie czepiam, zdrapki podobno działają, więc można korzystać z dużo tańszej alternatywy. Czasami mam po prostu mieszane uczucia, bo niektóre ceny zaskakują. Mnie blokuje obecnie sprawa licencji, więc póki co założę sobie osobne konto na polske :)

Offline SavageOrk

• Junior
  • *
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 10, 2010, 10:35:15 »
Prawie każdy gracz co ma dużo softu pobranego z xbox live zostanie tam gdzie jest i tyle .

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 10, 2010, 10:36:00 »
Oczywiście, że przechodzę na pl live, dlaczegóż miałbym tego nie zrobić? Oczywistym był fakt, iż początki nie będą łatwe, że zawartość usługi będzie ograniczona a ceny wzrosną. Szkoda byłoby mi pracy wszystkich ludzi, którzy przyczynili się do tego, że wreszcie możemy cieszyć się flagową usługą 360. Sądzę, że z czasem ceny spadną, rynek się unormuje, będziemy mogli liczyć na promocje i specjalne oferty tak jak ma to miejsce w innych krajach. Moim zdaniem, M$ sonduje polski rynek dlatego też ceny wywindowane są maksymalnie w górę, by sprawdzić faktyczny potencjał naszych portfeli. Wszystkim mogę życzyć tylko trochę cierpliwości. Będzie lepiej.
Czytając niektóre posty dochodzę do smutnego wniosku, iż działa tu zasada typowego jęczącego na wszystko Polaka, któremu nic się nie podoba, wiecznie jest niezadowolony i obrażony na świat, typowa postawa roszczeniowa. Najlepiej aby M$ dał goldy za darmo, gry arcade za dwa złote i oficjalnie napisał, że piractwo jest fajne. Niestety granie to dość drogie hobby, każdy kto kupował konsole chyba miał na tyle rozsądku by zdawać sobie z tego faktu sprawę.

Moim zdaniem nie jest aż tak wysoko jak wszyscy sądzili  2000 msp za 100 zł kupionego przez Live to raptem 20 zł różnicy od zdrapki

Mass Effect za 69 zł spoko cena

No i ciągle widzę że coś dodają do rynku
3 dni temu nie było żadnych pozycji w Dodatkach a teraz jużjest sporo w sumie wystarczy wejść na stronę i zobaczyć jak dużo dodali w ciągu paru dni no i fajnie że dodali Inside Xbox UK

Jak już pisałem, przejsć przejdę ale chce wiedzieć czy nie ma problemów z migracją, mam prawie 1000 zł wydanych na DLC i gry przez te 4 lata szkoda by je było stracić :)

http://www.tvn24.pl/-1,1681730,0,1,xbox-live-legalnie-wnbsppolsce-ponbsp8nbsplatach,wiadomosc.html
Nawet w TVNie o tym piszą
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2010, 10:46:40 wysłana przez biomedic »

Offline RexNebular

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 10, 2010, 10:43:31 »
Czy znajdzie się odważniak, który na własnej skórze sprawdzi, jak to jest z tymi DLC?
Trzymam kciuki  :)

Offline tolman

• Prezes
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 10, 2010, 10:53:43 »
Zagracony pisał, że zamierza sprawdzić kupując na świeżo założonym koncie uk jakąś najtańszą pierdołę -> migracja -> sprawdzenie czy da radę zassać.