Autor Wątek: Sims 3 lokalizacja?  (Przeczytany 5311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
Sims 3 lokalizacja?
« dnia: Październik 26, 2010, 09:47:54 »
Jak w temacie - czy Simsy na klocka będą zlokalizowane?

pzdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • DoDechy Podcast
Odp: Sims 3 lokalizacja?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2010, 09:52:04 »
Nie. Tylko na PS3. Taka odpowiedź dostałem od EA na Fejsie.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2010, 10:22:51 »
fenx.
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Deshirey

• Stały bywalec
  • Lubię placki!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2010, 10:55:50 »
OMG! Co to za wybiórczość? Znowu "problemy techniczne", jak w przypadku Bad Company 2? C'mon...

Okej, wiem, że chęć posiadania polskiej wersji to rzecz względna, ale osobiście wolałbym pograć na klocku w polskie Simsy.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2010, 10:58:38 »
Trzeba się przyzwyczaić. Chyba faktycznie oryginałów na PS3 się sprzedaje znacznie więcej i sony Polska ma kupę kasy na inwestowanie w polonizacje gier.

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • DoDechy Podcast
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2010, 11:00:03 »
No właśnie ciekawe czym to jest podyktowane, że polonizacja trafia tylko na jedna konsole. Czy to Sony ma wpływ czy EA decyduje w ktora platforme lepiej zainwestować. W każdym razie robi się ciekawie, bo coraz więcej rzeczy trafia dla PS3 :)

Offline Deshirey

• Stały bywalec
  • Lubię placki!
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 27, 2010, 14:57:05 »
Wydaje mi się, że raczej EA gra tu pierwsze skrzypce: to wydawca i właściciel marki. A skoro zrobili lokalizację do jednej wersji to czy wielkim kosztem jest umieścić te same pliki w drugiej wersji?

Nie wspominając już o tym, ze spolszczenie mają gotowe od premiery wersji PC.

Offline Fiołek

• Aktywny forumowicz
  • Nic tak nie cieszy jak seria z PePeSzy
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 27, 2010, 16:28:03 »
Na allegro widziałem w PL.

David88krk

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 27, 2010, 22:48:32 »
Na allegro już niektóre sklepy pozmieniały info i teraz jest napisane ,że okładka po polsku ,a język po angielsku. Ja mam już dosyć traktowania w ten sposób i apeluje do Was abyście swoje sugestie zgłaszali bezpośrednio do EA Polska. Może wypuszczą jakiegoś patcha. To jest ich kolejna wpadka:/ Podobnie było z B: Bad Company 2 na PS3 ,który na tą konsole był po angielsku na xboxa360 po polsku. Nie możemy pozwalać sobie na takie traktowanie !!! Owszem rynek gier to biznes , a wiadomo ,że każdy biznes kręci sie wokół pieniędzy,ale to nie jest powód dla którego można wydawać multiplatformowy tytuł na jedną konsole po polsku , a na drugą już nie!!! W czym tkwi problem? Znowu są to jakieś nienznane problemy techniczne? EA Polska pokazuje jak z dobrej firmy/marki schodzi się na psy. Ja nie wiem co się ostatnio dzieje z jednym z naszych najlepszych wydawców ??? Mam nadzieje ,że to ostatni taki błąd i ,że w ramach zadośćuczynienia wypuszczą patcha polonizującego gre tak jak to po wielkich szumach zrobił Techland ze swoim Call of Juarez: Więzy Krwi  na konsolach.

Ps. Jeszcze raz apeluje do osób ,którym to nie pasuje piszcie swoje zdania pod tym adresem:

http://forum.ea.pl/t/6945.aspx

Ja już swoją wypowiedź zostawiłem , czas na Was. Im więcej głosów w tej sprawie tym lepiej być może problem zostanie zauważony.Co do samej gry to jest ona idealną pozycją dla mojej siostry albo osób od 12 lat :D ,które niekoniecznie znają język angielski. Dopóki nie wydadzą łatki polonizującej nie kupie tej gry !!!

Offline Alexej

• I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 27, 2010, 23:22:38 »
Szczerze? Gram w miarę możliwości zawsze w angielskie wersje gier. Mi się taka polityka podoba, gdyby jeszcze nie psuli ME i DA dubbingiem i nie musiałbym sprowadzać tych gier z wysp to byłbym zachwycony.

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Dobos

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 27, 2010, 23:43:30 »
Mieszkamy w polsce i gdy powinny być po polsku.
Najlepiej gdyby był wybór jak od roku w grach Sony.

Na patcha polonizującego bym nie liczył. Wg mnie polskie napisy w Simsach na PS3 są rodzajem rekompensaty za brak polskiej wersji w Bad Company 2.

David88krk

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 28, 2010, 02:27:09 »
Szczerze? Gram w miarę możliwości zawsze w angielskie wersje gier. Mi się taka polityka podoba, gdyby jeszcze nie psuli ME i DA dubbingiem i nie musiałbym sprowadzać tych gier z wysp to byłbym zachwycony.

Nie rozśmieszaj mnie człowieku bo takie wersje angielskie gier możesz bez problemu dostać u nas w Polsce na allegro albo w poszczególnych sklepach z konsolami. Ten temat jest raczej dla ludzi którzy w takich produkcjach chcą polskich napisów !!!

Jeśli chodzi o ME to się z Tobą zgodze , dubbing jest kijowy ale w DA udany. Poza tym jestem za wersjami gier z polskimi napisami. Jestem przeciwny dubbingowi i uważam to za kompromis pomiędzy zwolennikami jednej jak i drugiej wersji gry.

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • DoDechy Podcast
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 28, 2010, 08:11:06 »

Nie rozśmieszaj mnie człowieku bo takie wersje angielskie gier możesz bez problemu dostać u nas w Polsce na allegro albo w poszczególnych sklepach z konsolami. Ten temat jest raczej dla ludzi którzy w takich produkcjach chcą polskich napisów !!!

Jeśli chodzi o ME to się z Tobą zgodze , dubbing jest kijowy ale w DA udany. Poza tym jestem za wersjami gier z polskimi napisami. Jestem przeciwny dubbingowi i uważam to za kompromis pomiędzy zwolennikami jednej jak i drugiej wersji gry.

Zgadzam się z przedmówcą. Dubbing w polskiej wersji DA jest świetny, a głosy dobrane idealnie do postaci i ich charakterów. Gdy grałem ostatnio w dodatek Witch Hunt to nie moglem uwierzyc jak bardzo mi nie pasuja glosy w oryginalnej wersji.

A z drugiej strony polska wersja Mass Effect mi całkowicie nie podchodzi.

Ogólnie częsciowo jestem za pełną polonizacją gier bo to fajnie zobaczyć nasz język na ekranie, ale nie zawsze jest to plus. Nie wyobrażam sobie Brutal Legend bez Jack Black'a, tak samo jak nie wyobrażam sobie Fable III bez Johna Clesee i Stephena Fry'a ;)

Offline xymox

• Stały bywalec
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 28, 2010, 09:20:07 »
Poważniejsze gry powinny być opracowywane w napisach PL, a dla dzieci dubbing w 100%. Z Simsami 3 dziwna sprawa PS3 dostało lokalizację X nie - w przypadku Battlefielda było na odwrót nie wiadomo skąd te debilne decyzje. Skoro i tak się robi lokalizację powinna się znaleźć na każdej platformie.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 28, 2010, 17:21:38 »
Trzeba się przyzwyczaić. Chyba faktycznie oryginałów na PS3 się sprzedaje znacznie więcej i sony Polska ma kupę kasy na inwestowanie w polonizacje gier.

Ale są i odwrotne przypadki, takie jak Battlefield: Bad Company 2, gdzie to wersja na x360 była zlokalizowana (i to w doskonały sposób- za tłumaczenia odpowiadał Rysław, a w obsadzie znalazł się przecież i Pazura).

Offline Deshirey

• Stały bywalec
  • Lubię placki!
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 28, 2010, 21:50:43 »
(...)
Ps. Jeszcze raz apeluje do osób ,którym to nie pasuje piszcie swoje zdania pod tym adresem:
http://forum.ea.pl/t/6945.aspx
(...)
Myślę, że lepiej byłoby wysłać bezpośredniego maila do obsługi klienta. Kto wie, moooże będzie jakiś patch... ale obawiam się, że wersja na X360 zostanie jednak "skazana" na ang.

David88krk

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 30, 2010, 20:49:11 »
Widze ,że do tej pory nikt nic nie napisał na forum EA.pl w założonym przeze mnie temacie odnośnie lokalizacji The Sims 3 na Xboxa 360:/ Szkoda bo jak ktoś z EA ma zauważyć problem to chyba najszybciej wychwyci głosy niezadowolenia na swoim podwórku. Pozdro

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 02, 2010, 08:58:15 »
Widze ,że do tej pory nikt nic nie napisał na forum EA.pl w założonym przeze mnie temacie odnośnie lokalizacji The Sims 3 na Xboxa 360:/ Szkoda bo jak ktoś z EA ma zauważyć problem to chyba najszybciej wychwyci głosy niezadowolenia na swoim podwórku. Pozdro
Wiem, ze bytam o inna gre, ale czy sa juz jakies informacje na temat lokalizacji Dead Space 2?Jedynka byla spolszczona kinowo. Co z dwojka?

David88krk

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 02, 2010, 15:24:51 »
Narazie na stronie http://www.empik.com/dead-space-2-x360-electronic-arts,prod57898723,multimedia-p widnieje info o tym ,że okładka i instrukcja będzie w języku polskim. Jeśli zaś chodzi o samą gre większość sklepów ma zaznaczone w pre-orderach ,że rozgrywka będzie w języku angielskim. Sądząc po ostatnich ruchach EA Polska jak choćby w przypadku tytułowych simsów trudno wywnioskować jaka będzie ostateczna wersja językowa Dead Space 2 - mam tylko nadzieje ,że będą to polskie napisy na obu konsolach.

Offline Deshirey

• Stały bywalec
  • Lubię placki!
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 05, 2010, 17:22:37 »

David88krk

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 07, 2010, 21:12:40 »
Tak wiem czytałem to , też mi odpowiedź. Niech ją rozwiną tak samo jak rzekome problemy techniczne przy ostatnim DLC do ME2 ,które do tej pory nie zostały oficjalnie wyjaśnione. Prawda jest taka ,że EA Polska  ma małe nakłady finansowe albo źle ktoś zarządza tą firmą albo wkońcu jedno i drugie. Ostatnie decyzje powodują ,że EA Polska schodzi na psy i chyba się tym wcale nie przejmuje ponieważ nawet nie próbuje w poważny sposób nawiązać kontakt z graczami jak rozwiązać owe problemy oraz uniknąć w przyszłości podobnych posunięć. Ja apeluje do osób którym się to nie podoba aby pisały do EA Polska albo dzwoniły i zgłaszały swoje żale, sugestie i niezadowolenie bo w innym przypadku " ślepe" i " głuche " EA Polska nie zauważy tego poważnego problemu i będzie dalej traktować delikatnie mówiąc źle swoich klientów.

Offline gamer360

• Stały bywalec
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 16, 2010, 07:20:46 »
Podpisałbym się na forum EA w przypadku innej gry, ale Sims ... (pffff).
Dla mnie by mogli tego w ogóle nie wydawać, a co dopiero po polsku.

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • DoDechy Podcast
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 03, 2011, 20:55:14 »
Jesli z jakiegos powodu macie zamiar zabrac sie za ta gre to przestrzegam przed licznymi bledami. Wedlug forum X360A ludzie maja czesto problemy z save'em, a ja sam dzis doswiadczylem upierdliwego i nieodwracalnego glitcha. Gdyby nie to, to sama gra jest bardzo fajnie zrobiona.