Autor Wątek: Problemy i więcej problemów z Xbox One X?  (Przeczytany 431 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline francisgomes

• Nowy Forumowicz
  • *
Problemy i więcej problemów z Xbox One X?
« dnia: Sierpień 11, 2018, 11:50:37 »

Miałem Xbox, Xbox 360, Xbox One i wszystko działało dobrze zawsze. Ale ponieważ dostałem Xboxa jeden X, to jest tak niepoważne, że gram na PS4, ponieważ nie jestem w nastroju, by sobie z tym poradzić. Czy to samo dotyczy wszystkich?

Często nie można instalować gier. Na 300-megabitowym połączeniu za pomocą kabla, z wystarczającą ilością wolnego miejsca instalacje przestają być błędami w kole.
Konsola jest ustawiona na Instant, ale całkowicie się wyłącza, nie można jej włączyć za pomocą kontrolera i nadal trzeba użyć przycisku, a po pobraniu nie pobiera żadnych plików.
Przy zainstalowaniu tylko około 10 gier, wyszukiwanie aktualizacji trwa do 10 minut.
Nie można użyć dysku zewnętrznego. Miałem jeden 3tb z ponad 150 grami, które działały świetnie na oryginalnym Xboksie One, ale gdybym miał połączenie z Xbox One X, żadna gra się nie zaczęłaby, zawsze szukałaby aktualizacji i musiałem długo czekać. Wystąpił błąd w kółko.
Losowo kontroler jest odłączony, gdy konsola się wyłącza. Muszę ponownie sparować.
Nie można zawieszać gier, ale nie jest to niespodzianką, ponieważ i tak konsola się wyłącza.
Moja konsola jest w pełni zaktualizowana, zrestartowałem ją wiele razy, przywróciłem ustawienia fabryczne i tak dalej. Problemy zaczęły się w dniu, w którym je otrzymałem i nadal tam są. Btw. po zainstalowaniu gra zwykle działa dobrze, z wymienionymi ograniczeniami.

Czy ktoś miał podobne problemy?

aktualizacja: więc miałem czat z pomocą. Nigdy nie myślałem, że to będzie problem, ale obsługa czatów sugeruje, że może to być połączenie zasilania. Użyłem listwy zasilającej dla Xboksa, więc przełączyłem się bezpośrednio na gniazdko ścienne, a wyłączenie zniknęło, teraz zadziałało natychmiast. Szybkość instalacji wzrosła, ale po zwolnieniu konsoli wciąż mam kilka błędów, więc staraliśmy się przywrócić ustawienia fabryczne i teraz wygląda dobrze. Przetestujemy je, aby sprawdzić, czy jest poprawione, czy nie.

Aktualizacja 2: więc po jednym dniu problemy z zasilaniem wydają się zanikać, działa poprawnie od razu, kontroler pozostaje podłączony. Instalacja jednak zatrzymała błędy zwrócone. Nie tak źle, jak to było, ale wciąż miał problemy z pobieraniem gry. Będą musieli szukać więcej, aby rozwiązać ten problem.

Offline hun19

• Aktywny forumowicz
Odp: Problemy i więcej problemów z Xbox One X?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2018, 13:09:38 »
Tak nie zgadzam się masz rację

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
Odp: Problemy i więcej problemów z Xbox One X?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2018, 13:54:35 »
Ale żeby od listwy takie cuda?