Autor Wątek: Problem z kontrolerem bezprzewodowym  (Przeczytany 10591 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gilbertjobs

• Nowy Forumowicz
  • *
Problem z kontrolerem bezprzewodowym
« dnia: Wrzesień 16, 2019, 17:15:41 »
Nagle problem, który przyszedł do mojego systemu lata temu, daje mi problem. Włącza system i działa dobrze. Ale dzisiejszej nocy za każdym razem, gdy próbuję wyłączyć kontroler oglądający Hulu lub Amazon, nie wyłączy się. Właśnie wybrałem opcję i pozostaje włączona. Jeśli zdejmę akumulator, nie wyłączy się, ale kiedy spróbuję go włączyć, wszystkie cztery lampki po prostu migają. Mogę wyświetlić ekran deski rozdzielczej Xbox za pomocą środkowego przycisku, ale nie mogę niczego przenieść ani naciskać. Próbowałem ponownie zsynchronizować i po prostu wraca do migania na kontrolerze, gdy system pokazuje, że odtwarzacz 1 jest podłączony.

Jeśli wyłączę i ponownie włączę konsolę, naprawi to. Trochę dobrze działa. Ale po pewnym czasie robi to samo. Różne baterie też nic nie zrobiły

Offline MsbS

• I Am Robot
Odp: Problem z kontrolerem bezprzewodowym
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2019, 18:32:23 »
Mi też czasem problem daje problem.

Offline jonnyjobin

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2019, 05:28:36 »
Nagle problem, który przyszedł do mojego systemu lata temu, daje mi problem. Włącza system i działa dobrze. Ale dzisiejszej nocy za każdym razem, gdy próbuję wyłączyć kontroler oglądający Hulu lub Amazon, nie wyłączy się. Właśnie wybrałem opcję i pozostaje włączona. Jeśli zdejmę akumulator, nie wyłączy się, ale kiedy spróbuję go włączyć, wszystkie cztery lampki po prostu migają. Mogę wyświetlić ekran deski rozdzielczej Xbox za pomocą środkowego przycisku, ale nie mogę niczego przenieść ani naciskać. Próbowałem ponownie zsynchronizować i po prostu wraca do migania na kontrolerze, gdy system pokazuje, że odtwarzacz 1 jest podłączony.whatsapp web 192.168.0.1 routerlogin

Jeśli wyłączę i ponownie włączę konsolę, naprawi to. Trochę dobrze działa. Ale po pewnym czasie robi to samo. Różne baterie też nic nie zrobiły

i agree my issue got solved!!

Offline szczesny07

• Nowy Forumowicz
  • *
    • GoEnergia
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2019, 13:56:42 »
Mając problem z bateriami, odwiedziłem stronę https://goenergia.pl. GoEnergia ma szeroki zakres baterii. Postanowiłem, więc je zamówić i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Baterie pozwalają na prawidłowe działanie sprzętu. Co więcej firma oferuje atrakcyjne ceny.

Offline Charlotte

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2020, 12:45:40 »
If you sync your controller to another device, you will need to re-sync it back to your console. To do this, turn on the Xbox One and hold down the sync button on your controller. Simultaneously, hold down the sync button on your console until the light on your controller begins to flash at a rapid pace.

Offline CarlaAlvarez

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2020, 08:43:23 »
 The batteries allow the equipment to function properly. What's more, the company offers attractive prices.