Autor Wątek: Potrzebna pomoc przy hakowaniu pierwszego xboxa.  (Przeczytany 5769 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
Potrzebna pomoc przy hakowaniu pierwszego xboxa.
« dnia: Sierpień 13, 2012, 21:23:50 »
Kumpel pożyczył mi klocka, oczywiscie jest on złamany doszczętnie, jest tam wgrany jakiś XBMC, dysk twardy 80gb na którym są poinstalowane gry, i bóg wie co jeszcze. Udalo mi sie zdobyć Double Agenta i chcialem zainstalować go na dysk, żeby napęd nie hałasował i gra (miejmy nadzieje) dzialala szybciej. Nie mam pojęcia jak to zrobic (pierwszego xboxa nigdy nie miałem w czasach jego świetności), ale mam nadzieje ze jakis wstrętny pirat mi pomoże. W razie czego piszcie na priv albo tu. Oczywiscie ostatecznie mogę grać z płyty i tragedii nie będzie.

Przy okazji, czy w związku z zamknięciem xboxowego live jakis czas temu nie ma juz zadnych szans na zagranie coopowej kampanii Double Agent?

THU31

• Gość
Odp: Potrzebna pomoc przy hakowaniu pierwszego xboxa.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2012, 12:59:48 »
Chyba jedyna opcja to System Link, tak więc już raczej lepiej przejść na splicie.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2012, 13:35:43 »
Ta, tez do tego doszedlem. Zapewne bede grał sam ze sobą, tylko jeszcze potrzebuje drugiego pada :P

Offline gamer360

• Stały bywalec
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2012, 06:06:53 »
Jak jest złamany to jest jakaś alternatywa do Xbox LIVE, ale nie znam do końca tematu. Pewnie wystarczy znać i wpisać adres serwera.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2012, 08:30:30 »
Jest coś takiego jak Xlink Kai, czy coś, ale nie zgłębiałem tematu. Bawił się w to ktoś?

Offline Netor

• Super Badass
  • PC ni-ko-go!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 16, 2012, 19:26:44 »
Jest coś takiego jak Xlink Kai, czy coś, ale nie zgłębiałem tematu. Bawił się w to ktoś?
Ja, ale to było dawno, dawno temu :P. W każdym razie można było łącząc konsole z kompem mieć możliwość grając online korzystając z opcji System Link. Pamiętam, że w Chaos Theory i CSa dosyć dużo grałem w ten sposób i żadnych problemów z połączeniem nie było. Oczywiście największą popularnością cieszyło się ówcześnie Halo 2 - "aż" 300-500 osób grało.

Wątpię jednak, żeby obecnie to jeszcze działało i żeby ktoś jeszcze był do gry. Ale kto wie :).

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 16, 2012, 19:42:06 »
Znalazlem cos takiego, ale nie wiem na ile to aktualne. http://kaicard.teamxlink.co.uk/find_players.php?game=NDc0

Zreszta chyba nie chce mi sie w to bawic, odpale na split screenie.

Offline Netor

• Super Badass
  • PC ni-ko-go!
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 16, 2012, 19:47:15 »
Ja jestem w przeciwnej sytuacji jak ty, jeśli chodzi o tego Splintera. To znaczy ja grałem w wersję na X'a, a ty w tą na X360/PC. W sumie to kiedyś mnie korciło, żeby dorwać Double Agenta na X360, ale mi przeszło, bo chyba wersja na starego X'a była lepsza nawet ;P.

A żeby sprawdzić aktualny stan lobby w danych graj na Xlink Kai to chyba wystarczy zainstalować aplikację na PC. Od razu byś wiedział czy działa i czy ktoś w to jeszcze gra.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 16, 2012, 20:10:10 »
No wlasnie prawie na pewno byla lepsza, bo gre robilo studio Ubi Montreal, a nie Shanghai. Tak wiec zazdroszcze ci ze grales w te lepsza wersje :)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 19, 2012, 13:50:20 »
No wlasnie prawie na pewno byla lepsza, bo gre robilo studio Ubi Montreal, a nie Shanghai. Tak wiec zazdroszcze ci ze grales w te lepsza wersje :)
Jeszcze jest XBConnect http://www.xbconnect.com/index.php?topic=downloads Prosta Sprawa  :)