Autor Wątek: Polygamia Users - XBL leaderboard  (Przeczytany 75161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline surmik

• Junior
  • *
Odp: Polygamia Users - XBL leaderboard?
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 15, 2009, 15:56:04 »
Hehe, witam wszystkich na leaderbordzie ;) 126 miejsce na 126 zarejestrowanych. To też jakiś wyczyn , nie? ;)

Offline mihn

• Badass
  • #e3-pl team
    • Polygamia
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 15, 2009, 16:29:23 »
Przydałoby się dodać na MGC logo Polygamii do "gamercarda" leaderborda.

Ciezko powiedziec co jest teraz logiem polygami: Krzyczacy cos po japonsku Megaman czy pomaranczowa literka P :)
<@Toread> ten hipek przyczący zajebiście
To chyba odpowiada na nasz problem. :)

GŁODZENIE TROLLI WSKAZANE

Offline TheMuffinMan

• Junior
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 09, 2009, 18:01:09 »
Numer 79.

Mogło być gorzej.

God, my brilliance is becoming a bit of a burden. Get back to me!

Offline czort

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 09, 2009, 18:31:18 »
Witam wszystkich,kłania się szczęśliwa trzynastka ;D

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 18, 2009, 13:23:40 »
Pierwsza 100  ::) No coz...

Offline jarken

• Super Badass
  • You ROCK!
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 18, 2009, 14:09:57 »
13/146. Pechowo, ale wysoko  ;D

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 18, 2009, 14:12:36 »
Chłopie, ależ Ty wymiatasz w te muzyczne  :o jestem pod mega wrażeniem.

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 18, 2009, 16:32:10 »

Od 13. to prosze mi sie odszczypiorkowac, od zawsze jest to moj szczesliwy numer:>

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 18, 2009, 17:57:12 »
Również się dopisałem :). Aktualnie dopiero 22 pozycja :/

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 18, 2009, 18:22:11 »
Nie musicie już się dopisywać. Przez was spadam coraz niżej  ;)

Offline VampirePL

• Aktywny forumowicz
  • FPS Camp-Sniper
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 18, 2009, 22:37:32 »
Nie musicie już się dopisywać. Przez was spadam coraz niżej  ;)

LOL

A co mi tam dopisze się tez możne będę na ostatnim hehe
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2009, 22:50:18 wysłana przez VampirePL »

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 19, 2009, 17:37:35 »
Mamy duzo ludzi na liscie w ogole nie udzielajacych sie na poly/forum, a teraz jeszcze plejas wskoczy na pierwsze miejsce -_- I tak wskocze na swoje 13. miejsce :P

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 21, 2009, 01:41:31 »
Nigdy nie pisze postow jednego po drugim ale moje sledztwo doprowadzilo do tego, ze chce to troszke naglosnic.

Odkad kolega VampirePL zaczal sie udzielac na tym forum, wiekszosc ludzi bylo pod wrazeniem jego gamerscore'a. Czesc mu nadal zazdrosci a druga czesc czuje w tym jakis spisek.
Ta druga czesc niestety ma racje, chociaz sam po prostu zazdroscilem takiego wyniku.
Po wstepnym przejrzeniu listy achievementow kolegi VampirePL na jego profilu na xbox.com mozna zauwazyc jedna powazna spojnosc. Mianowicie znakomita wiekszosc achievementow, glownie tych w grach starszych niz z tego roku, jest zdobyta offline.

Nie bylo by oczywiscie w tym nic zlego, jak i dziwnego, bo przeciez nie kazdy ma maszyne podpieta 24h do netu, nawet jesli mieszka w USA, kraju gdzie prawie wszedzie mozna dorwac zasieg WiFi. Problem jednak w tym, ze czesc achievementow online'owych kolega VampirePL zdobyl offline!
Na przyklad, taki achievement jak With Friends Like these... z Orange Box [a dokladniej Team Fortress 2, gdzie botow nie ma], ktory wymaga zagrania i ukonczenia mapy z 7+ ludzmi z twojej listy przyjaciol, jest nie do zdobycia offline a kolega VampirePL i tak go ma OFFLINE!

Jak dla kogos powyzszy przyklad to za malo to polecam przyjrzec sie achievementom np. gry Mirror's Edge. Czesci osiagniec za wyzwania czasowe [speedruny i time triale] NIE DA SIE zrobic offline poniewaz zeby je w ogole odpalic potrzebujemy polaczenia z Live'em.
Podejrzewam, ze gdybym sprawdzil gre po grze od poczatku 'kariery' wyzej wymienionego kolegi znalazlbym wiecej kwiatkow, ale tego na szczescie nie musze juz robic bo wspomniane wczesniej fakty mowia same za siebie.

You, sir, are a cheater.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2009, 01:49:24 wysłana przez Jay »

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 21, 2009, 05:38:47 »
nie mowiac juz ze jego profil na MyGamerCard.net pokazuje jeszcze inny gamerscore (22928)

Dla porownania moj:

tisk tisk VampirePL...

Offline Łuk4sZ

• Aktywny forumowicz
  • Pirotechnik amator ;]
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 21, 2009, 07:22:06 »
Dopisałem sie ;) 50 pozycja na 152 to chyba tak zle nie jest ;)

Offline VampirePL

• Aktywny forumowicz
  • FPS Camp-Sniper
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 21, 2009, 07:23:47 »
nie mowiac juz ze jego profil na MyGamerCard.net pokazuje jeszcze inny gamerscore (22928)
tisk tisk VampirePL...

Pisałem juz gdzieś na tym forum mam 3 xboxy w domu i wszystkie zalogowane sa na moim Gametagu (w tym dwa offline)
Dzwoniłem juz w tej sprawie do Microsoftu mam nawet otwarty case numer i pracują nad tym. Czekam na odpowiedz od nich w tej spawie. Poza tym moje 4 gry z XBLA po tym mi nie robią (tzn pokazuje wersje trial tylko) Golden Axe, Castlevania, Double Dragon i dodatek do GTAIV:  L&D.
Pozdrawiam zazdrosnych badaczy i proszę o pomoc
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2009, 07:49:27 wysłana przez VampirePL »

Offline SavageOrk

• Junior
  • *
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 21, 2009, 08:17:34 »
tisk tisk VampirePL...

Pisałem juz gdzieś na tym forum mam 3 xboxy w domu i wszystkie zalogowane sa na moim Gametagu (w tym dwa offline).  ze dwóch moich  kumpli z roboty ciupie na moich koncie offline na swoich x'ach. Ostatnio zrobiłem imprezę i poprosiłem żeby przynieśli ze sobą swoje konsole to podłącze do neta. Wcześniej juz sumowałem wynik z 3 moich xboxow i miałem ponad 130k Gamescoru. Potem podłączyłem 4-tego i było ponad 170k a 5-tego xboxa podłączyłem akurat przy ostatnim update. To byly takie jaja ze raz pokazało mi około 180k raz 220k a potem zlecialo 160k  ???  na końcu stanęło na około 150k.
Dzwoniłem juz w tej sprawie do Microsoftu mam nawet otwarty case numer i pracują nad tym. Czekam na odpowiedz od nich w tej spawie. Poza tym moje 4 gry z XBLA po tym mi nie robią (tzn pokazuje wersje trial tylko) Golden Axe, Castlevania, Double Dragon i dodatek do GTAIV:  L&D.

Kolego po co się tłumaczysz że masz 3 xboxy  osiągnięcie które podał wyżej kolega mianowicie With Friends Like these... z Orange Box jest nie do zrobienie offline i jak byś je zrobił online na swojej pierwszej , drugiej czy trzeciej konsoli to by taki zapis widniał przy twoim osiągnięciu.

A w sumie widać że oszukujesz bo
1. ośiągnięcia online mówią same za siebie i tu Ci 100 konsol nie pomoże
1. wymyśliłeś niezłą bajeczkę z 3 konsolami i kumplami frajerami którzy niby ci nabijają punkciki
2. jak kolega wyżej przedstawił spraw z osiągami Ty  zrobiłeś profil prywatnym żeby już nikt nie zaglądnął przez przypadek ;)jedną rzecz z której często gęsto korzystają oszuści jak nie oszukujesz to się nie ukrywaj :D

A tak zapytam jaką masz z tego przyjemność :D

Pozdrawiam

Offline VampirePL

• Aktywny forumowicz
  • FPS Camp-Sniper
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 21, 2009, 09:13:35 »
tisk tisk VampirePL...

Pisałem juz gdzieś na tym forum mam 3 xboxy w domu i wszystkie zalogowane sa na moim Gametagu (w tym dwa offline).

Kolego po co się tłumaczysz że masz 3 xboxy  osiągnięcie które podał wyżej kolega mianowicie With Friends Like these... z Orange Box jest nie do zrobienie offline i jak byś je zrobił online na swojej pierwszej , drugiej czy trzeciej konsoli to by taki zapis widniał przy twoim osiągnięciu.

A w sumie widać że oszukujesz bo
1. ośiągnięcia online mówią same za siebie i tu Ci 100 konsol nie pomoże
1. wymyśliłeś niezłą bajeczkę z 3 konsolami i kumplami frajerami którzy niby ci nabijają punkciki
2. jak kolega wyżej przedstawił spraw z osiągami Ty  zrobiłeś profil prywatnym żeby już nikt nie zaglądnął przez przypadek ;)jedną rzecz z której często gęsto korzystają oszuści jak nie oszukujesz to się nie ukrywaj :D

A tak zapytam jaką masz z tego przyjemność :D

Pozdrawiam

odpowiadam ostani raz na ta zaczepke:
1.
1.

2. Do czasu wyjaśnienia sprawy mój profil będzie dostępny tylko dla moich przyjaciół.

Nie komentuje już waszych zawistnych komentarzy.  :-X
Na zakończenie tego mini wątku dodam ze bylem tydzień temu u spowiedzi i dostałem rozgrzeszenie lol

Posdraffiamm wwszystkich pollaków!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2009, 19:37:20 wysłana przez VampirePL »

Offline Łuk4sZ

• Aktywny forumowicz
  • Pirotechnik amator ;]
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 21, 2009, 09:26:12 »
Z tego co wiem to nie mozna kozystac z jednego konta na kilku konsolach. Jak przywrocisz na jednej to na drugiej juz nie dziala i nie dodaje osiagniec ktore w tym czasie nabiles. Wiem bo sprawdzalem ten "ficzer". A 3 konsole pewnie masz bo byly przerobione i Ci padly a ze gwary nie ma to trzeba bylo kupic nastepna :P Cziter! :D

Offline VampirePL

• Aktywny forumowicz
  • FPS Camp-Sniper
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 21, 2009, 09:35:41 »
lepiej się dobrze przyglądnij obie maja jeszcze gwarancje 1 roczna + ewentualnie 3 lata na ROD lub E74

a Halo 3 edition ma jeszcze dwa lata gwary na ROD

Nie mierz mnie swoja miara ze jestem polak to muszę kraść. Obrażasz Polaków w Polsce i Polonie za granica myśląc w ten sposób

Offline Łuk4sZ

• Aktywny forumowicz
  • Pirotechnik amator ;]
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 21, 2009, 09:42:57 »
Aha to strona wie czy konsola byla otwierana?:D Lepszego tekstu dawno nie slyszalem :D Swoja droga co do sumowania GS to M$ juz na poczatku generacji zablokowal cos takiego jak sie okazalo ze pierwsza osoba na swiecie ktora przekroczyla 100tys GS to bylo wlasnie kilka osob z tym samym kontem tylko sumowanych tak wiec teraz zrobiles EPIC FAIL :D

Offline SavageOrk

• Junior
  • *
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 21, 2009, 09:47:19 »
Możesz nam wyjaśnić jak zrobiłeś osiągnięcia online offline i tyle ile masz konsol naprawdę tutaj nikogo nie interesuje :D

Offline VampirePL

• Aktywny forumowicz
  • FPS Camp-Sniper
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 21, 2009, 10:17:32 »
jak Ty to sprawdzasz czy achivment jest online czy offline ?
 Jak mam jakiś problem z Xboxem to dzwonie do Microsoft ich napierdalam przez telefon po rożnych departamentach  aż załatwię sprawę czy pisze email bo jestem legalnym użytkownikiem  Live a nie:
udaje pseudo pracownika konsulatu RP  w NYC a tak naprawdę mieszkając w Polsce używając XL i przy okazji  łamie licencje regionalne MS.

Bardzo lubię czytać i słuchać Polygamie i to forum. Mam duży szacunek dla redaktorów i dla forumowiczów
Nie chce wszczynać tu żadnych wojen a wręcz odwrotnie jestem bardzo pokojowo nastawiony.
Obiecuje ze niedługo (choć wcale nie muszę) wyjaśnię sprawę i jeśli przyślą mi jakieś pismo to je wam przedstawię

Pozdro

Offline michal

• Badass
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 21, 2009, 10:22:59 »
Nie mierz mnie swoja miara ze jestem polak to muszę kraść. Obrażasz Polaków w Polsce i Polonie za granica myśląc w ten sposób

Jestes rasista! Nikt wczesniej nie napisal, ze "jestes zly bo jestes polakiem i kradniesz"... i to Ty podsumowales, ze "jestem polak to musze krasc". Skad taki stereotyp? Nikt nikogo w ten sposob nie oskarza... oprocz Ciebie.

Kazdy pisze bezposrednio do Ciebie, nie do jakiegos tam Polaka.. lub ogolnie do Polakow!

No i na koniec jeszcze podales, ze jestes lepszy niz Polacy bo siedzisz U S i A i masz legalnego Live'a... ehh

Zostaly podane przyklady oszustwa, niewybroniles sie... Sorry Winnetou!

... heh, a ktos ostatnio sie burzyl na "achievement wh*re"

Nie jestes pokojowy nastawiony skoro "napie*asz" przez telefon.

Offline VampirePL

• Aktywny forumowicz
  • FPS Camp-Sniper
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 21, 2009, 10:44:04 »
LOL czyli  ;D albo hehe

skoro bardziej mnie znasz niż ja siebie

a i nie jestem rasista. Mam dużo przyjaciół rożnych ras i wyznań.
Wkurza mnie jak ktoś mnie oskarża ze jestem piratem.
Nie czuje się lepszym ze mieszkam w stanach bo musiał bym być idiota. Mam dużo rodziny w Polsce i często tam latam.  I wiem jaki jest stopień piractwa w Polsce bo tam na blokach u mojego kuzyniaka we Wrocku to na 10 jego kumpli 2 jedzie na oryginałach. Tutaj większość amerykańców jest za głupich żeby przerobić konsole albo by się zesrali w majtki ze FBI przyjdzie. Poza tym jak tutaj chodzisz nawet do zwykłej pracy to stać cie kupić sobie grę i to nie jest żaden rarytas.  Jest cala popkultura z kupowaniem czy wymienianiem się grami jest masa fajnych promocji można wypożyczać tez gry np. z Blockbuster czy innych. Karty z MS Points czy Live są prawie na każdej stacji benzynowej. Pracuje ciężko i stać mnie na gierki poza tym dużo mam pożyczonych od brata mojej dziewczyny z Gamestopu (mam robić zdjęcia swoich kolekcji i robić siebie kretyna tutaj?? ze mnie podpuszczasz a ja skakam jak mi zagrasz). Każdego traktuje otwarcie ale przy ataku nie na mnie muszę się jakoś bronic przed oszczerstwami. Tak naprawdę skąd w niektórych z was tyle jadu?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2009, 11:13:14 wysłana przez VampirePL »

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 21, 2009, 11:11:55 »
nie mam zamiaru wlaczac sie w wasza sprzeczke, jedyne co moge powiedziec to to ze mam 2 konsole w domu ale jesli oblokowujesz achievmenty na obu na tym samym profilu to po podlaczeniu pierwszej do live 2-ga wywala ze dane na temat subskrypcji w profilu sa nie prawidlowe i ze mozesz odzyskac profil przez odyskiwanie profilu... ale wtedy tracisz achievy z tej 2 konsoli, w cod5 jest taki bug ze po utracie achivmentow i potem ponownym zrobieniu co tam na niego trzeba punkty nie wpadaja, byc moze trzeba by wywalic save i zaczac od poczatku, (nie stalo sie to na moim profilu ale na profilu brata mojej dziewczyny kiedy byl u mnie - zeby nie bylo ze sciemniam podam jego taga: wolly93pl)

pozdro

Offline Łuk4sZ

• Aktywny forumowicz
  • Pirotechnik amator ;]
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 21, 2009, 12:34:21 »
nie mam zamiaru wlaczac sie w wasza sprzeczke, jedyne co moge powiedziec to to ze mam 2 konsole w domu ale jesli oblokowujesz achievmenty na obu na tym samym profilu to po podlaczeniu pierwszej do live 2-ga wywala ze dane na temat subskrypcji w profilu sa nie prawidlowe i ze mozesz odzyskac profil przez odyskiwanie profilu... ale wtedy tracisz achievy z tej 2 konsoli, w cod5 jest taki bug ze po utracie achivmentow i potem ponownym zrobieniu co tam na niego trzeba punkty nie wpadaja, byc moze trzeba by wywalic save i zaczac od poczatku, (nie stalo sie to na moim profilu ale na profilu brata mojej dziewczyny kiedy byl u mnie - zeby nie bylo ze sciemniam podam jego taga: wolly93pl)

pozdro

Dokladnie takie cos wyzej opisalem ;) M$ juz dawno sie zabezpieczyl przed zbijaniem osiagniec na kilku konsolach jednoczesnie. Tak wiec drogi "wampirku" ale niestety ŚCIEMNIASZ :P :D

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 21, 2009, 12:39:40 »
sciemnia / nie sciemnia jego sprawa - a wy naprawde sie zachowujecie jakbyscie byli zazdrosni :D

Offline Łuk4sZ

• Aktywny forumowicz
  • Pirotechnik amator ;]
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 21, 2009, 12:48:04 »
Nie zazdrosni tylko cziterow trzeba tepic :P Pamietacie jeszcze jego przerobke pt "Rapid Fire"? :D Widocznie zainstalowal sobie RF rowniez do GS :P

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 21, 2009, 12:49:58 »
@qbar

MGC.net w przypadku podłączenia konsoli do internetu na której grało się offline często gubi dane/achievementy.
Wyświetla się wtedy popularny komunikat:

"We are missing game data totaling xxx GamerScore.
This can be corrected by simply booting games not shown in this list."

@VampirePL

Jaką przyjemność daje wspólne nabijanie GS na jednym koncie w kilka osób ?

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 21, 2009, 12:56:03 »
Nie zazdrosni tylko cziterow trzeba tepic :P Pamietacie jeszcze jego przerobke pt "Rapid Fire"? :D Widocznie zainstalowal sobie RF rowniez do GS :P
ms sie zajmuje wylapywaniem chiterow ty sobie odpusc bo robisz sie smieszny, rozumiem ze chiteow trzeba tepic ale nie jestes w stanie tego udowodnic wiec skoncz temat, jesli czitowal to dostanie reseta gs i bedziemy wiedzieli ze jest cziterem to samo jesli chodzi o rapida podobno ms rozdaje bany za uzywanie takiego sprzetu

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 21, 2009, 13:00:56 »
sciemnia / nie sciemnia jego sprawa - a wy naprawde sie zachowujecie jakbyscie byli zazdrosni :D

Alez pieprzysz wasc.

Zazdrosni? Infamie dla niedojrzalego czitera zasmiecajacego naszego leaderboarda sprowadzasz do zazdrosci? Jakim cudem ma byc to jedynie "jego sprawa", skoro poprzez takie praktyki niweczy idee stojaca za forumowa zabawa z niniejszego tematu?

Biorac pod uwage dwa powazne zarzuty...

1) online'owe achievementy zrobione offline

2) bajke o graniu na kilku konsolach przez kilku znajomych, co jak zostalo wykazane przez przedmowcow nie moze miec przelozenia na puchnacy GS

... a majac na uwadze dbalosc o poziom Forum jak i zlamanie zasad zabawy na leaderboardzie Polygamii uzytkownik VampirePL moim skromnym zdaniem winien zostac usuniety z leaderboarda.

Nienawidze cheaterow. Po prostu. Tfu.

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 21, 2009, 13:14:22 »
Nie sadzilem, ze moj post az taki burdel zrobi, chcialem tylko krwiopijce napietnowac. Proponuje odstawic wszystkie kuklturowe niesnaski na bok i po prostu spojrzec na gole fakty, jak to przypomnial juz Kraven.

1) online'owe achievementy zrobione offline

2) bajke o graniu na kilku konsolach przez kilku znajomych, co jak zostalo wykazane przez przedmowcow nie moze miec przelozenia na puchnacy GS

I to by bylo na tyle, zostal napietnowany, nie wytlumaczyl sie bo nie ma jak. Wywalic z leaderboardu i jezeli ktos bardzo chce to ignorowac na forum, ale to forum od poczatku stalo na wysokim poziomie i proponuje je na takim zostawic =]

Pozdro,

Jay

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 21, 2009, 13:28:08 »
@Jay jesli sie nie myle to ja pierwszy powiedzialem ze on jest chiterem, gralismy kiedys w gow2 chyba (nie jestem pewny czy z toba) i chyba creazybutcher wspomnial ze na forum jeden kolezka ma juz chyba ponad 150k ja powiedzialem ze na bank cheater ale nawet sie mi jego profilu nie chce sprawdzac i butch mowil ze ten kolo w same popierdolki gra ze nie ma tam zadnej trudnej i wymagajacej gierki - bynajmniej w fullach, a ja powiedzialem ze mowilem ze cheater :D :D potem ktos cos o qubarze powiedzial ale przyznali wszyscy racje ze jego gs wyglada genue bynajmnej po tym ze jego konsola prawie nonstop jest/byla online itd...

a mowie ze to jego sprawa, bo to ze ktos po nim bedzie jechal w jednym temacie nie sprawi ze jesli zeczywiscie jest cheaterem zostanie zbanowany z forum czy cokolwiek wy tam chcecie... kogo to tak naprawde obchodzi? to sa tylko gry i punkciki za ktore nawet nic nie dostajesz ani nie kupisz (znam takich co mysleli ze za te pt mozesz kupywac na marketplace :D )

Offline Torin

• Super Badass
  • Forumowicz Roku 2049
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 21, 2009, 13:37:42 »
ja proponuje zamknac temat bo sie robi z tego jedna wielka KUPA.
masa ludzi probojacych udowodnic cos czego sie nie da. po prostu ZAL.
Steam/Origin/UPlay: Toriniasty

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 21, 2009, 13:59:31 »
Temat bym zostawił. Jak już to proponował bym raczej wywalić część postów lub je gdzieś przenieść.

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 21, 2009, 14:01:04 »
do smietnika!

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 21, 2009, 14:23:43 »
Temat bym zostawił. Jak już to proponował bym raczej wywalić część postów lub je gdzieś przenieść.

Temat jest przydatny dla nowych uzytkownikow poly chcacych dolaczyc do leaderboardu, jezeli juz to jakis mod powinien oczyscic go co nieco.

Offtop:
Yano, pamietam jak gralismy i wspominaliscie jakiegos typa co sie obrazal za 'achievement whore', dopiero teraz sobie uzmyslowilem, ze to ten sam xD

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 21, 2009, 14:51:42 »
to butcher ciagle o tym gadal ze on sie obrazil :P

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 21, 2009, 19:08:20 »
Widze, ze znacie sie troszke na przyznawaniu tych punkcikow i ich zliczaniu. Wiec wyskocze z pytaniem jak mozna "uzupelnic" te brakujace punkty? Na stronce podaje sposob "odpalenia" tych gier z ktorych brakuje GS, ale u mnie w jednej to nic nie dalo (chyba Panda) albo gierki juz nie mam (Viking). Btw co do tego, ze na LB sa wpisy ludzi spoza forum... Wydaje mi sie, ze moze to byc spowodowane rozbieznosciami na linii tag/ksywa na forum. Przynajmniej u mnie tak jest ;p