Autor Wątek: Odzyskanie wiadomosci na XBL  (Przeczytany 1571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czezare

• Gość
Odzyskanie wiadomosci na XBL
« dnia: Styczeń 24, 2011, 10:12:39 »
Mam nietypowe pytanie: czy jest sposob na odzyskanie przypadkowo skasowanej wiadomosci na XBL? Dzieki migracji dostalem 1600 MSP i kod na jakis dodatek do avatara. Nie wiem co to jest. No i wlasnie ta druga wiadomosc z kodem przez przypadek skasowalem. Moge ja odzyskac, czy juz dupa zimna?

Offline tolman

• I Am Robot
Odp: Odzyskanie wiadomosci na XBL
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2011, 10:37:32 »
Też tak miałem. Internauci (piękne słowo) radzą, żeby kontaktować się z supportem MS w takim przypadku. Mi zniknęło 800 i olałem sprawę, ale u Ciebie większa strata. Prośba, jakbyś kontaktował się z nimi, żebyś dał znać jak poszło.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2011, 10:43:40 wysłana przez tolman »

Offline kuba.p

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2011, 10:47:31 »
Miałem identyczną sytuację. Przez przypadek wyrzuciłem wiadomość z kodem na MSP. Po rozmowie z supportem Microsoftu wysłali mi kod ponownie po 4 czy 5 dniach (okazało się że takich przypadków było znacznie więcej).

Offline zawartas

• Aktywny forumowicz
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:29:37 »
No patrzcie, a myślałem, że tylko ja jestem takim pierdołą i niechcący skasowałem ;-)

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:31:12 »
Czytając Wasze posty nie jestem w stanie się nadziwić, że nasz gatunek w ogóle wyszedł z jaskiń. ;)

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline kuba.p

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:02:49 »
Czytając Wasze posty nie jestem w stanie się nadziwić, że nasz gatunek w ogóle wyszedł z jaskiń. ;)

Wyszlibyśmy znacznie szybciej, tylko ktoś notorycznie drogowskazy usuwał  ;D

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:58:46 »
:D Mnie się to również przydarzyło i również kontakt z supportem MS rozwiązał sprawę.

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 24, 2011, 14:31:31 »
... i kod na jakis dodatek do avatara. Nie wiem co to jest.

Jeśli konto było świeżo zakładane/przekształcane na konto XBL to był pewnie pad czarny dla awatara. Ja przynajmniej coś takiego dostałem.
(kliknij)

Offline zawartas

• Aktywny forumowicz
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 24, 2011, 14:45:33 »
:D Mnie się to również przydarzyło i również kontakt z supportem MS rozwiązał sprawę.

W sensie mailem czy cuś (jakim) czy tel. (jaki) ? Z polskim oddziałem ? I wystarczyło podanie logina ?

I coś pisałeś, uzasadniałeś że dziecko, kot, pies, że najebany byłeś i wszystko w domu kasowałeś ? Czy po prostu że niechcący i czy da radę odzyskać ? :-)

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 25, 2011, 10:41:05 »
Wczoraj dzwonilem do polskiego supportu Mikroszafotu. Koles polecil mi poczekac 2-3 dni na maila potwierdzajacego otrzymanie tych kodow. W nim sa podobno linki do nich. Jesli e-mail w tym czasie nie nadejdzie to mam sie ponownie z nimi kontaktowac.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 25, 2011, 12:29:17 »

W sensie mailem czy cuś (jakim) czy tel. (jaki) ? Z polskim oddziałem ? I wystarczyło podanie logina ?

I coś pisałeś, uzasadniałeś że dziecko, kot, pies, że najebany byłeś i wszystko w domu kasowałeś ? Czy po prostu że niechcący i czy da radę odzyskać ? :-)

U mnie wyglądało to nast.: na infolinii MS powiedziałem, że wiadomości z bonusowymi punktami za migrację zostały przeze mnie skasowane przed wykorzystaniem tych punktów. Nic nie ściemniałem o kotach, dzieciach itd. ;) Powiedziałem im jedynie, że mogą sprawdzić u siebie w systemie, że przesłane kody faktycznie nie zostały wykorzystane.

Weryfikacja tożsamości wyglądała, jak zwykle (bodajże gamertag plus mail).

Po 3-4 dniach otrzymałem mailem nowe kody.