Autor Wątek: Micrososoft wymienia konsole!  (Przeczytany 1389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czezare

• Gość
Micrososoft wymienia konsole!
« dnia: Maj 18, 2011, 17:43:27 »
Slyszeliscie ten komunikat?

"Microsoft potwierdził portalowi MCV, że będzie wymieniał konsole użytkowników, które okażą się niekompatybilne z zapowiadanym nowym nośnikiem danych. Jeśli ktoś po pobraniu nadchodzącej aktualizacji znajdzie się w tym gronie (według szacunków MS niewielkim) i nie będzie mógł odtwarzać gier, to otrzyma w ramach rekompensaty Xboksa 360 S. Ma to być charakterystyczny błąd, który ponadto Microsoft może zweryfikować za pośrednictwem Xbox Live. Najnowsza wersja interfejsu powinna pojawić już jutro i przez kilkanaście dni docierać do kolejnych posiadaczy sprzętu giganta z Redmond."

Coz...chcialbym sie znalezc w gronie tych nie...tfu!...szczesliwcow! ;D

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
Odp: Micrososoft wymienia konsole!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2011, 19:19:03 »
Oj ja tez bym duzo dal za taka "awarie". Ostatnio przy wlaczeniu klocka wywalilo RRoD-a. Szybki restart pomogl mu wrocic do normalnosci aczkolwiek widac, ze zbliza sie koniec jego zywota (data produkcji: 09.2007).

Offline Alexej

• I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2011, 19:28:11 »
cholera, może się uda. Mam dwa xboksy, jeden stary elite z 2009r i on pewnie da radę, ale mam też zabytek premium 20gb z 2006 roku.

Chłopak zaliczył w tym czasie jakieś 6 wizyt w serwisie i jest kompletnym składakiem bo 4x zmienili mu płytę główną, raz napęd dvd i raz układ zasilania (jakiś strasznie dziwny zasilacz, mniejszy od tych najstarszych i z inną wtyczką, mimo że wciąż z taką samą mocą co te najstarsze iksy). I mam szczerą nadzieję, że ten xboks nie zaskoczy, bo mimo że po tylu wymianach w końcu ostatecznie MS uporał się w nim z problemem z RRoDami (od 3 lat żaden nie wyskoczył) to jednak i tak nikt go nie kupi za sensowne pieniądze i nie mam co z nim zrobić.

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline chick3nowa

• Ultimate Badass
  • IRC Team
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2011, 20:57:22 »
Chyba nie jestem doinformowana. Jaki nowy nośnik danych? Rozumiem, że nowo kupione gry mogą nie działać czy te stare też?

Trzymam kciuki za swojego xboxa :)

Offline r4v

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 18, 2011, 21:02:53 »
Mój jest bodajże z 2006go, ale w międzyczasie miał wymianę bebechów. I od dwóch lat jest w szafie. Pora podłączyć rzęcha, zobaczymy czy wygrałem w tą loterię ;)

Offline Nadrill

• Stały bywalec
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 18, 2011, 21:33:18 »
mój z 2008, ani razu się jeszcze nie zepsuł  ;D ale czytanie płytek może zepsuć, choć nie zasłużył :P

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 18, 2011, 21:39:58 »
Ja swojego xa kupilem stosunkowo blisko premiery, bo w lutym 2006, ale w tzw miedzyczasie dwa razy wyzional ducha.Ostatni zgon zaliczyl o ile pamietam w sierpniu 2008.To co w nim teraz siedzi to rowniez dla mnie zagadka. Nie wiem co mu tam wymieniali.Obudowa pewnie juz tez nie ta sama ;)Aha, dysk wciaz ten sam tj 20GB...
Niewazne...Licze na wygrana :P
 ;D

A tak BTW to wiadomo juz ktora gra jako pierwsza bedzie zapisana na dysk w tym nowym systemie pakowania danych?

II Michal II

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 18, 2011, 21:48:46 »
Może MW 3, singla zrobią na 8h  :P Coś mi się wydaje że chodzi tu o konsole, które posiadają napędy Hitachi i Samsung.

Offline ded

• Stały bywalec
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 19, 2011, 04:34:35 »
wygląda na to, że już po faworkach i błąd był tylko w becie firmware'u http://majornelson.com/2011/05/18/clearing-up-some-confusion/

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 19, 2011, 08:59:14 »
wygląda na to, że już po faworkach i błąd był tylko w becie firmware'u http://majornelson.com/2011/05/18/clearing-up-some-confusion/
Chujnia :( Ja juz chyba nigdy nic w zyciu nie wygram :'(
 ;D

Offline ded

• Stały bywalec
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 19, 2011, 09:10:22 »
[offtop] Spróbuj na filmwebie, ja tam całkiem często wejściówki dostawałem :D [/offtop]

Offline chick3nowa

• Ultimate Badass
  • IRC Team
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 19, 2011, 10:43:09 »
[offtop] Spróbuj na filmwebie, ja tam całkiem często wejściówki dostawałem :D [/offtop]

Za co??  8)

Kurde, a juz sie nastawilam na loterie  >:(