Autor Wątek: Lewy trigger piszczy  (Przeczytany 7339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline criav

• Aktywny forumowicz
Lewy trigger piszczy
« dnia: Styczeń 07, 2013, 17:46:31 »
Witam. Mój lewy trigger od nowości piszczy, ostatnio trochę głośniej. Da się to jakoś domowymi sposobami nasmarować czy coś? Dodam, że jak wciska się go tak jakby w lewo (naciskając do zewnątrz kontrolera) to pisku żadnego nie ma, to samo jak wciskam go idealnie prosto. Sęk w tym, że tak mam ułożone palce (jak chyba wszyscy), że wciskam go tak jakby do wewnątrz pada (kierunek wektora siły wcisku skierowany po skosie w prawy dół, grot wektora siły na końcu wskazującym środek pada ;D), nie potrafię tego jaśniej wytłumaczyć. Właśnie wtedy piszczy. Dodam, że mam tak od nowości (czarny kontroler do S-ki, kupona w listopadzie 2012), tylko z początku piszczało leciutko.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2013, 17:49:14 wysłana przez criav »
(kliknij)

BluePL

• Gość
Odp: Lewy trigger piszczy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2013, 18:34:34 »
Wymienić w M$ ;) o ile Cię puszcza jakieś 2 tygodnie czekania na wymianę.

Offline criav

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2013, 18:51:13 »
A to normalnie pójdzie do historii serwisowej całej konsoli? Plus rozumiem, że kuriera miałbym zamawiać na własny koszt? Jeszcze nigdy niczego nie wysyłałem na gwarancję (raz telefon fizycznie w salonie Plusa ;)), więc laik jestem :)
(kliknij)

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2013, 19:37:35 »
Na ich koszt kurierem. A czy do historii serwisowej konsoli? Raczej nie. Mi tylko konsultant mówił(Bo mam 2 pady), żeby stwierdzić, że to jest ten co był w zestawie z konsolą to jest mniej gadania będzie. I w historii miał podgląd, że już raz pada odsyłałem na wymianę(2 wymieniałem, teraz by pewnie znowu wypadało, bo wszystkie te pady po jakimś czasie skręcają w lewo prawą gałką jak się je lekko dotknie).

Offline criav

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2013, 19:44:05 »
Mam to rejestrować przez myservice.xbox.com, czy w jakiś inny sposób?

Chodzi o to, że zamierzam jakoś koło wakacji sprzedać konsolę i nie chcę, by miała "nabrudzone" w historii, bo wiadomo, że to gorzej wygląda.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2013, 19:48:29 wysłana przez criav »
(kliknij)

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 07, 2013, 20:00:21 »
Nikt tej historii nie sprawdzi przecież :P.

A chyba lepiej wygląda na aukcji jak napiszesz, że pad "nowy po wymienie gwarancyjnej" i nie kwiczący ;).

U mnie się nawet nie czepiali, ze konsola używana a poprzednik ja zarejestrował na siebie.

Offline arian

• Super Badass
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 07, 2013, 20:01:36 »
Jeśli to jedyny problem z kontrolerem, a nie chce Ci się bawić w reklamacje, to polecam pryśnięcie WD-40. Mój jest opryskany ze wszystkich stron i nic nie piszczy, nie trzeszczy i działa zdecydowanie przyjemniej  niż przed tą operacją. A od nowości też piszczał. W drugim piszczał któryś button i przeszedł podobną operację, bo nie chciało by mi się zawracać sobie głowy z reklamacjami. ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2013, 20:03:21 wysłana przez arian »

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 07, 2013, 20:04:02 »
No psiknąć nie zaszkodzi.

Offline criav

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 07, 2013, 20:30:14 »
OK, to spróbuję najpierw psiknąć WD40, a jak nie pomoże to wyślę na gwarancję :) Dzięki za pomoc :)

Jeszcze tylko zapytam, bo nie dostałem na to odpowiedzi - jeśli chciałbym wysłać na gwarancję, to muszę zarejestrować konsolę na myservice.xbox.com i złożyć tam ticket odnośnie wymiany pada, czy kontaktować się z nimi mailowo/telefonicznie i wysyłać poza całym tym systemem?
(kliknij)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 11, 2013, 18:13:49 »
OK, to spróbuję najpierw psiknąć WD40, a jak nie pomoże to wyślę na gwarancję :) Dzięki za pomoc :)

Jeszcze tylko zapytam, bo nie dostałem na to odpowiedzi - jeśli chciałbym wysłać na gwarancję, to muszę zarejestrować konsolę na myservice.xbox.com i złożyć tam ticket odnośnie wymiany pada, czy kontaktować się z nimi mailowo/telefonicznie i wysyłać poza całym tym systemem?

Najlepiej się zarejestrować, bo później z poziomu strony xbox.com sobie oglądasz przebieg reklamacji