Autor Wątek: Kupno konta xlive  (Przeczytany 4149 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
Kupno konta xlive
« dnia: Styczeń 19, 2011, 14:19:14 »
Jak radzicie postepowac przy kupnie konta od kogos (chodzi mi o normalne legalne konto, a nie jakies lewizny)?

Powinienem dostac nick, e-mail i haslo?
Wklepuje to na xbox.com i zmieniam haslo?
Na konsoli robie odzyskanie gartaga i wpisuje co trzeba.
Potem migruje licencje.
Potem ew. zmieniam gamertaga jak chce.
I ewentualnie zmieniam adres e-mail (da sie)?

To co wyzej ma sens?

I pytanie kolejne - sa jakies sztuczki, zeby sprawdzic, czy konto nie jest lewe? Obejrzenie gamercarda powinno pokazac jak dlugo konto dziala i czy bylo grane - jak rozumiem te "normalne" powinny byc normalnie uzywane?

To jest legalne w ogole (kupno), czy mozna miec nieprzyjemnosci?
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline tolman

• I Am Robot
Odp: Kupno konta xlive
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2011, 15:23:09 »
Legalne jak najbardziej. Ale niezgodne z licencją Live firmy Microsoft. Jeżeli chodzi o sprawdzenie/przeniesienie konta to radzę to sprawdzać na stronie xbox.com i live.com. Z tego co kojarzę to można zmienić adres mailowy konta live:
https://account.live.com/
Co radzę uczynić bo posiadacz maila może zmienić sobie hasło kiedyś.

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2011, 20:10:39 »
Inaczej. Wejdź na live.com i załóż nowe konto z twoim ulubionym hasłem. Następnie w dashboardzie xboxa wchodzisz do Mój Xbox->Konto/profil (no to z ludzikiem :P)->przechodzisz w prawo i wybierasz "Zarządzaj kontem"->dwa razy w prawo i wybierasz Windows Live ID -> wybierasz Zmień Windows Live ID. Wtedy logujesz się do starego konta live, potem do nowego i na końcu potwierdzasz. Ufff. Mam dash po angielsku, więc nazwy mogą się trochę różnić.

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2011, 00:30:59 »
... a po co kupowac konot od kogos ? Chyba ze posiada jakies DLC za niska cene ? Haslo ID mozna zmienic z poziomu konsoli takze, nie trzeba sie pchac na .com jesli chodzi o samo kupno konta to w oczach MS jest to nielegalne

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2011, 09:14:16 »
Ten ktoś może mieć fajne gry/dodatki na tym koncie.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 20, 2011, 09:33:18 »
... a po co kupowac konot od kogos ? Chyba ze posiada jakies DLC za niska cene ? Haslo ID mozna zmienic z poziomu konsoli takze, nie trzeba sie pchac na .com jesli chodzi o samo kupno konta to w oczach MS jest to nielegalne

No wlasnie - ten ktos moze miec punkty na nim i jakies gry (np. http://allegro.pl/17000-ms-points-konto-xbox-live-punkty-gry-i1418226716.html ) i mozna za niewielka kwote kupic sobie sporo gier (grac mozna na swojim glownym koncie).

Tolman - dzieki za info -> w przyszlosci jesli sie trafi jakas okazja to na pewno skorzystam.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline theigor666

• Mieszkaniec tego forum
  • I'd rather be broke than muf
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 20, 2011, 13:57:29 »
17000 MSP - Na pewno legalne  :)

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 20, 2011, 14:01:07 »
Ogólna wartość gier + pozostałe MSP = 17000 MSP.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 20, 2011, 14:53:00 »
Akurat ta oferta wydaje mi sie w pelni legalna - zadne tam dziwaczne konta Silver.

Offline Vir

• Ultimate Badass
  • Burp.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 20, 2011, 16:36:52 »
Chyba, ze to kradzione konto. Widac po screenshot'cie ze grane - ponad 7000G nie nabija sie w jeden dzien samym wlaczaniem demek.

Inna sprawa, ze to niewygodne - sam ostatnio zmienialem konsole i zonglowanie juz trzema kontami (moje + moje UK bo kiedys promocja na punkty MSP byla + kumpla co zamienil konsole i konto mi po prostu dal z zawartoscia) przyprawia o bol glowy :)

Steam, Origin: EvilVir; UPlay: Virek
---
The time has come for me to kill this game
Now open wide and say my name
Space Lord Motherfucker

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 20, 2011, 16:39:06 »
No, ale tamto "kupione" to by tylko sobie lezalo i bylo uzywane do kupowania gier raz na ruski rok. Az takie uciazliwe to zonglowanie by nie bylo ;).

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 21, 2011, 14:45:07 »
80 zlociszy wow to tak jakby oddawal za piwo  ;D