Autor Wątek: Kilka pytań o Xklocka  (Przeczytany 216316 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
Odp: Kila pytań o Xklocka.
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 23, 2009, 12:15:36 »
Oczywiście. Wyobraź sobie bijatykę dla hardcorowców: wciśnij o na 178 stopień nacisku a następnie dwa razy x na 221 stopień = low kick w głowę (nie można zablokować)

Az tak nie ale np. w Demon Souls normalne wcisniecie O to chodzenie, mocniejsze wcisniecie O - bieganie. W Gran Turismo podobnie tylko, OIDP, z wieksza czuloscia przycisk dziala.

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 23, 2009, 12:20:31 »
Xboxowe przyciski wszystkie są analogowe - jedną z pierwszych gier w której to ładnie widać to było, znienawidzone przez Katankę, genialne Kameo. Panie K. przestań Pan szukać dziury w całym, Xbox to porządna konsola - może nie tak wspaniała jak PS3, ale również daje radę się na niej świetnie bawić :)

Xbox 360 Controller Review od IGNu http://gear.ign.com/articles/673/673178p1.html

są?
wszystkie?
gdzie to masz napisane?

Nigdzie, MS nigdy nie podał dokładnej specyfikacji dla kontrolerów - ja jedynie z doświadczenia mówię. Nie powiem też czy ma 250 czy 1000 poziomów nacisku, w kameo były wyczuwalne 2 [przy skakaniu - mniejszy skok, większy skok].

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 23, 2009, 12:26:35 »
Oczywiście. Wyobraź sobie bijatykę dla hardcorowców: wciśnij o na 178 stopień nacisku a następnie dwa razy x na 221 stopień = low kick w głowę (nie można zablokować)

Az tak nie ale np. w Demon Souls normalne wcisniecie O to chodzenie, mocniejsze wcisniecie O - bieganie. W Gran Turismo podobnie tylko, OIDP, z wieksza czuloscia przycisk dziala.

w Demon Souls chodzi się kólkiem?? a po co jest prawa gałka?

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 23, 2009, 12:35:42 »

Od kamery. Zreszta dzis sobie sprawdze bo juz chwilke nie gralem i mozliwe, ze cos poplatalem.

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 23, 2009, 13:02:45 »
Triggery to wiem, ale chodzi mi o resztę przycisków na padzie. Z tego co widzę, to nie sa analogowe (w PS3 każdy przycik ma 256 poziomów nacisku).

Ależ Ty jesteś Katanka podatny na marketingowe ściemy. Powiedz mi jaki jest pożytek z 256 poziomów nacisku, jeśli przycisk wciskasz na jakieś 2 mm? Prawda jest taka, że rozróżniane jest lekkie wciśnięcie i mocne wciśnięcie. I tyle. A od mocnego wciskania w ściagałkach gazu pod X bolały mnie palce. :)

W jakiej grze na Xkloca brakowało Ci tych analogowych przycisków?
PSN ID: czajuprime

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 23, 2009, 13:29:07 »

Od kamery. Zreszta dzis sobie sprawdze bo juz chwilke nie gralem i mozliwe, ze cos poplatalem.

tfu! nie prawa tylko lewa :) - prawa do kamery, a lewą zwykle się porusza postacią
w DS jest inaczej?

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 23, 2009, 13:54:05 »
Chłopaki, to, że o tym nie wiedzieliście, ani z tego nie korzystacie, nie znaczy, że nitk z tego nie korzysta. Ja jak najbardziej i tego mi w Xie brakuje. Nie szukam dziury w całym, tylko wczoraj mnie wkurzyło, że żadna gra w która grałem tego nie miala. Na Ps3 korzysta z tego ogromna ilośc gier, zreszta na PS2 już wykorzystywały :) Tylko oczywiście mało kto o tym wie, bo i tak wciska na siłę przyciski. Czasem warto zobaczyć co się dzieje jak wciśniemy go wolno.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 23, 2009, 14:02:32 »
Narzekac nie masz na co chyba.

Offline Gregys

• I Am Robot
  • pukier cuder
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 23, 2009, 14:04:39 »
Az tak nie ale np. w Demon Souls normalne wcisniecie O to chodzenie, mocniejsze wcisniecie O - bieganie.

Poproszę jeszcze o podanie wykorzystania pozostałych 254 stopni naciśnięcia. Wszystko jedna jaka gra. Albo rezygnuję - wystarczy mi 25 (10% możliwości).
Gregys out.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 23, 2009, 14:10:24 »
Nie jest ważna ilość tych poziomów, stwierdzilem tylko fakt. Ważne jest, że gdy naciskasz płynnie klawisz, jest analogowe odzwierciedlenie w samej grze. Nie ważne w jakiej (golf, wyścig, rpg), ale jest. To chyba dobrze pradwa? Lepiej niz tylko czyste 0/1 ?

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 23, 2009, 14:33:35 »
Narzekac nie masz na co chyba.

Ale musi. Ten typ tak ma ;).
Co do ergonomii... no comments. Ja mam małe dłonie a jak dla mnie nie ma lepszego pada niż ten od 360tki. Rozłożenie gałek, analogowe triggery, etc. Oczywiście w PS3 sony musiało zaszaleć i zrobić wygięte analogi, nie wiadomo po co. Zamiast machnąć w formie spustu jak ergonomia przykazała.
Zresztą wolałem nawet pad od DC niż dual shocka.

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 23, 2009, 14:34:31 »
Nie jest ważna ilość tych poziomów, stwierdzilem tylko fakt. Ważne jest, że gdy naciskasz płynnie klawisz, jest analogowe odzwierciedlenie w samej grze. Nie ważne w jakiej (golf, wyścig, rpg), ale jest. To chyba dobrze pradwa? Lepiej niz tylko czyste 0/1 ?

Pamiętam z czasów PS2, że precyzja tego wciskania była zerowa. Albo wciskałeś mocno, albo słabo.
PSN ID: czajuprime

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 23, 2009, 15:34:10 »
No to pokażę Ci jak mozna precyzyjnie to robić. Nagram filmik wieczorem jak znajdę chwilę.

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 23, 2009, 17:01:21 »
tfu! nie prawa tylko lewa :) - prawa do kamery, a lewą zwykle się porusza postacią
w DS jest inaczej?

Wiec tak - 'O' w DS nie ma jednak zmiennego nacisku. Chodzi sie lewa galka i jak podczas chodzenia wcisnie sie O na krotko to postac sie turla, jak sie wciska dluzej to postac biegnie-dlatego wydawalo mi sie, ze chodzi sie dzieki 'O' poniewaz praktycznie caly czas biegam. Nie zauwazylem zeby mocniejsze wciskanie powodowalo szybszy bieg :)

W zasadzie to zostal mi tylko Gran Turismo w ktorym wiem, ze rozna sila nacisku na X powoduje rozna szybkosc. Przyznam, ze w ogole mi to nie odpowiada - do takich rzeczy jest trigger.
Katanka pisze o wielu grach ale mi jest ciezko przypomniec sobie taka, ktora by podobnie wykorzystywala sile nacisku buttonow jak GT.

Poproszę jeszcze o podanie wykorzystania pozostałych 254 stopni naciśnięcia. Wszystko jedna jaka gra. Albo rezygnuję - wystarczy mi 25 (10% możliwości).

J.w., tzn. mnie to nie odpowiada. Pamietam swoje zdziwienie podczas grania w GT, ze slabo mi idzie. Zupelnie przypadkiem odkrylem, ze chodzi tu o sile nacisku na przycisk, lipa.

Zeby byc choc troche w temacie napisze, ze jak dla mnie idealna bylaby kombinacja padow od klocka i chlebaka - ciezar DS3 bo ten klockowy jest za duzy, triggery i galki od MS, przyciski wszystko jedno, ano i oczywiscie cokolwiek innegoe byleby nie krzyzak by MS, ktory jest totalna porazka.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 23, 2009, 17:42:22 »

w DS jest inaczej?

Wiec tak - 'O' w DS nie ma jednak zmiennego nacisku. Chodzi sie lewa galka i jak podczas chodzenia wcisnie sie O na krotko to postac sie turla, jak sie wciska dluzej to postac biegnie-dlatego wydawalo mi sie, ze chodzi sie dzieki 'O' poniewaz praktycznie caly czas biegam. Nie zauwazylem zeby mocniejsze wciskanie powodowalo szybszy bieg :)

W zasadzie to zostal mi tylko Gran Turismo w ktorym wiem, ze rozna sila nacisku na X powoduje rozna szybkosc. Przyznam, ze w ogole mi to nie odpowiada - do takich rzeczy jest trigger.
Katanka pisze o wielu grach ale mi jest ciezko przypomniec sobie taka, ktora by podobnie wykorzystywala sile nacisku buttonow jak GT.

zen pinball, wipeout hd, GT5p - te na 100%
w innych nie kojarze
ponoc w MGS4 - kucanie/kladzenie sie bylo zalezne od nacisku
ale mi sie wydaje ze chodzi raczej o dlugosc przycisniecia a nie sile

J.w., tzn. mnie to nie odpowiada. Pamietam swoje zdziwienie podczas grania w GT, ze slabo mi idzie. Zupelnie przypadkiem odkrylem, ze chodzi tu o sile nacisku na przycisk, lipa.

miałem dokładnie tak w wipeout hd :)

Zeby byc choc troche w temacie napisze, ze jak dla mnie idealna bylaby kombinacja padow od klocka i chlebaka - ciezar DS3 bo ten klockowy jest za duzy, triggery i galki od MS, przyciski wszystko jedno, ano i oczywiscie cokolwiek innegoe byleby nie krzyzak by MS, ktory jest totalna porazka.

triggery ds3 się upgraduje real triggersami od giotek i jest git
jedynie pad mógłby być ciut większy - xboxowy lepiej leży w dłoni

Offline pookie_pl

• Junior
  • *
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 23, 2009, 21:37:28 »
Mam nadzieję, że Katanka się nie obrazi, ale skorzystam z już założonego tematu i zadam kilka pytań. Mam ps3 i przymierzam się do kupna X (czekam aż do lubelskiego MM dotrą bundle z Halo 3 ODST). Jakimś tam problemem jest to całe zsieciowanie konsol i w związku z tym:

1. Jak jest z ustawieniem internetu via wi-fi? Oczywiście kupię przystawkę, ale czy cały proces jest równie idiot-friendly jak na ps3 (czyli automat)?

2. Rozumiem, że konto mogę sobie założyć na UK, jak jest wówczas z grami? Tak jak na ps3 mogę kupować gry z wszystkich regionów? DLC są oczywiście regionalizowane?

I jeszcze: jak jest z tym pionowym ustawianem X-a? Naprawdę tak skraca żywotność konsoli i rysuje płyty? Czy to tylko mity? 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2009, 21:41:06 wysłana przez pookie_pl »

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 23, 2009, 22:09:27 »
Mam nadzieję, że Katanka się nie obrazi, ale skorzystam z już założonego tematu i zadam kilka pytań. Mam ps3 i przymierzam się do kupna X (czekam aż do lubelskiego MM dotrą bundle z Halo 3 ODST). Jakimś tam problemem jest to całe zsieciowanie konsol i w związku z tym:

1. Jak jest z ustawieniem internetu via wi-fi? Oczywiście kupię przystawkę, ale czy cały proces jest równie idiot-friendly jak na ps3 (czyli automat)?

2. Rozumiem, że konto mogę sobie założyć na UK, jak jest wówczas z grami? Tak jak na ps3 mogę kupować gry z wszystkich regionów? DLC są oczywiście regionalizowane?

I jeszcze: jak jest z tym pionowym ustawianem X-a? Naprawdę tak skraca żywotność konsoli i rysuje płyty? Czy to tylko mity? 

Ad.1) Już na forum jest temat odnośnie xbox'a na wi-fi (http://forum.polygamia.pl/index.php/topic,327.0.html) więc osobiście bym odradzał wi-fi w xbox'ie
Ad.2) Z tego co wiem konto zakładane na UK ma wpływ tylko na xbox live (kupowanie punkt'ów itp.)

A co do pionowego ustawiania konsoli osobiście nie zauważyłem różnic w rysowaniu płyt kiedy konsola leży pionowo czy poziomo natomiast pionowe ustawienie konsoli powinno przedłużyć żywotność dysku w xbox'ie (kiedy konsola jest ustawiona pionowo dysk "leży" na niej co powinno mieć dobry wpływ na jego żywotność tak samo jak jest to z dyskami w komputerach)

chyba... :D

Offline mihn

• Badass
  • #e3-pl team
    • Polygamia
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 23, 2009, 23:14:06 »

na youtube jest full filmików pokazujących jak instalować. generalnie jeżeli masz otwarte wifi to pewnie bez problemu się połączy. :) jeżeli masz hasła to będzie trzeba powpisywać trochę.
Gry mozesz kupowac które sa tam dostępne na dany region ( ale UK/US chyba w 99% się pokrywa). DLC czasami są (Girsy, CoD),czasami nie są (GTA4) regionalizowane.
ja miałem tak ustawiony przez ponad rok i działał, ale nie zalecam na powierzchni która wpada w drgania. :)

GŁODZENIE TROLLI WSKAZANE

Offline michal

• Badass
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 24, 2009, 10:12:09 »

Moj X pierwszego dnia po zakupie stal pionowo. Pierwsza plytka jaka wlozylem to Forza 2.
Podczas grania, lekko stuknalem mebel na ktorym stal telewizor i od tego pierwszego dnia nie da sie juz w nia grac.. zawiesza sie, bo na plytce pojawila sie jedna gruba rysa.
Gdy konsole ustawilem poziomo to juz nie spotkalem sie z rysowaniem plyt (ale tez przypadkowo nie stukam juz mebli ;))

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 24, 2009, 19:24:53 »
Moj klocek stoi pionowo od samego poczatku, zadnej plyty nie porysowal ale tez nie macham nim podczas gry.

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 24, 2009, 20:09:35 »
Płyty się rysują nie od stawiania konsoli w pionie, a od ruszania nią podczas pracy lasera.

Tak sobie załatwiłem na amen pierwsze Gearsy - Xboks dostał niechcący buta i poleciał na bok, po przestawieniu wyskoczył jakiś error, ale po ponownym odpaleniu gra zaskoczyła. Nawet udało mi się ją skończyć. Niestety przejść kampanii drugi raz już się nie udało, płytka pochlastana elegancko.

Offline pookie_pl

• Junior
  • *
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 24, 2009, 20:34:03 »
Dziękuję bardzo za rady. I jeszcze jedno - jak pisałem chcę kupić bundla z ODST, ale w lubelskim MM sprzedawcy twierdzą, że zestawy pojawią się dopiero w październiku. W temacie "co dzisiaj nabyłeś?" ktoś chwalił się już kupionym bundlem, widzieliście gdzieś takie zestawy? 

Aha, xboxa podepnę sobie normalnie przez hdmi, który jak się okazuje jest w zestawie? ;D

Offline michal

• Badass
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 25, 2009, 10:25:40 »
Jak kupisz X360Elite to bedziesz mial kabel HDMI.

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 25, 2009, 11:28:42 »
Jak kupisz X360Elite to bedziesz mial kabel HDMI.

Nope. Nowe paczuszki Elite zastępujące wycofane Premiumy => brak kabla HDMI.

Widocznie do bundli z ODST dodają w dalszym ciągu kabel. Moze do tych z COD MW2 też będą dodawali? ;)

Offline Sadam

• Stały bywalec
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 25, 2009, 15:28:07 »
Ja też dostałem kabel do mojej Elitki. Konsola jest z tego roku.

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 26, 2009, 16:11:14 »
Ale przecież to wszystko wersje arcade, a mowa o elite.

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2009, 16:41:27 wysłana przez Psychol324 »

Offline Sadam

• Stały bywalec
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 27, 2009, 18:48:04 »
Lepsze są pro i arcade bo są białe.
Hmm.. nie wiem czy są takie dobre... moim zdaniem lepiej pasuje czarny xbox np. do konsoli ps3. Poza tym elite ma pojemność dysku większą niż te białe.

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 27, 2009, 21:40:52 »
A mi chodzi o to, że jeśli ktoś ma czarne ps3 to dla odmiany niech kupi białego xboxa w oryginalnym kolorze. Dysk można dokupić i nawet taniej wyjdzie chyba, że ktoś nie chce się w to bawić to niech kupuje elite.

Offline Łuk4sZ

• Aktywny forumowicz
  • Pirotechnik amator ;]
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 28, 2009, 00:37:20 »
Dziwne bo ja wlasnie ze wzgledu na kolor wersji Pro musialem zmieniac na Elite. Wszystko co mam w pokoju (ze sprzetu) jest czarne wiec strasznie glupio wygladalo jak pod czarnym Tv na scianie, obok czarnego PS3 i ampli stal bialy Xbox. Teraz jest juz o wiele lepiej

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 28, 2009, 10:50:04 »
I tak wszystko sprowadza się do jednego pytania - Po co wrzucałeś tu te linki do Allegro? ;]
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline pookie_pl

• Junior
  • *
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 09, 2009, 19:28:46 »
Xbox kupiony.

i ... 

Jestem zachwycony  ;D

W ramach odwzajemnienia sie za wszystkie porady, moje wrażenia (z pozycji użytkownika "od zawsze" konsol Sony):

Wady
- brak kabla do ładowania padów, który jest u konkurencji. Play & Charge rozwiązuje problem, jest zdecydowanie dłuzszy niż ten w PS3 (większa wygoda), ale za to cholernie trudno go wyciągnąć po naładowaniu. Pewnie z czasem się wyrobi.
- brak Wi-fi - to czysto subiektywne odczucie, ale u mnie internet po kablu w ogóle nie wchodzi w grę. Na szczęście dokupiona przystawka spisuje się znakomicie, a konfiguracja połączenia jest "idiot friendly".
- po trzech dniach włożyłem pierwszą płytkę (Halo 3) do napędu. O jezus maria! Myślałem, że obudzę żonę śpiącą w sypialni. Normalnie gram na słuchawkach, ale ten hałas jest koszmarny. Opcja instalacji gier ratuje sytuację.
- po tych samych trzech dniach (pewnie jakieś felerne były), konsola zaliczyła freeze'a w dashboardzie. Konieczny był twardy reset.
- brak polskiego Live'a - jak byłem młodszy, to chciało mi się kombinować, teraz jestem leniwym, starym prykiem, który słowo "rozrywka" pojmuje inaczej niż rejestrowanie się na fałszywe adresy, czy ładowanie konta przez zakupy na allegro. Pod tym względem PSN jest zdecydowanie bardziej funkcjonalny.

Zalety:
- ... i tylko pod tym względem - Live to cudo! Tony gier, dem, indie games. R E W E L A C J A. Przez trzy dni tylko buszowałem po marketplace, wszystko jest świetnie zorganizowane, a arcade wymiata. Peegle, Splosion Man, Braid, Castle Crashers, Shadow Complex, Trials HD, a dopiero co liznąłem znane mi tytuły.
- przejrzysty i fajny interfejs. Samo korzystanie z dashboarda i zamieszczonego contentu to przyjemność. W przypadku PS3, to raczej obowiązek.
- wydawało mi się zawsze, że X to brzydal, a to całkiem zgrabna konsolka. I opowieści o legendarnym "piecyku" to (przynajmniej jeśli chodzi o Jaspera) wyłącznie czarny PR.
- w pudle (wersja elite) jest wszystko co potrzeba, by rozpocząć granie, w tym kabel HDMI, na którym konkurencja wciąż woli oszczędzić.

Reasumując: po kupnie X-a wróciła mi ochota na granie, a PS3 "zbiera kurz" (choć mam na nią ok. 80 gier). Marketplace to potęga, zupełnie inny wymiar usługi, której nawet nie można porównywać do PSN.

I przy okazji - rozumiem, że games on demand są dla nas niedostepne (wielka szkoda), a czy jeśli kupię tytuły z pierwszego Xboxa, normalnie zainstalują się u mnie na hdd? Chciałbym pograć w obie części Halo, może Psychonauts, Conkera. I jeszcze jedno, czy wszystkie tytuły z Xboxa 360 (w tym również te starsze) wspierają instalcję na twardym dysku?

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 09, 2009, 19:39:20 »
I przy okazji - rozumiem, że games on demand są dla nas niedostepne (wielka szkoda), a czy jeśli kupię tytuły z pierwszego Xboxa, normalnie zainstalują się u mnie na hdd? Chciałbym pograć w obie części Halo, może Psychonauts, Conkera. I jeszcze jedno, czy wszystkie tytuły z Xboxa 360 (w tym również te starsze) wspierają instalcję na twardym dysku?

Prawie każda kupiona gra z Xboxa w systemie PAL pójdzie Ci spokojnie (liczba wspieranych gier to pewnie ponad 90%, na stronie xbox.com jest gdzieś spis), niestety wg mojej wiedzy nie można ich instalować na dysku.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 10, 2009, 11:13:29 »
lista wspieranych gier (polecam przeczytac dokładnie przypisy)
http://www.xbox.com/en-US/games/backwardcompatibilitygameslist.htm

niestety starych gier z płyty nie da sie instalować na dysku, o tyle lepiej jest z grami ze starego xboxa kupionymi na marketplace, bo one są kopiowane na twardziela, zaś jeśli chodzi o blokadę, to VPN rozwiązuje sprawę - oczywiście jest też kwestia ceny, bo kupując za microsoft points wychodzi drożej + zajęte miejsce na dysku

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 10, 2009, 11:25:21 »
Ja mam pytanie, czy ejst gdzies lista gier z USa, która nie da się ściągnąc w naszym regionie? Jak to tej pory to trafilem na Duke Nukem, Doom oraz MK3.

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 10, 2009, 12:04:01 »
Ja mam pytanie, czy ejst gdzies lista gier z USa, która nie da się ściągnąc w naszym regionie? Jak to tej pory to trafilem na Duke Nukem, Doom oraz MK3.
XBL w Polsce ma takie same możliwości co do dostępu do gier co niemiecki XBL, niezależnie od tego na jaki kraj masz konto, a Niemcy mają generalnie bzika na punkcie ochrony swoich dzieci przed treściami z przemocą ;] jeżeli czegoś nie ma XBL Niemcy to u nas normalnie też tego nie ściągniesz.

Offline Mike Muir

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 10, 2009, 13:25:29 »
Jeszcze Wolfenstein 3D.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 10, 2009, 15:27:04 »
Czyli w sumie tylko te 4? No to nie jest źle, ale dziwię się, bo przeciez są bardziej krwawe pozycje na XBLA :)