Autor Wątek: Jak założyć konto live?  (Przeczytany 7481 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline blazej

• I Am Robot
Jak założyć konto live?
« dnia: Maj 16, 2013, 23:32:53 »
Pamietam, ze z pierwszym xboxie tez miałem taki problem i nie pamietam jak z niego wybrnąłem. Po ustawieniu godziny prosi mnie o imię, mail - wpisuje swój email i dalej hasło, którego używam do logowania na live iHotmail. Ja do chuja żadnego hotmail nie używam i co wpisze to jest, ze nie mozna sie zalogować.

Ma w ogóle znaczenie, ze kiedyś na ten mail miałem konto live tylko nie pamietam hasła? Chyba miałem na ten mail.

Elit. W pomocy czytam, ze jak nie mam jeszcze konta to, żeby podać akikolwiek email to mi pomogą utworzyć. Widać rozumiem na ten email jest już konto i muszę znać hasło.

Ps. Sorry za błędy, ale pisze z tego Chu..ego ipada.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2013, 23:36:49 wysłana przez blazej »

Offline blazej

• I Am Robot
Odp: Jak założyć konto live?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2013, 23:48:15 »
Dobra, doszedłem do tego, ze mozna zresetowac hasło do konta Microsoft czy tam idenfikatora Microsoft. Wyskoczył mi napis, ze to konto Microsoft jest powiązane z innym profilem w usłudze live. (Czyli pewnie moim profilem). Spróbuj innego konta.

Nie Kumam w ogóle o co chodzi, a nic nie piłem  :o
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2013, 23:50:33 wysłana przez blazej »

Offline Pierog

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2013, 08:21:13 »
Dobra, doszedłem do tego, ze mozna zresetowac hasło do konta Microsoft czy tam idenfikatora Microsoft. Wyskoczył mi napis, ze to konto Microsoft jest powiązane z innym profilem w usłudze live. (Czyli pewnie moim profilem). Spróbuj innego konta.

Nie Kumam w ogóle o co chodzi, a nic nie piłem  :o

proponuje założyć przez www. Ja niedawno miałem ten sam problem ale udało mi sie odgrzebać dane do konta mojego Games for Windows i poszło. Ale system rejestracji jest rzeczywiście pogrzany (albo źle przetłumaczony)

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2013, 11:57:59 »
Pewnie masz juz profil na xboxie i chcesz go powiazac ze swoim dawnym kontem.
Zamiast zakladac nowy profil wybierz opcje odzyskania starego profilu czy cos takiego.