Autor Wątek: Gears of War 2 - problem z podłączeniem się do gry wieloosobowej  (Przeczytany 2482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dKc

• Badass
Miałem ostatnio chęć pograć kilka meczyków w tym tytule i... Przepraszam, czy ktoś w to jeszcze gra? Wczoraj i dziś próbuję się ciągle połączyć i bez większego skutku. Przy próbie dołączenia do Ranked Warzone widzę ciągle "Searching for players". Czy coś robię nie tak? Kiedyś pamiętam jak grałem to właśnie chyba tryb Warzone miał najwięcej osób. Może powinienem coś gdzieś skonfigurować? Czy ktoś wie coś na ten temat?

Mam polską wersję językową gry, nie wiem czy to coś zmienia.

Widziałem też opcję grania ze znajomymi. Niestety, nikt ze znajomych w to nie gra. A może ktoś chce ze mną zagrać? W takim przypadku proszę o kontakt ze mną.

TL;DR:
Kiedyś działało, teraz nie działa. Czemu?

edit:
Wszystkich grammar nazis prosi się o jak najwcześniejsze wytknięcie mi błędów - miejmy to już za sobą i skupmy się na temacie ;)

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
Odp: Gears of War 2 - problem z podłączeniem się do gry wieloosobowej
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2015, 08:54:21 »
Tu nie o grammar, a o content chodzi ;)

Gyrosy Nienawisci 2 to stary tytul jest. Ranked Ci nie znajdzie, prawie na pewno, bo do startu potrzebuje pelnego oblozenia obu druzyn. Sprobuje Casual, albo Player Matches, nie pamietam jak sie ta odnoga nazywa w dwojce, ale tam masz wieksze szanse na jakakolwiek rozgrywke.