Autor Wątek: Game Rooms  (Przeczytany 4472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 00:20:44 wysłana przez Shadowriver »

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
Odp: Game Rooms
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2010, 00:29:23 »
Nie chciało mi się czytać artykułu ale chyba to ma być coś w stylu PS'owego Home tak?

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2010, 00:58:58 »
Nie chciało mi się czytać artykułu ale chyba to ma być coś w stylu PS'owego Home tak?

Coś w tym stylu... przestrzeń dla avatarów, gdzie będzie można pograć w retro tytuły. Chcą przywrócić blask retro-graniu i trafić do szerokiej publiki. Nawet hardcore'owi gracze mają powiedzieć "Oh wow, this is fun!" :)

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2010, 06:49:57 »
Bardzo fajny pomysł !!!

EDIT. własnie przeczytałem, ze gry bda od 40 do 400 MSP, ja podziękuję :(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 07:25:52 wysłana przez Katanka »

Offline r4v

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 07, 2010, 07:51:54 »
Nawet hardcore'owi gracze mają powiedzieć "Oh wow, this is fun!" :)

Problem w tym, że to był fun 20 lat temu. Teraz to jest jak jeżdżenie oldtimerem. Dla hobbystów i zapaleńców. Kiedyś w River Ride mogłem grać godzinami. Teraz bym przysnął przy drugim moście.

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 07, 2010, 08:34:25 »

Problem w tym, że to był fun 20 lat temu. Teraz to jest jak jeżdżenie oldtimerem. Dla hobbystów i zapaleńców. Kiedyś w River Ride mogłem grać godzinami. Teraz bym przysnął przy drugim moście.

True true.
Chodź w ja w Galagę mogę cisnąć godzinami do dziś :D

Offline Mike Muir

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 07, 2010, 10:35:51 »
Bardzo fajny pomysł !!!

EDIT. własnie przeczytałem, ze gry bda od 40 do 400 MSP, ja podziękuję :(
Or, to purchase a game for only one platform, each individual Xbox 360 or Windows-based PC title is 240 Microsoft Points. You also have the option to pay to play a single game, just like dropping two quarters in the slot in the old arcades, for 40 Microsoft Points.

Ja tutaj widzę 240 punktów za grę na własność lub 40 za jedno zagranie.

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 07, 2010, 10:50:10 »

No widzisz, właśnie oni to wiedzą, ale chcą żeby i obecne pokolenie graczy pokochało te klasyczne tytuły :)

P.S. Xbox Game Room Trailer http://www.youtube.com/watch?v=poLM7WohucQ

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 07, 2010, 12:09:37 »
W miarę fajny pomysł ale najważniejsze dla mnie jak to będzie wyglądało. Jeśli będą oryginalne pudła niektórych gier to pewnie skuszę się na kilka staroci :)

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 07, 2010, 12:14:57 »
Tylko czy warto wydawać MSP na gry, w które można zagrać w internecie za free np. tu http://www.atari.com/arcade
Chyba, że najmocniejszą stroną Game Room'u ma byc ten feeling :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 12:16:57 wysłana przez DoubleR »

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 08, 2010, 16:11:39 »
Z tego co zauważyłem na jednym filmiku na xbox live prezentującym z CES w Game Rooms będą achivementy. Spodziewam się, że wprowadzą nową kategorię np 100 gs za 1 grę maksymalnie. A przy cenie 240 MSP za grę łówcy osiągnięć będą tam dużo kupować.

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 08, 2010, 16:58:40 »
Fajnie by było jakby w te gry co już mamy kupione (jakieś Arcade klasyczne jak. TMNT, Galaga itp) można było zagrać na "automatach".

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 25, 2010, 11:59:03 »
Odkopię temat, bo chciałem poznać Wasze zdanie odnośnie dostępnego od wczoraj Game Room.

Z mojej strony wszystko fajnie. Wkurzyło mnie przyznanie na wstępie/przy uruchamianiu osiągnięcia za 5g. Podobno wszedłem w showcase !? Sentyment starcza na krótko. Drożyzna straszna. W sumie tylko Road Fighter i Super Cobra na razie tam jest dla mnie. Poza tym początkowo miałem niezły chaos. W każdym pokoju te same gry w różnych konfiguracjach Jakaś demo gra, jakiś niby czas leci. Cofanie czasu na spuście. Time Warp do określonego momentu w grze. Jaki to ma sens ?? Medale ?? W helpie do gry pustka ... dosłownie. Gdzie ten mój cały salon o którym czytałem. Dlaczego nie chodzę avatarem. Czytam o odwiedzaniu znajomych, ale jak ?? Uuuu, nagle odkryłem menu. Odpaliłem własny salon. Po co tyle pomieszczeń, że niby tyle autoamtów po 240MSP kupię ?? I znowu. Filtry przedmiotów do salonu działają mocno chaotycznie. Raz widzę trumienki i automat ze słodyczami, raz nie. Co jest grane ?? Jakieś osiągnięcia lecą. Nawet są za grę 24h na automatach !? Sklep. Co jest rozumiane pod pojęciem "gry dostępnej na wielu platformach" za 400MSP ??

Wyszedłem. Ufff.

Mieliście podobny chaos ??
(kliknij)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 25, 2010, 12:11:20 »
Ja nie mam zamiaru tego uruchamiac - placic za starocie? Bez sensu.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 25, 2010, 12:17:54 »
Ja nie mam zamiaru tego uruchamiac - placic za starocie? Bez sensu.

Ja uruchomiłem, bo ... do ściągnięcia był FREE Game Room, FREE Game Pack 01, FREE Game Pack 02. Jakąś darmochę starą dali na wstęp myślę, to pociągnąłem wszystko i wszedłem. Na wstępie 20 darmowych żetonów i wersje czasowe dem automatów. Ktoś uruchamiał to bez tych game pack'ów ?? Co one dodają ??
(kliknij)

Offline Ariakan

• Stały bywalec
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 25, 2010, 16:55:38 »
Te game packi pewnie dodają w ogóle jakieś gry, które możesz kupić :)
Też ściągnąłem, bo "darmowe", ale z tego co czytałem, to nawet tego nie odpalę na głównym koncie, bo po co zaśmiecać gamercard paroma osiągnięciami. Podobno można zdobyć 80G nic nie kupując, ale mi tam szkoda czasu na to.

Swoją drogą na x360achievements.org nieźle się ludzie wkurzali, że się dostaje achi za samo odpalenie. Ci co chcą mieć jak największy % zdobytego gamerscore mają teraz niezłą zagwozdkę z takim jednym osiągnięciem.
Strasznie tani chwyt...

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 25, 2010, 21:28:27 »
Ja tam tylko powiem jedno "fuck this shit" !

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 26, 2010, 15:00:13 »
Tak jak aZiss napisał chaos straszny i żadnej rewelacji dziś idzie do usunięcia, Moim zdaniem najgorsza rzecz jaką wypuścił MS od 2 lat

Offline kmh

• Stały bywalec
    • http://www.motywdrogi.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 27, 2010, 00:34:04 »
Jakaś kompletna porażka, mam latać po wirtualnym centrum handlowym i ustawiać mebelki niewiadomo po co, zamiast mieć czytelną listę gier w które mogę zagrać z marszu z jasno podaną ceną, za ile mogę to zrobić.

Offline Ethen

• Junior
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 04, 2010, 17:35:23 »
już pal licho całą mechanikę tego "rumu", ale zobaczcie gry na to... one są NIE do grania  chyba.... to był oldschool ale jakieś 20 lat temu ;]

Offline Łukasz

• Padawan
  • **
    • 2pady.pl | zupełnie lajtowy blog o grach
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 07, 2010, 20:38:12 »

Mieliście podobny chaos ??

Mam dokładnie to samo odczucie. Ściągnąłem game rooma, włączyłem, dostałem acheivementa (ale za co?) i po kilku chwilach wyszedłem z niego bez chęci powrotu i odnajdywania się w tym całym bałaganie. Straszne dojenie kasy z graczy, chaos, no i nie mogę sobie pobiegać moim awatarem.

Offline Arti

• Badass
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 08, 2010, 14:21:12 »
Mam dokładnie to samo odczucie. Ściągnąłem game rooma, włączyłem, dostałem acheivementa (ale za co?) i po kilku chwilach wyszedłem z niego bez chęci powrotu i odnajdywania się w tym całym bałaganie. Straszne dojenie kasy z graczy, chaos, no i nie mogę sobie pobiegać moim awatarem.
dokładnie takie same wrażenia
Z nudów zainstalowałem na laptopie - skasowałem po 5 minutach
xbox live - Arti 0777

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 13, 2010, 20:20:38 »
Swoją drogą na x360achievements.org nieźle się ludzie wkurzali, że się dostaje achi za samo odpalenie. Ci co chcą mieć jak największy % zdobytego gamerscore mają teraz niezłą zagwozdkę z takim jednym osiągnięciem.
Strasznie tani chwyt...

Łaaaaał!
Ktoś patrzy w ogóle na % gamescore? A co, za odpowiedni procent dostaje się osiągnięcie? Dla mnie jest to głupie z samego założenia: kupię/pożyczę jakąś grę, która mi kompletnie nie podejdzie, ale gram w nią, żeby mi nie spadł %?

Powiem tak - miałem to omijać szerokim łukiem, ale wejdę specjalnie dla tych 80GS :D

Offline Ariakan

• Stały bywalec
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 14, 2010, 15:12:10 »
Strasznie tani chwyt...

Łaaaaał!
Ktoś patrzy w ogóle na % gamescore? A co, za odpowiedni procent dostaje się osiągnięcie? Dla mnie jest to głupie z samego założenia: kupię/pożyczę jakąś grę, która mi kompletnie nie podejdzie, ale gram w nią, żeby mi nie spadł %?

Powiem tak - miałem to omijać szerokim łukiem, ale wejdę specjalnie dla tych 80GS :D

A co ja na to poradzę, że są ludzie, którym zależy by mieć jak najwięcej % gs?

Ja z kolei nie lubię mieć crapów w gamercardzie, więc te pare punktów jest dla mnie nieistotne.

Offline Łukasz

• Padawan
  • **
    • 2pady.pl | zupełnie lajtowy blog o grach
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 15, 2010, 18:11:51 »
Nie rozumiem ludków, którym tak strasznie zależy, żeby mieć wysoki % przejścia wszystkich gier. Tak czy siak, na pewno jest takich ludzi całe morze i to właśnie w nich wycelowany jest ten jeden nachalny achievement. Strasznie chamskie zagranie ze strony MS :/

Offline Liquid Snake

• Junior
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 03, 2010, 16:34:42 »
Ja tam tylko powiem jedno "fuck this shit" !

Hahahah najlepszy tekst w temacie, śmieszne i prawdziwe :)
Mogli by graczom płacić za granie w te starocie, mi się odechciało po pierwszej lepszej grze bawić w Game Room.
Szukam "myślących" graczy do Bad Company 2 którzy wspomogą w szturmie zamiast rozbijać się Black Hawkiem:)

Offline Robert de Clair

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 06, 2010, 16:02:32 »
A mi tam pasuje, no ale ja uważam się za gracza oldschoolowego. Generalnie z gier w które gra mi się dobrze to super cobra, gyruss, HERO, River Raid, Asteroids deluxe. Co prawda hasło - nowe gry w każdą środę jest tutaj kłamstwem, bo jak raz na 3 tyg jest dostawa nowych gier to sufit. Aczików na samym gameroomie mam na 605 punktów bez zmuszania się. Najdłużej grałem w HERO bo gra jest sympatyczna i niefrustrująca i Keystone Kapers w które bijemy na przmeian rekordy z żoną :> Czekam na Moon Patrol w wersji arcade.

Offline KriegPL

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 08, 2010, 12:53:09 »
Długo nie wchodziłem do GR - ceny spadły choć trochę czy nadal są na tak kuriozalnym poziomie jak na początku?

Offline Robert de Clair

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 08, 2010, 18:12:05 »
Ceny bez zmian, ale 240M$ to nie jest jakiś wielki pieniądz za H.E.R.O czy River Raid. dodatkowo achiev whores moga teraz (po pobraniu wszystkich gamepackow) podbic kilka punktów, bo ilosc theme już umożliwia aczik z wszystkimi theme unikatowymi (kolory się nie liczą)