Autor Wątek: Dupofon - headset  (Przeczytany 3561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
Dupofon - headset
« dnia: Grudzień 08, 2012, 11:03:51 »
Bonżur!

Ktoś miał do czynienia z takim wynalazkiem? Headset mi zdycha i zastanawiam się nad tym "laryngofonem" (wut?). Działa to to? :) Ma ktoś?

SimonX

• Gość
Odp: Dupofon - headset
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2012, 11:25:56 »
Dupofon, to by był chyba "proktofon", a nie laryngofon :)

Znalazłem opis - ciekawe...
Mikrofon Gardłowy [ laryngofon ] w przeciwieństwie do tradycyjnego  mikrofonu jest dużo wygodniejsze w użytkowaniu. Umiejscowiony na szyi "zbiera" dźwięk prosto ze strun głosowych redukując tym samym do minimum szumy słyszalne z otoczenia przez tradycyjny mikrofon. Lekka konstrukcja laryngofonu zapewnia wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo wyposażony jest w słuchawkę dzięki której gracz słyszy głos swojego rozmówcy.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2012, 11:30:05 »
Ja coś poszukałem i sporo osób pisze, że dźwięk jest przytłumiony (w sumie logiczne) i jakoś jest gorsza niż zwykłego headsetu co jest już chyba nie możliwe ;).

Offline aZiss

• Badass
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2012, 13:29:55 »
Ja mam coś takiego. Dźwięk trochę metaliczny. Jednak sprawdza się w nocnej porze jak mam śpiącą rodzinę w domu, bo można cicho mówić i zbiera. Chcesz to możemy pogadać via xbl to usłyszysz mnie jak to działa :)
(kliknij)

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2012, 11:10:22 »
Też mam coś takiego jak aZiss, z tym że już kilka razy słyszałem od różnych osób, że kiepsko mnie słychać. W razie czego również proponuję możliwość przetestowania przez xbl.