Autor Wątek: Cerberus Network - Mass Effect 2 i dodatki  (Przeczytany 5155 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline argh

• Mieszkaniec tego forum
Cerberus Network - Mass Effect 2 i dodatki
« dnia: Grudzień 28, 2010, 13:14:34 »
czy by grac w zakupione dodatki musze posiadac CN?

Offline argh

• Mieszkaniec tego forum
Odp: Cerberus Network - Mass Effect 2 i dodatki
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2011, 20:10:47 »
ok, zakupilem dodatki i wyglada na to, ze works :)

Offline gamer360

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2011, 00:33:13 »
Cerbrus Network jest właściwie tylko po to aby część DLC była za Free.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2011, 09:44:09 »
I to kiepska czesc zdaje sie? A Cerberus kosztuje 1200 MSP to przy promocjach na dodatki kwota zupelnie kosmiczna.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2011, 20:43:32 »
Jest coś w tym cerberusie fajnego? Bo gre już dawno odłożyłem na półkę, a ani cerberusa, ani jakiegoś tam preorderowego pancerza nie użyłem...

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2011, 21:54:13 »
Jest coś w tym cerberusie fajnego? Bo gre już dawno odłożyłem na półkę, a ani cerberusa, ani jakiegoś tam preorderowego pancerza nie użyłem...

http://masseffect.bioware.com/info/cerberus/ - jeśli masz kod to pobieraj, w końcu content "za darmochę".

Chomiczówka

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2011, 15:06:40 »
Doubler, warto w ogóle kupować Cerberus? Kupiłem używkę na PC za 10 zł, aż szkoda było nie brać ;D

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 06, 2011, 15:57:50 »
Doubler, warto w ogóle kupować Cerberus? Kupiłem używkę na PC za 10 zł, aż szkoda było nie brać ;D

Ja też miałem dylemat czy kupić kod do Cerberusa za 1200 MSP (nabyłem wersję promo ME2, w której jak się okazało go nie było). No i kupiłem. Czy było warto?
IMO najciekawszą rzeczą w tym zestawie, jest DLC z Zaeedem, byłym najemnikiem, który zasili naszą załogę, i któremu w krótkiej i pełnej strzelania misji, możemy się pomóc zemścić na jakimś gościu. Potem, "dostęp do Cerberusa" daje możliwość wylądowania na planecie, na którą trafiły szczątki pierwszej Normandii - obrazkowe flashbacki z przeszłości, zbieranie nieśmiertelników, logów i pewnego "artefaktu" do kabiny Sheparda. Jest też Firewalker Pack, który oferuje 5 misji, które przeżyjemy w Hammerhedzie, pojeździe, który zdecydowanie powinien znaleźć się w... pierwszej części gry zastępując Mako. No i na koniec z "popierdółek", dostajemy zbroję (dla Sheparda) i shotgun (dla Tali, Jacka i kogoś tam jeszcze) Cerberusa.

Jeżeli jesteś fanem serii Mass Effect to kupuj jak najbardziej, jeżeli szukasz gdzie oszczędzić MSP, to spokojnie możesz ten kod pominąć. Z DLC do ME2 znacznie lepsze są "Kasumi Stolen Memory" i "Lair Of The Shadow Broker".

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 06, 2011, 16:37:59 »
Jak cos to ja mam ten kod ;) gdyby ktos chcial to PW

Chomiczówka

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 06, 2011, 18:05:13 »
Ja też miałem dylemat czy kupić kod do Cerberusa za 1200 MSP (nabyłem wersję promo ME2, w której jak się okazało go nie było). No i kupiłem. Czy było warto?
IMO najciekawszą rzeczą w tym zestawie, jest DLC z Zaeedem, byłym najemnikiem, który zasili naszą załogę, i któremu w krótkiej i pełnej strzelania misji, możemy się pomóc zemścić na jakimś gościu. Potem, "dostęp do Cerberusa" daje możliwość wylądowania na planecie, na którą trafiły szczątki pierwszej Normandii - obrazkowe flashbacki z przeszłości, zbieranie nieśmiertelników, logów i pewnego "artefaktu" do kabiny Sheparda. Jest też Firewalker Pack, który oferuje 5 misji, które przeżyjemy w Hammerhedzie, pojeździe, który zdecydowanie powinien znaleźć się w... pierwszej części gry zastępując Mako. No i na koniec z "popierdółek", dostajemy zbroję (dla Sheparda) i shotgun (dla Tali, Jacka i kogoś tam jeszcze) Cerberusa.

Jeżeli jesteś fanem serii Mass Effect to kupuj jak najbardziej, jeżeli szukasz gdzie oszczędzić MSP, to spokojnie możesz ten kod pominąć. Z DLC do ME2 znacznie lepsze są "Kasumi Stolen Memory" i "Lair Of The Shadow Broker".

Dzięki za rzeczową i pomocną odpowiedź. Część Twoich opinii o DLC znam z twittera, choć akurat tą o Cerberusie musiałem pominąć ;) jeśli się okaże, że izi nie będzie mieć wolnego kodu na stanie, to myślę że mimo wszystko kupię ten dodatek.

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 06, 2011, 18:21:09 »
Tak jak napisałem na PW - nigdy nic nie wykorzystywałem z pudełka, bo jeszcze w lutym nie wiedziałem, że będę w ogóle klocka do neta podłączać (na stancji dopiero po wprowadzeniu xbox live pl mogę podłączyć sie do neta), a samej gry już nie odkurzam, bo mam za wiele innych zaległości