Autor Wątek: Deathspank niekupiony a 1200 MSP uciekło.  (Przeczytany 2173 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiok1990

• Aktywny forumowicz
Deathspank niekupiony a 1200 MSP uciekło.
« dnia: Wrzesień 27, 2010, 17:54:26 »
Tak jak w temacie przytrafiła mi się niezbyt przyjemna sytuacja. W czwartek kupiłem 1600MSP i próbowałem ściągnąć Deathspank T.O.V. Po kliknięciu opcji "kup" ładowanie trwało z minutę, po czym wyskoczył jakiś błąd. Olałem to, zamknąłem komunikat i wyłączyłem konsolę. Jak ponownie włączyłem, próbowałem jeszcze raz ściągnąć grę ale okazało się, że chociaż gra jest niekupiona to 1200 punktów uciekło z konta. W historii kupowanych rzeczy na konsoli nie mam Deathspanka, tak samo na xbox.com. Jest za to zapisane że kupiłem grę na billing.microsoft.com. Zgłosiłem to do Microsoftu mailowo ale i tak się skończyło że musiałem dzwonić na ich infolinię w USA. Na razie nic z tym nie zrobili. I mam w związku z tym pytanie. Miał ktoś z Was kiedyś taki problem i jeśli tak ile trwało zanim Microsoft coś zdziałał?

Dodatkowe pytanie :) Zostało mi teraz 400MSP. Mielibyście do polecenia jakąś grę arcade za tę cenę? Oprócz Wormsów, bo te już mam.

II Michal II

• Gość
Odp: Deathspank niekupiony a 1200 MSP uciekło.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2010, 19:30:44 »
Doom, stary ale jary, na co-op  jak znalazł.Następnym razem ściągnij wersję próbną, wtedy kupuj fulla, masz pewność że wszystko działa, również brak niepotrzebnego stresu.

Offline misiok1990

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2010, 21:46:06 »
No i Microsoft poradził sobie z moim problemem. Oddali mi 1200MSP i już gram w Deathspanka. W sumie zajęło im to krócej niż myślałem bo tylko 5 dni, ale co się nadenerwowałem to moje :)

Doom, stary ale jary, na co-op  jak znalazł.Następnym razem ściągnij wersję próbną, wtedy kupuj fulla, masz pewność że wszystko działa, również brak niepotrzebnego stresu.
Dooma raczej nie chce. Przeglądałem kilka gier za 400MSP i myślałem nad Geometry Wars i nad Bombermanem, ale ciągle się zastanawiam czy wziąć którąś z nich.

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2010, 21:47:25 »
Weź Zumę. Świetna gra. Mój pierwszy zakup na xbla.

II Michal II

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2010, 23:33:01 »
W sumie, to Zuma i Bomberman też fajne gierki.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 28, 2010, 00:13:14 »
No i Microsoft poradził sobie z moim problemem. Oddali mi 1200MSP i już gram w Deathspanka. W sumie zajęło im to krócej niż myślałem bo tylko 5 dni, ale co się nadenerwowałem to moje :)

Gratulacje! Nie czepiali się, że LIVE w Polsce oficjalnie nie ma i wobec tego nie masz podstaw do reklamacji? Szczerze mówiąc byłem pewien, że z czymś takim wyskoczą...

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:32:16 »
Dodatkowe pytanie :) Zostało mi teraz 400MSP. Mielibyście do polecenia jakąś grę arcade za tę cenę? Oprócz Wormsów, bo te już mam.
A UNO grał? UNO to must have każdego Xboxowca - UNO + kamerka i można działać cuda ;>.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:38:36 »
w czym tkwi zajebistość tego uno?
znam grę, grałem w "normalną" wersję
i nie rozumiem

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:32:09 »
w czym tkwi zajebistość tego uno?
znam grę, grałem w "normalną" wersję
i nie rozumiem

Na przykład w tym, że w pół dnia możesz zrobić calaka :)
A poważnie - po prostu fajna zabawa. Znakomita karcianka, a do tego reakcje awatarów podczas rozgrywki - genialne.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 28, 2010, 13:06:03 »

Gratulacje! Nie czepiali się, że LIVE w Polsce oficjalnie nie ma i wobec tego nie masz podstaw do reklamacji? Szczerze mówiąc byłem pewien, że z czymś takim wyskoczą...
No własnie jest na odwrót dobrze wiedzą że nie ma u nas Live a i tak pomogą. Mają dobry standard obsługi Klienta. Pewnie główną przyczyna jest fakt, że nie dzwonisz do Polski. Biuro jest za granicą

Offline misiok1990

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 28, 2010, 14:23:23 »

No własnie jest na odwrót dobrze wiedzą że nie ma u nas Live a i tak pomogą. Mają dobry standard obsługi Klienta. Pewnie główną przyczyna jest fakt, że nie dzwonisz do Polski. Biuro jest za granicą
Nie do końca tak. Nic im nie mówiłem że jestem z Polski, jak poprosili o podanie kraju to powiedziałem że jestem z USA.

A UNO grał? UNO to must have każdego Xboxowca - UNO + kamerka i można działać cuda ;>.
Grał, grał. Zapomniałem napisać że Uno też mam. To chyba pierwsza moja gra z arcade była.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 29, 2010, 09:18:48 »

Nie do końca tak. Nic im nie mówiłem że jestem z Polski, jak poprosili o podanie kraju to powiedziałem że jestem z USA.

Grał, grał. Zapomniałem napisać że Uno też mam. To chyba pierwsza moja gra z arcade była.

Nie wiem na jaki numer dzwoniłeś ;) Ale ogólnie Polski BOK jest za granicą tzn infolinia :) a 00800 to początek numeru infolinii międzynarodowych więc gdzieś centrala w Europie pewnie jest