Autor Wątek: Breach XBL  (Przeczytany 2917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jqo2

• Stały bywalec
Breach XBL
« dnia: Styczeń 25, 2011, 18:25:26 »
Jutro (26.01.2011 środa) premiera tej gry na XBL, co myślicie o tej gierce ?
Osobiście kupuje ją jutro rano i mam nadzieje że będzie warta tych 1200 Mgsów
Nigdzie nie widzałem infa czy będzie tam jakikolwiek system rozwoju postaci  np. perki itp.

Offline jqo2

• Stały bywalec
Odp: Breach XBL
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2011, 14:26:30 »
Sorrki za post pod postem ale nie mam już możliwości edycji wcześniejszego. Wiec jak jakiś mod będzie mógł proszę o doklejenie.

A co do samej gry to własnie ją pobrałem i chyba byęłm jedną z pierwszych osób które w nią grały.
Są perki, Xp gadzety do odblokowanie wygląda to naprawde niezle. Sam gamplay  jeżeli można coś napisać po grze z 3 osobami jest spoko. Grafika jest słaba może nie bardzo ale Battelfield 1943 dużo bardziej mi się podobał.

Jedną z podstawowych zalet gry miał być system zniszczeń, więc pierwssze co zabrałeś się do sprawdzenie jak to wyszło. Na serwerach pustki więc i tak nie miałem nic lepszego do roboty. Pierwsze co wpadłem do jakiejś chatki i próbowalem ją zniszczyć i ku mojemu zdziwieniu nic się nie dzialo. W sumie to pojawialy się jedynie ślady po pociskach, a rzut granatem spowodował jedynie ,,wypadnięcie drzwi'' oki widać domek miał betonowe ściany. Próbujemy dalej, zasłony z worków z piaskiem. Ciężki karabin w dłoń i dajmy, kolejna zagwostka rozwaliłem taką zasłone (fajnie to nie wyglądało) ale zostawiłem jej górny róg i ten wisiał poprostu w powietrzu coś w stylu wormsów.

Odpaliłem następną mapę sam i tak nikogo nie było. Mapa była zimowa dużo domków i mostów, znalazłem drewniany magazyn (chyba) wyrzutnia w dłoń i... działa rozrywało go aż drzazgi leciały wyglądało to całkiem nieźle. To samo tyczy się mostków aż miło patrzeć jak się zapadają pod wybauchami granatów. Fajnie musiało by to wyglądać jak by nieprzyjaciel na nim stał ;)

I tyle mogę na razie powiedzieć, w tej chwili nie ma nikogo na serwerch. Ale mam nadzieje że wieczorem pojawi się parę osób, może ktoś z naszego forum ?

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2011, 22:03:14 »
Szczerze? Mam Bad Company 2 i Vietnam.

Dopóki nie wyjdzie nowy battlefield nie widzę potrzeby, aby wychodziła jakakolwiek inna sieciowa strzelanka.
Ani tym bardziej, żebym ja ją kupował.

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline Fiołek

• Aktywny forumowicz
  • Nic tak nie cieszy jak seria z PePeSzy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2011, 22:20:14 »

Dopóki nie wyjdzie nowy battlefield nie widzę potrzeby, aby wychodziła jakakolwiek inna sieciowa strzelanka.

Do czasu BF3 dwójeczka znudzi ci się 2 razy.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2011, 10:11:11 »

Do czasu BF3 dwójeczka znudzi ci się 2 razy.

Dziwne bo mi sie BF2 na PC nie znudził, a co dopiero BC2 ;)

Offline suchy_

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2011, 11:22:14 »
Też zakupiłem tą grę. Animacja trochę kuleje. Przeglądając bronie, perki i gadżety wydaje się, że jest tego sporo. Fajnie, że dodali tryb Hardcore na wzór BC 2. Boli mnie tylko mała ilość map. Mam nadzieję, że wkrótce dodadzą nowe. Jak dla mnie jest to miła odskocznia od BC2.

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2011, 12:58:03 »
Pogralem wczoraj chwile gniot straszny  :o

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2011, 13:38:38 »
Pogralem wczoraj chwile gniot straszny  :o
Nie moze byc inaczej. Sredniawka...
http://www.metacritic.com/game/xbox-360/breach

Offline jqo2

• Stały bywalec
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 27, 2011, 13:56:23 »
Też zakupiłem tą grę. Animacja trochę kuleje. Przeglądając bronie, perki i gadżety wydaje się, że jest tego sporo. Fajnie, że dodali tryb Hardcore na wzór BC 2. Boli mnie tylko mała ilość map. Mam nadzieję, że wkrótce dodadzą nowe. Jak dla mnie jest to miła odskocznia od BC2.

i oczywiscie w adalszym ciągu mała ilość graczy, co daje się szczególnie we znaki na tcyh całkiem spory rozmiarów mapach.

Jedna mapka mnie trochę irytuje, a w zasadzie dwie ponieważ jest w wersji dziennej i nocnej. Cała podzielona jest na pół, pośrodku jest wąski tunel . Drużyna zaczynają po dwóch stronach i cała gra sprowadza się na siedzeniu snajperem na skale i strzelanie dosnajpera po drugiej stronie tunelu. Jeszcze trzeba dodać że prawie wszyscy pchają się do niego, coś mi w tym nie pasuje.

Ale to dopiero drugi dzień gry więc może z czasem się zmieni, ogólnie nie jest źle.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2011, 13:59:34 wysłana przez jqo2 »

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 27, 2011, 19:05:55 »
Ja sobie Breach w ciemno sprawiłem, ale pograć jeszcze nie zdążyłem (DS2) i już się trochę niepokoję, bo na wszystkich forach już huczy od niezadowolenia z gry oraz narzekań na jej kiepską jakość. Nie wiem czy jest sens odpalać skoro Atomic deklaruje, że ma zamiar rozwiązać problemy z lagami (kto wie, może w najbliższym czasie im się uda patcha wypuścić?), może warto się wstrzymać, co by się nie zrazić. Martwi mnie też, że po niepochlebnych pierwszych recenzjach większość zainteresowanych te grę zignoruje i nie będzie z kim grać.

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline jqo2

• Stały bywalec
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 27, 2011, 19:09:36 »
Ja sobie Breach w ciemno sprawiłem, ale pograć jeszcze nie zdążyłem (DS2) i już się trochę niepokoję, bo na wszystkich forach już huczy od niezadowolenia z gry oraz narzekań na jej kiepską jakość. Nie wiem czy jest sens odpalać skoro Atomic deklaruje, że ma zamiar rozwiązać problemy z lagami (kto wie, może w najbliższym czasie im się uda patcha wypuścić?), może warto się wstrzymać, co by się nie zrazić. Martwi mnie też, że po niepochlebnych pierwszych recenzjach większość zainteresowanych te grę zignoruje i nie będzie z kim grać.

Osobiście zagrałem kilkadziesiąt meczy (około 30) i nie miałem do tej pory zadnych problemów z lagiem.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 27, 2011, 19:19:49 »
A jak z ilością chętnych do zabawy w agenta CIA?

P.S. W Breach jest w ogóle jakiś podział na frakcje? Czy może wszyscy występują jako "CIA Operative"?

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline jqo2

• Stały bywalec
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 27, 2011, 20:14:46 »
A jak z ilością chętnych do zabawy w agenta CIA?

P.S. W Breach jest w ogóle jakiś podział na frakcje? Czy może wszyscy występują jako "CIA Operative"?

Ciężko mi narazie pisać o ilościach osób grających w tą grę. Ponieważ ostatnio gram raczej w godzinach porannych. Są dwie frakcje za każdym razem gra się inną, tutaj masz wszystkie szczegóły:

http://breachgame.com/game-info/

Offline carloz

• Prezes
  • Moderator
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 28, 2011, 07:42:05 »
Omijać szerokim łukiem !! Straszny gniot. Ściągnąłem demo i żałuję . Grafika lepsza była w grach 5-6lat temu. Animacja kiepska. Destrukcja budynków spowodowała u mnie wybuch, ale śmiechu -  po strzeleniu z rakietnicy ściana wisiała w powietrzu nie trzymając się niczego ! Niszczyć można tylko co autorzy uznali za słuszne czyli budynki, strzelanie z rakietnicy do samochodów porozstawianych na mapie nie uszkadza obiektów. Strzelanie do swoich sojuszników oczywiście jest bezbolesne bo jesteśmy na nie nieczuli (to akurat może można gdzieś w opcjach zmienić).

W 200% jestem przekonany że ta gra nie jest warta 1200MSP, ja nie kupię jej nawet za 400MSP. A jeżeli ktokowliek grał wcześniej w BF BC2 to niech odpuszcza tytuł całkowicie.

Offline jqo2

• Stały bywalec
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 28, 2011, 13:48:03 »
Omijać szerokim łukiem !! Straszny gniot. Ściągnąłem demo i żałuję . Grafika lepsza była w grach 5-6lat temu. Animacja kiepska. Destrukcja budynków spowodowała u mnie wybuch, ale śmiechu -  po strzeleniu z rakietnicy ściana wisiała w powietrzu nie trzymając się niczego ! Niszczyć można tylko co autorzy uznali za słuszne czyli budynki, strzelanie z rakietnicy do samochodów porozstawianych na mapie nie uszkadza obiektów. Strzelanie do swoich sojuszników oczywiście jest bezbolesne bo jesteśmy na nie nieczuli (to akurat może można gdzieś w opcjach zmienić).

W 200% jestem przekonany że ta gra nie jest warta 1200MSP, ja nie kupię jej nawet za 400MSP. A jeżeli ktokowliek grał wcześniej w BF BC2 to niech odpuszcza tytuł całkowicie.

Przesadzasz da się pograć ;) Oczywiście istnieje możliwość włączenia Friendly fire w każdym z trybów.
Gra ma dwa podstawowe tryby regular i hardcore
Granie w drugiego z nich (wiecej osób z niego korzysta) pozbawione jest mapki, paska życia, ilości naboi itp. czyli praktycznie braku huda. Jedyna informacja to ilość posiadanych granatów/ ładunków wybuchowych.

Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie ale ta gra strasznie przypomina mi CSa

Offline suchy_

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 28, 2011, 14:50:00 »
Zwłaszcza tryb, w którym nie ma respawnów. Gdyby dodali do niego jakieś cele, a nie tylko drużynowy DM to byłoby super.

Offline jqo2

• Stały bywalec
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 28, 2011, 16:49:57 »
Zwłaszcza tryb, w którym nie ma respawnów. Gdyby dodali do niego jakieś cele, a nie tylko drużynowy DM to byłoby super.

Jedyne jakie grałem to DM i odpowiednik capture the flag.