Autor Wątek: Another one bites the dust...  (Przeczytany 162700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lestat

• Aktywny forumowicz
Odp: Another one bites the dust...
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 03, 2008, 15:00:12 »
NIe polecam, tak tez sam zrobilem :) ale po 3 miechac poszla na na sprzedaz, imho jak sie ma x-a nie ma sensu brac ps3(narazie). TYlko MGS i uncharted sa dobre, ale to moje skromne zdanie.

Offline lego

• Aktywny forumowicz
    • gametrade.pl
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 03, 2008, 16:56:16 »
Właśnie moja konsola zdechła. RROD, po roku i trzech miesiącach od zakupu. Chyba skoczę kupić PS3...

Też tak miałem i tak uczyniłem (kupiłem PS3). Po dwukrotnym skończeniu MGSa i Uncharted konsola zbiera kurz :) Nie opłaca się, teraz X-y odsyłają w ciągu tygodnia, da się przezyć.

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 03, 2008, 17:27:12 »
Hehe, pojechałem do Saturna, biorę PS3, staję przed półką z grami, żeby łyknąć od razu jakiś "zestaw obowiązkowy" i... po 5 minutach takiego patrzenia odłożyłem konsolę i wróciłem do domu. Uncharted nie było, w poprzednie MGSy nie grałem, reszta jakoś nie krzyczała "musisz mnie mieć!". Chwilę się jeszcze zastanawiałem nad kupnem PSP, ale ostatecznie doszedłem do wniosku, że nie ma co się śpieszyć. :D

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 03, 2008, 17:32:15 »
Jak masz x360, to Ps3 nie warto brać, chyba ze masz ciśnienie na EoJ, bo to jak do tej pory najlepsza gra na PS3 jaka wyszła.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 03, 2008, 17:56:16 »
Jak masz x360, to Ps3 nie warto brać, chyba ze masz ciśnienie na EoJ, bo to jak do tej pory najlepsza gra na PS3 jaka wyszła.

Katanki to tak słuchaj z przymrużeniem oka, bo on jak widać jest odrobinkę spaczony ;). No, ale nie będę zaprzeczał, że z tytułów ekskluzywnych to mgs4, uncharted, hs, ratchet i takie tam różnie niedobitki jeszcze, ale tak naprawdę MGS4 to jedyna naprawdę next-genowa gra ;) i jak nie chcesz w nią grać to nie ma specjalnie więcej tych ekskluzywnych gier, w które musisz zagrać.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2008, 17:59:25 wysłana przez Beniamin Durski »
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 04, 2008, 09:54:56 »

Muszę to skomentować. ROTFL

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 04, 2008, 18:40:05 »
Nie no, wypas, nie dość, że support pracuje w moich godzinach pracy (muszę kombinować z dodzwonieniem się na 0800 i naturalnie nie mogę być przy konsoli), to jeszcze trzeba robić masę innych fikołków. Na koniec rozmowy okazało się, że w danych kontaktowych wpisałem Wielką Brytanię i mogę za to zarobić bana. Powiedzieli mi, żebym zmienił kraj w profilu xbox.com, ale... kraju nie da się zmienić. Czyli teraz będę musiał znowu do nich dzwonić (jutro, bo dzisiaj już gnoje nie pracują) i prosić o zmianę kraju w profilu (znając życie, z tym też będzie problem). Pfff... 

Offline r4v

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 04, 2008, 19:42:05 »
Czyli teraz będę musiał znowu do nich dzwonić (jutro, bo dzisiaj już gnoje nie pracują) i prosić o zmianę kraju w profilu (znając życie, z tym też będzie problem). Pfff... 

Ale po co? Zgłoś awarię przez xbox.com. Ja tam dzwoniłem tylko po to, żeby upewnić się co wysłać.

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 04, 2008, 20:12:54 »
Czyli teraz będę musiał znowu do nich dzwonić (jutro, bo dzisiaj już gnoje nie pracują) i prosić o zmianę kraju w profilu (znając życie, z tym też będzie problem). Pfff... 

Ale po co? Zgłoś awarię przez xbox.com. Ja tam dzwoniłem tylko po to, żeby upewnić się co wysłać.

Ale awaria awarią, a ja muszę kraj zmienić w profilu.

Offline Maciej Kowalik

• Polygamia Team
  • Mieszkaniec tego forum
    • Polygamia.pl
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 04, 2008, 20:15:47 »
Mi dawno temu przerejestrowali beż żadnych problemów

Offline r4v

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 04, 2008, 20:17:22 »
Ale awaria awarią, a ja muszę kraj zmienić w profilu.

Tylko zastanawiam się po co? Ja mam UK, zgłosiłem to przez xbox.com, godzinę później przyszła naklejka adresowa i cała historia. A jak zadzwoniłem na to 00800 to odniosłem wrażenie, że gościu bardzo nienawidzi swojej pracy.

PS. Jak ją zarejestrujesz na xbox.com to tam można dane podać użytkownika. Może o to chodzi?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2008, 20:26:54 wysłana przez r4v »

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 04, 2008, 20:26:08 »
Mi dawno temu przerejestrowali beż żadnych problemów

Oby i ze mną tak było. Koleżka, który dzisiaj odebrał jęczał, że on nie wie, co ja kombinowałem z tym krajem w profilu. Ekspert normalnie :D

EDIT: No nie idzie mi. Teraz się okazuje, że konsola jest zarejestrowana, a ja tego w profilu na xbox.com nie widzę. A najlepsze jest to, że dzwonić do MS mogę tylko w godzinach pracy, kiedy nie mam dostępu ani do konsoli ani do xbox.com...

EDIT 2: Ruszyło! Trzy razy trafiłem na tego samego gamonia, który kazał mi na wszystko czekać 48h, aż wreszcie jakaś rozgarnięta pani przerejestrowała mi konsolę i przyjęła zgłoszenie. Teraz czas na kuriera.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2008, 19:32:31 wysłana przez Padre »

panopticon

• Gość
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 07, 2008, 18:05:47 »
cos dla "fanow" RRoD ;) wersja z dyskiem 40GB ma inaczej zamocowane pamieci, co podobno w jakims tam stopniu zmniejsza ryzyko wystapienia RRoD ;)

http://benheck.com/08-06-2008/inside-a-60-gig-xbox-360

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 07, 2008, 19:17:55 »
Czekając na powrót X-a nabyłem PSP. Pata, pata... :P

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 08, 2008, 12:57:16 »
A ja juz niebawem łyknę swojego X360, zamykam się z Forzą2 i MotoGP i mnie nie ma dla świata :) Obecnie sprzedaję swój tv i łykam na prędce 52" FullHD, a żonie kupuję NDS :) Trochę światła się pojawi w moim życiu :)

Offline Remigiusz Nowakowski

• Aktywny forumowicz
    • http://www.rnacid.pl/
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 08, 2008, 14:50:13 »
Powodzenia Katanka :)
Swoją drogą - wydajesz masę pieniędzy ;) pozazdrościć :)
--
Pozdrawiam!
Remigiusz "RNAcid" Nowakowski

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 13, 2008, 15:17:56 »
Mam wreszcie mozliwosc zapoznania sie z Microsoftowym kartonem spod Frankfurtu. 

Co mi sie nie podoba :

- List z przeprosinami i informacja o prezencie w postaci miesiaca Live. Zajebiscie -  jedyny problem to to, ze zdrapki juz nie zapakowali. Jeden z tych momentow kiedy czuje, ze mieszkamy na peryferiach zachodniego swiata. :(
- Na liscie kwadraciki na ktorych serwisant mial zaznaczyc jaka czesc/czesci byly naprawiane. Zaden kwadracik nie zaznaczony. Ktos chyba pakowal te konsole na szybko.

Co jest mile :

- Ku mojemu zdziwieniu konsola pracuje zdecydowanie ciszej. Ba, kazdy z elementow wydaje inny dzwiek niz przed zgonem- przy wlaczaniu sprzetu, pracy z gra / w Dashboardzie.
Myslalem, ze te informacje o ciszej pracujacych Elite'ach & nowszych modelach sa troche na wyrost, ale Microsoft chyba naprawde ma w koncu jakis sposob na wyciszenie tej najfajniejszej suszarki swiata.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2008, 15:20:38 wysłana przez Kraven PL »

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 13, 2008, 21:36:07 »
A ja dalej czekam na mojego truposza. Obecnie przeniósł się z Frankfurtu do Langenhagen (przesłana do służb celnych - o co kaman?). A przy PSP tak się wynudziłem, że chyba go jutro zaniosę z powrotem do sklepu :\

Offline r4v

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 14, 2008, 08:27:57 »
- Ku mojemu zdziwieniu konsola pracuje zdecydowanie ciszej. Ba, kazdy z elementow wydaje inny dzwiek niz przed zgonem- przy wlaczaniu sprzetu, pracy z gra / w Dashboardzie.

Moja akurat pracuje głośniej. Co prawda inaczej, już tak nie jęczy, ale wali jak suszarka teraz. Może to i kwestia temperatur, ale zdecydowanie mnie to wkurza (a HD-DVD to już w ogóle przegięcie pały).

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 14, 2008, 20:30:59 »
A ja po tygodniu odsprzedałem PSP. Odnoszę wrażenie, że dla posiadacza X360 wszystkie inne konsole są zbędne (chyba, że się dużo podróżuje). Inna sprawa, że straszliwie mnie "zepsuły" achievementy. Łapię się na tym, że gry bez cheevos sprawiają mi mniej przyjemności (a za osiągnięciową dziwkę się nie uważam).

Co do mojego truposza - podjąłem decyzję, że przesiądę się na X360 z większym dyskiem. Nie wiem jeszcze, czy będzie to Elite, czy 60GB ale w przyszłym tygodniu którąś wersję łyknę. Minus - będzie trzeba przypisać licencje i przerzucić dane ze starego dysku. Plus - więcej miejsca na obrazy płyt (jesienny update) i mój obecny X360, który powędruje do kogoś znajomego, wciągniętego tym samym do grona konsolowców :D

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 14, 2008, 22:45:26 »
Przypisac licencje? O co chodzi? :P

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 15, 2008, 10:37:27 »
Przypisac licencje? O co chodzi? :P

No zdaje się, że licencje na zakupy z Marketplace przypisane są do konsoli, nie do gamertaga. Jeśli zmienię konsolę, będę musiał przepisać licencje ze starej na nową, żeby grać w zakupione wcześniej gry.

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 15, 2008, 18:14:07 »
Nie tyle grac co grac bez bycia podlaczonym do Live'a. Wszystkie rzeczy sciagniete z Live'a, zarowno te platne jak i nie, nie sa widziane przez obca konsole, jezeli nie jestesmy podlaczeni do Live'a [czyli offline]. Jezeli chcemy widziec/uzywac te rzeczy offline to trzeba, jak to Padre juz wspomnial, przepisac licencje z jednej konsoli na druga. Jest chyba jakies ograniczenie do jednej zmiany na miesiac czy cos, nie pamietam.

panopticon

• Gość
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 15, 2008, 18:20:06 »
Jest chyba jakies ograniczenie do jednej zmiany na miesiac czy cos, nie pamietam.
How often can I use the tool?

The tool can only be used once every twelve months.

wiecej info tutaj http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/licensemigration/faq.htm

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 16, 2008, 15:31:34 »
Elite już podpięte, pustka w moim życiu została wypełniona ;)

Teraz muszę się zapisać na kabelek do transferu danych z 20GB...

Offline Pafnucy

• Stały bywalec
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 17, 2008, 22:23:09 »
Właśnie wróciłem po trzytygodniowym wypoczynku w odciętej od świata wiosce (stoją tam 3 domy, z czego 2 są opuszczone :D). Z radością wróciłem do domu, jako że do przejścia został mi jeszcze Bioshock, Mass Effect i 2/3 GTA, w związku z czym planowałem ostatnie tygodnie wakacji poświęcić na intensywne gierczenie.
Niestety - z moich planów nici! Niby konsola działa doskonale, tylko... co z tego, skoro napęd się nie otwiera? :(

Nie byłoby w tym w sumie tragedii - na szczęście mam jeszcze PSP i niedokończonego FFIX z psxa, tyle że nie mam paragonu (oszukańczy sprzedawca na allegro :s). No ale nic to, jutro będę dzwonił i się dowiadywał. Mam nadzieję, że wszystko będzie oky.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2008, 23:22:39 wysłana przez Pafnucy »

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 20, 2008, 20:33:57 »
Moja konsolka wróciła wczoraj. Na liście napraw jest płyta główna i... napęd. Na ten drugi nie narzekałem ale nowy pracuje ciszej, więc nie narzekam :D

Btw, transfer licencji XBLA jest banalnie prosty i bardzo szybki. Logujesz się w xbox.com, klikasz link, łączysz się na docelowej konsoli z XBL i już. A, trzeba jeszcze na konsoli wcisnąć 'Download again' dla każdej gry/dodatku - jak ktoś ma dużo, to trochę klikania jest (na szczęście stuff nie jest od nowa ściągany, to tylko kilkusekundowy update).

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 25, 2008, 11:00:35 »
Jak wyglada sprzedaz uzywanej, zarejestrowanej konsoli? Co sie dzieje, kiedy pojawia sie ponownie RROD?
Mozna telefonicznie "przerejestrowac" konsole na nowego uzytkownika, tak by naprawiona z Niemiec trafila do nowego wlasciciela? Robil ktos taki manewr?

panopticon

• Gość
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 26, 2008, 22:20:22 »
znalezione w sieci ;)

Offline Gregys

• I Am Robot
  • pukier cuder
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 27, 2008, 12:00:42 »
Możesz wytłumaczyć żart nieświadomemu? ;)
Gregys out.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 27, 2008, 12:35:58 »
W jednym z klasyków kina S-F komputer w ten sposób mówił człowiekowi, że nie wykona jego poleceń. Przejął kontrole nad samym sobą, a człowieka traktował jak równego sobie, albo nawet gorzej :) Nie pamiętam dokładnie tego filmu, bo to było lata temu, ale coś na ten kształt. Zaraz pewnie ktoś dokładnie wytłumaczy.

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 27, 2008, 13:24:03 »
Nie pamiętam dokładnie tego filmu, bo to było lata temu, ale coś na ten kształt. Zaraz pewnie ktoś dokładnie wytłumaczy.
Odyseja kosmiczna: 2001 w reżyserii wielkiego Stanleya Kubricka - nie wiem czy nie jest to dla meni film nr 1 ever ;) a ten komputer sprzeciwiający się (po raz pierwszy w historii kina - odyseja jest z 68go) swojemu twórcy, to HAL 9000 :)

Edit: o a tak wyglądał interfejs HALa http://www.schneiderism.com/wp-content/uploads/2008/02/hal9000.jpg
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2008, 13:26:30 wysłana przez h4n5 »

Offline Gregys

• I Am Robot
  • pukier cuder
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 27, 2008, 13:58:21 »
Film znam ale jakoś zupełnie nie skojarzyłem (oglądany lata temu). Dzięki za wyjaśnienie.
Gregys out.

Offline Ryszard Chojnowski

• Stały bywalec
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 05, 2008, 21:29:20 »
Właśnie padł mi kolejny xbox. To już 5 raz. Tym razem trafiło wersję Elite. Słów brak...

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #114 dnia: Wrzesień 05, 2008, 22:19:19 »
5 raz?

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #115 dnia: Wrzesień 06, 2008, 18:39:53 »
Rysiu afair ma 2 xboxy, które psuje na zmianę.

Offline Ryszard Chojnowski

• Stały bywalec
« Odpowiedź #116 dnia: Wrzesień 07, 2008, 13:33:41 »
Ano. W każdym razie kupiłem nowego. Akurat miałem zaskórniaki odłożone, co prawda na coś innego, ale nałóg wygrał. Udało mi się trafić tym razem wersję z zasilaczem 175W i jest ZNACZNIE cichsza niż poprzednie - zarówno napęd jak i sama konsola.

A zepsutą, gdy wróci z naprawy, sprzedam.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #117 dnia: Wrzesień 07, 2008, 18:17:24 »
Bardzo fajne rozwiązanie. Napisz co Ci dorzucili w ramach gratisów ;)

Offline tap-chan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #118 dnia: Wrzesień 15, 2008, 22:20:18 »
Noż cholera jasna, myślałem, że mój dany na urodzinki przez żonkę Xbox mnie już nigdy nie zawiedzie... A tu proszę. W trakcie sesji w Rock Banda postanowił się
a) zawiesić
b) nie odpalać ponownie.

Natomiast nie mam RROD. Spotkaliście się z czymś takim? Po prostu w trakcie wgrywania dasha konsola się zawiesza i tyle. Nic więcej się nie dzieje, kółeczko świeci się prawidłowo...

Offline piethru

• Stały bywalec
« Odpowiedź #119 dnia: Wrzesień 16, 2008, 11:02:50 »
Ja tak miałem - czarny ekran. Wymienili mi jakiś układ zasilania i coś od wyświetlania grafiki.