Autor Wątek: "Nie przerabiam - nie kradnę"  (Przeczytany 341655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slateer

• Junior
  • *
    • Gamersite
Odp: "Nie przerabiam - nie kradnę"
« Odpowiedź #1880 dnia: Styczeń 22, 2010, 19:10:03 »
DLC do Assassin's Creed 2 będzie zablokowane. Powód oczywisty.  ::)

A posiadacze PS3 dostaną nawet tłumaczenie.

Wypadek przy pracy, czy nowy trend dymania posiadaczy xboxa?

a co, to jakas niby nowosc? bylo juz tak wiele razy...

Gry, konsole, PC: www.gamersite.pl

Offline Zenon B.

• Aktywny forumowicz
  • Glorious PC Gamer
« Odpowiedź #1881 dnia: Styczeń 22, 2010, 19:12:30 »
Skończyła się pomarańczowa rewolucja, wróciła szara rzeczywistość.

Ale tak właściwie, jeśli naprawdę chcecie, żeby ten Live był w Polsce, powinna się chyba zacząć akcja namawiania do wykupywania ze sklepów gier na X360, nie? Akcje akcjami, postulaty postulatami, ale jeśli coś ma naprawdę przekonać MS do zrobienia Live, to przede wszystkim pieniądze.

A TY ILE DZIŚ KUPIŁEŚ GIER NA XBOXA?

Offline Starh

• Badass
« Odpowiedź #1882 dnia: Styczeń 22, 2010, 19:15:56 »
za 30 dni to będzie rewolucja, ale nie pomarańczowa tylko październikowa i zamiast szturmować Pałac Zimowy to będą gracze walić tłumnie w budynek MS hah

A tak na poważnie to teraz po prostu trzeba czekać;)

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #1883 dnia: Styczeń 22, 2010, 19:16:11 »
Może z tłumaczeniem po prostu udać się do najbardziej odpowiedniej osoby - tłumacza? Kaskę mogę wpłacić na ten cel.
Co do mniejszej liczby odwiedzin: myślę, że znowu podskoczy jak Vir przedstawi pismo do Redmond. A potem 30 dni i wszystkich szlag trafi najprawdopodobniej :)
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline Cube822

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1884 dnia: Styczeń 22, 2010, 19:17:33 »
Skończyła się pomarańczowa rewolucja, wróciła szara rzeczywistość.

Ale tak właściwie, jeśli naprawdę chcecie, żeby ten Live był w Polsce, powinna się chyba zacząć akcja namawiania do wykupywania ze sklepów gier na X360, nie? Akcje akcjami, postulaty postulatami, ale jeśli coś ma naprawdę przekonać MS do zrobienia Live, to przede wszystkim pieniądze.

Chyba sobie zarty robisz  ???  To chyba w druga strona powinno dzialac!  Zmienic platforme , jezeli MS zauwazy ,ze Sony robi u nas pieniadze, a od niej klienci odchodza to moze sie w koncu obudza. Brak podstawowych uslug ,a Ty namawiasz ,zeby jeszcze wiecej kupowac... Good idea

Ps. A swoja droga to ta sprawa z AC2 wyszla chyba w idealnym momencie  ;D W sam raz ,zeby podczepic pod akcje i miec kolejny argument
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2010, 19:22:33 wysłana przez Cube822 »

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • Daj Głos Podcast
« Odpowiedź #1885 dnia: Styczeń 22, 2010, 19:20:09 »
Z oglądalnością ruszy, ale wszystko musimy robić po kolei :) Najpierw trzeba uruchomić WWL, dopracować tłumaczenia, a potem zaczniemy działać. Nikt na pewno sobie nie odpuszcza bo teraz mamy właśnie najlepszy moment do wykorzystania. Nawet jak już przedstawimy materiał do wysyłki dla MS to przecież nie będzie tak, że przez 30 dni nie będziemy nic robić.

Offline Zenon B.

• Aktywny forumowicz
  • Glorious PC Gamer
« Odpowiedź #1886 dnia: Styczeń 22, 2010, 19:25:04 »
Chyba sobie zarty robisz  ???  To chyba w druga strona powinno dzialac!  Zmienic platforme , jezeli MS zauwazy ,ze Sony robi u nas pieniadze, a od niej klienci odchodza to moze sie w koncu obudza. Brak podstawowych uslug ,a Ty namawiasz ,zeby jeszcze wiecej kupowac... Good idea

Skoro jeszcze mniej gier na X360 będzie się sprzedawać, to na pewno będzie świetna motywacja, żeby zainwestować w zrobienie Live. Niektórzy tu chyba nie rozumieją, że MS nie zrobił Live nie dlatego, żeby zrobić komuś na złość, tylko dlatego, że mu się to nie opłaca.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #1887 dnia: Styczeń 22, 2010, 19:30:08 »
Skoro jeszcze mniej gier na X360 będzie się sprzedawać, to na pewno będzie świetna motywacja, żeby zainwestować w zrobienie Live. Niektórzy tu chyba nie rozumieją, że MS nie zrobił Live nie dlatego, żeby zrobić komuś na złość, tylko dlatego, że mu się to nie opłaca.

Dokładnie. Zgadzam się w 100%.

Z drugiej strony - zmienić nagle przyzwyczajenia? Kupować więcej nowości w polskich sklepach, zamiast używanych na allegro/nowych zza granicy? Niby to też powinno pomóc, ale dla każdego z nas oznacza jednak większe wydatki. Dlaczego, ja się pytam?

kratosik

• Gość
« Odpowiedź #1888 dnia: Styczeń 22, 2010, 19:30:21 »

A niech nie robi , pies go srał. Nie oni jedyni na świecie robią konsole, przesiadłem się na kloca z ps2 więc pada mam obczajonego.Teraz po tym info o AC2 przy pierwszej okazji zamieniam kloca na ps3, dość mam już wiecznych problemów (CoD classic, teraz AC2 za chwilę uj wie co)

Offline Cube822

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1889 dnia: Styczeń 22, 2010, 19:35:46 »

Byc dymanym tyle lat przez MS i kupowac u nich jeszcze wiecej , bezcenne...  Jakos Sony chyba nie narzeka na nasz rynek , jak MS dostrzeze, ze jednak jakis potencjal istnieje w naszych graczach to moze w koncu cos zmieni w swoim nastawieniu. Ale z drugiej strony , jezeli nie oferuja taki podstawowych uslug jak multi , a ludzie kupuja jeszcze wiecej to po co cos zmieniac i generowac sobie dodatkowe koszty wprowadzaja live na nasz rynek ? Bylo mowione juz setki razy , GLOSUJCIE PORTFELAMI ! Lepszego bodzca do dzialania niz wasze pieniadze nie ma i nie bedzie.

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #1890 dnia: Styczeń 22, 2010, 19:38:57 »
A ja mam coś lepszego.

Cenega wydała dzisiaj dodatki do Fallout 3!

BRAWO!

Tylko, że te dodatki nie będą kompatybilne z... wydaną przez nich podstawką! :D

Offline Starh

• Badass
« Odpowiedź #1891 dnia: Styczeń 22, 2010, 19:43:50 »
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2010, 19:45:45 wysłana przez Starh »

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #1892 dnia: Styczeń 22, 2010, 19:46:14 »
Byc dymanym tyle lat przez MS i kupowac u nich jeszcze wiecej , bezcenne...  Jakos Sony chyba nie narzeka na nasz rynek , jak MS dostrzeze, ze jednak jakis potencjal istnieje w naszych graczach to moze w koncu cos zmieni w swoim nastawieniu. Ale z drugiej strony , jezeli nie oferuja taki podstawowych uslug jak multi , a ludzie kupuja jeszcze wiecej to po co cos zmieniac i generowac sobie dodatkowe koszty wprowadzaja live na nasz rynek ? Bylo mowione juz setki razy , GLOSUJCIE PORTFELAMI ! Lepszego bodzca do dzialania niz wasze pieniadze nie ma i nie bedzie.

Czy Ty w ogóle czytasz to co piszesz? Idąc Twoim tokiem rozumowania: jak sprzedaż spadnie do 1% to dostaniemy polski LIVE, tak? Tu nie chodzi o wybór między dwiema konsolami, które mają takie same gry i dają to samo. Gdyby tak było, to już dawno miałbym PS3. Dla mnie liczą się gry! A te, dla mnie, lepsze są na X360. Rezygnacja z Xa i zakup PS3 to dla mnie żadne rozwiązanie. Co mi po Killzone czy innych Uncharted, jak na Playu nie pogram w kultowe dla mnie Gearsy? To tylko mały przykład, bo jest tego oczywiście więcej. Pomyśl chwilę, zanim coś napiszesz, to naprawdę nie boli.

Michael_999

• Gość

Offline Starh

• Badass
« Odpowiedź #1894 dnia: Styczeń 22, 2010, 19:53:04 »
Btw wpisałem w google we want live i po kilku stronach znalazłem
http://www.gamespot.com/pages/forums/show_msgs.php?topic_id=27162992 heh:)

Offline Cube822

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1895 dnia: Styczeń 22, 2010, 20:01:33 »

Czy Ty w ogóle czytasz to co piszesz? Idąc Twoim tokiem rozumowania: jak sprzedaż spadnie do 1% to dostaniemy polski LIVE, tak? Tu nie chodzi o wybór między dwiema konsolami, które mają takie same gry i dają to samo. Gdyby tak było, to już dawno miałbym PS3. Dla mnie liczą się gry! A te, dla mnie, lepsze są na X360. Rezygnacja z Xa i zakup PS3 to dla mnie żadne rozwiązanie. Co mi po Killzone czy innych Uncharted, jak na Playu nie pogram w kultowe dla mnie Gearsy? To tylko mały przykład, bo jest tego oczywiście więcej. Pomyśl chwilę, zanim coś napiszesz, to naprawdę nie boli.

Widze,ze myslenie to nie jest twoja mocna strona, a wiec moze tak ci to wytlumacze. Polska malym panstwiem nie jest , ciagle sie rozwija , wiec taka korporacja jak MS nie moze sobie go od tak poprostu olac. Jezeli Panowie z gory zobacza ,ze ich konkurencja jaka jest Sony ciagle sie rozwija ,  danych gier sprzedala xxxxx , a oni jakies 10 raz mniej to moze da im to do myslenia ,ze cos jest nie tak i w koncu rusza d*pe ,zeby cos z tym zrobic.  Uwielbiasz X ze wzgledu na niesamowite exclusivy ktorych wychodzi ogromna ilosc , twoja prawo , twoj gust ,  kupuj  .  GLOSUJCIE PORTEFALAMI !
Bez odbioru.

PS. [irony mode on] Kupujcie po dwie kopie gier , zwlaszcza AC2 , MS za takie wzorcowe traktowanie graczy w Polsce zasluzyl sobie na dwukrotnie wieksze przychody [irony mode off]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2010, 20:06:17 wysłana przez Cube822 »

Offline KriegPL

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #1896 dnia: Styczeń 22, 2010, 20:03:11 »

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #1897 dnia: Styczeń 22, 2010, 20:10:30 »
Widzę tylko jeden minus tego, że cała impreza zaczęła się właśnie teraz - w sklepach są strasznie nieciekawe bundle PS3. 8)
PSN ID: czajuprime

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #1898 dnia: Styczeń 22, 2010, 20:10:35 »

Widze,ze myslenie to nie jest twoja mocna strona, a wiec moze tak ci to wytlumacze. Polska malym panstwiem nie jest , ciagle sie rozwija , wiec taka korporacja jak MS nie moze sobie go od tak poprostu olac. Jezeli Panowie z gory zobacza ,ze ich konkurencja jaka jest Sony ciagle sie rozwija ,  danych gier sprzedala xxxxx , a oni jakies 10 raz mniej to moze da im to do myslenia ,ze cos jest nie tak i w koncu rusza d*pe ,zeby cos z tym zrobic.  
Bez odbioru.

Myślenie bardziej życzeniowe, niż mające cokolwiek wspólnego z rzeczywistością. Przede wszystkim na PS3 nie ma piractwa, więc nawet jeśli M$ sprzeda u nas więcej konsol, to nie znaczy tym samym, że sprzeda więcej gier (a więc więcej zarobi). Po drugie, znasz taki kraj jak Japonia? Podpowiem - to kraj, gdzie konsola jest podstawowym wyposażeniem mieszkania. Kopalnia pieniędzy dla producentów sprzętu i gier. Wielkie zyski PS3 i Nintendo. M$, zgodnie z Twoim rozumowaniem to dostrzegła, weszła na wyspy i... i co? I nic, leżą i kwiczą. Interes idzie marnie, niezła nauczka na przyszłość.

Uwielbiasz X ze wzgledu na niesamowite exclusivy ktorych wychodzi ogromna ilosc , twoja prawo , twoj gust ,  kupuj  .  GLOSUJCIE PORTEFALAMI !

Niesamowite - tak. Ogromna ilość? ;D ;D ;D
Nie, to nie tak. Ilość niewielka, ale silnie uzależniająca ;)

Offline Cube822

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1899 dnia: Styczeń 22, 2010, 20:15:20 »
Po drugie, znasz taki kraj jak Japonia? Podpowiem - to kraj, gdzie konsola jest podstawowym wyposażeniem mieszkania. Kopalnia pieniędzy dla producentów sprzętu i gier. Wielkie zyski PS3 i Nintendo. M$, zgodnie z Twoim rozumowaniem to dostrzegła, weszła na wyspy i... i co? I nic, leżą i kwiczą. Interes idzie marnie, niezła nauczka na przyszłość.

To zes sobie przyklad wybral. Kazdy z nas wie ,ze Japonia to bardzo specyficzny rynek i najzwyczajniej w swiecie nie nadaje sie on do porownan , zreszta jak to tzymishie mowie , tam nie mieszkaja ludzie tylko kosmici  ;D
Zreszta kazdy niech robi jak uwaza, liczy sie efekt , a moim zdaniem poklepywanie MS po plecach nabijajacym im kase nie jest idealnym sposobem.
PEACE OUT
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2010, 20:45:45 wysłana przez Cube822 »

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • Daj Głos Podcast
« Odpowiedź #1900 dnia: Styczeń 22, 2010, 20:21:40 »
Zastanawiam się ilu z Was/Nas kupuje gry za granicą. Przyznam, że spora część mojej kolekcji jest kupiona w UK lub Niemczech, dzięki czemu za niewielką dopłatą mam pełne wersje (w sensie kodów itp.) gier. Ciekawe jak bardzo by to wszystko wpłynęło na wskaźnik gdyby podliczyć osoby które kupują za granicą. Wiem że to niemożliwe, ale jestem ciekaw czy jest takich osób więcej ;)

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #1901 dnia: Styczeń 22, 2010, 20:26:22 »
Zastanawiam się ilu z Was/Nas kupuje gry za granicą. Przyznam, że spora część mojej kolekcji jest kupiona w UK lub Niemczech, dzięki czemu za niewielką dopłatą mam pełne wersje (w sensie kodów itp.) gier. Ciekawe jak bardzo by to wszystko wpłynęło na wskaźnik gdyby podliczyć osoby które kupują za granicą. Wiem że to niemożliwe, ale jestem ciekaw czy jest takich osób więcej ;)

Zakupy za granicą to pikuś, zobacz aukcje na allegro...

Po drugie, znasz taki kraj jak Japonia? Podpowiem - to kraj, gdzie konsola jest podstawowym wyposażeniem mieszkania. Kopalnia pieniędzy dla producentów sprzętu i gier. Wielkie zyski PS3 i Nintendo. M$, zgodnie z Twoim rozumowaniem to dostrzegła, weszła na wyspy i... i co? I nic, leżą i kwiczą. Interes idzie marnie, niezła nauczka na przyszłość.

To zes sobie przyklad wybral. Kazdy z nas wie ,ze Japonia ta bardzo specyficzny rynek i najzwyczajniej w swiecie nie nadaja sie on do porownan , zreszta jak to tzymishie mowie , tam nie mieszkaja ludzie tylko kosmici  ;D
Zreszta kazdy niech robi jak uwaza, liczy sie efekt , a moim zdaniem poklepywanie MS po plecach nabijajacym im kase nie jest idealnym sposobem.
PEACE OUT

Gdyby istniał idealny sposób, to już byśmy go wykorzystali :) No właśnie, pomysłów jest wiele, tylko nie wiadomo tak naprawdę którego się chwycić. Ja myślę, że spadek dochodów M$ w Polsce BARDZO by nas oddalił od XBL.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #1902 dnia: Styczeń 22, 2010, 20:28:16 »
Spoko chłopaki, to, ze teraz trzeba nieco odpoczynku i przeszeregowania wojsk, nie oznacza, że do kolejnej bitki szybko nie dojdzie ;) Nie ulegajcie zwiątpieniu!

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #1903 dnia: Styczeń 22, 2010, 20:34:20 »

Coś Ci kolego się priorytety pomyliły. Mnie do kupna gier zachęciłoby znakomicie LIVE PL i zero problemów z DLC i płatnościami. Prawda jest taka, ze skoro dajesz się dymać i jeszcze chcesz więcej to po co coś zmieniać?

Offline vrds

• Badass
« Odpowiedź #1904 dnia: Styczeń 22, 2010, 20:35:55 »
angielska wersja to cytat Jim'a Morrisona
Tak jest błąd. Kilka sekund googlowania powiedziało mi czemu:
http://www.zimbio.com/Jim+Morrison/articles/9/Morrison

Oryginalny cytat brzmi "each day is a drive through history"

U was jest błędnie:
"each day is drive through history"

Moglibyście chociaż przepisać cytaty bez błędów, bo o ile literówki i błędy można zwalić na karb nieznajomości języka, to nieumiejętność przepisania poprawnie cytatu świadczy o czymś zupełnie innym.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #1905 dnia: Styczeń 22, 2010, 20:47:43 »
Coś Ci kolego się priorytety pomyliły. Mnie do kupna gier zachęciłoby znakomicie LIVE PL i zero problemów z DLC i płatnościami. Prawda jest taka, ze skoro dajesz się dymać i jeszcze chcesz więcej to po co coś zmieniać?

Co masz na myśli, "dajesz się dymać i jeszcze chcesz więcej"?? To ma być jeszcze gorzej?

Nie, w najgorszym przypadku nic się nie zmieni. Skoro więc gracze akceptują taki stan rzeczy od kilku lat, to czemu nagle mieliby zrezygnować z konsoli? Tymczasem jest szansa na to, żeby było lepiej, taka namacalna szansa. To nie jest tak, że jak M$ nie wprowadzi polskiego LIVE to się obrażam i sprzedam sprzęt i gry, albo przerobię konsolę i gram na piratach, żeby ich ukarać. Po prostu - cieszę się, że mam dobrą konsolę i fajne gry, ale cieszyłbym się bardziej, gdyby oferowano nam pełną funkcjonalność.

Offline mrjinks

• Padawan
  • **
  • Pan Znienackowy
« Odpowiedź #1906 dnia: Styczeń 22, 2010, 20:56:32 »
Teraz przez chwile emocje opadną, poza akcją trzeba jeszcze dbać o żony/dziewczyny/rodzinę no i grać na konsoli(czy x360 czy ps3;D - w końcu po to to jest). Właśnie odpaliłem znów Eternal Sonata, jestem przy końcu, dobrze odłożyć sobie taką grę na później(leżała coś z 10 miesięcy:D). Tylko w to mogę grać, bo przeciąłem sobie kciuka nożem znienacka no i MW2 odpada(tu trzeba szybko napier... a w ES nie;)).
Tu była ładna stopka z profilem na x360...
Jednak konsoli jak i profilu już nie ma i nie będzie(na pewno
nie Microsoftu).
www.kontrakcja.pl
www.wewantlive.com

Offline TEXZ.

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #1907 dnia: Styczeń 22, 2010, 20:57:12 »
Widzę tylko jeden minus tego, że cała impreza zaczęła się właśnie teraz - w sklepach są strasznie nieciekawe bundle PS3. 8)
W marcu mają być bundle z Heavy Rain i God Of War 3, cierpliwości ;)

Btw. widzę, że niektórzy z góry zakładają, że odpowiedź z Redmond będzie negatywna. Więcej optymizmu, wierzę że podejdą do tego poważnie. Trzeba myśleć pozytywnie, nawet w Polsce, gdzie co drugi na sam widok akcji o XL od razu spuścił ją w klozecie, jako niemożliwą do realizacji. Z resztą wierzę, że w MS nie wiedzą, że na prowincji Europy nie ma jeszcze Lajwa. Chcę wierzyć w to, że to jest tylko niedopatrzenie. Gdyby nie to nie byłoby mnie tu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2010, 20:58:45 wysłana przez TEXZ. »

Offline JAPONfan

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1908 dnia: Styczeń 22, 2010, 21:04:39 »

Zakupy za granicą to pikuś, zobacz aukcje na allegro...

U nas jest allegro. W takim UK masz Game i kilka innych sieciowek ktore zajmuja sie tylko grami. Mialem przyjemnosc byc tam akurat w czasie premiery GTA:SA. Po tygodniu od premiery do kupienia w tychze sklepach byla do kupienia używka za 29,99 funta. Do porównania 39,99 za "nowka w folii".

Problem polega na tym że te gry przestają być fajne. Bo gra na 5 godzin to słabizna a DLC na kolejne 5 sobie nie załatwię.

Musimy zdać sobie sprawę że nie jesteśmy jakimś cholernym zadupiem i kraikem co wypadł ZSSR spod ogona. Jesteśmy jako państwo członkami Unii Europejskiej, i dlatego nie liczy się ile gier kupimy lub nie w Polsce. Liczy się to ile tych gier będzie sprzedanych lub nie we wszystkich krajach członkowskich gdzie sprzedaje się Xboxa bez dostępu do LIVE.

Świetnie że to u nas doszło do powstania punktu zapalnego. Ale jak widać MS Polska to nie jest partner do rozmów. Wiec musimy przestać myśleć o tym "co kilka tysiecy graczy w Polsce może zrobić" tylko zacząc myslec na poziomie miedzynarodowym.
Bo jako UE możemy wpłynąć na Microsoft. Ale żeby coś zdziałać jako UE musimy stworzyć scisły front z innymi krajami.

I przestać bawic się w pomysły "kupujmy wiecej/mniej gier". Bo wtedy to nadal będzie konflikt pojedyńczego gracza z wielką firmą.
Trzeba pokazać że to nie jest ruch kilkutysiecy graczy z jednego kraju który strasza tupnięciem nóżką.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1909 dnia: Styczeń 22, 2010, 21:12:55 »
http://www.youtube.com/watch?v=57BtGUz2ro0 heh...

REWELACJA! Idealnie pasuje do kolchoznianej mentalnosci MS Polska :).
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1910 dnia: Styczeń 22, 2010, 21:32:19 »
Tylko w to mogę grać, bo przeciąłem sobie kciuka nożem znienacka no i MW2 odpada(tu trzeba szybko napier... a w ES nie;)).

MSPANC

Offline JAPONfan

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1911 dnia: Styczeń 22, 2010, 22:11:48 »
Echh rece opadają do ziemi i kopią sobie dołek. Akcja staruje 15 stycznia, 20 allegro wydaje oswiadczenie.

I to z tekstem "można znaleźć". No własnie. Tylko ja tego nie szukam i to mam, wchodze sobie w dział xbox360>konsole sortuje według ceny i już.
Na 10 aukcji 5 dotyczy flasha. A jedna z aukcji naprawy należy do konta które wystawiało przeróbkę flash. A ja je codziennie od 16 stycznia zgłaszałem z formularza jako naruszajace 118 artykuł PA. Wczoraj mu usuneli tą aukcje. Ale jak wdac konto i właściciel mają się dobrze.

Ja rozumiem że allegro ma za idiotów swoich użytkowników. Ale żeby takie numery odstawiać MS?

Offline gamer360

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1912 dnia: Styczeń 22, 2010, 22:23:06 »
Jeśli chodzi o MS to zaczynam rozumieć tekst piosenki Piaska: "Im więcej ciebie tym mniej ..."

Offline TEXZ.

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #1913 dnia: Styczeń 22, 2010, 22:37:00 »
DLC do Assassin's Creed 2 będzie zablokowane. Powód oczywisty.  ::)

A posiadacze PS3 dostaną nawet tłumaczenie.

Wypadek przy pracy, czy nowy trend dymania posiadaczy xboxa?
Heh, dopiero to przeczytałem: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7485917,Pierwszy_dodatek_do_Assassin_s_Creed_2_pojawi_sie.html
Na szczęście nie ryzykowałem z wersją na X360.

Offline gamer360

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1914 dnia: Styczeń 22, 2010, 22:40:30 »
Póki nie będzie LIVE w Polsce to jak się nazywam, tak nie tknę żadnej gry wydanej od polskiego wydawcy - tym bardziej polskiego oddziału Ubisoft.

Offline Starh

• Badass
« Odpowiedź #1915 dnia: Styczeń 22, 2010, 23:02:07 »
Marudzicie na Ubi, a oni tylko wsparli ten mały reportaż na TVN 24, wyjaśnili że dlc prawnie wprowadzić nie mogą. Poza tym jasno dali MS do zrozumienia i to według mnie jest mały przejaw buntu ze strony tej firmy w stronę M$. Za nimi powinno pójść EA może właśnie tym sposobem jeszcze bardziej MS ujrzy polski rynek.

Offline gamer360

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1916 dnia: Styczeń 22, 2010, 23:12:59 »
Marudzicie na Ubi, a oni tylko wsparli ten mały reportaż na TVN 24, wyjaśnili że dlc prawnie wprowadzić nie mogą. Poza tym jasno dali MS do zrozumienia i to według mnie jest mały przejaw buntu ze strony tej firmy w stronę M$. Za nimi powinno pójść EA może właśnie tym sposobem jeszcze bardziej MS ujrzy polski rynek.

Skoro prawnie nie mogę kupić brakujących poziomów to jakim prawem zostały wycięte z polskiej wersji ?  Niech Ubisoft wyp*** z polski bo tylko zamęt sieją ! Byłaby jedna wersja angielska i byłby spokój. Nadziałem się na polską wersję bo obiecali że DLC będzie działać a tu chuj :( Nie mam zamiaru już kupować od tych patałachów. Mam wkurw nieziemski dziś na nich !

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #1917 dnia: Styczeń 22, 2010, 23:21:40 »

Co masz na myśli, "dajesz się dymać i jeszcze chcesz więcej"?? To ma być jeszcze gorzej?

Nie, w najgorszym przypadku nic się nie zmieni. Skoro więc gracze akceptują taki stan rzeczy od kilku lat, to czemu nagle mieliby zrezygnować z konsoli? Tymczasem jest szansa na to, żeby było lepiej, taka namacalna szansa. To nie jest tak, że jak M$ nie wprowadzi polskiego LIVE to się obrażam i sprzedam sprzęt i gry, albo przerobię konsolę i gram na piratach, żeby ich ukarać. Po prostu - cieszę się, że mam dobrą konsolę i fajne gry, ale cieszyłbym się bardziej, gdyby oferowano nam pełną funkcjonalność.

w/g Ciebie wygląda to tak?:
" Przychodzi młodzian (Ty) do burdelu (MS) i rzuca w progu:
- chciałbym panienkę!" (LIVE)
Alfons (MS Polska) pyta się:
- a ile ty chłopcze masz pieniędzy?
- 5 zł proszę Pana (kupione gry)
- za 5 zł to możesz iść w krzaki i konia zwalić (konto w UK/USA)
Grzecznie wychodzisz i wracasz po 5 min.
- czego chcesz? - Pyta się alfons
- przyszedłem zapłacić...

Offline Starh

• Badass
« Odpowiedź #1918 dnia: Styczeń 22, 2010, 23:47:45 »

Skoro prawnie nie mogę kupić brakujących poziomów to jakim prawem zostały wycięte z polskiej wersji ?  Niech Ubisoft wyp*** z polski bo tylko zamęt sieją ! Byłaby jedna wersja angielska i byłby spokój. Nadziałem się na polską wersję bo obiecali że DLC będzie działać a tu chuj :( Nie mam zamiaru już kupować od tych patałachów. Mam wkurw nieziemski dziś na nich !

Tak? Jakby nie wydali polskiej wersji to by był lament ze Ubi olewa Polaków! A co do wypier! To przepraszam bardzo ale gracze ps3 dostana swoje dlc zlokalizowane! Co do Ubi to dobry sygnał dla MS że nie będą wspierać liva którego w Polsce de facto nie ma!

Offline gamer360

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1919 dnia: Styczeń 22, 2010, 23:56:06 »
W sumie masz rację. Skoro mieszkam w UK tam też powinienem kupować gry. Ale złość na Ubi PL nie zniknie tak szybko :(