Autor Wątek: "Nie przerabiam - nie kradnę"  (Przeczytany 341656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
Odp: "Nie przerabiam - nie kradnę"
« Odpowiedź #1760 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:17:07 »
Super, ze Piotrek się zreglektował i tak bardzo pomógł!

O co ci chodzi ze zreflektowaniem się?

Wielu sadzilo, ze brak Twojego stanowiska oznacza brak poparcia dla akcji. Mamy nadzieje, ze tak jak i my nie odpuscisz :>?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 22:20:02 wysłana przez lutoslav »

Offline TEXZ.

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #1761 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:20:02 »
No tak, akcję poparł MS to teraz czeka zalew redaktorów, który wcześniej nie mogli, teraz mogą lol.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1762 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:20:11 »
Sądzę, że takie zachowanie może spowodować nic więcej jak wycofanie się Microsoft Polska z "dobrych stosunków" z prasą, przez co skończą się wersje recenzenckie - a na tym wszystkim ucierpi nie tylko branża, ale i my gracze.
Cytat dnia. My gracze ucierpimy... Jasne.

To nie jest stwierdzenie, a pytanie  ;) Wystarczy spojrzeć jak ma się sprawa w Polsce z Nintendo. Równie szybko jak się pojawiła firma, ma prawo się zwinąć - bo nie przynosi oczekiwanych zysków. Prawo rynku. W końcu, jesli chodzi o zyski usługi sieciowej, póki co nabijamy słupki finansowe w UK i Usa. Zaś jeśli chodzi o sprzedaż konsol, akcesoriów i gier, wciąż słychać, że polscy gracze przynoszą bardzo marne zyski - dobijane złodziejskim piractwem.

Offline radek.zaleski

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1763 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:20:15 »

Wielu sadzilo, ze brak Twojego stanowiska oznacza brak poparcia dla akcji. Mamy nadzieje, ze tak jak my nie odpuscisz :>?

Pisałem od samego początku, że Piotrek jest poza krajem. Mało kto jednak czytał, lepiej wietrzyć spisek, nie?

Już pomijam sensowność tego spisku. Polscy dziennikarze nie chcieliby polskiego Live? Tego, o którego pytają od kilku lat? Dlaczego? Po co? O niebiosa, ludzie są dziwni...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 22:24:49 wysłana przez radek.zaleski »

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1764 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:24:23 »

Wielu sadzilo, ze brak Twojego stanowiska oznacza brak poparcia dla akcji. Mamy nadzieje, ze tak jak my nie odpuscisz :>?

Pisałem od samego początku, że Piotrek jest poza krajem. Mało kto jednak czytał, lepiej wietrzyć spisek, nie?
Radek, a gdzie my żyjemy? Takie realia.

Offline chick3nowa

• Ultimate Badass
  • IRC Team
« Odpowiedź #1765 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:24:57 »
Czy jakis dobry czlowiek moglby nagrac to spotkanie z prawnikami z tvn24? Niestety nie bedzie mi dane tego obejrzec na zywo,a  chcialabym nadrobic to jutro  ::)

Jasne, postaram się nagrać. Jesli taka jakość wystarczy:

http://www.dailymotion.pl/video/xbxx6j_tvn-cnbc-o-xbox-live-w-polsce_news

Dzieki wielkie! :) Jutro sobie to nadrobie :)

Offline Toread

• Badass
    • http://discordia.pl/~toread
« Odpowiedź #1766 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:27:33 »
Wielu sadzilo, ze brak Twojego stanowiska oznacza brak poparcia dla akcji. Mamy nadzieje, ze tak jak i my nie odpuscisz :>?

Nie no, nie było mnie w kraju przez parę dni, o czym zresztą Radek pisał. Wydaje mi się, że Polygamia pisała wielokrotnie o problemie LIVE, pisała o wewantlive.com, gdy ta inicjatywa powstała i objęliśmy ją patronatem medialnym. Robimy też rzeczy poza kulisami o których nie piszemy, jeżeli nie przynoszą wymiernych efektów.

Nie rozumiem dlaczego popierając akcję przeciwko piractwu od razu staje się człowiekiem, który LIVE w Polsce nie chce i mu nie zależy.
[url=http://pl.playstation.com/psn/profile/Toread

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #1767 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:29:13 »
To ktoś miał wątpliwości co do stanowiska Tora? Przecież on przy każdej możliwej okazji jako Epic Fail roku 2009 wymieniał brak Live w Polsce.
PSN ID: czajuprime

Offline CisekPL

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1768 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:30:01 »
Chciałem jeszcze zaprosić wszystkich do wysyłania pytań do gościa programu "90 minut", pana Grzegorza Antonowicza, radcy prawnego w kancelarii Gryhnoff Woźny Maliński http://www.tvncnbc.pl/onas/kontakt.html - tam jako temat wybrać pytanie do gościa. Rozmowa jak już tu wielokrotnie było podawane - o 22:30.

Offline Toread

• Badass
« Odpowiedź #1769 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:31:09 »
To ktoś miał wątpliwości co do stanowiska Tora? Przecież on przy każdej możliwej okazji jako Epic Fail roku 2009 wymieniał brak Live w Polsce.

I nie spełnienie obietnic z informacją pod koniec jesieni.
Tekst Teraz Polska o uboższych wersjach z powodu braku LIVE też pojawił się jakoś niedawno.

Co więcej, część akcji zaplanowaliśmy dużo wcześniej (jak choćby nagrany dzisiaj wywiad z Microsoftem), czy mój "testymonial". Nie, nie zmienialiśmy ich w trakcie.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #1770 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:32:47 »
No tak, akcję poparł MS to teraz czeka zalew redaktorów, który wcześniej nie mogli, teraz mogą lol.

Krótko i na temat. Pismaki mogą wyjść spod miotły. MS nie będzie bił tylko za bardzo się nie rozpędzajcie w komentarzach!
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #1771 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:33:32 »
Hej! Ja nic takiego nie mowilem. Jestem zwolennikiem zdrowego podejscia. Nie insynuowalem spisku, jedynie troche zlosliwie powiedzialem, ze jestes chyba w Kambodzy skoro nie mogles dac nawet krotkiego komentarza w zwiazku ze sprawa (zwlaszcza ze pojawialy sie twoje wpisy na twitterze). Temat był goracy, wszyscy oczekiwali wypowiedzi "Vipow". Sam rozumiesz.

BTW w Nieczystych zagrywkach poswiecili nam sporo czasu jak na dlugosc ich podcastu. Warto posluchac zwlaszcza, ze ich stanowisko jest dosc ciekawe :)

http://gry.wp.pl/download/nieczyste-zagrywki-16,14574,9112,pobierz.html

Offline krolik607

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1772 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:35:05 »
To jest chore ale niepoddawajmy się , to że redaktorzy dostaja gry za darmo to jedna sprawa co się wiąze z ich pracą ale ja już m$ niewierze a jeszcze "belmerowi" no prosze was, kupuje ps3 i wrzody mi może zanikna  - akcja się powinna nazywac " nie daje sie okradać - przerabiam "

Offline Toread

• Badass
« Odpowiedź #1773 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:37:07 »
Hej! Ja nic takiego nie mowilem. Jestem zwolennikiem zdrowego podejscia. Nie insynuowalem spisku, jedynie troche zlosliwie powiedzialem, ze jestes chyba w Kambodzy skoro nie mogles dac nawet krotkiego komentarza w zwiazku ze sprawa (zwlaszcza ze pojawialy sie twoje wpisy na twitterze). Temat był goracy, wszyscy oczekiwali wypowiedzi "Vipow". Sam rozumiesz.

No Kambodża to nie była, ale roaming do najtańszych nie należy.
Nasze stanowisko od dawna jest znane, zakładałeś, że nagle nie chcemy LIVE?  

Offline Diobeu

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1774 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:38:07 »
Zalatuje demagogią na kilometry. Ale proszę, nieś kaganek oświaty - usuń swój profil z Xbox Live :) Jeśli wraz z Tobą zrobi to kilkanaście tysięcy użytkowników, udowadniając, że faktycznie nie mają dostępu do XL, przemyślimy Twoją prośbę. No, śmiało :)

Wiesz co, może i jest to demagogia, ale cóż, takie pomysły mi się podobają, wydaje mi się, że jako jedno z dwóch liczących się pism (to lepsze jak dla mnie) możecie coś zrobić, ja mogę usunąć swoje konto, nie, wróć, nie mogę usunąć swojego konta bo za nie zapłaciłem i jest do bodaj lipca, mogę w lipcu sprzedać konsolę jak się naprawdę wkurzę, konta nie usunę bo Xbox bez konta Live jest mi niepotrzebny więc albo Xbox z kontem albo nic. Moje koszty takiej decyzji są wydaje mi się nieco większe od was, redaktorów, którzy wspomnicie o takiej rzeczy przy okazji recenzji. Nie licząc kosztów finansowych mam super ekipę na Live. Może to i nawet jest hipokryzja z mojej strony, nie wiem, zaproponuj coś, mi się pomysł adnotacji o braku Live podoba, to taki mały lobbing branży konsolowej. Zły pomysł? A jaki masz? Nie wiem czy obcinanie ocen to dobry pomysł, traktuj moje pisanie jako głośne myślenie, może ocena taka jak uważasz ale z adnotacją "oczywiście poza Polską gdzie nie ma Live". To będzie taka kropla drążąca skałę, będzie? Nie wiem, liczę na to, że będzie.

W pierwszym wywiadzie z Peterem Moore'em w polskich mediach, na wiele miesięcy przed pojawieniem się Xboksa 360 w Polsce, pytałem właśnie o Xbox Live. Pytałem też w rozmowach z Kubą Mirskim, Tevershamem i Lewisem z europejskiego Microsoftu, z Lampinenem. I nie tylko. Odpowiedź zawsze była jedna - eleganckie PR-owe zwodzenie.

Pytaj dalej, powiedz, że jesteśmy już naprawdę nieźle wkurzeni :)
A tak serio: pamiętam, że pytałeś, nie powiedziałem, że tego nie zrobiłeś.

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #1775 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:39:08 »
Nie! Ja nigdy takiego czegos ani nie pisalem, ani nawet o tym nie myslalem :) Pisze, ze w tamtym momencie dla niektorych wygladalo to tak jakbyscie nabrali wody w usta. Stad wszelkie nieporozumienia.

Offline krolik607

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1776 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:40:44 »
Agora się raduje

Offline radek.zaleski

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1777 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:40:55 »
Nie! Ja nigdy takiego czegos ani nie pisalem, ani nawet o tym nie myslalem :) Pisze, ze w tamtym momencie dla niektorych wygladalo to tak jakbyscie nabrali wody w usta. Stad wszelkie nieporozumienia.

Polscy gracze też nabrali wody w usta (przed akcją MS). I nagle im się zachciało gadać (po niej). Prawda?

Agora się raduje

Tak, to radosna firma.

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #1778 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:43:07 »

Polscy gracze też nabrali wody w usta (przed akcją MS). I nagle im się zachciało gadać (po niej). Prawda?

Agora się raduje

Tak, to radosna firma.

Mowilem wczesniej ze nie podejmuje sie "rozmowy" z Toba. Wybacz. Mam nadzieje, ze Toro rozumie co napisalem i wszystko jest juz wyjasnione.

Offline Slateer

• Junior
  • *
    • Gamersite
« Odpowiedź #1779 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:43:32 »
Jestem ciekaw, jak teraz bedzie wygladala sytuacja. Czy wprowadzisz w swoich serwisach zasade: "grom na X360 obcinamy punkty proporcjonalnie do waznosci multi"? Czy zrobia to inni? Czy zrobicie o tym artykul? Czy przy kazdej duzej premierze z kodami i DLC bedzie meczyli MS i wydawcow pytaniami czy w naszej wersji to bedzie?
Tutaj macie przewage nad nami-graczami i tutaj macie pole do wykazania sie, do pokazania swojej sily lub slabosci.

to jest bardzo dobra mysl

co do tych blokad, to maja byc sciagniete tylko z niektorych gier i dlc, czyli jak wyjdzie cos nowego to znowu mozemy ich sie spodziewac? pfee, jakies starocie nam pewnie odblokuja (jesli w ogole cos) i tyle

lepiej by nam dali dostep do wszystkiego co ma anglia, wtedy to nawet ten polski live mogliby sobie darowac, nawet do nastepnej generacji, a co ;]

Gry, konsole, PC: www.gamersite.pl

Offline krolik607

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1780 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:45:11 »
Bardziej to jest syzyfowa praca niż koń trojański bo m$ i tak zrobi co chce..

Offline Toread

• Badass
« Odpowiedź #1781 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:46:48 »

Wydaje mi się, że informacje o KontrAkcji pojawiły się u nas dość szybko.

Offline Shunkan

• Mieszkaniec tego forum
  • death to all who oposse us
« Odpowiedź #1782 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:47:37 »
Hmm... No racja, prawnik był. Ale powiedział coś strasznie mało. I też jakoś to strasznie krótko to trwało. Nie wyczuwam konkretów i teraz mija się z celem zadawanie pytań skoro (jak myślę) gość mógł odpowiedzieć na nie jedynie na wizji.

Offline TEXZ.

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #1783 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:48:40 »
BTW w Nieczystych zagrywkach poswiecili nam sporo czasu jak na dlugosc ich podcastu. Warto posluchac zwlaszcza, ze ich stanowisko jest dosc ciekawe :)

http://gry.wp.pl/download/nieczyste-zagrywki-16,14574,9112,pobierz.html
Całkiem ostra, bezkompromisowa krytyka oraz geneza powstania obu akcji. Trochę pojechali po wczorajszych rozmowach z MS. Heh... to się zaczyna robić standardem. Dobrze się tego słucha jako kolejne 3 grosze w sprawie. Puenta z tego jest jedna - przynajmniej tak to odebrałem. Ugoda z MSP tak, ale też stawianie sprawy prosto: Kontrakcja trwa tak długo, aż osiągnie cel. Krytykę prasówek, serwisów etc. sobie odpuszczę.
Ściągnijcie podcast i przesłuchajcie go. Myślę, że warto poświęcić te kilkanaście minut.

Robson

• Gość
« Odpowiedź #1784 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:50:45 »
No i po kolejnym materiale w CNBC Biznes - o ile pierwszy trzymał poziom tak spotkanie z prawnikami (?? - w zasadzie z jednym) było nawet dla mnie, osoby zainteresowanej tematem mało zrozumiałe.

Powiedziane zostało tyle, że prawnie nic nam nie przysługuje bo Microsoft Polska nie informuje na pudełkach z grami/konsolami o dostępności w naszym kraju usługi Live, prawo Unii teoretycznie też raczej nie. A wszyscy byli zdecydowanie bardziej zainteresowani podjęciem tematu o samochodzie, który miał za darmo nawigacje a była po angielsku.

Spodziewałem się czegoś lepszego...

Offline CisekPL

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1785 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:52:41 »
Hmm... No racja, prawnik był. Ale powiedział coś strasznie mało. I też jakoś to strasznie krótko to trwało. Nie wyczuwam konkretów i teraz mija się z celem zadawanie pytań skoro (jak myślę) gość mógł odpowiedzieć na nie jedynie na wizji.

Niestety, pewnych rzeczy nie przewidzisz, m.in. tego, że koledzy z Poznania posadza go przy otwartym oknie  :-\. Przez to nie było wiecej czasu na pytania.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #1786 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:53:31 »
Prawnik chyba nawet nie wiedział co to jest konsola i LIVE, a mówił jak najprawdziwszy prawnik - nic z tego nie wynikało. ja bym go zwolnil od razu za pitolenie o niczym i lanie wody.
EDIT:

mamy czas do odpowiedzi MS, a potem zagłosujmy portfelami panowie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 22:56:23 wysłana przez szpynda »

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1787 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:57:03 »
No niestety ten materiał nie napawa optymizmem:

http://www.dailymotion.pl/video/xbxz0n_tvn-cnbc-o-xbox-live-w-polsce-opini_news

A co do waśni, kto kogo wsparł, to może warto już skończyć sobie wytykać, bo zamiast jedności, zaraz zaowocuje to zmęczeniem czytelników. Nie każdy lubi taki syf  :P

Offline Shunkan

• Mieszkaniec tego forum
  • death to all who oposse us
« Odpowiedź #1788 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:57:26 »

Niestety, pewnych rzeczy nie przewidzisz, m.in. tego, że koledzy z Poznania posadza go przy otwartym oknie  :-\. Przez to nie było wiecej czasu na pytania.

No właśnie strasznie się trząsł jakoś i myślałem, że się denerwuje czy coś. A nie mogli okna zamknąć?

Offline KuFeL

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1789 dnia: Styczeń 21, 2010, 22:59:41 »
Nie, nie ruszyło coś teraz. Temat Live był wałkowany przez media Agory od prawie 3 lat. Był wielokrotnie pokazywany na stronie głównej naszych portali (nawet portalu MSN.pl). Że nie poszła za tym  spontaniczna akcja graczy? Nic dziwnego, bo to temat mało "seksowny" na codzień - lepiej poklocic sie o GT5. Interesujący stał się dopiero w kontekście akcji antypirackiej MS. Jak myslisz dlaczego?

a to nie tak ze media za malo jednak robily skoro akcja doslownie (poczatkowo)3 ludzi tak zamieszala?

no i temat nie byl nie tyle seksowny, co media raczej nie umialy go ugryzc. W efekcie sam Pan Mirski sprowokowal graczy tekstem o Live i piractwie. I nie byla to akcja MS jak wiekszosc dziennikarzy to powiela.

Offline yerzo

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1790 dnia: Styczeń 21, 2010, 23:03:05 »

Powiedziane zostało tyle, że prawnie nic nam nie przysługuje bo Microsoft Polska nie informuje na pudełkach z grami/konsolami o dostępności w naszym kraju usługi Live, prawo Unii teoretycznie też raczej nie.

Matka siedzi z tylu!. Tak powiedzial!

A na powaznie-mowil, ze nic nam nie przysluguje bo producent informuje o braku tej uslugi w Polsce i klient nie jest wprowadzany w blad. Tylko gdzie umieszcza taka informacje-na pudelku z konsola? na pudelku z gra? Ja nic takiego nie zauwazylem.

Offline TEXZ.

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #1791 dnia: Styczeń 21, 2010, 23:09:09 »
Jedyne co sensownego powiedział, to możliwość roszczeń z tytułu niezgodności towaru z umową. Dodał jednak na początku, że nie ma przepisów nakazujących sprzedawać usługi w tej samej jakości na każdym rynku.
Jedyne co to widzę do hacznięcia to to, czemu półprodukt kosztuje tyle samo co pełny produkt za granicą, oraz że konsument powinien mieć pełną informację co kupuje? Odnośnie tego pierwszego już dawno o tym była mowa na forum. W kwestii drugiej można się zastanowić czy MSP nieoficjalnie daje do zrozumienia, że trzeba łamać warunki umowy licencyjnej do pełnego skorzystania z niej, a tak na prawdę tuszuje fakt, że sprzedaje produkt niepełnowartościowy. Tak jakby sprzedawca sprzedawał przeterminowaną kiełbasę, ale dodawał instrukcję, żeby ją w domu ładnie wymyć pod kranem przed zjedzeniem.
Smacznego.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 23:13:51 wysłana przez TEXZ. »

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #1792 dnia: Styczeń 21, 2010, 23:16:09 »
Ech! Widzę, że do sukcesu kontrakcja.pl chce się wielu przyssać. Jak głosi powiedzenie: porażka jest sierotą, sukces ma wielu ojców. Wszyscy pismacy razem wzięci do kupy nie zrobili tyle co trójka ludzi z tego Forum! ABSOLUTNIE NIC i powinni pyski zawrzeć i ze wstydu spłonąć.
Zobaczymy jacy będą z nami solidarni gdy MS powie, że nic z LIVE nie będzie i może rzuci jakiś ochłap. Dalej będą merdać ogonkiem z łapkami wyciągniętymi po pudełka i zachwalać wniebogłosy.
Za ponad miesiąc okaże się kto jest rzetelny, a kto zwykłym srajtkiem.    

Offline gamer360

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1793 dnia: Styczeń 21, 2010, 23:21:10 »
Może na pudełkach ostatnio znikło logo LIVE i informacje o grze online, ale w najnowszej aktualizacji NXE nadal jest wiele informacji po Polsku zachęcających do rejestracji nawet podczas samej rejestracji do momentu wyskoczenia błędu.

Np. to:
"Już teraz zacznij filmowy wieczór dzięki tysiącom filmów i programów telewizyjnych dostępnych w usłudze Xbox LIVE. Możesz wejść w filmowy świat za naciśnięciem jednego przycisku."

Offline MaZZeo

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1794 dnia: Styczeń 21, 2010, 23:31:32 »
Świetny materiał ze strony TVNu, nie spodziewałem się tak rzetelnego reportażu, bo byłem przyzwyczajony, że akurat ta stacja traktuję naszą branżę po macoszemu (by nie powiedzieć - olewa, bo to przeciez głupie zabawy).

Przepraszam że pytam, pewnie odpowiedź na me pytanie padła, ale jest już tyle stron w temacie... mianowicie co się stanie, jeśli MS Polska w tych 30 dniach nie da znaku życia w tym całym temacie?

Robson

• Gość
« Odpowiedź #1795 dnia: Styczeń 21, 2010, 23:31:41 »
Może na pudełkach ostatnio znikło logo LIVE i informacje o grze online, ale w najnowszej aktualizacji NXE nadal jest wiele informacji po Polsku zachęcających do rejestracji nawet podczas samej rejestracji do momentu wyskoczenia błędu.

Np. to:
"Już teraz zacznij filmowy wieczór dzięki tysiącom filmów i programów telewizyjnych dostępnych w usłudze Xbox LIVE. Możesz wejść w filmowy świat za naciśnięciem jednego przycisku."
No dobra ale to jest informacja dla polaków mieszkających np. w UK (tych naprawdę), którzy chcą mieć dashboard w języku polskim - żaden argument :P.

Offline elempl

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1796 dnia: Styczeń 21, 2010, 23:32:40 »
przepraszam ale ten prawnik pieprzyl trzy po trzy i sorry ale niestety odnośnie LIVE'a nie miał racji.....to chyba przez to okno..

a co do materiału TVN naprawdę kawał dobrej roboty pomijając PRowy bełkot Pana Mirskiego
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 23:38:29 wysłana przez elempl »

Offline gamer360

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1797 dnia: Styczeń 21, 2010, 23:39:57 »

Np. to:
No dobra ale to jest informacja dla polaków mieszkających np. w UK (tych naprawdę), którzy chcą mieć dashboard w języku polskim - żaden argument :P.

... a gdzie jest wersja dla Polaków mieszkających w Polsce ?

Offline krolik607

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1798 dnia: Styczeń 21, 2010, 23:48:19 »
niekarmic troli bo podjudzaja

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #1799 dnia: Styczeń 21, 2010, 23:54:01 »
... a gdzie jest wersja dla Polaków mieszkających w Polsce ?
wersja czego? Przecież usługa nie jest w Polsce dostępna ;)