Autor Wątek: "Nie przerabiam - nie kradnę"  (Przeczytany 343491 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • Daj Głos Podcast
Odp: "Nie przerabiam - nie kradnę"
« Odpowiedź #3720 dnia: Marzec 09, 2010, 18:31:01 »
Pewnie wiekszośc juz słuchała, ale z czystego obowiązku linkuję tutaj. Mówia o WWL również :)

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7641507,polygadka__118.html

Było było, ostatnie 3 (prawie) strony są o tym o czym się mowi w tym podcascie ;)

Offline skypawel

• Junior
  • *
« Odpowiedź #3721 dnia: Marzec 09, 2010, 19:07:53 »
Na zarzuty nie dostałem żadnych odpowiedzi.
I pewnie jeszcze uważają że potraktowali nas godnie i wypełnili swoje zobowiązania? Po prostu fuckin unbelievable... Chciałbym usłyszeć z ust Mirskiego albo Hatłasa że: "osiągnęliśmy wielki sukces", "potraktowaliśmy graczy z szacunkiem na jaki zasługiwali", "wzorowo wypełniliśmy nasze zobowiązania sprzed miesiąca". Byłaby to "urocza" laurka dla akcji WWL.

Offline alcatraz

• Stały bywalec
« Odpowiedź #3722 dnia: Marzec 09, 2010, 19:36:36 »
Oto co ma do zakomunikowania MS na E3, ciekawe czy powiedzą też coś w wiadomej sprawie:)

http://gry.interia.pl/news/ms-pokaze-gry-na-natal-na-e3,1449483

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #3723 dnia: Marzec 09, 2010, 20:32:38 »
A Ty jestes jego adwokatem?

Jestem adwokatem zdrowego rozsądku.

No offence, but imho jesteś najgorszym co mogło się przydarzyć temu serwisowi. Od Twojego pojawienia się tutaj serwis pikuje w dół z zawrotna prędkością, a czytając Twoje wypowiedzi w różnych miejscach włos jeży mi się na głowie.

Zdanie o tym, że konsola nam (im) odpowiada jest znaczące. To komunikat dla MS - i tak grają, i tak kupują nasze gry, i płacą "na lewo" za Live. Miłość jest jednostronna.

Czyli albo trzeba kupic PS3 i olac WWL (bo nas nie dotyczy) albo nie kupowac PS3 i grac na X360 i kupowac gry i olac WWL (bo i tak placimy i kochamy itp.). Jakas w tym idea jest zawarta - to pewne.  ::)

Nie. Trzeba przekonać MS do miłości.

Rotfl  ::)

Mały offtop.
A co dzisiejszej polygadki to krótko: tragedia. Przegadana nuda bez osobowości. Gdyby jeszcze był Tadek to pewnie dałoby się ją uratować. Niestety ale jak słucham Pana KH to mam ochotę wyskoczyć przez okno, taka maruda która komórki nie może wyłączyć bo mama będzie dzwonić. Gość od Wiedzmina jakiś taki za głośny jak by chciał żeby go zauważono. A Piotr i jego tłumaczenie o WWL żenada. Przesłuchałem całą, wynudziłem się okrutnie, dobrze że zajęty byłem pracą.

Offline radek.zaleski

• Stały bywalec
« Odpowiedź #3724 dnia: Marzec 09, 2010, 20:51:45 »
Swoją drogą ten podcast po raz kolejny uświadomił mi poziom "growego dziennikarstwa". W każdej innej dziedzinie, czy to polityce, ekonomii, problemach społecznych i tak dalej, dziennikarz jest osobą dociekającą prawdy, przedstawiającą jakiś problem szerokiej publiczności, zadającą niewygodne pytania. Bodaj tylko jeśli chodzi o gry video mamy do czynienia z  pisaniem na klęczkach, przed wydawcami czy producentami konsol.

Pogadaj z Virem, sprawdź fakty, zanim zaczniesz rzucać oskarżenia. A także - dziennikarz docieka prawdy, czyli patrzy na sprawdę z obydwu stron. Tak się składa, że MS w tej sprawie jest jednym z partnerów, a nie "wrogów ludu", którego należy osądzić i ściąć. Jakby nie patrzeć, gramy w gry MS, na konsoli MS, dzięki usłudze MS. I nikt nas do tego nie zmusza.

Wyobraźmy sobie że GW nagle zaczyna się posługiwać językiem Piotra Gnypa, widzicie ten wstępniak: "Słuszna decyzja oddziału Peugeot w Paryżu, fabryka w Polsce zostaje zamknięta: 6.000 osób na bruku, to nic, akcje firmy rosną, akcjonariusze zadowoleni". Wolne żarty. Mam nadzieję że kiedyś nadejdą czasy kiedy recenzenci nie będą poklepywać się z PRowcami na tweeterze i dodawać do znajomych w GoldenLine.
Może wtedy przestanę słuchać opinii z perspektywy korporacji, a zacznę z perspektywy gracza.

Porównanie zwolnień (ważne) do usługi rozrywkowej (nieważne) jest dosyć słabe. Może warto "rzucić" na mnie dziennikarzy z TVN24, bo komentki na Poly działają niezbyt dobrze, a ktoś dostał niesłusznie bana?

MS spotkał się z bardzo ostrą krytyką za brak na Poly. To Poly pierwsza wyciągnęła na światło dziennie informacje o powiązaniu piractwa z brakiem Live, to także na Poly toczy się życie WWL. Twierdzenie, jakoby Poly była wobec MS w jakikolwiek sposób mniej krytyczna jest niezbyt mądre.

Also - poproś o komentarz w tej sprawie Vira. Sprawdź fakty.

To, co powyżej nie oznacza, że z krytyką nie spotykają się głupie działania innych podmiotów - czy będzie to WWL czy gracze nie zostawiający suchej nitki na MS, w którego gry jednocześnie grają czy inne serwisy. Na tym również polega praca Piotrka jako dziennikarza - nie na bezkrytycznym łapaniu wszystkich nowych trendów, a raczej na analizie i obserwacji. I nie, Piotrek nie pisze po to, żeby przypodobać się czytelnikom (czy MS, czy komukolwiek innemu). Pisze, żeby jak najwierniej oddac istniejacy stan rzeczy.

Charakterystyczny jest przyklask, który towarzyszy atmosferze nagonki w wielu różnych miejscach. Demoty z obraźliwymi podpisami, zbiorowe wyśmiewanie osób z MS, pisanie M$ zamiast MS. To wszystko bardzo piękne.

A wieczorkiem partyjka w MW2. Za pomocą Live. A co, czemu nie. Hipokryzja czy głupota? Nie wiem. Cieszę się, że Piotr nie idzie tą drogą.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 20:55:38 wysłana przez radek.zaleski »

krzychu_419

• Gość
« Odpowiedź #3725 dnia: Marzec 09, 2010, 21:12:12 »
Nie podoba mi się stosunek redakcji polygamii do tej akcji. Chwalą się gdzie tylko mogą że akcja zrodziła się na forum polygamii, a jak przyjdzie co do czego to strach napisać jakąś konkretną notkę. Nawet zagraniczne serwisy potrafią napisać długi, mocny tekst, a wiadomo gdzie pewnie mają Polskę. Małe blogi i serwisy, przez które niekiedy przewinie się góra 5 osób dziennie też odwaliły kawał dobrej roboty - ostre teksty, podcasty, a nawet zerwanie współpracy z MS (respekt dla Was).
A Polygamia co? Chowa się w strachu! a P. Gnyp pewnie ciągle liczy statystyki odwiedzin.
Nie dziwie się że już odeszło od serwisu kilku świetnych redaktorów. To już nie stara dobra Polygamia gdzie redaktorzy mieli świetny kontakt z użytkownikami i nie bali się pisać czy to luźnych czy krytycznych tekstów.

Ehh gdzie ta SOLIDARNOŚĆ!?

ps. R. Zaleski, proszę Cię daj już spokój i tak Cię nikt nie polubi. Wcale nie jesteś taki fajny.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 21:15:00 wysłana przez Krzychu »

Offline Toread

• Badass
    • http://discordia.pl/~toread
« Odpowiedź #3726 dnia: Marzec 09, 2010, 21:23:07 »
Nie wydaje mi się żebym na podcaście powiedział coś, czego wcześniej nie nie mówiłem.
[url=http://pl.playstation.com/psn/profile/Toread

Offline KuFeL

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #3727 dnia: Marzec 09, 2010, 21:55:20 »
Cytat: Krzychu  link=topic=3735.msg93336#msg93336 date=1268165532
Nie podoba mi się stosunek redakcji polygamii do tej akcji. Chwalą się gdzie tylko mogą że akcja zrodziła się na forum polygamii, a jak przyjdzie co do czego to strach napisać jakąś konkretną notkę.

dlatego mimo że to się tu zaczęło wnioskuję o jak najszybsze odpalenie forum WWL i stosowną notkę o tym tu, na FB, Twitterze itp.

Poświęciłem się dziś o odsłuchałem polygadke, po raz pierwszy i ostatni. Po pierwsze postawa Naczelnego daleka od oczekiwań, a poza tym całość nudna jak flaki z olejem. Za podcastami nie przepadam, ale ostatni Niezgrani mnie do siebie przekonali. Ale to już OT.

MeriB

• Gość
« Odpowiedź #3728 dnia: Marzec 09, 2010, 22:11:22 »
A wieczorkiem partyjka w MW2. Za pomocą Live. A co, czemu nie. Hipokryzja czy głupota? Nie wiem. Cieszę się, że Piotr nie idzie tą drogą.
Do kogo pijesz? Po odpowiedzi MS sprzedałem Xbox'a, w piątek przyjdzie PS3, odpowiem ci cytatem z twojego postu:
sprawdź fakty, zanim zaczniesz rzucać oskarżenia

I jeszcze jedno: Jak oglądam film, to gdy aktor źle zagra, nazywam go słabym aktorem. Nie robię research'u czy czasem tego dnia nie miał biegunki. Dlatego nie będę z każdą swoją hipotezą biegał do Vira. Piszę co zaobserwowałem, proste.

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • Daj Głos Podcast
« Odpowiedź #3729 dnia: Marzec 09, 2010, 22:14:21 »
Ja osobiście nie mam nikomu z Polygami nic do zarzucenia. Wspierają naszą akcję, publikują nasze materiały, pomagają w kontaktach z mediami, a przy okazji w newsach (i recenzjach jeśli się nie mylę) zadelklarowali informowanie o braku XBL w Polsce.

Żeby jednak nie było. Do Poly nic nie mam, co nie oznacza, że nie muszę się zgadzać z redaktorami. Każdy ma prawo do swojego zdania. Fakt, slowa w podcascie mogą być odebrane różnie, ale wynika to z tego, że p. Piotr Gnyp po prostu wierzy w to, że MS i Edelman nie kłamią. Ja broniłem MS przez ostatnie kilka lat. Byłem (jako gracz) zwodzony wiele razy, ale się nie poddawałem. Ale jak pisałem 3.03 wyznaczył u mnie nową datę.

Nie mam ani jednego powodu dla którego mógłbym wierzyć komukolwiek z MS czy firmy Edelman o ogłoszenia na E3. Dziś nawet pojawił się statement (o dziwo tym razem jakoś nie napisany łamaną angielszczyzną i złożony z więcej niż 5 zdań) w mediach o tym jak wielki support dla Natala będzie ogłoszony na E3. Cały czas operujemy hasłami o ogłoszeniu czegoś. Równie dobrze może być to ogłoszenie, że w "najbliższej przyszłości" XBL będzie rozszerzony na inne kraje.

I cytat dnia, a może nawet miesiąca, który pozwalam sobie przetłumaczyć z dzisiejszej publikacji na Kotaku. Nowy, lepszy poziom? Ten poziom powinniśmy mieć zagwarantowany dawno temu. To jedynie próba równania do standardu, a nie nowy poziom.

Offline radek.zaleski

• Stały bywalec
« Odpowiedź #3730 dnia: Marzec 09, 2010, 22:18:15 »
Do kogo pijesz? Po odpowiedzi MS sprzedałem Xbox'a, w piątek przyjdzie PS3, odpowiem ci cytatem z twojego postu:
sprawdź fakty, zanim zaczniesz rzucać oskarżenia

I jeszcze jedno: Jak oglądam film, to gdy aktor źle zagra, nazywam go słabym aktorem. Nie robię research'u czy czasem tego dnia nie miał biegunki. Dlatego nie będę z każdą swoją hipotezą biegał do Vira. Piszę co zaobserwowałem, proste.

Ad. 1 Nie pije do Ciebie czy do konkretnej osoby, piję do poziomu debaty, który czasem się objawia i tutaj.

Ad. 2 To pisz. Ja będę pisał, że jesteś w błędzie, szczególnie wtedy, gdy będziesz atakować bezpodstawnie redaktorów Poly, szczególnie wtedy, gdy zarzucisz im działanie na szkodę graczy, szczególnie bez wcześniejszego zapytania się ich o zdanie.

Za mną stoją fakty. Za Tobą, do czego się właśnie przyznałeś, jedynie domysły i obserwacje. Z chęcią bym pogadał, ale to trochę dziwna sytuacja.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 22:20:35 wysłana przez radek.zaleski »

Offline koven

• Junior
  • *
« Odpowiedź #3731 dnia: Marzec 09, 2010, 22:44:39 »
Aż się musiałem zarejestrować.
Jako gracz wspierający WWL, proszę o oddzielenie akcji od polygami, nie podoba mi sie prezentowane tu podejście, które jest sprzeczne z tym o co walczy WWL (miło, że będą załączane informacje, jednak reszta to już równanie w dół).
Pana R.Z też już nie mogę czytać...
Czyli w sumie coś o co już postulowano.

This is a story about memory,
and that's what can be
remembered...

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #3732 dnia: Marzec 09, 2010, 23:08:58 »
Swoją drogą ten podcast po raz kolejny uświadomił mi poziom "growego dziennikarstwa". W każdej innej dziedzinie, czy to polityce, ekonomii, problemach społecznych i tak dalej, dziennikarz jest osobą dociekającą prawdy, przedstawiającą jakiś problem szerokiej publiczności, zadającą niewygodne pytania. Bodaj tylko jeśli chodzi o gry video mamy do czynienia z  pisaniem na klęczkach, przed wydawcami czy producentami konsol.

Pogadaj z Virem, sprawdź fakty, zanim zaczniesz rzucać oskarżenia. A także - dziennikarz docieka prawdy, czyli patrzy na sprawdę z obydwu stron. Tak się składa, że MS w tej sprawie jest jednym z partnerów, a nie "wrogów ludu", którego należy osądzić i ściąć. Jakby nie patrzeć, gramy w gry MS, na konsoli MS, dzięki usłudze MS. I nikt nas do tego nie zmusza.

Ale o czym ma być ta dyskusja z Virem? Co Vir może wiedzieć o stosunkach między redakcją Poly a polskim oddziałem MS? Czy Vir siedzi u Toreada w szafie i śledzi go 24/7? Tu padła konkretna teza - że dziennikarze boją się napisać źle o wydawcy z obawy o wyschnięcie źródełka z grami. I co ma biedny Vir o tym powiedzieć? Sorry, ale nie dostrzegam analogii... No chyba, że Vir  ma poświadczyć, że w "prywatnych" rozmowach wyszło, że stanowisko nieoficjalne różni się fiametralnie od oficjalnego...

Wyobraźmy sobie że GW nagle zaczyna się posługiwać językiem Piotra Gnypa, widzicie ten wstępniak: "Słuszna decyzja oddziału Peugeot w Paryżu, fabryka w Polsce zostaje zamknięta: 6.000 osób na bruku, to nic, akcje firmy rosną, akcjonariusze zadowoleni". Wolne żarty. Mam nadzieję że kiedyś nadejdą czasy kiedy recenzenci nie będą poklepywać się z PRowcami na tweeterze i dodawać do znajomych w GoldenLine.
Może wtedy przestanę słuchać opinii z perspektywy korporacji, a zacznę z perspektywy gracza.

Porównanie zwolnień (ważne) do usługi rozrywkowej (nieważne) jest dosyć słabe. Może warto "rzucić" na mnie dziennikarzy z TVN24, bo komentki na Poly działają niezbyt dobrze, a ktoś dostał niesłusznie bana?

Naprawdę uważasz, że TVN zajmie się jakimś małym portalikiem o śmiesznej rozrywce dla oldbojów? :)

MS spotkał się z bardzo ostrą krytyką za brak na Poly. To Poly pierwsza wyciągnęła na światło dziennie informacje o powiązaniu piractwa z brakiem Live, to także na Poly toczy się życie WWL. Twierdzenie, jakoby Poly była wobec MS w jakikolwiek sposób mniej krytyczna jest niezbyt mądre.

Also - poproś o komentarz w tej sprawie Vira. Sprawdź fakty.

I znów - jakie fakty? Jeśli była krytyka na Poly, to chyba każdy umie sam czytać...

Charakterystyczny jest przyklask, który towarzyszy atmosferze nagonki w wielu różnych miejscach. Demoty z obraźliwymi podpisami, zbiorowe wyśmiewanie osób z MS, pisanie M$ zamiast MS. To wszystko bardzo piękne.

Przed chwilą napisałeś, że MS spotkał się z ostrą krytyką na łamach Poly. Ciekawe, że nie ganisz nikogo z redakcji za granie na LIVE? No tak, zapomniałem - dla nich to przecież nie jest rozrywka, tylko smutna konieczność. Jestem pewny, że ronią krokodyle łzy logując się do LIVE...

Nie, nie dostrzegam sprzeczności w tym, że domagam się głośno polskiego LIVE, a jednocześnie wieczorami gram po sieci. Nie oszukujmy się - nam wszystkim najbardziej chodzi o te nieszczęsne blokady regionalne i kody wyciągane z pudełek. Uważam, że gdyby to było, no chyba nikomu by nie przeszkadzało rejestrowanie się na ambasadę.

Offline gamebox24pl

• Aktywny forumowicz
    • Piotr Baranowski
« Odpowiedź #3733 dnia: Marzec 09, 2010, 23:28:52 »
Potwierdzam jutro (10 marca) audycję gamingową na antenie Radia RF24, które także prowadzę - z udziałem Pawła Płocharskiego z WeWantLive . Jutro mam otrzymać także odpowiedź od Microsoftu czy - i jeśli tak - kto z nich weźmie udział w programie . Możliwe więc, że dojdzie do konfrontacji na antenie .

Oprócz wywiadu z przedstawicielem WeWantLive i MS (oby ;) ) na antenie odbędzie się też konkurs tematyczny z gadżetami do zgarnięcia oraz punktami do rozpoczynającej się Akcji 10 na gamebox24.pl (do wygrania m.in. gry Bad Company: Battlefield 2 na X360/PS3) - zapraszamy :-)

Program odbędzie się jutro od godziny 20:00 na antenie Radia RF24 . W związku z tym, że program odbywa się na antenie radia, istnieje możliwość objęcia patronatu nad audycją. Osoby zainteresowane otrzymają banner na stronie Radia RF24 oraz spot audio w trakcie emisji programu (jeśli takowy posiadają) . Serwisy / osoby zainteresowane, proszę o kontakt PM na tym Forum . Przyjmujemy pytania zarówno do Pawła jak i przedstawiciela MS. Jeśli nikt z przedstawicieli MS nie zdecyduje się na udział w programie, poproszę o odpowiedź pisemną na zgłoszone przez Was pytania.

Formularz zgłoszeniowy do udziału w audycji (pytania, udział głosowy) znajduje się tutaj: http://www.gamebox24.pl/index.php?t=gamebox20_indexform13

Radia można słuchać na żywo na www.rf24.pl oraz telefonicznie (z każdego telefonu stacjonarnego lub komórkowego), pod numerem (61)6417-417 .

Program zostanie też nagrany i udostępniony do odsłuchania pobrania w ciągu 24h od emisji na żywo.
W razie pytań jestem do dyspozycji :-)
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 23:33:54 wysłana przez gamebox24pl »

Offline JAPONfan

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #3734 dnia: Marzec 10, 2010, 00:24:12 »
Za mną stoją fakty. Za Tobą, do czego się właśnie przyznałeś, jedynie domysły i obserwacje. Z chęcią bym pogadał, ale to trochę dziwna sytuacja.

Złośliwym będąc napisze ze fakty ktore za toba stoją to fakty pokroju "za mna stoi wypowiedź pana z polskiego MS a za toba tylko to że na żadnym E3 ani innym evencie nie ogłaszano przyłączenia jakiegoś kraju do LIVE".

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #3735 dnia: Marzec 10, 2010, 06:50:43 »
Słuchajcie ... troszkę przykro mi się czyta te najazdy na Piotrka ... paradoksalnie doskonale rozumiem jego punkt widzenia. Nie muszę się z nim zgadzac, ale jestem w stanie zrozumieć. Polygamia na prawdę ma bardzo duży wkład w nasza akcję i "inny punkt widzenia" naczelnego, tego nie może zanegować.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #3736 dnia: Marzec 10, 2010, 07:37:52 »
Nasza akcja dorobiła się osobnego działu na forum Polygamii. Link do tego działu został juz wyświetlony na głównej stronie WeWantLive. Zapraszam własnie tam do dyskusji, bo tutaj wszystko się wymieszało przeokropnie:

http://forum.polygamia.pl/index.php/board,31.0.html
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2010, 09:23:06 wysłana przez Katanka »

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #3737 dnia: Marzec 10, 2010, 08:49:32 »
Tłumaczenie Simplex'a:
Moje tłumaczenie na szybko: Biorąc pod uwagę że Xbox Live stanowi integralną część 360tki, wierzyć się nie chce, że MS ma czelność sprzedawać swoja konsolę w krajach w których nie oferuje wsparcia (dla Live). To tak, jakby powiedział: "Olewamy was, ale chętnie przyjmiemy wasze pieniądze".

Argumenty powyższe o rzekomej hipokryzji zaangażowanych użytkowników odnośnie XBL są dla mnie mocno nietrafione. To tak jakbym kupił Toyotę ;) ZA PEŁNĄ KWOTĘ bez wiedzy o "wadach ukrytych" obecnych w moim kraju, POLSCE. Dowiedziałem się. Wymagam interwencji celem naprawienia usterki. Z uwagi na brak reakcji posiłkuję się naprawami chałupniczymi, bo w końcu zapłaciłem FULL PRICE. Staram się jednak informować potencjalnych, przyszłych nabywców o zauważonych wadach i braku chęci ich usunięcia. Jestem zawiedziony. Co w tym głupiego pytam ??

Byłem niedoinformowany, zakupiłem, nie mam kasy na sprzedaż i zakup konkurencji, nie podoba mi się konkurencja. Niech w takim razie w krajach bez LIVE sprzedają konsole z wyciętymi kartami sieciowymi za 50% ceny. Podobnie gry.

Jeszcze jedno:
MS udaje, że nie widzi i nie wyciąga konsekwencji z nielegalnych rejestracji. Ja udaję, że jestem z GB. MS ma moje pieniądze w takiej samej wysokości jak płacą "legalni"/lepsi użytkownicy XBL, ja za te pieniądze legalny dla MS nie jestem. I kto tu jest GREED CORPORATION ?? Kto zarobił na tym interesie ?? Nie mam w takim razie prawa pisać M$ ?? MS sprzedaje mi swój wyrób i ma mnie gdzieś, ja mogę jedynie robić co robię ... mówić i pisać o tym. Dzięki temu nie mam znajomych "w realu" posiadających 360, same PS3 :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2010, 09:17:01 wysłana przez aZiss »
(kliknij)

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • Daj Głos Podcast
« Odpowiedź #3738 dnia: Marzec 10, 2010, 09:15:50 »
Nasz akcja dorobiła się osobnego działu na forum Polygamii. Link do tego działu będzie pokazany na głównej stronie WWL. Zapraszam tam do dyskusji, bo tutaj wszystko się wymieszało przeokropnie :)

Offline KuFeL

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #3739 dnia: Marzec 10, 2010, 10:11:34 »
Nasz akcja dorobiła się osobnego działu na forum Polygamii. Link do tego działu będzie pokazany na głównej stronie WWL. Zapraszam tam do dyskusji, bo tutaj wszystko się wymieszało przeokropnie :)

proponuję zamknąć wątek i przekierować tam gdzie trzeba. Dzięki temu nie będzie trzeba klikać i tu i tam. A dodatkowo utniemy całe to bicie piany.

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • Daj Głos Podcast
« Odpowiedź #3740 dnia: Marzec 10, 2010, 10:28:58 »

proponuję zamknąć wątek i przekierować tam gdzie trzeba. Dzięki temu nie będzie trzeba klikać i tu i tam. A dodatkowo utniemy całe to bicie piany.

Taka też mam nadzieje :)

Offline Toread

• Badass
« Odpowiedź #3741 dnia: Marzec 10, 2010, 12:16:01 »
Nie ma problemu, zamknąć wątek mogę, proszę tylko Vira, Katankę albo LoneWolfREVa o mailowe potwierdzenie, że tego chcą.

Offline Toread

• Badass
« Odpowiedź #3742 dnia: Marzec 10, 2010, 12:23:21 »
Ok, na życzenie WeWantLive ten wątek zostaje zamknięty, zainteresowanych dalszą dyskusją zapraszam tutaj: http://forum.polygamia.pl/index.php/board,31.0.html