Autor Wątek: "Nie przerabiam - nie kradnę"  (Przeczytany 343495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
Odp: "Nie przerabiam - nie kradnę"
« Odpowiedź #1200 dnia: Styczeń 20, 2010, 13:21:05 »
Mam statystyki wejść na stronę.

Unikalnych 78.000 w ciagu 2 dni
Odsłon 700.000 w ciagu 2 dni

Nieźle co ?

Ładnie. Jeszcze dołożyłem cegiełkę z pracy, bo wcześniej otwierałem stronę kontrakcji tylko z domu. :)

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #1201 dnia: Styczeń 20, 2010, 13:21:15 »
A może zrobić taki bojkot jak swego czasu zrobili kibice.
Przestać kupować gry i wszelkiego rodzaju akcesoria, może wtedy M$ Polska zrozumie ze oni potrzebują nas bardziej, niż my ich.

Offline Fiołek

• Aktywny forumowicz
  • Nic tak nie cieszy jak seria z PePeSzy
« Odpowiedź #1202 dnia: Styczeń 20, 2010, 13:22:36 »
Ja polecam loga wspierających zmniejszyć, i to znacznie bo niedługo pół strony to będą linki.

Offline Shunkan

• Mieszkaniec tego forum
  • death to all who oposse us
« Odpowiedź #1203 dnia: Styczeń 20, 2010, 13:23:14 »
A może zrobić taki bojkot jak swego czasu zrobili kibice.
Przestać kupować gry i wszelkiego rodzaju akcesoria, może wtedy M$ Polska zrozumie ze oni potrzebują nas bardziej, niż my ich.

Taa, a na bojkot zgodzi się 100 osób. Niewypał z góry skazany na porażkę.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #1204 dnia: Styczeń 20, 2010, 13:23:35 »
Raczej odpada, przeciez wszyscy chemy grać... No chyba, że M$ wyskoczy z czyms, co jeszcze bardziej nas wkurzy. Ew. zawsze można zacząć spraowadzać gry z zagranicy lub kupowac tylko wersje z XBLA.

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
« Odpowiedź #1205 dnia: Styczeń 20, 2010, 13:24:31 »
szkoda ze nie ma jakiesgos systemu postow na stronie kontrakcji, mozna by dyskuje przeniesc tam i tam pokazac ze ludziom zalezy i ze ludzi jest duzo :d

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #1206 dnia: Styczeń 20, 2010, 13:26:29 »
Raczej odpada, przeciez wszyscy chemy grać... No chyba, że M$ wyskoczy z czyms, co jeszcze bardziej nas wkurzy. Ew. zawsze można zacząć spraowadzać gry z zagranicy lub kupowac tylko wersje z XBLA.

Wlasnie o tym myślałem ze zawsze można z zagranicy sprowadzać gry.
Ale z drugiej strony, podejrzewam iż odzew na tego typu akcje był by marny.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #1207 dnia: Styczeń 20, 2010, 13:26:59 »
Vir: jeszcze jedno trzeba zrbić. Na stronie KOntrAkcja.pl dac flagę angielską gdzies na górze i skierowac to na WeWantLive.com. Na odwrót tez trzeba :) Serwisy linkuja albo tu, albo tu. Niech każdy ma szanse przeczytać w dwóch róznych języjkach.

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #1208 dnia: Styczeń 20, 2010, 13:31:44 »
Vir: jeszcze jedno trzeba zrbić. Na stronie KOntrAkcja.pl dac flagę angielską gdzies na górze i skierowac to na WeWantLive.com. Na odwrót tez trzeba :) Serwisy linkuja albo tu, albo tu. Niech każdy ma szanse przeczytać w dwóch róznych języjkach.

Na stronce jest wielka flaga Wielkiej Brytanii, jako tło pod napisem XBOX LIVE. Nie wiem co ona tam robi, ale jest ;)

Offline TEXZ.

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #1209 dnia: Styczeń 20, 2010, 13:34:01 »
szkoda ze nie ma jakiesgos systemu postow na stronie kontrakcji, mozna by dyskuje przeniesc tam i tam pokazac ze ludziom zalezy i ze ludzi jest duzo :d
Wystarczy link do zrobionego specjalnie dla potrzeb Kontrakcji czegoś na kształt forum dyskyjnego, gdzie bez rejestracji można zostawić swoje 3 grosze. Co prawda nikt się nie będzie przez to przekopywać, ale pokaże to faktyczne zainteresowanie akcją.

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • Daj Głos Podcast
« Odpowiedź #1210 dnia: Styczeń 20, 2010, 13:39:29 »
Cytat: Mariusz  link=topic=3735.msg80314#msg80314 date=1263990704

Na stronce jest wielka flaga Wielkiej Brytanii, jako tło pod napisem XBOX LIVE. Nie wiem co ona tam robi, ale jest ;)

Może to aluzja do kont założonych na UK? :P

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #1211 dnia: Styczeń 20, 2010, 13:43:04 »

Może to aluzja do kont założonych na UK? :P

Nie inaczej ...

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1212 dnia: Styczeń 20, 2010, 13:45:19 »
Proponuje na www.wewantlive.com oprocz Slowacji, Wegier i Czechow dodac jeszcze Rumunie i moze Bulgarow(?). Tez sa w UE i (przynajmniej w Rumunii) tez nie maja LIVE!
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline mozgu

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1213 dnia: Styczeń 20, 2010, 13:51:27 »
Proponuje na www.wewantlive.com oprocz Slowacji, Wegier i Czechow dodac jeszcze Rumunie i moze Bulgarow(?). Tez sa w UE i (przynajmniej w Rumunii) tez nie maja LIVE!

może najpierw niech wykażą jakąś inicjatywę?

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1214 dnia: Styczeń 20, 2010, 13:58:31 »
Cytat: Mariusz  link=topic=3735.msg80320#msg80320 date=1263991887

A w jaki sposob wykazali inicjatywe pozostali?
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Vir

• Ultimate Badass
  • Burp.
« Odpowiedź #1215 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:02:07 »
Spoko luzik, dzis glownym tematem jest spotkanie z ekipa Microsoftu - na to sie szykujemy i tym zajmujemy (oprocz pracy) w tej chwili. Na wyjscie za granice przyjdzie moze czas, a moze nie bedzie potrzeby. Zobaczmy jak sie MS ustosunkuje, jak bedzie wygladac ich "pomoc we wspólnym zmierzaniu do tego celu", a potem pomyslimy co dalej :)

Steam, Origin: EvilVir; UPlay: Virek
---
The time has come for me to kill this game
Now open wide and say my name
Space Lord Motherfucker

Offline Pomykacz

• Junior
  • *
« Odpowiedź #1216 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:03:34 »

Musicie to jakoś zacząć konsultować. Bo może się okazać, że jakiś kraj dostanie Live, a wcale tego nie chciał  ;D

Offline mozgu

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1217 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:03:57 »

no jeszcze nie wykazali, dlatego nigdzie nie ma wzmianki o pozostałych krajach :)

Offline Starh

• Badass
« Odpowiedź #1218 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:06:03 »
Żeby się nie skończyło na wysyłaniu koszulek i kubków z logiem Microshitu...

Offline mozgu

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1219 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:08:43 »
Żeby się nie skończyło na wysyłaniu koszulek i kubków z logiem Microshitu...

gdyby przyszło im wysyłać kubki i koszulki wszystkim tym, którym zależy na zalegalizowaniu LIVE to ja nie wiem... ;)

kratosik

• Gość
« Odpowiedź #1220 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:17:12 »
Najważniejsza jest rozmowa, to , że w ogóle chcą rozmawiać ta już jest coś. Teraz czas na konkrety , a nie na mydlenie oczy , jak to miało miejsce do tej pory. Powodzenia w rozmowach życzę, obyśmy się dowiedzieli czegoś nowego.

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
« Odpowiedź #1221 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:20:34 »
A co jesli ms bedzie was chcial przekupic?

Moja rada: zawijajcie kase i robcie swoje i tak :D

Chociaz mysle wiedza ze byle gownem zatkac morde ludzia im sie nie uda.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1222 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:28:51 »

:)

Offline Starh

• Badass
« Odpowiedź #1223 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:29:28 »
Zapytajcie także polski MS dlaczego odnośnie piratów podaje % piracenia gier na PC a nie z xboxa 360...??!!

Btw o akcji warto napisać do administratorów portalu www.filmweb.pl !! Tyle ludzi się tam codziennie przewija, na pewno zyskalibyście jeszcze większy rozgłos.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2010, 14:31:28 wysłana przez Starh »

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
  • A felon, a father, sleeping pill addict...
« Odpowiedź #1224 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:29:37 »
Najważniejsza jest rozmowa, to , że w ogóle chcą rozmawiać ta już jest coś. Teraz czas na konkrety , a nie na mydlenie oczy , jak to miało miejsce do tej pory. Powodzenia w rozmowach życzę, obyśmy się dowiedzieli czegoś nowego.

Sorry, ale z całym szacunkiem do chłopaków za szybko IMO zgodzili się na spotkanie. Bo z kim się spotykają ? Z fircykami, którzy przez ponad 3 lata dymali ludzi pustymi sloganami i mamili kłamstewkami. Jakoś nie wierzę, żeby w temacie LIVE od strony MS zmieniło się więcej w ostatnie 4 dni niż przez te wszystkie lata. Vir i ekipa narobili im koło dupy i obnażyli słabość ich akcji antypirackiej. Jeśli faktycznie jest tak jak twierdzą ludzie z branży (np. Koso w tym temacie), że MS Polska nie jest w stanie nic zrobić w temacie LIVE to spotkanie nie ma sensu. Jeśli natomiast brak LIVE jest wynikiem olewki i zaniedbań pracowników MS Polska to tym bardziej z kim i o czym rozmawiać?

Offline Arti

• Badass
« Odpowiedź #1225 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:31:28 »
porozmawiać można zawsze, nic nie powiedzą, trzeba akcje prowadzić dalej i kierować wyżej do MS
xbox live - Arti 0777

Offline Vir

• Ultimate Badass
  • Burp.
« Odpowiedź #1226 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:33:17 »

:)
+1

Yanogore: wiesz, wymagac mozna (nawet trzeba), mozna byc wkurzonym (i slusznie) itp. itd. ale rzucanie tego typu insyunacji jest zwyczajnie ponizej pasa. Nie robmy z siebie stada zaslinionych frustratow ok?

Steam, Origin: EvilVir; UPlay: Virek
---
The time has come for me to kill this game
Now open wide and say my name
Space Lord Motherfucker

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1227 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:39:05 »
+1 dla Vira :)

Dokładnie, zachowujmy się jak poważni ludzie a nie jak pokolenie JP (i nie chodzi o JP II).

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #1228 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:43:16 »
Myślę, że tak różowo to nie będzie. Ten szum bardzo mocno wpłynie na sprzedaż Xboksa w Polsce. Jedyne wyjście dla MS Polska - wyjść z czymś megapozytywnym. I tylko LIVE przychodzi mi do głowy - bo co innego?

Zdjęcie blokad regionalnych to już by był duży sukces i bardzo bym się cieszył z takiego obrotu sprawy.

Wreszcie bym mógł kupić DLC do GoW2 :)

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #1229 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:47:28 »

Co będzie, to będzie. O wszystkich szczegółach się dowiecie, nawet o próbach przekupstwa czy zastraszania :)

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1230 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:49:09 »
Zrobiłem bardzo krótki prototyp tego o czym mówiłem, niestety tylko WMV, bo póki co korzystam z Windows Live Movie Makera (o ironio). To jest jedynie zarys tego co planuję zrobić: klik.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #1231 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:52:25 »
Wczesniej nie wiedziałem o czym mówisz, próbowałem sobie to jakos wybrazić. GENIALNE !!! JEsteś w stanie coś takiego sklecić? Będa potrzebne jakies fundusze na to ?

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #1232 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:53:42 »
Zrobiłem bardzo krótki prototyp tego o czym mówiłem, niestety tylko WMV, bo póki co korzystam z Windows Live Movie Makera (o ironio). To jest jedynie zarys tego co planuję zrobić: klik.

Bardzo fajne :)

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1233 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:54:21 »
Żadne fundusze :), dzięki za uznanie. Planuję zrobić różne refreny w tym guście i teksty piosenek, które mniej więcej pasują do tematu (np. Queen - We Want to break free). Ale nie jestem dobry w montowaniu filmów i trochę to potrwa.

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #1234 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:54:37 »
Potencjal jest tylko to trzeba dobrze wykonac  :)

Offline lasarus

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1235 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:58:23 »
Imho za szybie przejście z pierwszej sceny do drugiej ;p.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #1236 dnia: Styczeń 20, 2010, 15:02:45 »
Chłopaki, zna ktoś kogoś z Konsolowisko.pl nieco bliżej? Nie wiem do kogo najlepiej pisać w sprawie darmowych bannerków naszej akcji na podobieństwo Polygamii i GameCornera.

prezii

• Gość
« Odpowiedź #1237 dnia: Styczeń 20, 2010, 15:02:50 »
Taka mała dygresja odnośnie głosowania portfelem. Takie głosowanie niejako uniemożliwił nam sam microsoft, biecując szybkie wprowadzenie live i zwodząc przez kolejne lata oraz i przede wszystkim tym, że nie banują nas jako nielegalnych użytkowników. Działają z pełną świadomością, że obchodzimy przepisy dotyczące live i nabijamy im kabzę. Doszło do tego, że My, gracze a także dziennikarze i duża część dziennikarzy growych uznała taki stan rzeczy za normalny. To jest chore.

Dla Microsoftu sytuacja jest idealna, nie ponoszą kosztów usługi Live w Polsce, jednocześnie czerpiąc z niej zyski (abonament, arcade, dlc) i zwiększając swoją bazę użytkowników. Wyobrażacie sobię jaki procent miałby Xbox na polskim rynku gdyby nie było realnego dostępu do Xbox Live?

Hipokryzja Panowie i Panie! Hipokryzja po odblokowaniu dla nas DLC do GTA4, wyciąganiu kodów do dlc, które stanowi ostatnio procent gry ukończonej (wycięte questy i levele z Dragon Age i Assassin's Creed 2. Hipokryzją jest też banowanie piratów raz do roku, łapią klientów, wiedząc, że załapią oni bakcyla grania na klocku, wydadzą kasę na dlc i inne rzeczy a potem narzekają na piractwo.

Może się mylę, równość na Świecie jest tylko iluzoryczna i powinniśmy się cieszyć, że wogóle dane jest nam pograć na xboxie.

Tak myślał Microsoft, dopóki nie trafiło na Was chłopaki. Jestem całym sercem z wami. Katanka mnie po raz setny pozytywnie zaskakuje, jak już największy fanboy PS3 tak walczy o Live!, to nie może się nie udać:) Niezależnie od wyników akcji fajnie, że potrafiliśmy się zjednoczyć i utrzeć noska chociaż tej polskiej części Microsoftu.

Jak ja bym był gigantem z Redmond to ładnie bym pozamiatał widząc co wyprawia polski oddział. Pseudowspółpraca z Allegro, żenujące testymoniale, nieszczęsne słowa i źle skierowana akcja.

Ja mam bardzo prosty sposób na na piractwo, przynajmniej to konsolowe. Trzeba uciąć łeb, którym są firmy przerabiające xboxa. Niech przeróbki i przerabiający zejdą do podziemia. Niech czują oddech policji na karku. Może wtedy Kowalski nie będzie miał takiego łatwego dostępu do piratów. Z internetu jeszcze długo będzie można wszystko ściągnąć. Na PieCu wystarczy tylko ściągnąć cracka. Granie na piratach na xboxie to już grubsza sprawa, w zaciszu domowym tego nie zrobisz. Nie ma gdzie przerobić = mniej piratów. Do tego banowanie przy każdym pierwszym zalogowaniu się do xbox live, którego notabene nie ma.

To tyle głosem poparcia, śledzę was i nie nadążam bo ostatnio nawet nie mam dostępu do internetu a 90% czasu poza snem spędzam w pracy.

Powodzenia.

Offline Fiołek

• Aktywny forumowicz
  • Nic tak nie cieszy jak seria z PePeSzy
« Odpowiedź #1238 dnia: Styczeń 20, 2010, 15:04:46 »
Chłopaki, zna ktoś kogoś z Konsolowisko.pl nieco bliżej? Nie wiem do kogo najlepiej pisać w sprawie darmowych bannerków naszej akcji na podobieństwo Polygamii i GameCornera.

Pisz do HIV'a

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #1239 dnia: Styczeń 20, 2010, 15:08:48 »
Ok, przypomnę mu partyjki w bombermana i litry wypitej wódeczki na Extreme Party ;) Może pamięta ...