Autor Wątek: [S] Xbox 360 slim + Kinect + pad  (Przeczytany 1718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
[S] Xbox 360 slim + Kinect + pad
« dnia: Grudzień 22, 2015, 00:13:20 »
Drogie forumy,

Do sprzedania X360 w wersji Slim wraz Kinectem oraz padem.
Wersja konsoli 4GB i choc siegam pamiecia jak tylko gleboko jestem w stanie, to nie moge sobie przypomniec zakupu dysku wew. Dosc leniwy jestem by podlaczyc to wszystko... pewnie jakos sprawdze za dzien czy dwa. Wersja kolorystyczna -> czarna. Stan konsoli jak i pada - idealny. Przegralem moze maksymalnie ok 300 godzin na tej konsoli, glownie przez prace...
W kazdym badz razie wersja na prawde w doskonalym stanie. Natomiast Kinect ma porysowana obudowe (widac, bo wykonczenie w piano...), pare razy slizgal sie miedzy sciana a TV - aczkolwiek nigdy nie spadl.
W kazdym razie wszystko dziala idealnie. Wstepnie interesuje mnie kwota 450 PLN, Najwyzsza pora sie pozbyc sprzetow z domu czy piwnicy.

Zdjecia pogladowe znajduja sie TU!

Ps. Przy kwocie 500 dolacze Forze motorsport 3 oraz torbe na laptopa - w ktorej glownie przechowywalem sprzet - oczywiscie oryginalne pudelka tez gdzies mam.

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Online tolman

• I Am Robot
Odp: [S] Xbox 360 slim + Kinect + pad
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2015, 00:30:51 »
Ps4 nie dam rady ale na kloca jakies kasiore skombinuje.

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2015, 00:42:25 »
;). Jak opowiadałeś na spotkaniu jak to kolekcjonujesz gry "na kiedyś" spodziewałem się, że i tak polegniesz i się tego będziesz chciał pozbyć szybciej niż zaczniesz nadrabiać ;). Chyba że kolekcja na PS3 nadal będzie ogrywana i jeszcze to trzymasz? ;)
Knack is back baby!

Offline Irreversible

• I Am Robot
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2015, 00:58:46 »
PS3 nie jest na sprzedaz!
Sentyment dotyczy tylko tej wlasciwej konsoli. Gry z PS3 trafily na polke po skatalogowaniu i malym renamencie. Vita tez zostaje.
PC (laptop oraz desktop + gry, drukarka, WD Cloud, switch itp) oraz X360 juz przegraly miejsce w mieszkaniu czy piwnicy - w sensie, ze wiem ze juz po to nie siegne ;)

Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Irreversible

• I Am Robot
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2015, 07:52:46 »
Roztrzygniete.
Dzieki.