Autor Wątek: [S] Konsola X360 E + ok. 200 gier + DLC  (Przeczytany 715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
[S] Konsola X360 E + ok. 200 gier + DLC
« dnia: Marzec 29, 2017, 10:11:42 »
Pewnie pójdzie na allegro ale wpierw wrzucę tu, czyli sprzedam Xboxa 360 wersję Slim E (ostatnia wersja) z oryginalnym dyskiem 320 + ok. 200 cyfrowych gier + DLC (tyle ile zmieści się na dysku, bo jak wiadomo na X360 licencje gier są na dysku i każde konto może z nich korzystać czy to offline i online, póki dysk nie padnie). Konsola jest w bardzo dobrym stanie, praktycznie od trzech lat, kiedy kupiłem X1 i pad z zestawu, który był sporadycznie używany przez 2 połówkę. Wszystko w oryginalnym pudle. Z kolei gry były kupowane z dwóch kont UK i PL. W spoilerze załączam listę, bo jest naprawdę długa. Jakby ktoś chciał więcej gier niż zmieści się na dysku, zawsze może podesłać swój. Co prawda główne konto migrowałem na PL i kilka gier nie jest dostępnych na polskim rynku min. seria Deathspank, ale mogę migrować z powrotem jakby komuś mocno zależało. Co do ceny to nie mam pojęcia ile za ta coś mógłbym dostać.

(kliknij)
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2017, 10:32:18 wysłana przez canto »

Offline Biskup

• Ultimate Badass
Odp: [S] Konsola X360 E + ok. 200 gier + DLC
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 29, 2017, 11:11:16 »
A samego Xboxa nie chciałbyś sprzedać?

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
Odp: [S] Konsola X360 E + ok. 200 gier + DLC
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 29, 2017, 11:18:34 »
Na pewno, ale combo z grami myślę, że dostałbym więcej, zwłaszcza, że większość to nie jakieś kapiszony.