Autor Wątek: Wii U - temat ogolny  (Przeczytany 52031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MsbS

• I Am Robot
Odp: Wii U - temat ogolny
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 04, 2016, 20:01:54 »
Skoro polecanki, to co do kanapowego coopa? Moze być na WiiU, Wii, albo Virtual Console?

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 04, 2016, 20:16:08 »
To w takim razie polecam Wario Land 4 z GBA za 28 zł:
http://www.nintendo.co.uk/Games/Game-Boy-Advance/Wario-Land-4-267596.html

IMO lepsze niż jakakolwiek platformówka z Mario i wciąż nie jest zastąpiona jakąś nowszą odsłoną. Na GBA to był szczyt oprawy audiowizualnej, masa skarbów do odnalezienia, a potem jeszcze tryb hard zmieniający ich lokalizacje. Powstała nawet książka rozkładająca projekt tej gry na czynniki pierwsze. Ponadto emulator GBA na Wii U jest lepszy niż ten ze SNES-a i nie trzeba się martwić, czy wrzucili wersję 50 Hz czy 60 Hz.

W ogóle z GBA niezłe pozycje są dostępne: Castlevanie, Final Fantasy Tactics Advance, Advance Warsy, Metroid: Zero Mission, WarioWare. Jak ktoś zaczyna z Nintendo, to kosmos.

Trzeba uważać na gry z Wii, bo większość będzie wymagać kontrolerów z Wii.

Podziwiaj moje trofea. Zobacz, ile osiągnąłem!

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 04, 2016, 20:59:44 »
Ponadto emulator GBA na Wii U jest lepszy niż ten ze SNES-a i nie trzeba się martwić, czy wrzucili wersję 50 Hz czy 60 Hz.

Możesz przybliżyć ?? Pewnie trzeba opisy czytać.

W ogóle z GBA niezłe pozycje są dostępne: Castlevanie, Final Fantasy Tactics Advance, Advance Warsy, Metroid: Zero Mission, WarioWare. Jak ktoś zaczyna z Nintendo, to kosmos.

Dzięki wielkie. Zobaczę te propozycje. Kiedyś miałem starego, czarno-białego GB. Nic z tego nie pamiętam. Chętnie nadrobię.

Z innej beczki. Zelda pewnie Twilight Princess HD ?? Nigdy w Zeldy nie grałem.
(kliknij)

Offline Pierog

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 04, 2016, 21:46:16 »
Mario Retro? Żeby zobaczyć to na LCD 40 cali i nie umrzeć? To chyba tylko wersje Galaxy z Wii.

Zelda? Nie lepiej windwakera, który chyba jest najtańszy? W razie co najmniej wtopisz pieniędzy ;)

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 04, 2016, 23:17:27 »
Mario Retro? Żeby zobaczyć to na LCD 40 cali i nie umrzeć? To chyba tylko wersje Galaxy z Wii.

Mam 50 cali, plazmę :) Zobaczymy.

Zelda? Nie lepiej windwakera, który chyba jest najtańszy? W razie co najmniej wtopisz pieniędzy ;)

Troszkę pustka świata i styl graficzny mnie odstraszył. Zobaczymy. Dzięki za wskazówkę.
(kliknij)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 05, 2016, 07:53:05 »
Twilight Princess za to podetnie Ci żyły kantami ;-)

Sent from my E6853 using Tapatalk

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 05, 2016, 10:05:03 »
Celuję w Windwaker.
Jak działa Ocarina z Virtual Console? Zdania podzielone. Od "wciąż najlepsza" do "najgorsza 3D, koszmarnie się zestarzała". Jak Wasze zdanie?
(kliknij)

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 05, 2016, 15:50:22 »
Ponadto emulator GBA na Wii U jest lepszy niż ten ze SNES-a i nie trzeba się martwić, czy wrzucili wersję 50 Hz czy 60 Hz.
Możesz przybliżyć ?? Pewnie trzeba opisy czytać.

Na pewno ze SNES-a w 50 Hz są Zelda LTTP, Super Metroid i DKC2, więc właściwie najlepsze pozycje. Zdaje się, że jest to zaznaczone w opisach.

Nie powoduje to, że nie da się grać, większość pewnie nawet tego nie zauważa, ale nie jest to optymalne i objawia się niepłynną animacją. W gry ze SNES-a z cyfrowej dystrybucji najlepiej grać na Wii (z CRT cudo) i na New 3DS-ie (tutaj na szczęście są tylko wersje 60 Hz, są opcje skalowania, poprawne kolory i brak zbędnego input-laga).
Podziwiaj moje trofea. Zobacz, ile osiągnąłem!

Offline pantooh

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 01, 2016, 14:40:46 »
mógłby mi pomóc posiadacz/posiadacze wii u?
1. jaki macie zasięg na padlecie? przechodzi przez ścianę, dwie (powiedzmy do 10m) w polskim budownictwie?
2. jak to jest z awaryjnością sprzętu nintendo, wiem, że wii się nie psuło, jak z wii u? jest sens kupować używaną konsolę rok+?

Offline Pierog

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 01, 2016, 18:13:49 »
mógłby mi pomóc posiadacz/posiadacze wii u?
1. jaki macie zasięg na padlecie? przechodzi przez ścianę, dwie (powiedzmy do 10m) w polskim budownictwie?

jedna ściana z pustaków - ledwo zipał zasięg, maksymalna rzeczywista odległość od konsoli jaką łapało przez ścianę to 2-3 metry

2. jak to jest z awaryjnością sprzętu nintendo, wiem, że wii się nie psuło, jak z wii u? jest sens kupować używaną konsolę rok+?

Miałem WiiU lekko ponad rok  - zero problemów. Jedynie bym zwracał uwagę na stan ekranu - od rysika może być mocno zniszczony

Offline pantooh

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 02, 2016, 09:45:27 »
dzięki za info,
tak myślałem, że te wypowiedzi hamerykańskie o zasięgu co znalazłem są o ich ścianach z paperu