Autor Wątek: Nintendo Switch (wcześniej NX)  (Przeczytany 168122 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grzyboslav

• Mieszkaniec tego forum
Odp: Nintendo Switch (wcześniej NX)
« Odpowiedź #560 dnia: Styczeń 13, 2017, 16:54:43 »
Dla 'zainteresowanych' nowy stream Nintendo Treehouse Live with Nintendo Switch
https://www.youtube.com/watch?v=qadzCB3CLlI

Nintendo 'umie' w marketing: dać murzyna z wielkimi łapskami do prezentacji tych ich padzików. :)

Ta gra ze sprężynowymi piąchami to ma być pełną cenę?  :o

Offline StrzelbaDeLima

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #561 dnia: Styczeń 13, 2017, 17:21:54 »
Jestem kupiony!
! No longer available

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #562 dnia: Styczeń 13, 2017, 17:25:54 »
Niekończące się pokłady dobrej zabawy.

Przynajmniej wreszcie jest region free!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2017, 17:27:53 wysłana przez Simplex »

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #563 dnia: Styczeń 13, 2017, 18:28:31 »
Wiemy, że jestes jednym z największych hejterów nintendo na forum i pewnie poza nim, ale nie zmienia to faktu Donkey Kong Country Tropical Freeze wygląda bardzo ładnie, działa w 720p60 bez żadnych spadków, przycinek, długich loadingów, nie ma aliasingu i shimmeringu - i to wszystko na przestarzałym szrocie i złomie jakim jest WiiU. Magia Nintendo.ayo 2, która nie trzyma 60fps).

Jestem haterem gównianego sprzętu za kosmiczną kasę czyli wszystkiego między Gamecubem a Switchem  i 5 letnich gier sprzedawanych w cenie nowości taka mała róznica, ale wiem że trudno przestać oceniać innych przez pryzmat własnej osoby i własnego zacietrzewienia prezentowanego w wątku o Prosiaku.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #564 dnia: Styczeń 13, 2017, 18:32:59 »
No tak, bo hejtowanie MS, Nintendo i VR to nie zacietrzewienie.

Zgadzam się z tym co napisałeś, gówniany (i drogi) hardware, drogie gierki, itepe. Zgoda. Ale jak napisałem "magia nintendo" to się striggerowałeś i zacząłeś pisać o modelach low-poly, obiektach cząsteczkowych i ubogim drugim planie, czyli o graficznym pierdolololo. A mnie chodziło tylko o to, że jak na kompletną gównowatość sprzętu i moc obliczeniową kalkulatora to gry first party nintendo chodzą i wyglądają relatywnie świetnie (nawet jeśli nie mam ochoty w nie grać, bo w kółko ten sam mario i zelda). I tylko tyle.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2017, 18:45:26 wysłana przez Simplex »

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #565 dnia: Styczeń 13, 2017, 18:56:30 »
Hejt jest z definicji bezzasadny warto umieć odróżnić go od zasłużonej krytyki

A pisałem bo można ich chwalić za zdroworozsądkowe podejście do game designu i nie pakowanie miliarda kosztownych efektów w sprzęt który tego nie uciągnie, ale technicznie to nie jest jakieś mistrzostwo świata.

Offline psxfan

• Super Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #566 dnia: Styczeń 13, 2017, 19:08:46 »
Na rynku stacjonarnych konsol nintendo nie ma szans, musieli by dopłacać do produkcji i sprzedawać coś co jest jak nie na równi z PS4 i One to nawet mocniejsze od nich, oni od lat na to nie idą, gamecube był ostatnim takim sprzętem który był mocniejszy od konkurencji

Konsole przenośne to jedyna przestrzeń dla nich, dobry kierunek jak ktoś nie ma 3ds-a ani wii u powinien dać szanse NS-owi
Ja poczekam, może kiedyś kupię wersje new XL

PS ciekawe czy 3ds-a wyślą do grobu?

Offline gieeres

• Badass
« Odpowiedź #567 dnia: Styczeń 13, 2017, 19:29:32 »
Moim zdaniem nie. Za dużo jest 3dsow na rynku żeby się zdecydowali na taki krok. No chyba, że nx zacznie się sprzedawać jak kiedyś wii. Marne raczej szanse.

Offline StrzelbaDeLima

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #568 dnia: Styczeń 13, 2017, 19:33:48 »
Chyba kupię dwa razy bo to jest jeszcze lepsze:

! No longer available

Pięćdziesiąt Dolarów, Pięćdziesiąt
Jako bonus można udawać, że się gra w tenisa stołowego bez piłeczki, albo odbierać telefon na czas. Wszystko to bez patrzenia na ekran więc problemy z grafiką i klatkami znikają.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2017, 19:36:26 wysłana przez StrzelbaDeLima »

Offline Misiakk

• I Am Robot
  • Viva Yuri!
« Odpowiedź #569 dnia: Styczeń 13, 2017, 19:35:01 »

Offline projektkong

• I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #570 dnia: Styczeń 13, 2017, 19:36:27 »
Chyba kupię dwa razy bo to jest jeszcze lepsze:

https://youtu.be/B1f0t27wEpA

Pięćdziesiąt Dolarów, Pięćdziesiąt
Jako bonus można udawać, że się gra w tenisa stołowego bez piłeczki, albo odbierać telefon na czas i to wszystko bez patrzenia na ekran więc problemy z grafiką i klatkami znikają.

Co racja, to racja ;D
To "1-2-Switch" powinno być dodawane gratis z konsolą jak kiedyś Wii Sport.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #571 dnia: Styczeń 13, 2017, 19:43:56 »
Milk to skrubol, już było na tym dłuższym filmiku.

Hejt jest z definicji bezzasadny warto umieć odróżnić go od zasłużonej krytyki
Tylko że właśnie z odróżnianiem jest problem, bo każdy uważa, że "moja racja jest najmojsza". Ty przecież nie hejtujesz nintendo, MS i VR, a ja nie hejtuję PS4 Pro ;)

A pisałem bo można ich chwalić za zdroworozsądkowe podejście do game designu i nie pakowanie miliarda kosztownych efektów w sprzęt który tego nie uciągnie, ale technicznie to nie jest jakieś mistrzostwo świata.
A ktoś twierdzi, że technicznie jest mistrzostwo świata? Gry first party w większości przypadków wyglądają ładnie i co więcej bardzo często działają w 60fpsach, czego nie potrafi większość gier na wielokrotnie szybszych konsolach (w tym eksów). Wyciągnięcie stałych 60fps przy nie wypalajacej oczy grafice na tak słabych bebechach to naprawdę jest osiągnięcie. I brawa dla nintento że idą pod prąd i wyciskają stałe 60fps.

A z tym futrem w Donkey Kongu to Romek nie kłamał (ono jest animowane rzecz jasna):

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=102273590&postcount=3648

Nie mam pojęcia, po co to futro jest tak szczegółowe, bo podczas gry kompletnie tego nie widać na małej postaci w 720p, no ale jest.

Modele low-poly:

A na dalszych planach coś tam się dzieje, aliasingu nie ma. Gra wygląda fajnie, chodzi w stałych 60fps (no i ma fajną muzykę, gameplay, jest wymagająca).

Te poziomy były najgorsze, totalna pamięciówka, a ten to jakiś kompletny hardkor, nawet go nie widziałem, bo odblokowuje się go za zbieractwo (które też jest trudne, wbrew temu co twierdzi Romek):

Offline muminek

• Super Badass
  • PS4: fisiek_ck
« Odpowiedź #572 dnia: Styczeń 13, 2017, 20:11:21 »
Patrzę na to... i nie wiem co to jest te nowe Nintendo, co i do czego, jakieś akcesoria..  co i z czym i jak... A co mają powiedzieć przeciętni niezorientowani w temacie ludzie którzy wejdą do sklepu.

Offline projektkong

• I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #573 dnia: Styczeń 13, 2017, 20:15:30 »
A co mają powiedzieć przeciętni niezorientowani w temacie ludzie którzy wejdą do sklepu.
Mają wejść do sklepu, kupić jeden z dwóch dostępnych zestawów (różniących się tylko kolorem kontrolerów), do tego jakąś grę/gry i już.
W zestawie jest wszystko co potrzebne do rozpoczęcia zabawy (no oprócz gry/wersji demonstracyjnych).

Offline projektkong

• I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #574 dnia: Styczeń 13, 2017, 20:38:13 »
Przepraszam za post pod postem, ale ten dotyczy czegoś zupełnie innego.

Podczas streamu z Treehouse można było dostrzec jak wyglądają carty z grami na Switch:

Natomiast dzięki japońskiej stronie Nintendo dowiedzieliśmy się ile zajmuje chyba jedna z większych gier "The Legend of Zelda: Breath of the Wild":

+ Na Wii U - 13GB
+ Na Switch - 13.4GB

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #575 dnia: Styczeń 13, 2017, 21:02:59 »
Jestem kupiony!
! No longer available
To jest na serio? Myślałem, że to jakiś kanał z polewką sobie jaja robi.
Knack is back baby!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #576 dnia: Styczeń 13, 2017, 21:45:42 »
Właśnie gdzieś przeczytałem, że te darmowe gierki z NESa na otarcie łez za płatne multi mają znikac po miesiącu - to jest na serio?

Offline Starh

• Badass
« Odpowiedź #577 dnia: Styczeń 13, 2017, 21:47:01 »
Ja bym poczekał, bo jeszcze sie okaże, że Zelda lepiej działa na WiiU ;)
IGN i Gamespot właśnie tak twierdzą (gra działa płynniej i ma większy zasięg rysowania obiektów na wiiu).

Offline Goldberg

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #578 dnia: Styczeń 13, 2017, 23:09:45 »
Pytam sie tak naprawde powaznie, bo nie sledze na biezaco tej zenady pod tytulem Switch- Ultra Street Fighter 2 to gra, ktora wedlug Nintendo ma mi sprzedac ten system za 279 Elzbiet, jesli Mario to nie moja bajka :o???
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2017, 23:17:35 wysłana przez Goldberg »

Offline Misiakk

• I Am Robot
  • Viva Yuri!
« Odpowiedź #579 dnia: Styczeń 14, 2017, 00:46:44 »
Właśnie gdzieś przeczytałem, że te darmowe gierki z NESa na otarcie łez za płatne multi mają znikac po miesiącu - to jest na serio?
Tak.

Offline grzyboslav

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #580 dnia: Styczeń 14, 2017, 12:07:35 »
Zelda na TV chodzi w 900p
Może w takim razie z ciekawości zagram w Zeldę na WiiU, jak nie położą całkowicie wersji na "przestarzałą" konsolę.

Jest porównanie obu wersji:

www.youtube.com/watch?v=_ZuxgLcgpFk

Bierz na WiiU, ma filtr graficzny która imituje efekt jaki daje swojski ci krakowski smog.  ;D

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #581 dnia: Styczeń 14, 2017, 12:31:35 »
Jednak poczekam na porónanie finalnych wersji, zrobione przez zawodowców :) No i na pewno nie kupię Switcha dla zeldy, tym bardziej że w żadną zeldę nigdy nie grałem.

Online Pan J

• Stały bywalec
« Odpowiedź #582 dnia: Styczeń 14, 2017, 12:36:03 »
Czy dobrze rozumiem, że do czatu będzie potrzebna apka an telefony?

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #583 dnia: Styczeń 14, 2017, 12:54:46 »
No tak by wychodziło

Online lobby and voice chat

Our new dedicated smart device app will connect to Nintendo Switch and let you invite friends to play online, set play appointments, and chat with friends during online matches in compatible games?all from your smart device.

A free, limited version of this app will be available for download in summer 2017

http://www.nintendo.com/switch/online-service/

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #584 dnia: Styczeń 14, 2017, 14:08:53 »
Jeszcze jedno - potencjalnie nie ma żadnych aplikacji multimedialnych w konsoli (przynajmniej na razie) nawet przeglądarki

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1333533

Offline projektkong

• I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #585 dnia: Styczeń 15, 2017, 19:39:14 »
Kurcze! Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się "Snipperclips" na Switcha.
Bardzo fajny pomysł i wykonanie. Gra idealna do wspólnej gry kanapowej, lub multi po sieci.

http://www.youtube.com/watch?v=Phs1pDpCYL8#ws
To co mnie zaskoczyło negatywnie to czasy ładowania poszczególnych etapów :-\. Są dość długie jak na taką (dość prostą graficznie) grę.
Ciekawi też jak z długością rozgrywki, bo w sklepie Nintendo gra wyceniona jest na 19.99$. Może się okazać, że będzie to "szybki szpil" na raz :(
Poczekamy zobaczymy.

Offline Iron_medic

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #586 dnia: Styczeń 15, 2017, 21:02:39 »
Niestety bieda straszna. Szukam pretekstu by kupić i pozbyć się wii u oraz 3dsa, ale nintendo się stara bym jednak nie kupił. Cena trochę za duża jak na tablet do gier, który na premierę będzie mieć sześć gier. Z czego tylko zelda nie jest popierdółką na pięć minut za grubą kasę. To jest jakiś słaby żart. Dawno nie widziałem tak słabej premiery konsoli. Zazwyczaj na premierę sprzętu jest kilka exów oraz kilka multiplatform które nie są popierdółkami. Wtf?! Nie rozumiem nintendo i ich polityki, ale to co teraz robią jest dla mnie bardzo dziwne. Może ktoś z forum potrafi mi to wytłumaczyć?

Btw. Czy ktoś wie może coś o wii virtual console dla switcha? Gadają o gamecube a o wii cisza :(

Offline Karolu

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #587 dnia: Styczeń 16, 2017, 08:27:33 »
Tytuły startowe na Nintendo Switch są dosyć skromne zarówno w liczbie jak i jakości to fakt, ale chciałbym zwrócić uwagę, że w przypadku Nintendo 3DS nie było wcale lepiej na start i konsola nam się przez kolejne lata bardzo ładnie rozwinęła. Dla przypomnienia tytuły startowe:
    Super Street Fighter IV 3D Edition
    Resident Evil: The Mercenaries 3D
    PES 2011 3D ? Pro Evolution Soccer
    LEGO Star Wars? III The Clone Wars
    Ridge Racer 3D
    Super Monkey Ball
    Crush 3D
    Thor: God of Thunder
    Puzzle Bobble Universe
    Samurai Warriors: Chronicles
    Dead or Alive Dimensions
    Tom Clancy?s Ghost Recon? Shadow Wars
    Tom Clancy?s Splinter Cell 3D
    Rayman 3D
    Asphalt 3D,
    Combat of Giants Dinosaurs 3D
    James Noir?s Hollywood Crimes
    Driver Renegade
    Rabbids 3D

Owszem tytułów było więcej, ale ich jakość była równie wątpliwa... a tak mam przynajmniej w teorii jednego system sellera (Zelda). Jeśli dobrze pamiętam w czasie premiery 3DSa w dłuższej perspektywie czasowej były zapowiedziane 2-3 gry od Nintendo na pewno Kid Icarus Uprising, Super Mario 3D Land i The Legend of Zelda Ocarina of Time albo Mario Kart 7 (nie pamiętam dokładnie). Konsola sprzedała się w preorderach bardzo szybko po czym był wielki spadek zainteresowania, jaki to była lament, że Nintendo poniosło porażkę... po czym przyszła obniżka ceny, wyszło trochę gier, m.in. te wyżej i okazało się, że nagle 3DS stał się jedną z najlepiej sprzedających się konsol. Podobną przyszłość wróżę Nintendo Switch, Nintendo szybko pójdzie po rozum do głowy i po fali gier z "goleniem jeży" typu: 1, 2 Switch przyjdzie czas na poważniejsze tytuły. Jak dla mnie to konsola o dużym potencjale na przyszłość wystarczy sobie wyobrazić, że będzie można mieć zawsze ze sobą te wszystkie wspaniałe tytuły z konsoli NES, SNES, N64 i GameCube, to już dla mnie jest bardzo dużo. (proszę mi tu bez podawania przykładów pseudo konsol przenośnych na androidzie gdzie można wgrywać romy, są one wątpliwej jakości poza tym nie piracimy!).
Oczywiście jeśli ktoś ma Wii U, kupowanie Nintendo Switch w tej chwili mija się z celem jeśli jest to dla niego duży kłopot finansowy, ale trzeba na tą konsolę spojrzeć w dłuższej perspektywie czasu i wtedy moja odpowiedź jest tylko jedna: Biorę!. Dla mnie samo Virtual Console w przenośnym sprzęcie z grami z Nintendo 64 i GC to już jest bardzo dużo, w dodatku nie mam obecnie żadnej konsoli Nintendo.
Na premierę wezmę Propada (bo z akcesoriami od Nintendo zawsze jest później kłopot z dostępnością) w między czasie upoluje gdzieś na alledrogo używaną Zelde i kupię Nintendo Switch wraz z Mario Kart 8 Deluxe w maju. Później czerwiec czyli E3 gdzie dostaniemy zapowiedzli nowych tytułów i powinno być już lepiej. Argument, że do końca roku będzie mało gier na Switcha u mnei odpada mam jeszcze gry na Xbox One i PC, których nie jeestem w stanie ograc poza tym lista jest dla mnie i tak duża na Switcha: Zelda, Maro Kart, Super Mario Odyssey, Shovel Knight (którego wolę ograć na przenośnym sprzęcie) oraz tytuły, które wyjdą na Virtual Console, myślę, że może być ich sporo, wystarczy spojrzeć ile tego wyszło na Wii U https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Virtual_Console_games_for_Wii_U_(PAL_region) poza tym... kurcze to jednak nowa zabawka, a ja już mam chęć na coś nowego ;)

Aha bym zapomniał, 18 stycznia o 23:00 naszego czasu będzie Nintendo Direct, na którym ma być pokazany Fire Emblem Warrios oraz podobno jakieś nowe IP.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2017, 08:34:10 wysłana przez Karolu »

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #588 dnia: Styczeń 16, 2017, 09:41:42 »
W dluzszej perspektywie czasu to obawy sa o bebechy, lada moment Scorpio a mielismy juz pro.
Sorki, ale obawiam sie ze 3rd party skipnie konsole niny jesli sprzedaz po premierze sie zalamie - a wszystko na to wskazuje. Fani, gadzeciarze czy jutuberzy kupia day one, natomiast jesli nie bedzie worka z grami napedzajacymi sprzedaz to nawet w dluzszej perspektywnie to sie nie uda.

Mobilki nigdy nie staly w miejscu, stacjonarne ida w moc. Switch bedzie ubogi w funkcjonalnosci jakie oferuje konkurencja, a jednak cena stosunkowo wysoka - juz nie mowiac o podzespolach, grach czy platym online...

Oczywiscie powyzsze to tylko wrozenie z syfow, ale jednak nie porownywalbym startu 3dsa do Switcha.

PS. Tez w tle glowy switch mi siedzi, bo od Wii nie mialem konsoli Nintendo. Syn dorasta, wiec jest tam dla niego kilka pozycji w ktore molgby zagrac - szczegolnie w dluzszych trasach za kilka lat ;) Gdybym nie mial dzieciaka, nawet bym nie raczyl sie obrocic za switchem na ulicy.

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Karolu

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #589 dnia: Styczeń 16, 2017, 09:59:01 »
Jeśli chodzi o zachodnich wydawców typu EA, Ubisoft itd. na Switchu to można spokojnie o tym zapomnieć, symbolem tego był ten smutny pan z EA co wyszedł na prezentacji konsoli jak by za karę go tam wysłali. Będzie pewnie całkiem sporo indyków, pewnie gry Lego będą wychodzić regularnie i od czasu do czasu jakiś słaby port gry z Xbox One/PS4 i gry głownie od studiów z Japonii (Capcom, Namco, Square Enix, Atlus, Konami, Platnium Games, Sega itd.) Nintendo Switch można rozważać tylko jako konsola dodatkowa do Xbox One/PS4 ewentualnie do PC. Chyba że ktoś lubi tylko japońszczyznę, ale takich jest szczególnie u nas w kraju bardzo nie wielu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2017, 10:00:44 wysłana przez Karolu »

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #590 dnia: Styczeń 16, 2017, 11:20:20 »
Ultima wrzuciła cenę, na start: 1449zł. Ciekawe czy jeszcze się zmieni, czy to już oficjalna z polskiej dystrybucji.

edit: stawiam, że to jednak idiotyczny placeholder.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2017, 11:23:50 wysłana przez Acrid »

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #591 dnia: Styczeń 16, 2017, 12:35:41 »
330 Euros = 1 443.95037 Polish zloty

Według Google, więc chyba za dużo odbiegać nie będzie. Jeśli będzie w marketach/CDP/konsoleigry to pewnie 50-100 złotych mniej się uda wyrwać.

Kurcze! Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się "Snipperclips" na Switcha.
Bardzo fajny pomysł i wykonanie. Gra idealna do wspólnej gry kanapowej, lub multi po sieci.

To co mnie zaskoczyło negatywnie to czasy ładowania poszczególnych etapów :-\. Są dość długie jak na taką (dość prostą graficznie) grę.
Ciekawi też jak z długością rozgrywki, bo w sklepie Nintendo gra wyceniona jest na 19.99$. Może się okazać, że będzie to "szybki szpil" na raz :(
Poczekamy zobaczymy.
Rzeczywiście wydaje się fajne, raczej wezmę, jeśli cena/jakość będzie zachowana i nie będzie frustrować przekombinowaniem albo nudzić.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline grzyboslav

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #592 dnia: Styczeń 16, 2017, 12:38:43 »
Kontynuacja tradycji N z ładowarkami:

http://www.eurogamer.net/articles/2017-01-16-nintendo-switchs-basic-joy-con-grip-doesnt-charge-controllers
"The Joy-Con grip bundled with Nintendo Switch does not charge your Joy-Con controllers... separate, chargeable Joy-Con grip peripheral - priced ?27.99.
Without the chargeable grip, you can charge Joy-Con while they are attached to the Nintendo Switch itself. But this option isn't available if you are using the Joy-Con and your Switch is docked to the TV. "

Offline pantooh

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #593 dnia: Styczeń 16, 2017, 12:47:32 »
kabel zasilający dostarczany w pudle podłącza się do docka rozumiem, czyli nie ma w pudle żadnego kabla do ładowania samej konsoli z padami w trybie mobilnym?
czyli w skrajnym wypadku 4h bez grania (3h ładowanie switch w docku, pewno z 1h pady)
miszczostwo

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #594 dnia: Styczeń 16, 2017, 12:53:35 »
A ona nie ładuje się z USB normalnie?
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Karolu

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #595 dnia: Styczeń 16, 2017, 13:11:03 »
Przy graniu na TV ten Pro pad wydaje się być obowiązkowy, wtedy nie ma problemu z rozładowującymi się Joy-Conami, w zasadzie lepiej w ogóle jak najrzadziej je wyciągać z tabletu, zaczepy mimo iż pewnie zrobione bardzo solidnie to jednak tylko części mechaniczne więc kwestią czasu będzie kiedy zaczną powstawać jakieś luzy od ciągłego wkładania i wyciągania. ;)

Offline pantooh

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #596 dnia: Styczeń 16, 2017, 13:14:55 »
A ona nie ładuje się z USB normalnie?
faktycznie ładowanie przez usb-c, zrezygnowali z tego swojego dziwnego złącza w końcu
no to nie ma tragedii

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #597 dnia: Styczeń 16, 2017, 14:42:38 »
To będzie fajna porażka. Szkoda Ninny... :(

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #598 dnia: Styczeń 16, 2017, 14:55:18 »
Ja nadal nie rozumiem tych przecieków a atrakcyjnej cenie. Oni serio uważają że to jest atrakcyjne? Liczyłem na jakiegoś tysiaka jak wszyscy ;).
Knack is back baby!

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #599 dnia: Styczeń 16, 2017, 15:00:42 »
1500 złotych za średniej jakości tablet ze słabym ekranem. Wybitnie dobra cena. Na dodatek bez dużej ilości szybkiej pamięci wewnętrznej.