Autor Wątek: Nintendo Switch (wcześniej NX)  (Przeczytany 72264 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
Odp: Nintendo Switch (wcześniej NX)
« Odpowiedź #1120 dnia: Kwiecień 13, 2017, 12:05:24 »
Zgoda, ale to dobrze dla ludzi, bo jak będzie więcej kolorów to będą wyprzedaże, bo sklepy będą miały za dużo tego i część na pewno nie będzie schodzić.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Szozi

• Badass
« Odpowiedź #1121 dnia: Kwiecień 13, 2017, 12:07:33 »
Ja nie miałem na myśli, że to źle. Nie wala tego ile wlezie, będzie wybór. Oby poprawili tego lewego Joya to sam kupię 2 zestaw

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Online grzyboslav

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1122 dnia: Kwiecień 13, 2017, 16:54:19 »
Jeśli ma być o laniu farbą 2 i pięściach na wstążkach to naprawdę #nikogo

Jakie nikogo?  :)

Oh, and if you were watching in Japan, it also included a live-action skit where the Nintendo Switch console's HD Rumble was shown simulating the feel of a pair of boobs.
Marvelous Entertainment announced a new Senran Kagura game for Nintendo Switch, which will once again feature the franchise's cast of short-skirted, large-breasted ninjas. The game will, apparently, let you discover how the jiggling of an ample chest feels through the power of HD Rumble.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1123 dnia: Kwiecień 15, 2017, 11:40:39 »
Unity na Switchu to genialny pomysł, w końcu świetnie się sprawdził na mocniejszych konsolach
http://www.polygon.com/2017/4/14/15301150/mr-shifty-nintendo-switch-framerate-issues

Reakcja deva bezcenna - tnie ci na switchu? To graj na taborecie!
No ale musi ciąć na Switchu bo jest nextgenowa grafika.

Offline Sialala

• I Am Robot
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #1124 dnia: Kwiecień 19, 2017, 13:59:07 »
Ktoś powinien tam stracić pracę.

Sent from my Nexus 10 using Tapatalk

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline Iron_medic

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1125 dnia: Kwiecień 19, 2017, 18:52:17 »
Unity na Switchu to genialny pomysł, w końcu świetnie się sprawdził na mocniejszych konsolach
http://www.polygon.com/2017/4/14/15301150/mr-shifty-nintendo-switch-framerate-issues

Reakcja deva bezcenna - tnie ci na switchu? To graj na taborecie!
No ale musi ciąć na Switchu bo jest nextgenowa grafika.
Całą grę przeszedłem na switchu w święta i gra miała ze dwie ścinki na jakieś ~7h grania (w trybie przenośnym i tobpod koniec gry gdzie było dużo przeciwników). Gierka przyjemna, ale 60zł to ciutkę przesadzili. Zwłaszcza że to głównie kopiuj wklej. Niestety prawda jest taka że shit z unity będzie zalewać konsole (przykładowo xbox one oraz ps4), bo próg wejścia jest niski. Masz od pierona skryptów w sieci. Trochę samozaparcia i jedziesz. Kiedyś ludzie tworzyli własne silniki lub musieli studiować te "gotowe do użycia". Teraz masz taki syf jak na androidzie.

Btw. Przeciwieństwem jest Wonder Boy dragon's trap. Gierka ma może sterowanie lekko spaskudzone, ale jakie to piękne i muzyka zajebista. Normalnie się rozpływam jak ta gra śmiga na switchu
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2017, 18:54:02 wysłana przez Iron_medic »

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1126 dnia: Kwiecień 24, 2017, 12:58:01 »
MK8 trzyma 1080p60 po zadokowaniu, 720p60 poza dokiem, usunęli buga który był w wersj na WiiU (59fps) - fajnie go widać na wykresie w od 3:03 - qu84 coś kiedyś pisał o tym bugi, ale nie pamiętam dokładnie co, chyba że normalni go nie widzą ;)

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-mario-kart-8-deluxe-tech-analysis

! No longer available

Fajne porównanie z MK z 3DS.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2017, 13:09:21 wysłana przez Simplex »

Offline Sialala

• I Am Robot
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #1127 dnia: Kwiecień 24, 2017, 13:28:00 »
Potwierdzam - nikt normalny nie widzi tego buga na 59FPS w MK8.

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1128 dnia: Kwiecień 24, 2017, 13:30:04 »

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1129 dnia: Kwiecień 24, 2017, 13:47:41 »
Dobra gra jest dobra, pewnie sprzeda się ze dwa razy lepiej na Switchu za całego życia konsoli.
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline psxfan

• Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #1130 dnia: Kwiecień 24, 2017, 13:51:19 »
Tym bardziej ze to może być jedyny mario kart na tą generacje swicza,

Offline Sialala

• I Am Robot
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #1131 dnia: Kwiecień 24, 2017, 14:07:08 »
Przypuszczam ze watpie, ze Nintendo nie zrobi pelnoprawnej kontynuacji na Switcha. Kazda konsola Nintendo dostawala swoje Mario Kart, a MK8D to - nie oklamujmy sie - zwykly port z WiiU z dodanym trybem, ktory nikogo.

Offline psxfan

• Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #1132 dnia: Kwiecień 24, 2017, 14:11:28 »
Tyle ze przeskok graficzny na wii u z wii był spory, co zaowocowało najlepsza odsłoną bo twórcy mogli poszaleć i dodać więcej,
Między NS a Wii U jest tylko niewielka różnica na korzyść NS czy to wystarczy aby zrobić zauważalnie lepszą część 9, nie wydaje mi się,

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1133 dnia: Kwiecień 24, 2017, 14:18:43 »
Wszystko zależy od sprzedaży samej konsoli i kierunku dla samego sprzętu. Ja bym zakładał, że nowe Mario Kart będzie (niekoniecznie z numerkiem), ale może to być nawet za 2-3 lata. W tej chwili trudno gdybać.

Online radical93

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1134 dnia: Kwiecień 24, 2017, 15:18:25 »
Sciagnalem demo Puyo Puyo Teris na Switcha, i... podoba mi sie ta gra :-[. Fajny jest ten motyw z rywalizacja z zywym przeciwnikiem/CPU grajac w klasycznego Terisa. Z tym ze 160 zl za te gre to ja na pewno nie zaplace. Ale demo polecam!

Offline Sialala

• I Am Robot
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #1135 dnia: Kwiecień 24, 2017, 15:53:41 »
Tyle ze przeskok graficzny na wii u z wii był spory, co zaowocowało najlepsza odsłoną bo twórcy mogli poszaleć i dodać więcej,
Między NS a Wii U jest tylko niewielka różnica na korzyść NS czy to wystarczy aby zrobić zauważalnie lepszą część 9, nie wydaje mi się,

Switch ma 3x wiecej mocy jesli chodzi o uklad graficzny niz WiiU. To, ze gry na razie tego nie pokazuja wynika bardziej z tego, ze wiekszosc tych gier to porty z WiiU.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1136 dnia: Kwiecień 24, 2017, 16:12:35 »
Skąd te dane? Nie kwestionuję, jestem ciekaw źródła :-)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1137 dnia: Kwiecień 24, 2017, 18:35:45 »
Sciagnalem demo Puyo Puyo Teris na Switcha, i... podoba mi sie ta gra :-[. Fajny jest ten motyw z rywalizacja z zywym przeciwnikiem/CPU grajac w klasycznego Terisa. Z tym ze 160 zl za te gre to ja na pewno nie zaplace. Ale demo polecam!
Ja też grałem w demo i zabawa przednia, szczególnie z żywym przeciwnikiem. Oczywiście cenowo to kosmos, ale pewnie szybko spadnie i będzie można łyknąć.