Forum Polygamia.pl

Sprzęt => Wii, Wii U, Switch => : porthrajgomes August 07, 2019, 16:45:36

: Recenzje niekoniecznie najnowszych gier na Wii!!
: porthrajgomes August 07, 2019, 16:45:36
Witam serdecznie.
Od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli Wii:D Aktualnie poszukuję najciekawszych tytułów na mój sprzęcik. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc w wyborze najlepszych gier na Wii? W co warto zagrać? Nie koniecznie chodzi mi o najnowsze gry, starsze, ale dobre tytuły też wchodzą w grę, głównie ze względu na cenę. Ostatnio natknąłem się na ciekawy video-felieton: http://highscore.pl/recenzja/dobre-gry-na-wii/ (http://highscore.pl/recenzja/dobre-gry-na-wii/) Znacie może jakieś podobne materiały? Gdzie najlepiej kupić używane gry na Wii?
: Odp: Recenzje niekoniecznie najnowszych gier na Wii!!
: porthrajgomes August 09, 2019, 21:34:35
Witam serdecznie.
Od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli Wii:D Aktualnie tweakbox (https://tweakbox.mobi/) appvalley (https://getappvalley.com/) https://vlc.onl/ (https://vlc.onl/)
 poszukuję najciekawszych tytułów na mój sprzęcik. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc w wyborze najlepszych gier na Wii? W co warto zagrać? Nie koniecznie chodzi mi o najnowsze gry, starsze, ale dobre tytuły też wchodzą w grę, głównie ze względu na cenę. Ostatnio natknąłem się na ciekawy video-felieton: http://highscore.pl/recenzja/dobre-gry-na-wii/ (http://highscore.pl/recenzja/dobre-gry-na-wii/) Znacie może jakieś podobne materiały? Gdzie najlepiej kupić używane gry na Wii?

my issue got solved!!!
: Odp: Recenzje niekoniecznie najnowszych gier na Wii!!
: Blue__ August 10, 2019, 19:52:45
Chwała potworowi spagetti!
: Odp: Recenzje niekoniecznie najnowszych gier na Wii!!
: SzczwanyGapa August 11, 2019, 11:06:44
(https://i.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/028/720/t3qkhrohrh321.jpg)