Sprzęt > Wii, Wii U, Switch

Jak jest z językami w Switchu?

(1/1)

moby04:
Mam pytanie o Switcha. Jak w przypadku tej konsoli wygląda sytuacja z różnymi wersjami językowymi? Chodzi mi tu przede wszystkim o wersje językowe gier. Chodzi o to, że mieszkam w Niemczech, więc pewnie zdecydowaną większość gier będę kupował w ramach niemieckiej dystrybucji. Czy w tej sytuacji będzie możliwość odpalenia gier po angielsku? A może nawet po polsku w niektórych przypadkach? :)

Biskup:
O Panie, to już jest czysta loteria. Jeśli kupisz w Szwabowni, to raczej nie znajdziesz gry, której nie odpalisz po angielsku (ogólnie rozbija się to o ustawienia regionu w konsoli) Generalnie jeśli kupisz w PL pudełko, lub polskim e-shopie i wersja polska jest dostępna, to naturalnie będzie po polsku. Są niektóre wyjątki, jak np. Titan Quest, gdzie wydawca wypuścił grę do sklepów twierdząc, że jest polska wersja, a okazało się, że takowej nie ma - to był ostry fail. Ciekawostka jeszcze z Serial Cleaner - gra od polskiego studia, ale po polsku nie działa na NS. Pisałem w tej sprawie do twórców, którzy twierdzą, że "Nintendo nie zezwoliło na polski język w naszej grze" więc tutaj niezły LOL.

moby04:
Mnie interesuje przede wszystkim to, żeby gry kupione w krainie wurstów były po angielsku. Na polskich wersjach mi nie zależy. :)

sunny0106:


Excellent Blog! I would like to thank for the efforts you have made in writing this post. I am hoping the same best work from you in the future as well. I wanted to thank you for this websites! Thanks for sharing. Great websites!

ac market

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej