Autor Wątek: Słuchawki!  (Przeczytany 98860 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pablos_83

• Mieszkaniec tego forum
Odp: Słuchawki!
« Odpowiedź #480 dnia: Luty 22, 2018, 13:50:11 »

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #481 dnia: Luty 22, 2018, 14:05:30 »
https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/kingston-hyperx-cloud-ii-khx-hscp-gm-czarno-szary.bhtml

Cloud II za 249. za tą cenę żal nie brać

W tej cenie jest też Sennheiser GSP 300. Miałem jedne i drugie na głowie (nie kupił bym żadnych :P bo to nie moje standardy :P) Ale wybrał bym GSP 300 z dwojga złego ;)

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #482 dnia: Luty 22, 2018, 15:28:12 »
Nie ma pilocika

Offline gieeres

• Badass
« Odpowiedź #483 dnia: Luty 22, 2018, 18:43:49 »
Dobra cena na dobre słuchawki. +

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #484 dnia: Luty 22, 2018, 22:21:03 »
Nie ma pilocika
A bo to za dodatkowe 700 zł :D ;)

Offline Sałata

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #485 dnia: Marzec 31, 2018, 20:04:10 »
Pierwszy raz przekonałem się do bezprzewodowych słuchawek. Trafiłem na promocji ~130E nauszne JBL E65BTNC. Mimo, że nie wyciszają tak jak QC35MK2, ale brzmieniowo dla mnie lepsze. Ponad dwa razy tańsze niż Sony serii 1000 na które się napalilem, a brzmieniowo bardzo miło. Stereofonia świetna, bardzo rozrywkowe, bas świetnie kontrolowany, wysokie wyraźne. Nie są to słuchawki neutralne, ale żadne oprócz kablowych nie spełnily wymagan pod względem neutralności nie pisząc o odpowiednim źródle. W samolocie się świetnie spisały zarówno ze Spotify jak i Audible. Wygodne przez 4 godzinny lot. Po dwóch tygodniach nadal bardzo zadowolony jestem. Fajnie, bo CALe dogorywają wizualnie, porty Pro nie są tak wygodne przez dłuższy czas, Senki 380 Pro ciężko napedzic sprzętem mobilnym,  a momentum on-ear średnio się w samolocie sprawdzały.

Wydaje się, że z androidem działają lepiej niż z japkiem. Lekko mnie to zdziwiło. 

Dogadały się też że switchem swietnie za pierwszym razem.

Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata

Saludos
Saláta

Offline Belkinson

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #486 dnia: Marzec 31, 2018, 20:26:46 »
Dogadały sie ze switchem?jakies wireless sluchawki mozna podlaczyc do niego?cos tam ponoć dziala w doku z usb donglem ale tak bez?

Offline Sałata

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #487 dnia: Kwiecień 01, 2018, 11:23:30 »
Się rozpędziłem, słuchawki jednak sparowane były z TV nie z konsolą. Mój błąd, nie sprawdziłem jak młody to wszystko poustawiał.

Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata

Saludos
Saláta

Offline cheebkens

• Badass
« Odpowiedź #488 dnia: Kwiecień 01, 2018, 12:06:30 »
Ma już człowieka do ustawiania sprzętu, nieźle ;D

Offline Belkinson

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #489 dnia: Kwiecień 01, 2018, 12:40:01 »
Eeeee no to nie fajnie ;).
Wesołego Jajka życzę.

Offline hadxmen

• Badass
  • Fire walk with me.
    • YOUTUBE
« Odpowiedź #490 dnia: Kwiecień 04, 2018, 19:28:05 »
Jak ktoś szuka tanich i bardzo przyzwoitych słuchawek to polecam:
https://pl.aliexpress.com/item/New-Original-K4-k4s-Wooden-super-Bass-In-Ear-Earbuds-Ebony-Earphone-DIY-Magic-Sound-Headset/32751127786.html

Bardzo fajnie wykonane (wydają się solidne, kabel jest bardzo wzmocniony, jack również), lekkie (drewniane), fajne pianki w zestawie.

Wziąłem wersję z mikrofonem.

Recenzje:
http://www.audiokrytyk.pl/recenzja-sluchawek-vjjb-k4/
https://audiobudget.com/product/VJJB/K4S

Offline Jacek

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #491 dnia: Kwiecień 14, 2018, 11:34:13 »
Poleci ktoś jakieś dobre słuchawki  bezprzewodowe.glownie do słuchania podcastów i trochę muzyki z telefonu.chodzi mi o takie jak airpodsy  tylko ze do androida.male wygodne tanie  i długo działające na bateri :)

Offline OverRated

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #492 dnia: Kwiecień 14, 2018, 21:13:19 »
@Jacek - a tanio to tak Pi razy oko ile dla Ciebie? Miałem krótką przygodę z Philipsem SHB5850WT, bardzo ciepło wspominam te grajki, wytrzymałe, dobra jakość dźwięku. Nie takie drogie, najtaniej póki co widzę w sferisie za 146 zł https://www.ceneo.pl/53511910

Chyba że mają być to typowo "airpodsowe" słuchawki?

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #493 dnia: Kwiecień 15, 2018, 11:05:01 »
Cloud 2 nie polecam, mocno nie polecam. Kupiłem w zeszłym roku nowe i Simplex też i obydwu nam się zepsuły po niecałym roku użytkowania, na domiar złego obsługa techniczna Kingstona jest słaba i ode mnie wymagali wysyłki za granicę na swój koszt w celu naprawy.

Offline srekal34

• Badass
« Odpowiedź #494 dnia: Kwiecień 15, 2018, 12:03:18 »
Ja polecam jak ktos znajdzie na promocji Fidelio x2. IMO graja lepiej niz senki HD600. Kupilem jako podrozna wersje HD800 i defacto sa na tyle muzykalne, ze chyba HD800 sie pozbede. W dodatku zasili je nawet dziurka z telefonu. Kupilem do nich Fiio BTR1 i uzyskalem w ten sposob w pelni bezprzewodowe sluchawki z Aptx. Ten maluszek bez problemu je zasila.

Offline cheebkens

• Badass
« Odpowiedź #495 dnia: Kwiecień 15, 2018, 13:46:23 »
Cloud 2 nie polecam, mocno nie polecam. Kupiłem w zeszłym roku nowe i Simplex też i obydwu nam się zepsuły po niecałym roku użytkowania, na domiar złego obsługa techniczna Kingstona jest słaba i ode mnie wymagali wysyłki za granicę na swój koszt w celu naprawy.
A co się dokładnie popsuło? Słuchwki wyglądają na pancerne. Kupowałeś za granicą, że nie możesz oddać w ramach gwarancji do sklepu?

Offline Jacek

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #496 dnia: Kwiecień 17, 2018, 07:14:49 »
@Jacek - a tanio to tak Pi razy oko ile dla Ciebie? Miałem krótką przygodę z Philipsem SHB5850WT, bardzo ciepło wspominam te grajki, wytrzymałe, dobra jakość dźwięku. Nie takie drogie, najtaniej póki co widzę w sferisie za 146 zł https://www.ceneo.pl/53511910

Chyba że mają być to typowo "airpodsowe" słuchawki?
Tak chodzi mi o takie typowo airporsowe .kompletnie bez żadnych kabelków.takie jak te philipsy już miałem i więcej kłopotu z nimi niż pożytku.bateria co chwilę się kończy a i tak jakiś kabelk się wokół szyi plącze.
Samsung gear icon sa ale koło 600 zł kosztują i to już za dużo.za połowę tego jakiś szuksm