Autor Wątek: Słuchawki!  (Przeczytany 79454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
Odp: Słuchawki!
« Odpowiedź #400 dnia: Kwiecień 13, 2017, 15:25:29 »
Widzisz, tylko że ja uważam kupowanie / produkowanie słuchawek bezprzewodowych za 300 zł za kpinę. Bo nic dobrego nie może w nich być za te pieniądze i nic dobrego w nich nie ma. Po za tym, jakie 300 zł, o ile pamiętam to te kosztują 400. Ok, faktycznie za 319 zł można je kupić :)
Ale ja używałam słuchawek i wzmacniacza za 2k zł. (do grana na kompie i Ps4, do muzyki używam innego zestawu) Więc moje zdanie się nie liczy :)

Wzmacniacz za 1950, słuchawki za 50 :)?

sennheiser gsx 1200 pro za 1k (jak kupowałem).
Nie ;) chyba że wybierałeś jakąś drogą ofertę, chodził jakoś w przedziale 800-850zł. Wiem kiedy kupowałeś, byłem wtedy sam myślałem o kupnie, prosiłem Cię o wrażenia, miałeś opisać po jakimś przyjeździe i się nie doczekałem.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #401 dnia: Kwiecień 13, 2017, 15:28:47 »
Piszesz o wersji 1000, nie o wersji 1200.

A opinia jest dość prosta - lubisz dobry dźwięk, nie masz dobrej karty dźwiękowej, masz dobre słuchawki? Bież bez zastanowienia wersję 1000. Tyle :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2017, 15:30:22 wysłana przez Pats »

Offline Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #402 dnia: Kwiecień 13, 2017, 16:07:59 »
Nie wie jak na tych, ale Pro na oficjalnych słuchawkach w momencie włączenia przestrzennego (przycisk na sluchawkach dedykowany) automatycznie przełącza Netflixa na 5.1 (bez tego masz do wyboru jedynie stereo).

Offline petrumi

• Stały bywalec
« Odpowiedź #403 dnia: Maj 04, 2017, 12:08:09 »
cze, szukam jakiś słuchawek nausznych, bezprzewodowych do Spotify i podcastów. Mają działać przede wszystkim z smartfonem ale także z stacjonarnym Denonem, gdzie mam zbiór flac'ów. Zajrzałem stronę wcześniej i zastanawiam się czy kupić za 80Eur CREATIVE AURVANA GOLD czy dopłacić prawie 70E więcej za Platinum? Czy to promo na ich stonie jest od dawna? Bo ceny w PL wyższe są... Spieszyć się?

Czy ktoś miał te słuchawki na głowie? Obecnie jest zadowolony z Senków HD555 ale kabel przeszkadza.
(kliknij)

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #404 dnia: Maj 04, 2017, 13:58:59 »
To kup bezprzewodowe senki (modeli jest kilka, seria RS). Po problemie.
Creativy do badziewie. Przy czym miałem na głowie tylko tańszy model, platinium nie.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2017, 14:01:21 wysłana przez Pats »

Offline srekal34

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #405 dnia: Maj 04, 2017, 15:15:53 »
Samsungi Level Over i On też są ok w swojej cenie.

Offline petrumi

• Stały bywalec
« Odpowiedź #406 dnia: Maj 13, 2017, 12:32:40 »
Ma ktoś albo ma zdanie o DENON AH-GC20? Byłem dziś posłuchać do salonie Denona i jestem prawie zdecydowany. Mieszczą się pod kapturem w razie marszu podczas deszczu, funkcja odizolowania od otoczenia jest fajna. Pytanie tylko czy zadziała następujący patent: ponieważ nadajnik Bluetooth od Denona to koszt ok 400USD, to czy tymczasowo nie zadziałała kombo: muzuka flac puszczona przez XboxOne -> bezprzewodowy gamepad z podłączony pod kablu 3,5mm jackiem do słuchawek? Zależy mi dosłownie na 4-5 metrach od amplitunera, żeby nie ciągnąć kabla amp -> słuchawki.

Zadziała?
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2017, 12:58:03 wysłana przez petrumi »
(kliknij)

Offline Starh

• Badass
« Odpowiedź #407 dnia: Maj 15, 2017, 22:04:43 »
Ma ktoś albo ma zdanie o DENON AH-GC20? Byłem dziś posłuchać do salonie Denona i jestem prawie zdecydowany. Mieszczą się pod kapturem w razie marszu podczas deszczu, funkcja odizolowania od otoczenia jest fajna. Pytanie tylko czy zadziała następujący patent: ponieważ nadajnik Bluetooth od Denona to koszt ok 400USD, to czy tymczasowo nie zadziałała kombo: muzuka flac puszczona przez XboxOne -> bezprzewodowy gamepad z podłączony pod kablu 3,5mm jackiem do słuchawek? Zależy mi dosłownie na 4-5 metrach od amplitunera, żeby nie ciągnąć kabla amp -> słuchawki.

Zadziała?
Czekaj czekaj czy ty chcesz napędzić te słuchawki przez wpięcie ich do pada?

Offline Irreversible

• Prezes
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #408 dnia: Lipiec 12, 2017, 00:22:34 »
Patrzcie jaki wytresowany, zanim tym razem poleca bany!

Posiadam w/w fidelio X2 od dwóch lat, głównie filmy późną nocą.
Polecam, szczególnie w tej cenie. Ja dałem 950 w jakimś polskim sklepie.
A masz te wersje launch czy poprawiona HR? Jak w ogole z wygoda? Czytalem ze ciezkawe ;)

Jaka poprawiona? Toz to zwykla rewizja, nie kojarze aby cos wymagalo specjalnej poprawy.
Ale nie bylem w rynku pelnych sluchawek od czasu zakupu. Te sprawdzaja mi sie swietnie - ale jak wspomnialem, glownie do filmow. Dla muzyki zakup odlozylem na bok, bo pewnie pojde w strone juz naprawde drogich :p Nie sa najlzejsze, to prawda ale nie tworza presji na glowie ani na uszach. Maja system 'dociskajacy' do glowy, ktory dla mnie wymagal lekkiego przyzwyczajenia ale pozytywna strona jest to iz material jest lekki, cienki wiec glowa bardziej oddycha. Same poduszeczki sporawe, ale wygodne i mozna je sciagnac. Moim zdaniem dobra robota, nie mam wiekszych zastrzezen oprocz tego ze wymagaly 'lekkiego' przyzwyczajenia. Przeciekaja oczywiscie w dwie strony, wiec nalezy to wziac pod uwage. A same sluchawki maja fajna przestrzen, czystosc, separacje i sa mocno zbalansowane. Chwale rowniez dobry (3m!) kabel.

Ja kupilem finalnie po recenzji pana z Innerfidelity (Tyll Herstens), ktorego dosc regularnie czytam.
Dodatkowe pomiary i opinie jak zwykle na head-fi.org

Dla wygody jeszcze filmik Tylla:

! No longer available

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Irreversible

• Prezes
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #409 dnia: Lipiec 12, 2017, 09:35:03 »
Ciekawostka, może ktoś się skusi I później zda relacje.
Xiaomi wypuszcza słuchawki douszne, dosłownie ;)

https://www.gizmochina.com/2017/07/11/xiaomi-launches-helloear-arc-custom-earphone-priced-299-yuan-43/

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #410 dnia: Lipiec 12, 2017, 09:54:46 »
W życiu nie wsadził bym takich słuchawek do uszu. Jakoś mam spore wątpliwości po latach grania w klubach, dziesiątek słuchawek na uszach itd. nad zdrowotnym używaniem czegoś takiego.

Offline scooby666

• Prezes
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #411 dnia: Lipiec 12, 2017, 14:53:57 »
W życiu nie wsadził bym takich słuchawek do uszu. Jakoś mam spore wątpliwości po latach grania w klubach, dziesiątek słuchawek na uszach itd. nad zdrowotnym używaniem czegoś takiego.

Ja używam takich choinek w swoich Mee P1. ;) Wspaniale izolują, więc nie muszę podkręcać głośności nawet w komunikacji miejskiej.

Offline Starh

• Badass
« Odpowiedź #412 dnia: Lipiec 12, 2017, 22:07:44 »
Mee 1P świetne słuchawki, ale trzeba mieć czym je napędzić :)

Ja aktualnie stałem się fanem pianek dzięki Flare Audio R2S.

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #413 dnia: Lipiec 13, 2017, 11:27:13 »
Ja tam siedze na juz trzeciej parze SoundMagic E10 i nie zamierzam zmieniac, chyba ze wrzuca jakis refresh albo bede mial wiecej hajsu i zmienie na E50. Jesli chodzi o gaming to na iksie mam pelnowymiarowy headset od M$, ktory kiedys zmienie albo na nowa bezprzewodowa wersje po premierze bobra, albo na przewodowe SoundMagic HP100/150 do pary z Antlion ModMic v5 (jesli mnie bedzie stac).

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #414 dnia: Sierpień 11, 2017, 17:44:12 »
Jaki jest teraz najlepszy wybór w kategorii najlepsze/najtańsze słuchawki dokanałowe z mikrofonem?

Offline scooby666

• Prezes
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #415 dnia: Sierpień 12, 2017, 10:01:14 »
Chyba teraz królują KZ ZST.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #416 dnia: Sierpień 14, 2017, 14:54:48 »
Meh, nie dość, że trzeba czekać na przesyłkę to jeszcze dodatkowo trzeba kupić gumki co nie łamią uszu i dodatkowy kabel. Wziąłem jakieś AKG polecane na Wire Cutter.