Autor Wątek: Kino domowe w przystępnej cenie  (Przeczytany 69835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daggett

• I Am Robot
  • #nikogo
Odp: Kino domowe w przystępnej cenie
« Odpowiedź #280 dnia: Październik 20, 2018, 18:50:03 »
Jak już się chwaliłem w wątku zakupowym stałem się posiadaczem soundbara Samsung HW N-850. Tak jak pisałem, byłem nakręcony na któryś z modeli Sony wspomniane parę postów wyżej, ale ostatecznie zdecydowała cena, która na moment zakupu była bardziej niż atrakcyjna. Co do samego soundbara to mogę powiedzieć, że jestem mega zadowolony. Co trzeba wziąć pod uwagę, to na pewno przygotować sporą ilość miejsca pod telewizorem, bo to krowa przeogromna. Dużo większa niż te modele Sony. Co do tego całego Atmosa. Zdaje sobię sprawę, że do takiego prawdziwego atmosa z wiszącymi głośnikami to brakuje, ale Samsung zrobił takie czary, że nawet jeśli to jest mega oszustwo, to ja chcę być tak zawsze oszukiwany. Głośniki skierowane w boki i w górę robią robotę, bo naprawdę słychać ten odbity z sufitu dźwięk. Miałem okazję zobaczyć parę filmów i seriali na Netflixie, które wspierają Atmosa i jest moc.
Serio, myślę, że soundbary weszły już na taki poziom, że mogą już spokojnie konkurować z zestawami kina domowego. Jeśli macie możliwość wybrać się do jakiegoś salonu Sony czy Samsunga, to bardzo polecam pójść posłuchać samemu, bo żadne jutuby tego nie oddadzą
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2018, 18:53:50 wysłana przez Daggett »

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #281 dnia: Październik 20, 2018, 20:08:19 »
Mój przenośny głośnik JBL tez gra zacnie, choć podjazdu do kolumn nie ma.

Online jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #282 dnia: Październik 20, 2018, 21:14:24 »
@Daggett: Atmos skad ci leci? X1, apple TV, bluray? Jest duzo filmow?

Tez sie zastanawiam. Przewaznie gram na sluchawkach, a od czasu do czasu i soundbar by wystarczyl. Filmy tylko na apple TV, nie chce mi sie blurayow zmieniac.

Raczej bym bral od Sony. Moje 10 letnie kino domowe od Sony na DTS nadal daje kopa.

Offline Daggett

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #283 dnia: Październik 20, 2018, 21:50:07 »
@jac3k5
Głównie przez Apple TV. Do filmów jak znalazł. Netflix też już widzi Apple TV jako wspierający atmos, więc nie ma problemu.Jest kilka filmów i seriali. Na iTunes już jest lepiej. Pare gierek wspiera atmosa to wiadomo na X1
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2018, 21:52:34 wysłana przez Daggett »