Autor Wątek: Jaki odtwarzacz DVD z USB do słuchania muzyki?  (Przeczytany 7068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
Jaki odtwarzacz DVD z USB do słuchania muzyki?
« dnia: Grudzień 01, 2011, 12:02:36 »
Poszukuję odtwarzacza DVD z USB, który będzie służył jako odtwarzacz CD. To czego bym chciał to możliwość odtwarzania CD audio oraz mp3 z usb. Przyda się również pamięć stanu odtwarzania z usb. Możecie coś polecić? Najlepiej coś sprawdzonego na własnej skórze. ;) Nie ukrywam, że nie chcę wydawać więcej niż 150pln. Nie buduję jakiegoś super zestawu audio. Będzie to podłączone do starego wzmaka i całość ma być umilaczem czasu w kuchni. Kobietka, podobnie jak ja, nie toleruje obecnego repertuaru stacji radiowych (a przynajmniej tych, które odbierają u nas na wsi).
Gregys out.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
Odp: Jaki odtwarzacz DVD z USB do słuchania muzyki?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2011, 12:12:00 »
DVD, zwłaszcza do obsługi MP3 raczej wymagać będzie TV, fakt, możesz wrzucić kilkadziesiąt plików i je przerzucać z poziomu pilota, ale już nie skorzystasz z folderów, nie podzielisz tego według autora itp, itd. Nie lepiej poszukać jakiegoś małego systemu hifi z mp3? Wygodniejsze, małe, a dodatkowo masz teraz wysyp wszelakich typów w marketach. 

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2011, 12:20:59 »
Mam ampli i mam głośniki. Szkoda mi tego sprzedawać bo wezmę grosze. Dziwi mnie, że nie ma tanich odtwarzaczy cd z usb, a przynajmniej ja nie znalazłem.
Gregys out.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2011, 07:59:56 »
Mam ampli i mam głośniki. Szkoda mi tego sprzedawać bo wezmę grosze. Dziwi mnie, że nie ma tanich odtwarzaczy cd z usb, a przynajmniej ja nie znalazłem.

A to - http://www.skapiec.pl/site/cat/28/comp/802359 ? Ma USB, do filmów się nadaje, ale nie sprawdzaliśmy jak działa z mp3. Internet twierdzi że ponoć ma problem z pendrive'ami powyżej 4 GB, u nas na 4 GB i mniejszych działa jak trzeba.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2011, 09:18:45 »
Mógłbyś zrobić test czy da się odtwarzać mp3 w katalogach, bez użycia tv? Będę bardzo wdzięczny.
Gregys out.

Offline KuFeL

• Mieszkaniec tego forum
    • blog.ku-fel.com
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2011, 12:00:42 »
niestety życie pokazuje, że bez TV nie skorzystasz za dużo. Problemem jest bardzo skąpy wyświetlacz(najczęściej tylko cyfrowy) w odtwarzaczach co powoduje, że w celu wybrania utworu / folderu potrzebny jest ekran TV.

Jeśli chodzi o mp3, to do czasu zakupu porządnego ampli korzystam po prostu z odtwarzacza mp3. W moim przypadku to ta sztuka:

Offline Nagły

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 29, 2011, 09:31:08 »
Dzisiaj to w zdecydowanej większości przypadków odtwarzacze dvd  mogą Ci posłużyć za odtwarzacz muzyki, ale tu właśnie wchodzi w gre to utrudnienie, że nie widzisz folderów, jeżeli nie włączysz tv... chyba że się na pamięć wszystkiego nauczysz ? co musisz wcisnąć i gdzie masz piosenki...
...