Autor Wątek: Słuchawki Creative EP-630 - pytanie  (Przeczytany 2783 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nowaczek

• Mieszkaniec tego forum
Słuchawki Creative EP-630 - pytanie
« dnia: Kwiecień 20, 2010, 22:37:32 »
Mam pytanie, dużo się naczytałem o zaletach słuchawek Creativa EP-630, ale przestrzano ludzi także że na allegro występują podróby, a oryginalne słuchawki kosztują 50 zł, znalazłem całkiem niezłą aukcję, a potrzebuje szybko słuchawek, mógłby ktoś mi pomóc i ocenić czy te z tej aukcji są oryginalne, czy też nie.

http://allegro.pl/item1001818952_creative_ep_630_wielkie_wietrzenie_magazynu.html

Z góry dziękuję za pomoc :)

MeriB

• Gość
Odp: Słuchawki Creative EP-630 - pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2010, 22:40:05 »
Podróbka. Jak 90% tych słuchawek sprzedawanych w internecie.
Jeśli chcesz oryginał, kup w firmowym pudełku z pisemną gwarancją creative.

Offline Nowaczek

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2010, 22:42:47 »
A jakie słuchawki polecacie do 30 zł, z tymi 'pchełkami', ważne żeby dobrze izolowały odgłosy otoczenia, i były oryginalne, potrzebuje ich dość szybko.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2010, 00:44:14 »
Za 30zł to dobrych słuchawek nie kupisz, bo każde będą lepiej wpuszczać szum aut z otoczenia, niż muzykę z kanałów.

Dozbieraj babylona (uwielbiam to określenie :D) i zainteresuj się Sennheiserami. I nie patrz na takie dzikie promocje, komu by się opłacało sprzedawać po cenie (pewnie) niższej niż w hurtowni.
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

prezii

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2010, 13:43:35 »
Ja mam epki kupione w empiku, wcześniej miałem podróbki z allegro, żeby sprawdzić jak mi będą pasować do uszu i różnica jest znacząca.

Jak chcesz, to mam zapasowe, nowe, nieużywane pentagramy, z zestawu z pentagram cineo. Wyglądają jak epki, nie używałem, więc nie wiem jak grają. Mogę sprzedać.

Offline Torin

• Super Badass
  • Forumowicz Roku 2049
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 21, 2010, 23:36:08 »
Psuja sie. Mialem 3 pary kupione w KT. Za 3 razem jak mi wymieniali na nowe to stwierdzilem ze dosc. Fakt jakosc dzwieku zadowalajaca, ale...

Polecam koss spark plug, co prawda ciezko dostac ale zylyby do dzisiaj gdyby nie pies :)
Steam/Origin/UPlay: Toriniasty

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 23, 2010, 21:53:49 »
Za 30zł to dobrych słuchawek nie kupisz, bo każde będą lepiej wpuszczać szum aut z otoczenia, niż muzykę z kanałów.

Dozbieraj babylona (uwielbiam to określenie :D) i zainteresuj się Sennheiserami. I nie patrz na takie dzikie promocje, komu by się opłacało sprzedawać po cenie (pewnie) niższej niż w hurtowni.

Nie każde. Dzień przed świętami zapomniałem zabrać ze sobą słuchawek i byłem skazany na jakiegoś "media-experta". Nie mieli żadnych dousznych poza tym, jak sądziłem szajsem:
http://www.kolporter.pl/418124,Elektronika_Sluchawki-i-akcesoria_FREESTYLE-IN-EAR-HEADPHONES-FH1100-BLACK-GOLD-douszne.html

Okazało się, że nie przepuszczają żadnych dźwięków z otoczenia i wcale źle nie brzmią. Serio byłem miło zaskoczony. Mają sztywny kabel, co potrafi wkurzyć, ale dotrwałem na nich jakoś 5 dni i do dzisiaj działają  ;D