Autor Wątek: [Sprzedam] Microsoft Lumia 950 Black - f-ra vat 23% - Cały Zestaw  (Przeczytany 288 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kacper Potocki

• Mieszkaniec tego forum
  • Jesus is My King
    • Mój blog - teksty, muzyka, filmiki ...

Mam do sprzedania telefon Microsoft Lumia 950 Black - Kompletny Zestaw !!!

https://allegro.pl/microsoft-lumia-950-black-f-ra-23-zestaw-bcm-i7467693219.html

Telefon kupiłem w Media Markt w Bielsku-Białej 11 września 2016 roku - telefon ma niecałe dwa lata. Mam dowód zakupu w postaci faktury vat. Telefon był kupiony jako prezent dla żony i ona go cały czas użytkowała. Ponieważ moja żona bardzo dba o sprzęty, telefon wraz z akcesoriami jest jak nowy.

Od początku telefon miał przez cały czas użytkowania na sobie silikon ochronny, a na szybce była stale naklejona folia ochronna, którą wczoraj odkleiłem. Szybka z przodu nie ma ani jednej najmniejszej ryski. Tylna klapka jest wymienna i ma bardzo delikatne, praktycznie niewidoczne otarcia. Telefon jest w 100% sprawny - wszystko działa jak nowe :) Bateria trzyma również jak nowa, bo żona dbała, aby nie rozładowywać jej do bardzo niskiego poziomu.

Sprzedaję cały zestaw, czyli:

- Telefon Microsoft Lumia 950 Black
- Oryginalna ładowarka Microsoft
- Ładowarka samochodowa
- Kabel USB do połączenia z komputerem
- Dodatkowa karta pamięci MicroSD 8GB
- Nowa folia ochronna na ekran
- Pokrowiec silikonowy Nillkin (używany)
- Słuchawki
- Oryginalne pudełko
- Faktura zakupu z Media Markt

UWAGA!

Mogę wystawić fakturę vat, bo telefon był wzięty na firmę. Nie ma ceny minimalnej, za ile się wylicytuje, za tyle go sprzedam. Wysyłka kurierem lub paczkomatem. Można telefon oglądnąć i sprawdzić osobiście w miejscowości Kęty (małopolska) w każdej chwili. Można odebrać osobiście po zakupie. Jeśli ktoś sobie życzy to do 40km od Kęt mogę telefon podrzucić osobiście po zakupie.

W razie kontaktu proszę pisać lub dzwonić: Tel. 668 219 610 , Mail. salon@dogspassion.pl , GG: 3121891

Dziękuję i pozdrawiam, Kacper Potocki