Autor Wątek: [S] Sapphire Radeon RX 580 Nitro+ 8GB gwarancja  (Przeczytany 1109 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GregoryMc

• Mieszkaniec tego forum
[S] Sapphire Radeon RX 580 Nitro+ 8GB gwarancja
« dnia: Maj 25, 2018, 12:52:38 »
Sprzedam Sapphire Radeon RX 580 Nitro+ 8GB.

Karta kupiona w Sferis 16.11.2017r. Wciąż na gwarancji. Posiadam fakturę zakupu i pudełko. Sprawna w 100%. Sprzedaję bo zmieniam na 1080ti.

Cena 1400 zł i wysyłka gratis.
.

Offline GregoryMc

• Mieszkaniec tego forum
Odp: [S] Sapphire Radeon RX 580 Nitro+ 8GB gwarancja
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2018, 10:08:13 »
Wystawiłem na Allegro za 1349 zł.

Dla forumowiczów cena wynosi 1300 zł (poza Allegro) i wysyłka gratis.
.

Offline GregoryMc

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2018, 13:51:13 »
1259 zł - promocja :)
.

Offline GregoryMc

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2018, 14:06:56 »
Wszyscy już mają wypas karty? :) Może za 1200 zł ktoś się skusi?
.

Offline GregoryMc

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2018, 19:30:30 »
Wystawiłem w licytacji od 1 zl.

Chętnych zapraszam do składania ofert.
.

Offline GregoryMc

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 30, 2018, 19:38:54 »
Musiałem kartę wystawić jeszcze raz. Poprzednio jakiś dupek nie raczył zapłacić. Zero kontaktu z delikwentem.

Link do aukcji.

Zatem zapraszam ponownie do licytacji :)
.

Offline Danio

• Badass
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2018, 16:36:12 »
Współczuję, mam to samo, z 5 zakończonych u mnie licytacji tylko dwaj zwycięzcy zapłacili. Z resztą 0 kontaktu (dwóch spośród niepłacących jest Ukraińcami, może to teraz częste?).

Offline GregoryMc

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 08, 2018, 08:16:03 »
Nie chcę zapeszać, ale mam znowu złe przeczucia. Jeżeli ktoś nie wpłaca od razu po kupnie i nie wybiera sposobu wysyłki to już chyba tego nie zrobi. Ehhhh obym nie miał racji. Allegro przez wyłączenie komentarzy zrobiło z tego syf.
.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 08, 2018, 09:19:46 »
Może masz konkurencyjną ofertę i ktoś "kupuje" żeby Twoja aukcja zniknęła.

Offline GregoryMc

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 10, 2018, 09:08:07 »
Klasycznie zero kontaktu. Nie mam pojęcia jakie są pobudki tych osób, ale skutecznie zniechęcili mnie do wystawiania już jakichkolwiek aukcji. Oczywiście Allegro pięknie zarabia na prowizjach których nie można już odzyskać.

Oto pierwszy jegomość
platon_pl

Oto drugi jegomość:
mixer124

Chętnie bym podał ich emaile w celu masowego przesłania pozdrowień, ale wiadomo RODO.
Proponuję dodać ich do swoich blacklist.
.

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 10, 2018, 09:53:58 »
Dlaczego nie można odzyskać? Zgłaszasz, że delikwent nie zapłacił i nie pobierają Ci prowizji. Zdarzyło mi się to jakiś miesiąc temu, przy kwocie niewielkiej bo 100 parę złotych. Tydzień po zgłoszeniu, prowizja została odjęta od rachunku. Pomimo tego, co z Allegro stało się na przestrzeni kilkunastu miesięcy, to support ciągle funkcjonuje nienagannie.

Offline GregoryMc

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 10, 2018, 10:31:07 »
Z tego co zauważyłem to nie zwracają za wyróżnienie (a wykupiłem) i od jakiegoś czasu chyba zwracają tylko w formie rabatów transakcyjnych - czyli gdy już zapłaciłem (bo oczywiście przyszedł monit) to już chyba tego nie odzyskam. No i kupujący musi potwierdzić że zrezygnował z zakupu, a przy braku odpowiedzi - to raczej nie można na to liczyć.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2018, 10:35:18 wysłana przez GregoryMc »
.

Offline arian

• Super Badass
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 10, 2018, 10:40:18 »
Chętnie bym podał ich emaile w celu masowego przesłania pozdrowień, ale wiadomo RODO.
Proponuję dodać ich do swoich blacklist.

RODO nie dotyczy osób prywatnych. Więc jeśli nie jesteś firmą na Allegro, to te akurat przepisy Cię nie dotyczą. ;)

Offline ping

• Badass
  • ntsc-j
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 10, 2018, 10:45:41 »
Z tego co zauważyłem to nie zwracają za wyróżnienie (a wykupiłem) i od jakiegoś czasu chyba zwracają tylko w formie rabatów transakcyjnych - czyli gdy już zapłaciłem (bo oczywiście przyszedł monit) to już chyba tego nie odzyskam. No i kupujący musi potwierdzić że zrezygnował z zakupu, a przy braku odpowiedzi - to raczej nie można na to liczyć.

Tak, dlatego rachunki allegrowe warto płacić po sfinalizowaniu transakcji. Chyba że handlujesz często. U mnie w 3 przypadkach na 10 druga strona nie płaci, w 5 na 10 płaci po tygodniu, zaledwie w 2 na 10 jest tak jak być powinno (czyli wpłata po wygranej licytacji).

Kupujący nie musi potwierdzić, że zrezygnował z zakupu. Mi barany nie potwierdzały, a prowizja wracała. Zwinąłem się z allegro i chomikuję niepotrzebne graty po kartonach, bo na tym kurwidołku jest straszliwa loteria, a mi szkoda nerwów... Pokłosie wyłączenia komentarzy dla sprzedających i dostępu do sieci dla każdego.

Offline GregoryMc

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 10, 2018, 10:51:06 »
Jak będzie ktoś chętny to mu udostępnię pełne dane :)

Ogólnie to są jaja, jeden ma konto od ponad 6 lat, a drugi od 10. Rozumiem że można zrezygnować z zakupu z różnych powodów, ale to ewidentnie wygląda jak robienie komuś na złość. Kupić i olać - bez żadnego komunikatu dla sprzedającego.
.

Offline ping

• Badass
  • ntsc-j
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 10, 2018, 11:00:27 »
Jak będzie ktoś chętny to mu udostępnię pełne dane :)

Ogólnie to są jaja, jeden ma konto od ponad 6 lat, a drugi od 10. Rozumiem że można zrezygnować z zakupu z różnych powodów, ale to ewidentnie wygląda jak robienie komuś na złość. Kupić i olać - bez żadnego komunikatu dla sprzedającego.

Mam identyczne sytuacje - konta mają kilka lat, zero jakiegokolwiek kontaktu, na maile nie odpisują. Na szczęście często podają prawdziwe numery telefonu, które dość szybko moga trafić na OLX w kategorii 'oddam za darmo' bądź 'pan pozna pana'.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 10, 2018, 11:01:58 »
Hehe, zasłużyli.

Tak, dlatego rachunki allegrowe warto płacić po sfinalizowaniu transakcji. Chyba że handlujesz często. U mnie w 3 przypadkach na 10 druga strona nie płaci, w 5 na 10 płaci po tygodniu, zaledwie w 2 na 10 jest tak jak być powinno (czyli wpłata po wygranej licytacji).

Kupujący nie musi potwierdzić, że zrezygnował z zakupu. Mi barany nie potwierdzały, a prowizja wracała. Zwinąłem się z allegro i chomikuję niepotrzebne graty po kartonach, bo na tym kurwidołku jest straszliwa loteria, a mi szkoda nerwów... Pokłosie wyłączenia komentarzy dla sprzedających i dostępu do sieci dla każdego.
Polecam OLX. Wtedy oni muszą najpierw wpłacić. Sprzedałem na OLX telefon za 1600zl, tv za 1900, 2 czytniki ebookow (700 i 1000). TV odbiór osobisty, pozostałe przedmioty najpierw wpłata, potem wysyłka.

Offline GregoryMc

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 19, 2018, 16:17:16 »
Dla mnie allegro się niestety skończyło. Nie polecam, a temat zamykam (ogłoszenie jest już nieaktualne).
.