Autor Wątek: Pyrkon 2015  (Przeczytany 4802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GregoryMc

• Mieszkaniec tego forum
Pyrkon 2015
« dnia: Kwiecień 20, 2015, 23:22:04 »
Ktoś z forumowiczów zmierza do poznania w tym roku na pyrkon?
.

Online Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2015, 09:25:45 »
Byłem w sobotę. Bardzo fajna impreza, wuchta wiary, mnóstwo poprzebieranych ludków, niektórzy naprawdę rewelacyjnie zrobieni. PGA powinno być częścią tego wydarzenia.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • With hearts toward none
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2015, 09:26:28 »
I pewnie kupiłeś nowego Wegnera? ;)

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2015, 12:53:05 »
Też byłem - 3 dni. W chuj ludzi, ale atmosfera fajna, sporo interesujacych prelek i spotkań. Niestety znowu ktoś dał dupy i naukową zrobił w nie za dużej jednej sali (i tak lepiej niż w zeszłym roku).
Dobrze, że pogoda dopisała. Lubię konwenty i tę atmosferę, ale zawsze mi smutno, bo czuję się stary :(.
Książki Wegnera się szybko rozeszły + nie było info na początku gdzie je można kupić.
Ja sobie kupiłem tylko Szczury Wrocławia Szmidta. Fajnie się to czyta, 100 stron wciągnąłem już.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2015, 12:55:42 »
Jak skończysz daj opinię w odpowiednim wątku. Czytałeś Apokalipsę według Pana Jana?

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 27, 2015, 14:06:21 »
Nie, nie czytałem. Tak, wiem, zaraz będzie że noob, ale nie mam czasu przerabiać wszystkich autorów, których ktoś tam gdzieś pochwalił ;)
Jak mi się te Szczury spodobają to chętnie sięgnę po Apokalipsę kiedyś tam.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 27, 2015, 14:10:07 »
Ja pytam, bo też nie czytałem. O tym autorze dowiedziałem się kilka dni temu :)

Online Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 27, 2015, 14:43:41 »
Dobrze, że pogoda dopisała. Lubię konwenty i tę atmosferę, ale zawsze mi smutno, bo czuję się stary :(.

Nie wiem ile masz lat, ale ja szczerze mówiąc byłem zdziwiony, że wcale to nie jest impreza aż tak bardzo dzieciakowa, jakby się mogło wydawać. Oczywiście większość to jednak młodzież, ale takich powyżej 30 albo i lepiej było również mnóstwo.

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 27, 2015, 14:50:45 »
32 w czerwcu skończę.
Oczywiście było trochę ludzi po 30-tce, niektórzy to już po 40tce, ale nie tak dużo jakbym chciał. :)
Poza tym śmiesznie było zobaczyć sporo znajomych twarzy z poprzednich konwentów. Niektórych to kojarzę i z poprzedniego Pyrkonu i z Avangardy i z Coperniconu (w tym jedną Gżdaczkę :) ).
Generalnie plan na ten rok to Avangarda w sierpniu + Copernicon we wrześniu. Od 2 lat wybieram się na Falcon, ale znowu nie dotrę, bo tym razem koncert Foo Fighters ;).

Online Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 27, 2015, 15:16:44 »
No to jestem parę lat od Ciebie starszy i zupełnie nie czułem się jak jakiś dziad. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że 15 lat mniej i bawiłbym się jeszcze lepiej, ale tak czy siak miło, że nie tylko dzieciaki się jarają tymi spędami :)

pozdr
psn - Skrubolski

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 27, 2015, 16:58:37 »
Jak skończysz daj opinię w odpowiednim wątku. Czytałeś Apokalipsę według Pana Jana?
Ja czytałem w czasie najostrzejszej fazy na postapo - może być, ale jakoś mi się źle czyta książki, w których bohaterowie mają polskie nazwiska, nie wiem czemu... Tak czy siak - dość w porządku, ale bez szału.

A na Pyrkon nie mogłem dotrzeć i jest mi smutno :(

Offline Segul

• Junior
  • *
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 27, 2015, 20:45:50 »
Też byłem - 3 dni. W chuj ludzi, ale atmosfera fajna, sporo interesujacych prelek i spotkań. Niestety znowu ktoś dał dupy i naukową zrobił w nie za dużej jednej sali (i tak lepiej niż w zeszłym roku).
Książki Wegnera się szybko rozeszły + nie było info na początku gdzie je można kupić.
Ja sobie kupiłem tylko Szczury Wrocławia Szmidta. Fajnie się to czyta, 100 stron wciągnąłem już.
Lepiej się pochwal, że wygrałeś (przy pomocy twarzy :D) ekskluzywny, wydrukowany tylko na Pyrkon zbiór opowiadań autorów z cyklu "Horyzonty zdarzeń" Rebisa. ;) Bolało, ale masz.  :P
Na plus w tym roku większe sale, ale i tak Naukowa okazała się za mała. Pyrkon się rozrasta i zajmuje coraz więcej terenu. Klimat świetny, prelekcje (no może poza jedną) i spotkania też super. Kolejka po autografy Głuchowskiego gigantyczna. :) Fajne cosplaye (masa postaci z LoLa, fajna Morrigan, trochę SW, mało ST).
Na minus (oprócz tej nieszczęsnej Naukowej) problemy z otrzymaniem akredytacji, pomimo "pre-orderu" (chwilowo zabrakło wejściówek) oraz brak koncertu. W ubiegłym roku Percival dał czadu.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 27, 2015, 21:56:54 »
A tak, nie pamiętam kto rzucał tymi książkami (Sawicki?), ale po zapowiedzi "uwaga, rzucam na tył" tak zapierdolił tą książeczką że wpadła praktycznie na moją twarz (siedzieliśmy w 5 rzędzie na kilkanaście). Jak zapowiedział ten rzut na tył to przestałem go obserwować, a następne co widziałem to pocisk zasuwający prosto we mnie. W ostatniej chwili się zasłoniłem, książka odbiła się od oparcia i wpadła w moje ręce.
Minę pewnie miałem taką:

Ale nie, nie bolało ;).