Ankieta

Jakimi drużynami gramy? (R)

*
**

Autor Wątek: PES 2018 Official League  (Przeczytany 30304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online DzikiKaczor

• I Am Robot
PES 2018 Official League
« dnia: Wrzesień 18, 2017, 20:49:20 »
Wątek założony dla lepszej organizacji ligi :)

Na tę chwilę chętni do zabawy:

1. Orson
2. DzikiKaczor
3. scooby666
4. bronar
5. damianoo666
6. dKc
7. l0l0 (kelomac na psn)

Propozycje zasad:

1. Moja propozycja jest taka aby grać 2 kolejki w tygodniu. Jak się uda więcej to super, przyspieszymy ligę, jak się ktoś będzie ociągał (w ramach rozsądku, np. max 2 kolejki obsuwy) to chwilę poczekamy żeby nie było sytuacji, że ktoś już gra o pietruszkę, bo inni porozgrywali wszystkie mecze i wszystko jest jasne.

2. Gramy oczywiście mecz i rewanż (ale nie od razu - zgodnie z terminarzem).

3. Czerwona kartka w meczu, w kolejnym dany zawodnik musi pauzować.

4. Mecze 10min / składy LiveUpdate ON / sterowanie, asysty itp. jak kto chce.

5. Drużyny do 4.5* (może niżej nawet?) wybierane w drodze losowania. Zrobimy ankietę jakie chcemy drużyny aby uczestniczyły w turnieju i później jakoś to rozlosujemy. Ew. zalosujemy kto pierwszy wybiera. Do ustalenia bo pewnie każdy będzie miał inny pomysł.

O czymś zapomniałem? Wrzucajcie swoje sugestie/pomysły bo jak mówiłem zawsze przychodziłem na gotowe, więc mogłem o czymś kluczowym zapomnieć.

No i to wszystko są tylko moje propozycje. Jeśli ktoś się gruntownie nie zgadza to poproszę kontrpropozycję :)

*Fajnie by było jeszcze zrobić króla strzelców, ale to po pierwsze nie wiem czy będzie się chciało wszystkim o tym pamiętać, a po drugie czy jest system zliczania (niby jak tworzylem ligę bylo cos takiego do wyboru, ale już w raporcie meczowym brak takiej opcji).

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2017, 20:51:47 wysłana przez DzikiKaczor »

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
Odp: PES 2018 Official League
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2017, 21:35:29 »
Po pierwsze mam nadzieję, że wszyscy grają na PS4.   8)

Od pkt 1 do 4 podoba mi się w 100%. Wynik i ewentualne kartki można potem potwierdzić screenshotem.
Drużyny myślę, że warto nawet niżej niż 4,5 gwiazdki lub na podstawie punktów drużyny podanym w division(niektóre 4,5 gwiazdki to nadal mega drużyny). Słabszą drużyną zawsze jest więcej kombinowania. Co do samego losowania może każda osoba zaproponowałaby 2 drużyny, wtedy pula byłaby spora i ostatni z losujących miałby nadal spory "wybór".

Offline dKc

• Badass
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2017, 21:56:48 »
AD 1. Im więcej tym lepiej. :)
AD 2. Tutaj pytanie: czyli jak będzie te powiedzmy 10 osób to każdy z każdym po dwa razy i zwycięstwo - 3 pkt, remis - 1pkt, przegrana - 0. I to już koniec czy potem najlepsze 4 osoby (a może 8?) rozgrywają drabinkę, tj. półfinał i finał?
AD 3. Wowow... A jak komuś wyłączy się net? :) Może chociaż żółta? Albo jakiś limit na długość pauzy (może da się to gdzieś ustawić, a jak nie to możemy ustalić, że np jak się przekroczy 30 sekund to wtedy dyskwalifikacja). To ciekawy podpunkt, ale niezawsze to jest takie binarne.
AD 4. Preferuję krótsze mecze i jak najlepsze zespoły (4-5 gwiazdek), ale jestem w tym zakresie elastyczny.

Taka propozycja, że każdy mecz możnaby streamować, jako dowód, że ktoś wygrał/przegrał albo po prostu ktoś chciałby sobie pooglądać jak koledzy grają.

Z tym królem strzelców chodzi, ze każdy gracz jest strzelcem, a nie każdy zawodnik w obrębie drużyny, którą steruje gracz?

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 18, 2017, 22:09:49 »
10 minut to chyba nie jest długi mecz? To ta standardowa wartość do gry online, pauzy są dostępne wg ustawień Konami. Myślę, że DzikiemuKaczorowi chodziło o czerwoną kartkę piłkarza. W sensie całą ligę gramy tą samą drużyną i czerwona zawiesza jednego z kopaczy na następny mecz.

Właśnie. Co do zerwania połączeń. Jak to rozwiązujemy?

Offline Beksa47

• Stały bywalec
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 18, 2017, 22:27:05 »
Można jeszcze dołączyć?

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 18, 2017, 22:30:37 »
Można jeszcze dołączyć?

Można. Byle byś grał regularnie.  8)

Offline Beksa47

• Stały bywalec
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 18, 2017, 22:33:38 »
Można jeszcze dołączyć?

Można. Byle byś grał regularnie.  8)
Będę!

Offline pamPErSo

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 18, 2017, 23:04:20 »
Mogem też?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 18, 2017, 23:13:33 »
Jasne. Zaraz się nam tu Premier League zrobi!

Na tę chwilę chętni do zabawy:

1. Orson
2. DzikiKaczor
3. scooby666
4. bronar
5. damianoo666
6. dKc
7. l0l0 (kelomac na psn)
8. Beksa47
9. pamPErSo

Offline Qu84

• Super Badass
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 18, 2017, 23:47:23 »
Będziecie streamować mecze?
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Online DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 19, 2017, 00:40:31 »
Po pierwsze mam nadzieję, że wszyscy grają na PS4.   8)

Słuszna uwaga :)

Od pkt 1 do 4 podoba mi się w 100%. Wynik i ewentualne kartki można potem potwierdzić screenshotem.

+1, ogólnie bez spiny moim zdaniem, myślę, że nikt nie będzie oszukiwał. Proponuję robić "na zaś". Nie ma co przesyłać za każdym razem, tylko jak będzie jakaś wątpliwość.

Drużyny myślę, że warto nawet niżej niż 4,5 gwiazdki lub na podstawie punktów drużyny podanym w division(niektóre 4,5 gwiazdki to nadal mega drużyny). Słabszą drużyną zawsze jest więcej kombinowania. Co do samego losowania może każda osoba zaproponowałaby 2 drużyny, wtedy pula byłaby spora i ostatni z losujących miałby nadal spory "wybór".

Ile gwiazdek to chyba trzeba będzie zrobić ankietę jednak, bo 9 osób to już sporo i tutaj raczej musi zadziałać demokracja :)

Pomysł z wyborem dwóch drużyn mnie osobiście się podoba.

AD 1. Im więcej tym lepiej. :)
AD 2. Tutaj pytanie: czyli jak będzie te powiedzmy 10 osób to każdy z każdym po dwa razy i zwycięstwo - 3 pkt, remis - 1pkt, przegrana - 0. I to już koniec czy potem najlepsze 4 osoby (a może 8?) rozgrywają drabinkę, tj. półfinał i finał?
AD 3. Wowow... A jak komuś wyłączy się net? :) Może chociaż żółta? Albo jakiś limit na długość pauzy (może da się to gdzieś ustawić, a jak nie to możemy ustalić, że np jak się przekroczy 30 sekund to wtedy dyskwalifikacja). To ciekawy podpunkt, ale niezawsze to jest takie binarne.
AD 4. Preferuję krótsze mecze i jak najlepsze zespoły (4-5 gwiazdek), ale jestem w tym zakresie elastyczny.

Taka propozycja, że każdy mecz możnaby streamować, jako dowód, że ktoś wygrał/przegrał albo po prostu ktoś chciałby sobie pooglądać jak koledzy grają.

Z tym królem strzelców chodzi, ze każdy gracz jest strzelcem, a nie każdy zawodnik w obrębie drużyny, którą steruje gracz?

1/ Wiadomo, ale mamy 9 osób może być różnie. Myślę, że te dwa mecze w tygodniu to będzie optimum. To i tak raczej nie kończy się jednym meczem, tylko fajnie sobie zagrać meczyk na rozgrzewkę przed meczem, a to już się robi godzinka co najmniej ;)
2/ Ja bym grał bez udziwniania. Normalna liga. Do przedyskutowania ewentualnego jak się jacyś chętni na taka formułę znajdą.
3/ AD3. scooby wyjaśnił. Co do sytuacji gdy przerwie komuś mecz to proponuję dograć resztę czasu po prostu. I jak skończy się czas to np. ostatnią akcję dograć (albo przerywamy od razu, ale ja bym był za ostatnią akcją żeby sztucznie nie urywać meczu w czasie strzału np.) Czyli urywa w 30min to łączymy się ponownie i gramy 60min + ostatnia akcja. Decyzję o powtórzeniu meczu zostawiałbym samym zainteresowanym. Np. przerywa w 5min to niekoniecznie może być sens grania 85min w drugim meczu jeśli jest 0:0, ale to już obie osoby muszą tego chcieć. Jeśli jedna ze stron chce kończyć "regulaminowo" to druga musi się dostosować.
4/ 10min to jest IMO optimum i tutaj chyba nie będzie większej dyskusji :P

Jak najbardziej, można streamować :D Ja się nikomu nie wpieprzam, tylko co połączeniem? Nie ma lagów? Pytam serio, bo jeśli mają być przez to lagi to wtedy już kolektyw znowu musiałby decydować :)

Normalny król strzelców. Messi, CR7 :)

EDIT: Odpaliłem ankietę ale uświadomiłem sobie, że nas tu zaraz strolują :P. Więc zacząłem się zastanawiać czy ankieta ma sens. Myślę, że każdy z chętnych musi tutaj wpisać w poście ile gwiazdek preferuje i zobaczymy co wyjdzie :)

ZEBRAŁEM ZASADY - na pewno o wszystkim pomyśleliśmy?

Zasady PES:

Propozycje zasad:

1. 2 kolejki w tygodniu. Max. 2 kolejki można zalegać.

2. Mecz i rewanż, każdy z każdym, rozgrywki wg. terminarza - kolejka po kolejce, bez przeskakiwania - można przyspieszyć max 1. kolejkę do przodu, ale żeby móc zagrać kolejną trzeba nadrobić zaległą.

3. Czerwona kartka w meczu, w kolejnym dany zawodnik musi pauzować.

4. Mecze 10min / składy LiveUpdate ON / sterowanie, asysty itp. dowolne.

5. *ustalane w ankiecie. Każdy wybiera po dwie drużyny przed losowaniem. Następnie losujemy kolejność z jaką będziemy wybierać konkretne drużyny do grania.

6. Nie ma konieczności przesyłania screenshotów z potwierdzeniem wyniku itp., ale jest zalecane zrobić screenshot i przechować do czasu zatwierdzenia wyniku przez obie strony, w celu uniknięcia ewentulanych nieporozumień.

7. W razie zerwania połączenia w trakcie meczu, należy dograć pozostałą część czasu w drugim meczu. Problem doliczonego czasu rozwiązujemy dograniem trwającej akcji do końca (wyjściem poza boisko, karny jeszcze wykonujemy jeżeli przydarzy sie w tej sytuacji, wolny nie) Przykładowo: urywa w 30min, to łączymy się ponownie i gramy 60min + ostatnia akcja. Decyzję o powtórzeniu meczu należy do samych zainteresowanych. Np. jeśli mecz urwie się w 5min to za obopólną zgodą można powtórzyć mecz od początku. Jeśli jedna ze stron chce kończyć "regulaminowo" to druga musi się dostosować.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2017, 01:06:26 wysłana przez DzikiKaczor »

Offline radical93

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 19, 2017, 09:34:48 »
No panowie, ladnie sie zorganizowaliscie. Jak jeszcze bedziecie grali, to w okolicach listopada tez dolacze. Tymczasem zycze Wam milej zabawy :).

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 19, 2017, 10:32:57 »
Az wczoraj sobie posparowałem Leicester by sprawdzic jakiegos 4 gwiazkowca. Vardy daje rade :)

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 19, 2017, 11:41:23 »
To na czym panie admin staneło, mamy sie gdzies rejestrowac?

Offline damianoo666

• Stały bywalec
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 19, 2017, 11:55:59 »
Formę zespołów ustawiamy na random?

Online DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 19, 2017, 12:57:46 »
To na czym panie admin staneło, mamy sie gdzies rejestrowac?

No prosiłem, ale w głównym wątku, żeby spróbować:

Spróbujcie się jakoś zalogować tutaj (ta stronka wydała mi się najsensowniejsza):

https://www.enjore.com

Założyłem dla testu ligę: Polygue, spróbujcie się jakoś dodać do niej... Ja tylko mogłem dodać graczy(drużyny?) a Wy chyba musicie się "zlinkować" z danym graczem. Na razie nazwy jakieś z dupy, to jest tylko przymiarka czy to się do czegokolwiek nadaje

Formę zespołów ustawiamy na random?

No właśnie nie wiem do końca jak to wygląda w praniu. Jak składy Live będą ON to i tak mozna ustawić randomowe formy? Jakoś mi się jedno z drugim "nie dodaje". Ja bym dał randomowe, dodatkowy smaczek. Chociaż tutaj sprawa otwarta, bo jestem w stanie zrozumieć, że w czasie rywalizacji ktoś chce mieć pewność kogo będzie miał dostepnego, a nie że nagle dwie gwiazdy mają najniższą formę.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2017, 12:59:34 wysłana przez DzikiKaczor »

Offline pamPErSo

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 19, 2017, 13:06:44 »
Az wczoraj sobie posparowałem Leicester by sprawdzic jakiegos 4 gwiazkowca. Vardy daje rade :)
Nawet nie próbuj. Nie po to wiecznie tu czytam jak to Lisy spadają co roku żeby ktoś sobie moimi lisoma pogrywał :)

Offline damianoo666

• Stały bywalec
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 19, 2017, 13:10:33 »
Składy Live, a forma/morale zawodnika czyli te strzałeczki przy piłkarzu to dwie różne kwestie. Generalnie w meczach o punkty w dywizjach, to jest ustawione na random. Więc albo strzałeczki na random, albo na neutral. Na random można powiedzieć dodaktowy smaczek, bo czasami trzeba wybrać między zmianą bdb zawodnika na trochę gorszego, a w lepszej formie.

Online DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 19, 2017, 14:18:45 »
Ok, dzieki za wyjasnienie.

W takim razie składy Live fromy Random.

Nawet nie próbuj. Nie po to wiecznie tu czytam jak to Lisy spadają co roku żeby ktoś sobie moimi lisoma pogrywał :)

Hehe, pierwszy konflikt interesow ;)

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 19, 2017, 14:55:37 »
Ol Marsylia tez dobre 4 gwiazdki.

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 19, 2017, 14:57:29 »
To może grajmy dokładnie **** zespołami. Poniżej już te drużyny są kiepskie, a powyżej za dobre.   8)

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 19, 2017, 14:59:19 »
No ja popieram 4 gwiazdki

Online DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 19, 2017, 15:06:38 »
Na razie ta opcja zdecydowanie wygrywa :) No i pewnie będzie więcej takich drużyn do wyboru (przynajmniej w FIFIE tak było).

Offline damianoo666

• Stały bywalec
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 19, 2017, 15:20:34 »
Ta 4 gwiazdki będzie w sam raz, bo te zespoły które mają 4,5* to równie dobrze mogłyby mieć już 5 gwiazdek.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 19, 2017, 15:24:02 »
No niektore na pewno, PSG np.

Zarejestrowałem sie na tej stronie i co dalej? Bo po angielsku to nie jest :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2017, 15:35:23 wysłana przez Orson. »

Online DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 19, 2017, 15:39:32 »
Prawy gorny rog zmieniasz jezyk :)

Sprobuj to konto ktore zalozyles powiazac z ktoryms z istniejacych zawodnikow/druzyn.

Online DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 19, 2017, 19:18:34 »
OK, widziałem Wasze requesty (pamperso i scooby), teraz jeszcze jakbyście mogli spóbować  dodać wynik. Chodzi mi o to czy Wy możecie to robić czy ja muszę każdy wynik, jako załozyciel ligi, dodawać.

No i jakiś fuckup jest z królem strzelców, bo niby zaznaczyłem żeby była taka opcja,w raporcie nigdzie nie widze takiej opcji... Coś muszę robić źle.

Już wiem co źle bylo :)

Teraz rozumiem. Dobre to, mozna nawet kartki wpisywać, najlepszego gracza, najlepszego bramkarza :D Ale tak to już nie będziemy odlatywać. Wystarczy król strzelców i czerwona kartka w meczu i to bezprośrednia, bo dwóch żóltych nie m co liczyć. Chyba, że większość opowie sie za, ale ja bym raczej nie komplikował już. I tak będzie spor ogarniania pewnie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2017, 19:27:04 wysłana przez DzikiKaczor »

Offline pamPErSo

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 19, 2017, 21:22:32 »
Abo jestem jakiś gupi abo nie mogę znaleźć gdzie miałbym wpisać wynik. Po wejściu w pierwszą kolejkę mam tylko planned, kto vs kto i dodaj komentarz. A ten profil w lidze to trzeba ręcznie zedytować czy jak?

Online DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 19, 2017, 21:36:22 »
Nie jest to najbardziej intuicyjna strona na świecie. Możliwe, że nie się nie da... Chociaż to byłoby dosyć dziwne, ale niestety możliwe.

Trochę słabo jak wszystko ręcznie będę musiał dodawać...

Ja mam opcje Manage (prawy górny róg), której zapewne Wy nie macie :/ O tak to wygląda:

I dopiero tam mam opcje dodawania wyników itp.

Ale to by było bardzo dziwne, że uczestnicy nie mogą dodawać wyników.

Offline pamPErSo

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 19, 2017, 21:42:57 »
A ligisportowe ktoś badał? Pamiętam kiedyś, ok PES 2011 grałem w małej lidze i też chyba wszystko admin klepał ręcznie.

EDIT.
Strona nawet dalej stoi.
Pamiętam, miałem ksywę "Kapitan Remis"

http://pes2011.prv.pl/ligapes2011sezon1.htm
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2017, 21:52:15 wysłana przez pamPErSo »

Online DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 20, 2017, 00:24:37 »
No tez jest to jakiś pomysł. Ale jak i tak muszę robić ręcznie to wszystko jedno :P Jeden plus to osobne forum <evil_face>

Bo właśnie dochodzi kolejna sprawa gdzie wyniki? W tym wątku chyba po prostu będziemy umieszczać? Trzeba dodać punkt do regulaminu, że gospodarz umieszcza wynik meczu na forumie xD

EDIT: Dobra, jednak zmiana stronki:

https://www.leaguerepublic.com

ta IMO dużo schludniejsza i bardziej ją ogarniam :)

Taka przykładowa tabela z jednym meczem dodanym :P

http://testujemy.leaguerepublic.com/l/fg/1_499622687.html

Ale elegancko są strzelcy, są kartki do dodania i tutaj wygląda mi na to, że inni też mogą dodawać wyniki a admin musi tylko przyklepać. Mogę się mylić ale wtedy dziwny byłby tekst:

When a score is approved, the result is added to the table and will be displayed, only the League Administrator is then able to change.

Sugeruje ewidentnie, że zwykli playerzy też mogą dodać wynik, a Admin musi "approvować" :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2017, 00:47:00 wysłana przez DzikiKaczor »

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 20, 2017, 10:43:53 »
Zarejestrowałem sie.

Kiedy jakies  pierwsze szlagiery?

Online DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 20, 2017, 12:02:45 »
No chyba na weekend postaram sie zrobic pierwsza kolejke. Widze ze nowi chetni sie juz nie pojawiaja wiec powoli mozna ruszac machine.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 20, 2017, 15:01:48 »
Ktory to smieszek zagłosował na 1 gwiazdke druzyn? :)

Online DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 20, 2017, 15:50:38 »
Mowilem, ze trolowanie bedzie :) I tak wyjatkowo malo tego ;)

Online DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 20, 2017, 19:06:18 »
Ostatnia lista graczy:

1. Orson
2. DzikiKaczor - kaczamanov
3. scooby666
4. bronar
5. damianoo666
6. dKc
7. l0l0 - kelomac
8. Beksa47
9. pamPErSo

Prosze wszystkich o dodanie nicka na PSNie żebyśmy się jakoś mogli znależć ;)

EDIT: Link do rejestracji:

http://polygamia.leaguerepublic.com/l/registrations.html
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2017, 19:20:18 wysłana przez DzikiKaczor »

Offline damianoo666

• Stały bywalec
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 20, 2017, 19:47:29 »
1. Orson
3. scooby666
4. bronar
5. damianoo666 - TW-Damian
6. dKc
7. l0l0 - kelomac
8. Beksa47
9. pamPErSo

Online DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 20, 2017, 20:08:04 »
Pozostała jeszcze kwestia umawiania spotkań. Mam nadzieję, że każdy sam w miarę będzie pilnował terminów i zadba o rozegranie meczu.

Mamy forum więc można zawsze wysłać PW lub przez PSN.

EDIT: Terminarz stworzony, pierwsze mecze od piątku (terminy są oczywiście dosyć umowne), zmieniłem granie 2 meczów w tygodniu na "mecz co 3 dni".

Tak że rejestrować się chamy i gramy :D Nie przejmujcie się nazwami drużyn, pozmieniam jak rozlosujemy.

No i jak to losowanie? :) Jakąś wideokonferencję czy jak? :D Ma ktoś jakiś pomysł?

No i fajnie by było jakby już każdy miał w zanadrzu 3-4 drużyny i podajemy 2 drużyny. Podajemy w kolejności alfabetycznej czyli: Beksa47 jest pierwszy.

Żadnego wybierania nie potrzeba. Policzyłem drużyny 4* i jest ogółem 17 czy 18, walnąłem się w liczeniu. Czyli tylko trzeba będzie wylosować kolejność wybierania.

Kurde  do tego losowania i wyboru drużyn to by się jednak jakiś komunikator przydał ;(
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2017, 20:28:36 wysłana przez DzikiKaczor »

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 20, 2017, 20:27:08 »
1. Orson- orson1234
3. scooby666
4. bronar
5. damianoo666 - TW-Damian
6. dKc
7. l0l0 - kelomac
8. Beksa47
9. pamPErSo

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 20, 2017, 20:30:04 »
Pierwszy raz bawie sie w cos takiego :)

Mam podac dwie druzyny? Rozumiem, ze wchodza do puli i z nich rozlosujemy. To Leicester i Ol Marsylia, obydwie 4 gwiazdki.

Jak mam odnalezc na tej stronie co sie rejestrowalem ta twoja/ nasza tabele?
Z losowaniem druzyn to spoko. Znamy sie troche, mamy swoje lata i to zabawa. Po prostu wylosuj, kazdy ci zaufa przeciez
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2017, 20:32:42 wysłana przez Orson. »