Autor Wątek: League of Legends (EU)  (Przeczytany 6870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Exef

• Aktywny forumowicz
League of Legends (EU)
« dnia: Kwiecień 21, 2010, 16:44:31 »
Może ktoś z forum gra i chciałby z kimś pograć czasem mecze :)

Nick: Exef

Szczerze zapraszam :)

Offline Sadam

• Stały bywalec
Odp: League of Legends (EU)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2010, 17:47:32 »
Witaj, grałem w to i mam ochotę na ponowną grę. Właśnie pobieram grę od nowa ponieważ jestem na innym komputerze. Później cię dodam.

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2010, 18:19:29 »
TrueMatt :) możecie dodać :)

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2010, 18:42:05 »
Fajne to to w ogóle?
Będę musiał się tym zainteresować.

Offline Sadam

• Stały bywalec
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2010, 18:52:58 »
Fajne to to w ogóle?
Będę musiał się tym zainteresować.
Do pogrania. I tak bardziej bym polecał spróbować Heroes of Newerth.

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 29, 2010, 23:14:57 »
Gra ktoś jeszcze w LoLa? Bo ja dla rozrywki ściągnąłem jakiś czas temu i regularnie jakieś 3 rundki dziennie rozgrywam. Bardzo wciąga :D

nick jak na forum: l0s r0b3rt0s

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 30, 2010, 05:04:18 »
Grałem przez około 4 miesiące. Nabiłem 30 lvl summonera na US i EU, ale po jakimś czasie [i po dodaniu beznadziejnych championów] ta gra nuży. Wywaliłem i mam więcej czasu na bardziej pożyteczne rzeczy :P

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 30, 2010, 11:38:16 »
A mi się podoba, że na bieżąco dodają nowych. Widać przynajmniej, że coś robią :P Teraz mam koło 15 lvlu ale nie męczę tej gry non stop. Wczoraj jedynie rundkę zagrałem, dzisiaj może trochę więcej powalczę ale myślę, że przy takim tempie jeszcze długo mi się nudzić nie będzie :)

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 30, 2010, 11:47:46 »
Ale mi nie chodzi o to, że źle robią wypuszczając nowych championów, tylko o to, że Ci nowi są albo przepakowani albo totalnie z dupy. Brak im pomysłów na ciekawych bohaterów. No i te czasy gry... Dopiero teraz zauważam jak dużo czasu traciłem rozgrywając chociażby dwa mecze po 30-35 minut.

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 30, 2010, 13:14:06 »
Aa no chyba, że tak. Ale może się z tym poprawili bo od kiedy gram to dodali chyba 3 - 4 nowych i żaden z nich przypakowany nie był. Słabi jacyś chyba też nie są bo widzę, że grają nimi ludzie. Zresztą mam wrażenie, że dosyć często patche wchodzą, które wyrównują ewentualne zbyt wysokie/niskie umiejętności. Ja póki co mam dwóch ulubionych champów: Signed i Sion. Teraz dla zmiany próbuje Sivir. A rundka 30 - 35 minut jak dla mnie w sam raz jest. Dosyć często walka się kończyła po 15 minutach przez poddanie ale na szczęście im wyższe lvl tym rzadziej odpuszczają :)

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 30, 2010, 15:19:53 »
Które są dobre? Swain'a można roztrzaskać każdym championem, Miss Fortune jest słaba jak cholera, 2-3 strzały w mid/late game i leży, Lux jest dobra w początkowej fazie, a potem tak samo jak MF - można ją roztrzaskać każdym. Imo dobre championy skończyły się na Vladimirze.

Offline Pafnucy

• Stały bywalec
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 30, 2010, 17:22:33 »
Które są dobre? Swain'a można roztrzaskać każdym championem, Miss Fortune jest słaba jak cholera, 2-3 strzały w mid/late game i leży, Lux jest dobra w początkowej fazie, a potem tak samo jak MF - można ją roztrzaskać każdym. Imo dobre championy skończyły się na Vladimirze.
Akurat tu się mylisz - Miss Fortune uznawana jest obecnie za jednego z najlepszych carry, obok Koga, Ashe czy Twitcha. Wiadomo, że jest papierowa (chociaż przy odpowiednim buildzie nie tak bardzo), ale to zadaniem teamu - tanków i supportów - jest uniemożliwienie przeciwnikom dotarcie do niej. Co do Lux również się do końca nie zgodzę, faktycznie do Morgany ciągle jej daleko, ale po serii ostatnich buffów nie jest już tak bezużyteczna jak kiedyś, no i granie nią sprawia mnóstwo frajdy ze względu na skillshoty ;).
Poza tym, po Vladzie wyszedł również Galio - jeden z lepszych tanków, oraz Sona - najlepszy support i jedna z najmocniejszych postaci w grze.
(moje obserwacje odnoszą się do 5v5)

Ja gram z całkiem zgraną ekipką znajomych z "reala", co wieczór przynajmniej kilka partyjek musimy zagrać gadając przy tym na skajpie - świetna zabawa, chociaż faktycznie niesamowicie czasożerna ;). Jakby co - Squeeshy, EU.

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 01, 2010, 17:34:28 »
Pafnucy chyba grałem z Tobą albo przeciwko Tobie kiedyś. O ile to możliwe bo pewno masz 30lvl ale pamiętam kogoś o nicku Squeeshy... hmmm chyba, że tam tym było więcej 'e'... albo mniej :P Wyślę zapa później może zagramy coś.

A z champami to wiadomo, że nie każdy w pojedynkę poradzi sobie z dwoma, a do niektórych wystarczy podbiec i są bezbronni. Jeśli team w miarę zgrany i rozumny to prawie z każdego champa będzie pożytek.

Offline Ditarius

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 01, 2010, 17:54:35 »
Mi dane było grać tylko z jednym znajomym, ale i tak dawaliśmy radę stojąc jako Blitzcrank+Twitch  na jednym skrzydle. Jeśli nie trafił się jakiś tru tank to raczej ludzie mieli z nami problem. ; ) Jakby ktoś nadal grał, można dodać: Ditarius

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 02, 2010, 11:48:21 »
Mi dane było grać tylko z jednym znajomym, ale i tak dawaliśmy radę stojąc jako Blitzcrank+Twitch  na jednym skrzydle. Jeśli nie trafił się jakiś tru tank to raczej ludzie mieli z nami problem. ; ) Jakby ktoś nadal grał, można dodać: Ditarius

Ditarius was not found, verify name and try again. Próbowałem %-) Grasz na us czy eu? W ogóle to jakaś różnica bo nie wiem sam? ;P

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 02, 2010, 11:57:27 »
US grają na US serwie z US graczami. Analogicznie EU. Nie ma możliwości grania na koncie EU na serwie US z kumplami z US.

Offline Ditarius

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 02, 2010, 15:43:43 »
Z tego co pamiętam to chyba na US jestem zarejestrowany. ; ) Może stąd nie możesz znaleźć.

Offline teenspirit

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 12, 2012, 15:05:42 »
Podbijam bo szukam osób do wspólnej gry na serwerze EUNE - mam TSa, więc jeśli ktoś byłby chętne proszę pisać w grze na nick: SmiledHate.
Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 12, 2012, 16:08:29 »
US grają na US serwie z US graczami. Analogicznie EU. Nie ma możliwości grania na koncie EU na serwie US z kumplami z US.

Matt, dalej gracie ? Dziś na z tym czymś brat przyjechać, nie bardzo wiem z czym się je tą grę :)

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 12, 2012, 16:29:13 »
No ja gram od czasu do czasu, ale dzisiaj pakuję się już na Gamescom i nie mam nawet czasu się porządnie odlać ;) Wracam za tydzień ;)

Offline JakupW

• Prezes
  • InputLag
    • InputLag
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 12, 2012, 16:33:02 »
No ja gram od czasu do czasu, ale dzisiaj pakuję się już na Gamescom i nie mam nawet czasu się porządnie odlać ;) Wracam za tydzień ;)
Ja się skończyłem pakować przed chwilą. Przed chwilą też zacząłem :)

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 12, 2012, 16:40:52 »
Dobrze Jakubku, ale ja jeszcze muszę poinstruować co robić z firmą kiedy mnie nie będzie ;)

Offline Lupus

• Badass
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 12, 2012, 16:42:50 »
Ja mam konta zarówno na serwerze EUW jak i EUNE, więc wieczorem mógłbym zagrać i podszkolić paru noobków 8) Jakby co pisać do lupus0 na west i Migharul na east.