Autor Wątek: Playstation Classic Mini  (Przeczytany 631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arcybibosz

• Prezes
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
Playstation Classic Mini
« dnia: Październik 29, 2018, 13:19:15 »
Mamy już pełną listę gier:

Battle Arena Toshinden
Cool Boarders 2
Destruction Derby
Final Fantasy VII
Grand Theft Auto
Intelligent Qube
Jumping Flash!
Metal Gear Solid
Mr. Driller
Oddworld: Abe?s Oddysee
Rayman
Resident Evil Director?s Cut
Revelations: Persona
Ridge Racer Type 4
Super Puzzle Fighter II Turbo
Syphon Filter
Tekken 3
Tom Clancy?s Rainbow Six
Twisted Metal
Wild Arms

https://blog.eu.playstation.com/2018/10/29/announcing-playstation-classics-full-line-up-of-20-games/

Co sądzicie, czego wam brakuje? Jak dla mnie to pół na pół trafione. Zamiast tego Finala dostępnego na wszystkim co ma wyświetlacz mogli dać Vagrant Story.

« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2018, 13:22:57 wysłana przez Arcybibosz »

Offline niewierze

• Mieszkaniec tego forum
Odp: Playstation Classic Mini
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2018, 14:08:40 »
Mi brakuje w zasadzie tylko Silent Hill'a. Jakbym się upierał o wersję classic RPG to może jeszcze Chrono Cross'a i Legend of Mana a nawet Legend of Dragoon, ale ten powyższy zestaw jest bardzo zacny i nie będę narzekał za miesiąc, wręcz przeciwnie.

|SCPH-9002|SCPH-102|SCPH-30004R|SCPH-39004|SCPH-90004|CECH-3004B|CECH-4304A|CUH-7000|PSP-2004|PCH-1104|VTE-1016| i żeby nie było że jestem fanboyem - |AGB-001|JAN-001|

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2018, 17:56:38 »
Brak Silent Hill, Gran Turismo, Wipeout...

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline blazej

• I Am Robot
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2018, 20:05:16 »
Gierki spoko, miłe zaskoczenie z Toshinden, Kurushi i Puzzle Fighter. Dodałbym grań Turismo, Wipeout i Crasha.
Gierki spoko tylko jakoś mi się wydawało, że ładniej wyglądały niż na tych screenach ;-)

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 31, 2018, 08:57:42 »
Przeraża mnie że są ludzie którzy chcą płacić za coś takiego, przeraża mnie jeszcze bardziej fakt że ktoś chce w te "gry" grać...  8)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 31, 2018, 08:59:09 »
Innymi słowy przeraża cię nostalgia i retrogaming. Cóż, ludzie mają różne fobie ;)

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 31, 2018, 14:08:46 »
Meh mój drogi. Mam sentyment do starych gierek, np. do Setlersów I, czy II :) Ale nie zagrał bym w nie w obecnej formie... tak jak nie zagrałem np. z Baldursa. Z bardzo prostego powodu, nie chce sobie psuć moich wyobrażeń o tych grach, a wiem że "dziś" tak dobre by nie były :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 31, 2018, 14:12:08 »
Ja tez, ale nie przeraża mnie ze ktos będzie za to płacił i grał.

Offline Ja Być z Polska_

• Prezes
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 31, 2018, 14:13:14 »
Jak ktoś chce się bawić w retro 3D, to trzeba CRT. Na cyfrowych ekranach to będzie niegrywalne.

No chyba że Mini ma renderować (nie skalować) te gry w HD, a nie SD?
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 31, 2018, 14:14:06 »
Obstawiam SD. I zgadzam się ze to będzie niegrywalne na LCD bez upscalingu/filtrów.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 01, 2018, 11:56:19 »
Juz przy zapowiedzi bylo info, ze gry beda renderowane w oryginalnej jakosci, czyli 240p, ewentualnie 480i. Na ekranie 4K o przekatnej 60" kazdy piksel bedzie mial 3.5mm x 3.5mm, jesli ogarna poprawnie skalowanie - czyli kazdy piksel bedzie sie skladal ze 100 pikseli ekranu 4K (10x10). Do tego malo stabilne 30fps w wiekszosci tytulow (chyba tylko Ridge Racer Type 4 i Tekken 3 beda w 60fps - chociaz tego RR pewien nie jestem, bo kojarze ze tryb 60fps to byl chyba osobnym trybem gry albo na osobnej plycie? wiec moze sie okazac ze wersja w PS Classic Mini bedzie miala jedynie 30fps).

Ogolnie ja dziekuje, postoje - to co chcialem miec na PSXa mam zakupione na PSN i moge ograc na PS3/Vicie/Vita TV, gierki na plytach moge odpalic sobie na PS2/PS3. Moze jakby kosztowalo 50EUR zamiast 99 to bym sie skusil, ale tak to nie bardzo.

Tak na marginesie to ostatnio natknalem sie na takie cudo w jednym z hoteli:

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 09, 2018, 11:19:10 »
https://twitter.com/frankcifaldi/status/1060617281661595648?s=19

PSX mini korzysta z open source emulatora. Aż dziwne że nie dali opcji podbicia rozdzielczości w grach, raczej mocy by starczyło na te 720p.